Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: 912424
1 >
mínus indicator plus

Reakcia   Reakcia

Presne ste to vystihli, prečo sa o tom nepíše viac, častejšie, aby sa už konečne tento problém riešil v súvislostiach a všímal si dopady. Koľko žien na Slovensku trpí kvôli týmto .... pánom. Hlavné je že väčšinou práve tí riešia, že nejaký muž plače na verejnosti, že je to prejav slabocha. A čo je teda opilec, silná osobnosť ? Človek, ktorý prepije všetky príjmy, nechá sa vydržovať manželkou, psychicky a aj častokrát fyzicky je týraná, dokonca nemá problém ubiť aj deti. Nehovoriac o tom, že keby niekto spracoval štatistiku, koľko žien pri mužoch tohto typu ochorelo na rakovinu, by sme sa asi veľmi čudovali. Tiež považujem práve toto za najväčší problém Slovákov, pretože ani policajti ani iní páni či už v politike alebo v súdnictve to príliš neriešia, nakoľko mnohí, čo by mali problém riešiť, sú sami alkoholici. A potom musí prezidentka dať amnestiu chlapcovi, ktorý už nevedel inak riešiť situáciu. Koľko chlapcov sa ešte k tomu bude musieť znížiť, než sa bude už konečne niečo robiť s touto pliagou ľudstva.
 
mínus indicator plus

Kritik   Kritik

Máte patent na kritiku a Vás nik nemôže ? Pomáha studená voda...
 
mínus indicator plus

súhlas   súhlas

úplný súhlas s autorom. Mám rovnaký názor a je mi to ľúto. Tak ako sa neriešili po nežnej revolúcii komunisti, tak to bude asi aj teraz s mafiánmi.
 
mínus indicator plus

Najprv   Najprv

Najprv si poriadne prečítajte, o čom informuje a potom ju kritizujte.
 
mínus indicator plus

Kritika   Kritika

Pán Belák, kritika, to Vám ide. Máte nejaký komplex ? Najprv sa treba pozrieť do zrkadla. Z obývačky to vie každý.
 
mínus indicator plus

Bohéma   Bohéma

Seriál Bohéma som videla, vynikajúci, na každú časť som sa tešila. Aj v ňom sa potvrdilo, že každá minca má dve strany niekedy až kruto.
 
mínus indicator plus

Veľké rozčarovanie   Veľké rozčarovanie

"Ja som dlho ani nevedel, ktorý to je ten Zvolenský. ...... Viem, že majú pápeža, ale inak mi ich hierarchia veľa nehovorí". Smutné od niekoho, kto chce, aby sa čítali jeho príspevky. "Písali mi skôr nejakí farári ale po vlastnej linke, že by sa chceli porozprávať stretnúť, na čo som odpísal, že som zadaný a nebudem sa s nimi stretávať". Bojíte sa iného názoru ? Vyzerá to tak, že ten Váš je najlepší, že ? No, sebareflexia je pre Vás záležitosť nepoznaná alebo nechcená ? "....Ďakujem za váš nepodstatný názor....... " Od človeka, ktorý je závislý na tom, či sa budú jeho príspevky vôbec čítať to sedí... A posledná vec vulgarizmy, neslušné slová .... Obhajujete nedostatok slovnej zásoby ? A čo deti, alebo v podstate ktokoľvek, môžu Vás poslať niekam ..........., keď to bude v kontexte?
 
mínus indicator plus

Skúste   Skúste

Mám pocit, že tú pani čo každý deň stretáte, stretáte kvôli inšpirácii do svojho života. Na rôznych miestach a celkom často sa konajú v rámci Slovenska, ale aj zahraničia stretnutia nezadaných, rôzne púte, pochody, minimálne spoznáte mnoho zaujímavých ľudí, ak nie partnera, zároveň mnoho zážitkov. (TV LUX, www.tkkbs.sk) Zároveň ak by som bola sama, chcela by som aspoň jedno dieťa z detského domova urobiť šťastným, teda ak by to šlo, neviem ako je to u nás čo sa adopcie týka.
 
mínus indicator plus

Úbohé   Úbohé

Typicky úbohá reakcia na autorku a jej článok, nič iné len kritizovať, to nám väčšine Slovákov ide. Pozri sa na seba.
 
mínus indicator plus

Pozrite sa do zrkadla   Pozrite sa do zrkadla

a opýtajte sa samého seba, kto ste. Snáď Vám to trošku pomôže.
20.09.2019 9:50 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Súhlas   Súhlas

Súhlas s autorkou. Bohužiaľ smutné, už len spomínam ako som čítala knihu bez vplyvu okolitého sveta.
 
mínus indicator plus

Ďakujem aj ja.   Ďakujem aj ja.

pekný článok. Väčšinou vzbudíte vo mne len dobré pocity, teraz ani nehovorím.
 
mínus indicator plus

Veľmi dobre napísané   Veľmi dobre napísané

Rovnako sa pripájam, klobúk dolu autorovi.
 
mínus indicator plus

Konečne   Konečne

Konečne primátor, akého si Praha zaslúži. Myslím, že ak orchestre miesto Číny budú koncertovať doma, resp. v rámci Európy, neprídu o príjmy. Veľmi radi privítame koncert aj na Slovensku.
 
mínus indicator plus

Pýcha   Pýcha

Presne tak, súhlasím s autorkou na 100 %. Veľká pýcha vládne celým školstvom od ministerstva po učiteľa. Bohužiaľ ak porovnávam vzdelávací systém z mojich čias, nakoľko patrím medzi tých, ktorý sa v tomto roku dožívajú 50 rokov, musím konštatovať, že bol lepší v mnohom ako ten dnešný a to je smutné. Práve naopak by to malo byť. Nehovoriac o tom, že dnešná generácia mladých je iná, logicky. Paradoxne vývoju sa slovenský vzdelávací systém neprispôsobuje. Bohužiaľ stále sa stretávame s nadradenosťou u učiteľov, ktorí majú patent na rozum, žiakmi väčšinou opovrhujú. Za najhorších aj za mojich čias som považovala tých, čo po celú hodinu boli schopní len písať na tabuľu až kým nezazvonilo. A takí učiteľov na správnom mieste aj dnes len prevalcujú. Najhoršie je to z môjho pohľadu na ministerstve, nelogicky napísané učebné knihy (napr. dejepis na základnej škole ) a v podstate celý systém vzdelávania, žiadna chronológia, čistý chaos v dejinách, skáče sa z jedného do druhého bez chronologického postupu, nadmerné množstvo nepodstatných informácií. Stačí tak málo, pokora a začnú zmeny k lepšiemu, okamžite.
 
mínus indicator plus

Som hrdá   Som hrdá

Som hrdá na našu prezidentku. Konečne na niekoho. Veľmi dlho sme asi mnohí čakali.
 
mínus indicator plus

Prečo ?   Prečo ?

Prečo musia ľudia Vášho typu reagovať, čo ste Vy doteraz napísali ?
 
mínus indicator plus

Odborník   Odborník

Aký odborník, by ste im mali dať školenie, vidieť, že tomu veľmi rozumiete.....
 
mínus indicator plus

Taxikár a jemu podobní   Taxikár a jemu podobní

zdieľam s autorkou rovnaké pocity, ľudia typu taxikára všetko vedia, všetkému rozumejú, iný názor ako ten svoj počuť nechcú, oberajú len o energiu, bohužiaľ najmä na Slovensku je ich veľa, neviem či to je historickou zakomplexovanosťou, nedostatkom uznania, chvály, ...
15.08.2019 14:32 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Absolútny nesúhlas   Absolútny nesúhlas

Absolútne nesúhlasím s elektronickým pripojením, je to podľa môjho názoru veľmi nebezpečné, ľudia, ktorí budú chcieť o nás vedieť všetko, tak budú a samozrejme môžu informácie zneužívať. Vôbec sa mi to nepáči.
 

1 >

Najčítanejšie na SME