Streda, 26. február, 2020 | Meniny má Viktor

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Cirgo
1 >
mínus indicator plus

Aj niečo ku Kollárovi   Aj niečo ku Kollárovi

... on nie je politik, je to obchodnik začínajúci profesionálnu kariéru ako vekslák. Dnes zarobil. Budúca opozícia je po dnešku kompletná. Fico dal v priebehu 1 týždňa zarobiť z kampane ušetrených peňazí hneď dvom pionierskym krúžkom - Galko aj Kollar inkasovali v takom jednoduchom obchode, na ktorý netreba žiadne vzdelanie.
Reakcia k téme: Veľa šťastia s Kollárom
25.02.2020 21:34 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Zodpovedná zmena Smer SD   Zodpovedná zmena Smer SD

... táto firma, pardon, strana sa definitívne stala stranou dôchodcov, ergo stranou s vymierajucou voličskou základňou, stranou hľadiacou dozadu, stranou ľudí v poproduktívnom veku. Toto konštatovanie nie je jej dehonestácia strany, je to informácia pre zvyšnú väčšinu voličov. Ak Fico nájde 435 mil eur s prstom v nose a v pozícii opozičného poslanca na 13. dôchodok, ktorý sľubuje už 10 rokov, tak okradol dôchodcov o minimálne 4,5 mld eur. Dnes sa stala zodpovedná zmena. Z Fica sa stal dobrodinec, ktorý chudobným bral, ešte chudobnejším sľuboval a nakoniec si všetko nechal pre seba. Čaro osobnosti.
Reakcia k téme: Veľa šťastia s Kollárom
25.02.2020 21:17 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Infikátor   Infikátor

... všeobecné ohrozenie. Molodec, geroj kakoj!
 
mínus indicator plus

Ako sa do hory volá ...   Ako sa do hory volá ...

... tak sa z hory ozýva: po voľbách bude Smer SD v parlamente jedinou firmou, pardon, stranou z bývalej vládnej koalície, ktorá bude po akejkoľvek opozičnej kritike čeliť donekonečna ako mantra sa opakujúcim výčitkám o "výdobytkoch" uplynulých rokov vlády. Tak ako Fico donekonečna opakoval rozprávky o Dzurindovi a Radičovej, tak bude teraz PR vládnej zostavy opakovať donekonečna ako univerzálnu reakciu na akúkoľvek Ficovu provokáciu hociktorý bod z Nicholsonovej zoznamu za 7 mld eur. Fica čaká ťažká opozičná práca, nie predčasné voľby.
Reakcia k téme: Smer nebeží o život
25.02.2020 8:57 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Apokalypsa Smer SD   Apokalypsa Smer SD

... alebo: nevyrušujte, tu sme pri prehratých voľbách!
Reakcia k téme: Smer nebeží o život
24.02.2020 20:48 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Vôbec sa nečudujem   Vôbec sa nečudujem

... Fico prežíva ťažké obdobie, psychicky si na niekom potrebuje uľaviť, tak zvolil Haraktera, ten už aj tak nemá čo stratiť. Správanie Fica je signifikantné, taká fatálne rezignácia na komplexnú aj parciálnu politickú činnosť hovorí o všetkom. Nedokáže ani prísť na hodinu do milovanej televízie a čeliť zúčtovaniu uplynulého volebného obdobia. Vôbec sa nečudujem Ževrajpremiérovi, že si u svojej zdravotnej poisťovne nechal preplatiť hospitalizáciu na soplíky. Opravnene sa šprajcol, prečo by mal obhajovať neobhájiteľné konanie Fica, dnes, keď je už po všetkom. Je koniec. Smer bez koaličného potenckálu majú všetci na háku. SNS majú všetci na háku. Most odplával do Čierneho mora. To tu ešte nebolo, taký kardinálny rozklad koalície napriek tomu, že sú o 7 mld bohatší.
24.02.2020 10:31 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Respondent sa vyhol   Respondent sa vyhol

... Informáciám o zdrojoch energie. Veď čo majú spoločné zdroje energie s tehlami? Najlacnejšie je drevo, najdrahšia elektrina a plyn je stredná cesta. Hotovo. Vybavené, poďme predávať tehly. Stále platí, že Slovák chodí do zahraničia len na to, aby si ľahol na ležadlo a mal kontinuálny prísun krmiva a alkoholu za rovnakú cenu bez ohľadu na množstvo. Ostatne si nevšíma. Radosť tvoriť takéto články.
 
mínus indicator plus

Opakujem to tu už toľkokrát   Opakujem to tu už toľkokrát

... že voličov Smeru nemožno ničím uraziť. Ani hospitalizáciou na infekciu horných dýchacích ciest so zvýšenou telesnou teplotou v najmodernejšej nemocnici v štáte v deň najdôležitejšie predvolebnej diskusie. Tak to dnes pre voličov Smeru nazvime tak nevinne - elitárstvo. No a pre ostatných zorientovaných je to úplne jasné.
 
mínus indicator plus

Odhalená smerácka rovnica   Odhalená smerácka rovnica

... drobná technická zmena = zodpovedná zmena. Čo dodať, na viac už v strane pre volebnú kampaň nezostalo, celá vykradnutá ako štátna a rezortné pokladne. Pardon, zostal ešte trubadúr Tomáš, ochotný si na ksicht v televiznej diskusii natrieť aj *****
 
mínus indicator plus

Usmievavý a mentorský Pellegrini   Usmievavý a mentorský Pellegrini

... čoby žobrajúci Ževrajpremiér na poslednom výlete v Bruseli za naše peniaze dostal od premiérky severského člena EÚ takú poza uši za zanedbanú infraštruktúru v štáte, že by sa mal hanbiť vrátiť do SR na ten zvyšný týždeň svojej "funkcie". Pripomínam, že Smer SD bol vo vláde z uplynulych 14 rokov 12, z toho 4 roky "vládol" sám. Pellegrini dostal poza tie odostávajúce ušiská ako malý chlapec priamo pred kamerami, malý chlapec z Bystrici, ktorý nedokázal dokončiť so svojím chlebodarcom tiež z Bystrici diaľnicu z BA do KE načas v roku 2010, ako to sľúbil jeho manipulátor, ktorý má v ruke diaľkový ovládač od jeho mozgu.
 
mínus indicator plus

Marčekova poslanecká derniéra   Marčekova poslanecká derniéra

... mal som chuť nahradiť "l" inou spoluhlaskou ale nebudem vulgárny. Tak si ho budú dejiny nášho parlamentu pripomínať pod menom Pultík. Inak to vysvetlenie o karatistickej odvahe, no úprimne, napadá ma všeličo o vzťahu rečníka a predrečnika.
 
mínus indicator plus

Uvedomil.si,   Uvedomil.si,

... že táto šanca zarobiť na voľbách je posledná. Ale ako strhol Rajtára s Blahovou?
 
mínus indicator plus

Na tej fotke   Na tej fotke

... je Fico alebo jeho dvojnik - kaskadér. Čo sa mu stalo s tvárou? Nemá koronavirus? Celé zdravie a rozum obetoval štátnej službe a takto postupne bude vo voľbách zošrotovaný ako T55 v Podbrezovej.
 
mínus indicator plus

Keď rozpráva deviantný minister   Keď rozpráva deviantný minister

... nejde o chcenie ale chcanie.
Reakcia k téme: Cynická hra Smer-SNS
20.02.2020 21:27 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Béla naberá vodu vidlami   Béla naberá vodu vidlami

... mimo Žitného ostrova už hlas nedostane a na ostrove tomu nebude inak. Je koniec.
 
mínus indicator plus

Jááj, preto Fico nekampaňoval za prachy   Jááj, preto Fico nekampaňoval za prachy

... oligarchov. Teraz ide kampaňovať v parlamente za peniaze zo štátneho rozpočtu. Prachy už vlastnou hlavou zohnať nedokáže. Prečo? Že niet od koho? Veru nie. Rozuzlenie tejto záhady si hravo domyslíte.
 
mínus indicator plus

Nechápem ten jemnocit   Nechápem ten jemnocit

... v prípade osoby poslanca Fica. Je to neopodstatnená poloha.
20.02.2020 8:07 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Komické je konštatovanie   Komické je konštatovanie

... že auto ešte nepoznáme ale už je najlepšie v triede.
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME