Pondelok, 18. január, 2021 | Meniny má BohdanaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Hruškovce
1 >
mínus indicator plus

NO keby EU pestovala tvoju logiku   NO keby EU pestovala tvoju logiku

tak by v nej nikdy nebolo Grécko, Portugalsko, Španielsko pred 40 rokmi.... O postkomunistických krajinách pred 16 rokmi ani nehovoriac. V každej krajine by sa iste našiel nejaký Danko, Čarnogurský... a ich bezbrehý obdiv k Rusku... So všetkými následkami na desaťročia....
 
mínus indicator plus

No maďari sú súčasťou   No maďari sú súčasťou

aj ukrajinského štátu, rumunského štátu, srbského štátu, chorvátskeho štátu, slovinského štátu, rakúskeho štátu a dokonca aj - českého štátu. Ďalej do sveta nejdeme.... Slováci sú súčasťou aj českého aj poľského aj rumunského, maďarského aj srbského aj rakúskeho .......... štátu .......... Najlepší liek na to je schengen a EU. Pri všetkých rezervách toho systému. Iste nie ruská vojenská čižma ani jatky podľa modelu Slobodan Miloševič....
 
mínus indicator plus

Pánko   Pánko

sa dávno nevidel v novinách. Hlavne s titulom "bývalý podpredseda vlády SR". Vot pointa článku "pravého komunistu" z Novembrovej tribúny. Počul som ich to vykrikovať aj Feldekom ......... na vlastné uši.
Reakcia k téme: Menej bytov, viac blahobytu?
09.02.2020 20:52 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Z toho ID   Z toho ID

sa bezpochyby aj pomočuješ. Nielen v noci.
 
mínus indicator plus

Krym   Krym

sa osamostatnil ? Ja mám pocit že nejako podobne ako pobaltské štáty po pakte Molotov - Ribentrop, alebo podobne ako naša Podkarpatská Rus, alebo Severné Osetsko, Podnestersko, Luhansko, Karélia..... a bezpočet iných, ruskou čižmou okupovaných území...
 
mínus indicator plus

No zjavne   No zjavne

aj pán europoslanec má problémy so slovenskou gramatikou. U novín kam píše to už neprekvapuje.
 
mínus indicator plus

Asymetria   Asymetria

Na hlúposti z jednej strane nie je dovolené reagovať. Nech žije nehynúca pamiatka na Antonína Novotného a jeho spôsoby.
 
mínus indicator plus

No v povojnovom Nemecku   No v povojnovom Nemecku

odpratávali nacistov na 3 krát. Ešte v polovici šesťdesiatych rokov. Po dvoch odpratávaniach, tam vždy znovu naliezli. A to prosím píšem o NSR. O ich odprataní v NDR nie je verejne veľa známe. Nám to odpratávanie ešte bude trvať. Medzitým nám vyrástli už noví. Ideologicky totožní s gottwaldovou mládežou. Pripravení rozkazovať vo všetkých sférach spoločnosti.
 
mínus indicator plus

Preto   Preto

ako výsledok "kultivačnej" činnosti p. Kovačič aj Hanzelovej v RTVS, musí tato inštitúcia platiť mastnú pokutu. K zosobneniu sa aktuálna zamestnankyňa SME , pani Kovačič aj Hanzelová, radšej, nehlási.
 
mínus indicator plus

Když nejsou argumenty   Když nejsou argumenty

veme se na oponenta klacek. Platilo a platí. Dnes pohodlnejším postačí aj klávesnica. A ešte upresni kto a kde ospravedlňuje zločin zločinom ? Nerozumiem prečo sme teda naháňali Lexu..... a ďalších bezpočet kriminálnych týpkov z druhého konca sveta ? Zdá sa že hasičská bulvárna striekačka značky SME funguje spoľahlivo.
 
mínus indicator plus

Ak si prípad sledoval len v našich médiá   Ak si prípad sledoval len v našich médiá

a len veľmi povrchne, tak si sa dozvedel že ho uniesli z berlínskej ulice. 2 dni držali na vietnamskej ambasáde. Medzi tým nemcom, pod ktorých azylovou ochranou bol, vôbec nechýbal. Potom ho na požičanom českom aute previezli stovky kilometrov cez nemecké územie. Zase to v Nemecku nikomu „netrhalo“ žily. Stovky kilometrov cez české územie, pričom tam (údajne) strávili aj noc. Stále sme v EU, únos prebieha a ani Nemecku, ani Česku to žily nikomu netrhá. Zdá sa že do dnes, alebo aspoň o tom nepíšu médiá. Nakoniec sa cez GPS „objavilo“ že bol aj pri Bôriku a pár hodín v Bratislave. Po 3 dňoch od únosu. Posledné hodiny únosu sú ako tak zdokumentované a ešte sa dokumentujú. Bez ilúzií, ale o vyhostení nejakých diplomatov z Berlína sme sa mohli na SME dočítať. Pani nemecká advokátka žiadala ? Toho čo organizoval únos na českom území aspoň odsúdili..... Prosím doinformuj ma. PS 1 : Opakovane upozorňujem že spájať ma s Kalim, Smerom.... je úplne zbytočné. PS 2 : Logikou mnohých našich diskutérov, keby sa bol Kočnerovi podaril útek na poslednú chvíľu, bol by vlastne poľutovania hodný. Stačí že by si niekde z Karibiku pokritizoval našu vládu. PS 3: Logikou mnohých našich diskutérov by mal byť prednovembrový „Kráľ Oravy“ rehabilitovaný a odškodnený. Veď kradol, korumpoval, strieľal samopalom jelene.... za totality. Ak netušíš o kom a čom je reč, vygúgli si. Podobnosť s vietnamcom a jeho bačovaním v totalitnom režime je čisto náhodná. A aké sú tvoje otázky ?
 
mínus indicator plus

Desné čítať   Desné čítať

ako majú naši diskutéri vypláchnuté mozgy. Priam hasičskou striekačkou. Pýtať sa ako ho vôbec mohli z azylu uniesť, 2 dni "skladovať" v Berlíne, bez záujmu nemcov, prepraviť nepozorovane cez celé Česko so zastávkou v Brne.... je zbytočné. PS : Spájať ma s Kalim , Smerom.... je úplne zbytočné. Stačí odpovedať na tieto drobné otázky.
 
mínus indicator plus

Černobyl   Černobyl

Vlastne nebol. To bola len švédska propaganda.
 
mínus indicator plus

Tak si sa chytil   Tak si sa chytil

Na Havranovčinu. Takých ako ty potrebuje aj Beátka.
 
mínus indicator plus

Nevznikol v Amerike   Nevznikol v Amerike

Nebola ešte objavená. A nevznikol ani hypermarketoch. Vznikol ďaleko skôr ako MDŽ. Obidva sviatky sa zvrhli na povrchný biznis. Dávnejšie aj na ideológiu súdruhov. Pred mnohými rokmi som bol na Valentína na druhom konci sveta v inteligentnom menšom štáte. Miestna TV robila v rannom vysielaní anketu o miestnom významne sviatku Valentína. Vyše 90 % divákov sa vyjadrilo že ide len o biznis. Škoda že k tomu smerujú aj iné sviatky roka. Ale, vo veľkej miere to máme vo svojich rukách a hlavách.
 
mínus indicator plus

Opýtame sa ho niečo   Opýtame sa ho niečo

na dodržiavanie zákona pri rekonštrukcii električkovej trate do Dúbravky. Pozor nie meniarne. Trate samotnej.... Možno nás nedajú zatknúť mestskou políciou.
 
mínus indicator plus

No je tu ešte jedno okrúhle výročie   No je tu ešte jedno okrúhle výročie

75 rokov od doby čo maďarské "kráľovstvo" stratilo územia zabraté po Viedenskej arbitráži. Nájde sa v Pešti miesto aj na nejaký 75 dlhý múr ?
04.02.2020 7:48 | Oznám správcovi
 

1 >

Najčítanejšie na SME