Piatok, 21. február, 2020 | Meniny má Eleonóra

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: MPBA
1 >
mínus indicator plus

 

Fico sa všemožne snaží, aby Kotlebovi rástli percentá. Lepšiu tému si nemohol vybrať. Vie, že bez Kotlebu skončí po voľbách v base. A pevne verím, že tomu tak bude. Na mieste Kisku by som mu odkázal, že som s ním ochotný sa baviť o veciach, ktoré Slovensko skutočne trápia, t. j. nie o migrantoch a registrovaných partnerstvách, ale o brutálnej korupcii prerastenej od najvyšších poschodí politiky, ktorú v posledných 12 rokoch SMER úspešne podporoval a rozvíjal, o nízkej vymožiteľnosti práva, o mafianizácii štátu, nedôveryhodnej justícii a skorumpovanej prokuratúre a polícii. Myslím, že ryšavec by - ako obvykle - veľmi rýchlo a zbabelo cúvol.
 
mínus indicator plus

 

Výborne napísané, len by som to nezužoval iba na Fica. Netreba zabúdať na Pellegriniho. Opozičné strany stále šijú len do Fica, ktorý je v ústraní a pre bežného voliča už nie je tým, kto to tu viditeľne riadi. Preto má Pellegrini takú popularitu, že všetci sa sústreďujú na Fica a Pellegrini ako keby bol mimo toho celého zločineckého spoločenstva. Pritom Pellegrini je rovnaká sviňa ako Fico. Stačí sa pozrieť na jeho minulosť aj súčasnosť, na jeho vyjadrenia v kauze SAD Zvolen, na jeho polmiliónový byt pod hradom v Bratislave, na jeho nenávistné útoky a klamstvá v priamom prenose a na to, že celým tým divadielkom a hraním sa na premiéra kryje zločiny SMERu. Preto by sa vždy, keď sa spomenie Fico, mal automaticky spomenúť aj Pellegrini. Aby si bežný volič nemyslel, že to všetko zlo je len o Ficovi, ktorý je už "mimo obliga".
 
mínus indicator plus

 

Nemohli riskovať, že by prehovoril. By sa im to celé pred voľbami zosypalo. Tento marazmus už vyrieši asi len nový revolúcia, tento krát dotiahnutá do konca aj s právnymi následkami.
 
mínus indicator plus

 

SMER má nielen mentálnu výbavu nacistov, ale sa aj správa presne ako nacisti v Nemecku pred koncom druhej svetovej vojny. Vedeli, že prehrajú, ale úmyselne chceli totálnu prehru, aby Nemecko bolo čo najviac zničené. Aj SMER si zjavne povedal, že ak už prehrať, tak nech za sebou nechajú v spoločnosti čo najväčšiu spúšť. Ja len pevne verím, že po voľbách im bude všetko spravodlivo pred súdom spočítané.
15.01.2020 8:43 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Keď hokejový brankár vychytá v zápase čisté konto, zaplatí do spoločnej kasy tímu. Pevne verím, že aj Kováčik za to svoje čisté konto jedného dňa riadne zaplatí.
 
mínus indicator plus

 

Vynikajúco napísané, ako vždy, keď Havran niečo napíše skutočne "od srdca". Súdruh Blaha to však nepochopí, keďže nemá čím. Ako hovoria bratia Česi, kde nic není, ani smrt nebere.
 
mínus indicator plus

 

Si píš. Fico neprišiel na tlačovú konferenciu, lebo sa buď od strachu posr..l alebo z urazenej ješitnosti ožral. A možno oboje... Sťahuje mu zvierać, že čoskoro budú s Majkom opäť susedia.
 
mínus indicator plus

 

SMER ide bojovať proti SMER-u, respektíve systému, ktorý tu SMER 12 rokov (z toho 4 roky úplne sám) budoval. To je niečo tak absurdné, ako keby sa hlavným bojovníkom proti Stalinizmu stal sám Josif Visarjonovič. Na toto im môžu sadnúť naozaj len intelektovo zaostalí jedinci.
Reakcia k téme: Pellegrini za perestrojku
02.12.2019 13:17 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Napíš si veľkými písmenami na monitor: Keď vysadím lieky, nesmiem vypisovať na internety! Potom som aj verejne za somára.
Reakcia k téme: Fico výnimočne neklamal
26.11.2019 20:12 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Keby niekto chcel úmyselne urobiť v e-kase takýto bug na daňové úniky, vysoko pravdepodobne by to neurobil inak.
 
mínus indicator plus

 

Hádam by niekto od slizkého maznáka neočakával akúkoľvek mieru sebareflexie... To by potom nemohol byť členom organizovanej zločineckej skupiny SMER-SD.
 
mínus indicator plus

 

Čiže, použijúc túto logiku, ak lekár akurát nelieči alebo neoperuje, tak môže kľudne tvrdiť, že homeopatiká sú účinnou formou liečby a najlepšia je operácia prstami filipínskym liečiteľom. Už rozumiem.
 
mínus indicator plus

 

Žiadny. Zbytočná diskusia.
 
mínus indicator plus

 

Som ho čítal. A?
 
mínus indicator plus

 

Potom sa mal v článku prezentovať ako právnik a nie ako znalec z oblasti IT. To, čo som napísal, je základná zásada, ktorou sa musí riadiť každý znalec.
 
mínus indicator plus

 

V článku nie je označený ako právni, ale ako znalec a tak tam sám seba aj prezentuje.
 
mínus indicator plus

 

Veľmi sa udivujem nad tým, ako tento znalec dáva jednoznačné stanoviská a vyjadrenia k právnym otázkam ohľadne trestného stíhania M. Jankovskej a M. Kočnera, t. j. či bude alebo nebude stačiť nejaký dôkaz (v danom prípade zaistený prepis Threemy) na ich odsúdenie, a to napriek tomu, že absolútne základnou zásadou každého znaleckého dokazovania či už v civilnom alebo v trestnom konaní je, že znalec sa má a môže vyjadrovať zásadne iba k odborným otázkam a nikdy sa nemôže a nesmie vyjadrovať k otázkam právnym. Pán znalec tak buď koná nevedomky, a potom je veľmi slabým, až nekompetentným znalcom, alebo tak koná s vopred uváženým úmyslom (či už z vlastného presvedčenia alebo na pokyn iného), a potom je asi jeho cieľom pomôcť niekomu a pripraviť verejnú mienku na to, že celý tento prípad zmafianizovania štátu napriek jasným dôkazom pôjde dostratena. Nech je to ktorýkoľvek z uvedených prípadov, pevne verím, že jeho úporná snaha vyjde nazmar.
 
mínus indicator plus

 

Nemyslím si, že Kočner si necháva príliš radiť od obhajcov. Základnú dohodnutú stratégiu dodržiava, zdá sa, ale v ostatnom si ide svoje. On je zjavne ten typ obvineného, ktorý si síce vypočuje obhajcu, ale adherencia u neho absentuje, keďže je presvedčený o svojej šikovnosti a genialite (ktoré ho ale dostali do šlamastiky, čo už však akosi nevidí). A navyše je neskutočne samoľúby a ukecaný, čo pri obvinenom, ktorý má za ušami, je veľká nevýhoda, lebo taký sa vždy preriekne.
 
mínus indicator plus

Geniálna obhajoba...   Geniálna obhajoba...

"Ak by boli falšované, tak by som ich nevymáhal pod svojou firmou, ale zavesil by som to na nejaký offshore." Týmto výrokom si Kočner príliš nepomohol, keďže sa priznal, že v by vôbec nemal problém vymáhať aj falšované zmenky, akurát nie pod svojím menom. Ak by bol nevinný, tá veta by znela "Ak by boli falšované, tak by som ich nevymáhal." Takže síce nechtiac, ale v podstate sa priznal, odhaliac svoje kriminálne mentálne nastavenie.
 
mínus indicator plus

 

To nebolo neslušné slovo, to bol citát R.F.: *****
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME