Piatok, 6. december, 2019 | Meniny má Mikuláš

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: senior3737
1>
mínus indicator plus

Nahrávku má polícia vyše roka.   Nahrávku má polícia vyše roka.

Jeden minister, ktorého ani netreba menovať, situáciu vyhodnotil tak, že je lepšie položiť funkciu ministra i poslanca a využiť istoty smer....eeee medzinárodných vôd.
 
mínus indicator plus

Možno aj nahrali   Možno aj nahrali

Ak nechcú aby boli aj ich nahrávky zverejnené, musia chrániť jadro "mafia.sk". Teda Fico, Kaliňák, Počiatek a aj nejakí ti dvorní šašovia, nebudú trestne stíhateľní, v prípade, že by to malo prestať platiť, medzinárodné vody to istia.
 
mínus indicator plus

 

Kto mohol Kočnera zastaviť? Kočnera využívali vlády Mečiara aj Fica, lebo pre nich robil tu špinavú prácu. Za Len-Ona napr. mal za úlohu zdiskreditovať prezidenta prostredníctvom jeho syna. Vieme, že najprv sa ho pokúšal vlákať do erotického salónu aby ho tam nafotili, potom, keď to nevyšlo, tak sa ho pokúsili namočiť do kauzy Technopol. O jeho aktivítach vo Ficovej vláde teraz vychádzajú na povrch odhalenia.
 
mínus indicator plus

 

Myslím si že náš problém na SK je, že sa u nás vyvinul akýsi syndróm submisivity. Je to pravdepodobne spôsobené tým, že nemáme žiadnu skúsenosť s demokraciou, Je preto tak trochu logické, že sa podvedome správame ako stádo a spoliehame sa na "vodcu" , ktorý nás povedie tým správnym smerom. Ten "vodca" nám podsúva množstvo rizík a ohrození (migranti, židia, Maďari a pod.) Vytvára falošný dojem, že iba (len-on) on je schopný nás ochrániť od katastrofy.
 
mínus indicator plus

Dvorný šašo je užitočný.   Dvorný šašo je užitočný.

"Zachovať si v mocenských pozíciách pri sebe človeka, ktorý vám bude hovoriť svoj úprimný názor, je zásadné a každému to vrelo odporúčam." Už je to jasné, prečo rozumnejší panovník mal pri sebe tzv. dvorného šaša. Tan ho ako obyčajne upozornil, kedy sa jeho nohy začali odlepovať od zeme.
 
mínus indicator plus

 

Ale to na NSSR ostanú len upratovačky a vrátnik.
 
mínus indicator plus

To zas telefonoval   To zas telefonoval

To zas telefonoval Yegor? V apríli 2014 bol zadržaný major z Generálneho Štábu S. R. pre špionáž v prospech Ruska. Bol predtým dlhšie sledovaný a jeho najväčšie aktivity boli zaznamenané v čase ukrajinskej krízy. Jeho meno ani nebolo zverejnené, ani nebol zavretý, len si podľa médii čerpal dovolenku.
 
mínus indicator plus

 

Lebo so svojím názorom nesúhlasí.
 
mínus indicator plus

Pozornému čitateľovi   Pozornému čitateľovi

neujde z kontextu fakt, že Fico si s Vadalom telefonoval. Jednoducho z vyjadrenia Fica je jasné, že klamal, keď pred kamerami mával akýmsi zdrapom papiera, ktorý mal byť potvrdením údajne získaným od prokurátora, že talianska prokuratúra takýto spis neeviduje. Keby sa z tých údajných telefonátov chcel R. F. vyvíniť. mohol to urobiť veľmi jednoducho. Mal zažalovať noviny La Reppublica za poškodzovanie "dobrého" mena, čím by sa uvedený dokument stal predmetom súdneho sporu a prokuratúra by uvedený dokument na tento účel poskytla. Prokuratúra totiž nemôže dokumenty ktoré môžu byť premetom trestného spisu len tak poskytovať médiám či iným osobám. Viď telefonát Harabina so Sadikím. Možno čitateľa napadne otázka, ako talianske noviny prepis takého dokumentu získali. Nuž, ak sa dokument stal predmetom iného súdneho konania s A. Vadalom, talk zo tohoto súdneho procesu sa mohol dostať do médii, podobne ako u nás treema.
 
mínus indicator plus

 

Túto fotku som si uložil pod názvom "Výkvet spravodlivosti na SK" ešte pred prečítaním článku.
 
mínus indicator plus

Ako môže   Ako môže

preberat zodpovednost za efektivne a spravodlive riadenie štátu, kým štátna moc bude v rukách mafie.
 
mínus indicator plus

 

Keď v prieskumoch sa objavuje okolo 21%, tak to treba rozdeliť na drobné. 21% je elektorát z ľudí, ktorí chcú voliť. Z celého počtu oprávnených voličov to bude tak 12 %. Z toho polovicu tvoria občania, ktorí nejakým spôsobom participujú na danom marazme SR, prípadne požívajú nejaké výhody ich príbuzní. Ďalšie 6 % budú najmä starší ľudia, ktorí sú ľahko manipulovateľní a medzi ními sa rozširujú fámy, ktoré sa nehodia ani do rozprávok, ani do hororov.
 
mínus indicator plus

 

Kto mal záujem zobrať počítače z Valkovej advokátskej firmy a to pod zámienkou, že sa vraj vyhrážal použitím právnych prostriedkov. Nehorázne.
 
mínus indicator plus

Pán zastupný premier   Pán zastupný premier

povedal, že na kandidátke smeru vo februárových voľbách sa neobjavia toxické osoby ..ehm teda okrem Roberta Fica a to hneď na 2. mieste. To Smer teraz prijíma nových členov? A teraz vážne. Smer teraz hrá so Slovenskom a s dôverou občanov nejaký zvláštny poker. Keď sa rozmotávali okolnosti hanebného zločinu vraždy dvoch mladých ľudí, tak smer si musel zaistiť kontrolu nad vyšetrovaním, aby to nebodaj nezasiahlo tých najvyšších krstných otcov klanu. Spomeňme si ako nebola ochota odstaviť mimo diania vtedajšieho policajného prezidenta Gašpara. Keď už aj bol zbavený funkcie, nová zástupná ministerka si ho vzala za svojho poradcu. Nuž to jej nepridalo na dôveryhodnosti. Lučanský ako nový policajný prezident to hral na serióznosť, kým bleskurýchle nezrušil vyšetrovací team a hneď aj zakázal členom týmu čokoľvek povedať pre média, či verejnosť. Smer sa tiež po prevalení káuz zaznamenaných v Kočnerovom mobile sa zbavoval kariet, ktoré mohol obetovať, teda okrem esa Kočnera, tak aj niektorých sudcov, či prokurátorov aj to iba alibisticky, keď sa potvrdia ...atd. Idú voľby zločinecká organizácia smer by ich rada vyhrala, aby mola všetko vrátiť do starých koľaji. Keď sa im to podarí, tak zbohom. Myslím, že tieto voľby sú posledný pokus o zachovanie demokratického charakteru štátu.
24.10.2019 18:27 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Verím,   Verím,

že aj medzi prokurátormi sa nájdu charakterní a neskorumpovaní ľudia. Príkladom môže byť neprijateľnosť JUDr. Čenteša ako GP pre štátnu mafiu alebo JUDr. Špirko, ktorý musel pred verejnosťou prezentovať aké prekážky mu kládla vládna moc pri pokuse o stíhanie vysokých predstaviteľov vládnej mafie.
 
mínus indicator plus

Rusko nechce   Rusko nechce

Rusko by bolo najradšej, aby sa turci pustili do konfrontácie s amikmi. Bol by to čin hodný Kremeľskej nobelovky, ktorý by fakticky znamenal koniec NATO. Tak by sa Putinovi začal plniť jeho mokrý sen o obnove strateného impéria.
 
mínus indicator plus

Rozpustenie NATO   Rozpustenie NATO

To by neskutočne potešilo istého plukovníka KGB, ktorý na to pracuje od čias Gorbačova.
 
mínus indicator plus

Kto má najväčšiu vinu?   Kto má najväčšiu vinu?

No predsa novinári, lebo odhalili množstvo káuz namiesto polície, namiesto SIS, namiesto prokuratúry, odhalili spojenie, že najvyššie poschodia exekutívy sú v spojení s talianskou ale tiež aj s našou rodnou slovenskou mafiou. Tiež sú na vine média, lebo o tm všetkom informovali verejnosť a tak hlavní štátni zločinci sú lynčovaní veľká časť občanov si želá ich spravodlivé potrestanie. Nuž, kt to kedy videl, aby občan - volič žiadal, aby sa politik zodpovedal za svoje skutky.
 
mínus indicator plus

 

Je zaujímavé, akých máme právnikov pôsobiacich v najvyššej politike, keď nevedia hodnoverne preukázať svoju nevinu, či jednoznačne odstrániť podozrenia. Príčinou môžu byť len 2 okolnosti a to, buď sú to úplne mizerní právnici, alebo tie podozrenia sú pravdivé. Nie je to len o Jankovskej. Spomeňme si ako náš expremiér zháňal potvrdenie od talianskej prokuratúry, že si z Vadalom netelefonoval (zhruba 500x). Pritom ako právnik mal vedieť, že talianska prokuratúra mu takéto potvrdenie nemôže dať aj keď ho vlastní, lebo takýto dokument môže prokuratúra poskytnúť iba pre prebiehajúce súdne konanie a nie pre média. Viď telefonát Harabín - Sadiki. Keby však podal trestné oznámenie na talianske noviny La Rapubblica, tak pre účely súdneho sporu by prokuratúra tento dokument poskytla. Podobne JUDr. Jankovská namiesto toho aby pred kamerami vyplakávala ako jej novinári, polícia, prokuratúra a celý vesmír chcú neprávom ublížiť. mohla poskytnúť polícii starý mobil ktorý v čase údajnej komunikácie s Kočnerom používala a mohla tak všetkých neprajníkov poslať, povedané jej jazykom, do p..e. To isté platí pre Bödöra aj niektorých sudcov, ktorým boli zaistené telefóny.
 
mínus indicator plus

 

"Medzinárodné vody to istia..."
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME