Nedeľa, 20. október, 2019 | Meniny má Vendelín

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: MPBA
1>
mínus indicator plus

 

Čiže, použijúc túto logiku, ak lekár akurát nelieči alebo neoperuje, tak môže kľudne tvrdiť, že homeopatiká sú účinnou formou liečby a najlepšia je operácia prstami filipínskym liečiteľom. Už rozumiem.
 
mínus indicator plus

 

Žiadny. Zbytočná diskusia.
 
mínus indicator plus

 

Som ho čítal. A?
 
mínus indicator plus

 

Potom sa mal v článku prezentovať ako právnik a nie ako znalec z oblasti IT. To, čo som napísal, je základná zásada, ktorou sa musí riadiť každý znalec.
 
mínus indicator plus

 

V článku nie je označený ako právni, ale ako znalec a tak tam sám seba aj prezentuje.
 
mínus indicator plus

 

Veľmi sa udivujem nad tým, ako tento znalec dáva jednoznačné stanoviská a vyjadrenia k právnym otázkam ohľadne trestného stíhania M. Jankovskej a M. Kočnera, t. j. či bude alebo nebude stačiť nejaký dôkaz (v danom prípade zaistený prepis Threemy) na ich odsúdenie, a to napriek tomu, že absolútne základnou zásadou každého znaleckého dokazovania či už v civilnom alebo v trestnom konaní je, že znalec sa má a môže vyjadrovať zásadne iba k odborným otázkam a nikdy sa nemôže a nesmie vyjadrovať k otázkam právnym. Pán znalec tak buď koná nevedomky, a potom je veľmi slabým, až nekompetentným znalcom, alebo tak koná s vopred uváženým úmyslom (či už z vlastného presvedčenia alebo na pokyn iného), a potom je asi jeho cieľom pomôcť niekomu a pripraviť verejnú mienku na to, že celý tento prípad zmafianizovania štátu napriek jasným dôkazom pôjde dostratena. Nech je to ktorýkoľvek z uvedených prípadov, pevne verím, že jeho úporná snaha vyjde nazmar.
 
mínus indicator plus

 

Nemyslím si, že Kočner si necháva príliš radiť od obhajcov. Základnú dohodnutú stratégiu dodržiava, zdá sa, ale v ostatnom si ide svoje. On je zjavne ten typ obvineného, ktorý si síce vypočuje obhajcu, ale adherencia u neho absentuje, keďže je presvedčený o svojej šikovnosti a genialite (ktoré ho ale dostali do šlamastiky, čo už však akosi nevidí). A navyše je neskutočne samoľúby a ukecaný, čo pri obvinenom, ktorý má za ušami, je veľká nevýhoda, lebo taký sa vždy preriekne.
 
mínus indicator plus

Geniálna obhajoba...   Geniálna obhajoba...

"Ak by boli falšované, tak by som ich nevymáhal pod svojou firmou, ale zavesil by som to na nejaký offshore." Týmto výrokom si Kočner príliš nepomohol, keďže sa priznal, že v by vôbec nemal problém vymáhať aj falšované zmenky, akurát nie pod svojím menom. Ak by bol nevinný, tá veta by znela "Ak by boli falšované, tak by som ich nevymáhal." Takže síce nechtiac, ale v podstate sa priznal, odhaliac svoje kriminálne mentálne nastavenie.
 
mínus indicator plus

 

To nebolo neslušné slovo, to bol citát R.F.: *****
 
mínus indicator plus

 

Jasné, máš úplnú pravdu. Len neprezrádzaj takto verejne tajomstvá, o ktorých vieš len Ty a ešte zopár vyvolených. Liberálny teror mali naplánovaný po stretnutí na 5. Avenue v NY s tajomným pánom zvaným ***** (R.F. copyright), ihneď po tom, ako dohodli plán, o čom majú novinári písať do roku 2030 - týmto pozdravujeme p. Ritomskú a odporúčame jej urobiť si výlet do Pinelky v Cajle, kde bude o ňu dobre postarané.
 
mínus indicator plus

 

Tí štyria musia byť neskutoční hrdinovia. Surovo zbiť postarší manželský pár, navyše preto, že sa ozvali proti ich neandertálskym spôsobom správania sa. Pevne verím, že rovnako teraz ukážu svoju hrdinskú a odvážnu povahu, postavia sa pred verejnosť a hrdo sa k svojmu činu priznajú. Alebo žeby nie, keďže sú to len obyčajní "přizdisráči", ktorí sú odvážni zásadne len voči slabším a v tlupe s rovnako neandertálskymi druhmi?
 
mínus indicator plus

Kto tam v pozadí píše na písacom stroji?   Kto tam v pozadí píše na písacom stroji?

Počujem to iba ja, alebo tam počas rozhovoru v pozadí niekto trieska do písacieho stroja?
 
mínus indicator plus

 

Toto sa fakt nedá čítať. Je to ako keby niekto preniesol zhluk svojich náhodných myšlienok na papier (web) a ešte sa snažil textovo zdôrazniť, respektíve vyznačiť aj zvukovú intenzitu, ktorú tieto myšlienky v jeho hlave dosahujú.
 
mínus indicator plus

 

Názorná ukážka typického kresťanského pokrytectva v duchu hesla "Miluj blížneho svojho ako seba samého". Gratulujem.
 
mínus indicator plus

 

Treba čítať s porozumením. Nikto nikomu nezakazuje využívať verejnú (cestnú) komunikáciu. Iba stanovuje podmienky jej využívania. Mimochodom, vlastník či správca verejnej komunikácie, v danom prípade mesto, respektíve mestská časť, je v zmysle zákona oprávnený stanoviť podmienky jej využívania, vrátane zriadenia vyhradeného parkoviska, v danom prípade pre osoby, ktoré majú rezidenčnú/abonentskú kartu. Takže asi toľko k tej protiústavnosti.
 
mínus indicator plus

 

Podľa článku pripomienkovať parkovaciu politiku je možné na webe Hl. mesta. Tu je to asi zbytočné.
 
mínus indicator plus

 

Aby sa náhodou všetci tí "džendžer scared" tmári nepotentovali a nezinfarktovali z toho, že si študenti chceli urobiť večierok (s dobrovoľnou účasťou), na ktorom chceli vyjadriť svoj vlastný postoj k spoločenským témam. Neviem, ako to celé dopadlo alebo dopadne, ale na mieste tých študentov by som ten večierok urobil aj napriek nesúhlasnému a zbabelému postoju vedenia školy. Zopár krikľúňov žijúcich mysľou v stredoveku alebo skrývajúcich svoju sexuálnu orientáciu, za ktorú sa zjavne hanbia, nemôže v dnešnej dobe mať navrch. Nemajú ani zďaleka takú podporu v spoločnosti, ako si myslia, že majú. Stačí si spomenúť na akcie (rôzne pochody, referendá a iné), ktoré v poslednej dobe organizovali, ako dopadli. Nie je nič horšie, ako budovať si politickú kariéru alebo verejnú moc na potláčaní práv určitej časti obyvateľstva, respektíve na útočení na ňu a robení z nej občanov druhej kategórie. História nám už ukázala, kam až to môže viesť. V mojich študentských časoch sme študentov z GJH považovali za suchárov a kockáčov. Ale ako vidno, časy sa menia a v tomto prípade k lepšiemu. Takže - thumbs up and keep on!
25.04.2019 10:28 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Už nech to zálohovanie konečne schvália. Neskutočne dlho sa s tým u nás otáľa. Planéta B, kde by sme sa mohli presťahovať, keď to tu celé zaprasíme odpadom, zatiaľ neexistuje.
 
mínus indicator plus

 

Správa sa presne ako každý fašista. Veľký hrdina najmä na internete, sociálnych sieťach, alebo v tlupe či za rohom, naživo alebo sám zásadne vždy zbabelec a přizdisráč. Teraz rozmýšľam, či tú mentálnu insuficienciu len hrá, alebo je naozaj taký blbý. Myslím však, že až taký dobrý herec nebude.
 
mínus indicator plus

 

Už dlho som sa tak schuti nezasmial. :)
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME