Sobota, 4. júl, 2020 | Meniny má ProkopKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Kasak15
1 >
mínus indicator plus

Veľkí chlapci sa hrajú   Veľkí chlapci sa hrajú

z toho sotva zaprší.
 
mínus indicator plus

Neviem určite ale LODENICA nie je   Neviem určite ale LODENICA nie je

to.c. zrušená a lístky sa dávno predávajú no v článku ani zmienka možno tento festival country red. nepozná.
 
mínus indicator plus

Chirana pomohla štátu na všetkyzahraniči   Chirana pomohla štátu na všetkyzahraniči

vyrobené mala objednávky no odložila zahranicie a robila pre SR zastavili výrobu na linkách zubných kresiel a tí robili tiež ventilácie. Firma Ekom ktorá robí srdce kvalitný kompresor detto musela enormne zvýšiť výrobu. Viac sa ani nedalo lebo su tam aj zahraničné komponenty napr Švajčiarsko a boli problémy s navýšením ich dodávok v Európe bola korona a málokde sa poriadne robilo Pan BOH zaplať že máme ešte takéto firmy cd vývojom vw prežili privatizáciu
 
mínus indicator plus

Máme km dispozicii 500 z toho   Máme km dispozicii 500 z toho

140 tých vykonnejsich a teraz sme 300 prikupili
 
mínus indicator plus

Vieš ideme kupovať výťah do BD   Vieš ideme kupovať výťah do BD

vybrali sme taký ako iní nemajú a majú hlavu aj patu. Za menej peňazí ako predražené od správcu ponuka. Tzn nie Autobusarske dvere ( slabé miesto zraniteľné umelohmotba prevodovka) Sachtove mechanické s kridlovymi dverami. Naša komisia v BD vybrala sachtove aj kabínkove dvere automatické. Výšku dverí nie 200 ale 210 aby sa dal sťahovať gauč 2 m, Max šírku dverí 4 lamelové pre upinvalidny vozík 60 cm. Výťah z nudzuvym dojazdom vprip poruch vw raz takou rýchlosťou. Atď a pridr ba na suseda mi vraví výťahov je plné mesto . Nech sa páči kúpte. Lenže 90% sú tie malé Autobusarske keď to kupujú takýto ozembuchivia. A takto to je aj z ventiláciou. Ventilovať môžeš aj husim brkom.
 
mínus indicator plus

Ano mortalira u starých cca 5 z 10 tich   Ano mortalira u starých cca 5 z 10 tich

a novej ktoré aj oddávajú sekrety priebežne a autimaticky s reguláciou tlakov v lalokoch s pulzujucim tlakom je 1 z 10 tich. Takto nejako som to čítal. A nebola to reklama. Tie rybárske ventilácie sú ako keď nafukujes lehátko cca resp tie kristiry ktoré mackanim vhanaju vzduch sú fakt kepsie ako nič no to je málo.
 
mínus indicator plus

Súhlasím s MIKLOSOM 100%   Súhlasím s MIKLOSOM 100%

Matovica nemusím no súhlasím aj s Kňažkom že je 3x lepší ako Fico a stačí mu na to už len to že nekradnu. Rozhodli občania to treba rešpektovať. Idealisti nech je idu do kelu no je dobré že pravicoví volici su náročnejší. Novinárov chapem aj nechápem. Chápem že keď nemajú senzácie tak ich prifarbuju prip vyvolávajú. Stale dookola sa budu pýtať kedy odídete? Resp odídete kedy? Na týchto bol dobrý Bela Bugár.
 
mínus indicator plus

Čo ti ublížilo? Ak sa ich chceme   Čo ti ublížilo? Ak sa ich chceme

zbaviť tak Trump zoberie naraz všetky v 1 lietadle Vilko. A čo keby to bolo tvrdo prepuklo ? Čo by si písal opak? Nič sa nedeje zmodernizuje nimi nemocnice a staré pôjdu do šrotu resp do Afriky tam ti budú ruky bozkávať v Rusku na vidieku detto. To si ešte nebol v Ruskej nemocnici v gubernii. Opýtaj sa Českých hokejistov z KHL.
 
mínus indicator plus

To nie deti sa radi preletia no nech   To nie deti sa radi preletia no nech

ich pošle do Košíc na výlet a podobne. Začína sa veľmi podobať na Fica tí z lepšou pamäťou pamätáte ako chcel šetriť a liatal čiastočne komerčnými linkami. Potom ho to prešlo a Kali ho vyvážal na vrtuľníku. Rozdiel je v nich že Ficko magal babu tuším Kupucovu zvanú v Číne na letisku. Toto Fica prešlo a vypracoval sa že si dosadil a z našich daní zaplatil konkubinou talianskeho mafiána býv. Priateľku za prvú radkynu vraj 24 hodín denne až to bolo aj pani Merkel divnuo
 
mínus indicator plus

Cirkus HUMBERTO z toho Igor robí.   Cirkus HUMBERTO z toho Igor robí.

Čistý populizmus .Chce pôsobiť na trulkov a pricetnych odrádza. Nabudúce keď poletí do Budapešti mohol by mi priviesť letecky miešačku na betón chcel by som betonovat dvorcek. V Budapešti sú vraj najlacnejšie miešačky z V4. Keď poletí do Nemecka nech zoberie Opatrovateľky lebo chudence sa tlačia pri stanici a fajčia keď čakajú na zbernu dodávku.
 
mínus indicator plus

A Sandersa súhlasím   A Sandersa súhlasím

ten je stratený prípad a Amerikanci zas nie sú až tak v priemere Zdegenerovani.
Reakcia k téme: Trump vie, že je zle
02.07.2020 19:21 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Neboj na tých pár debát ho postavia na n   Neboj na tých pár debát ho postavia na n

Moja rodina mala dedka ktorý zomieral ledva sa hýbal. Známy mu vraj priniesol z nemocnice takú náplasť po ktorej sa mu polepší. ?a aj polepšilo dedko ožil vitálny srandičky a vrchol bol že vybral rebrík dvojak z pivnice a ostrihal tahavy vinič na dvore. Este sa stoporil až sa lakli že ho nevedia zastaviť. O potom po ukončení účinku náplaste spomaloval až sa dostal na povednu úroveň. Každopádne hocikto koho poznám by ho! Lepší prezident pre USA a Svet ako on okrem Fica , Kocnera ,Trnku a. Kicuru.
Reakcia k téme: Trump vie, že je zle
02.07.2020 17:51 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Timmy Kollár si dnes strelil do kolena.   Timmy Kollár si dnes strelil do kolena.

Na brífingu mu poslednú otázku dala novinárka , že kedy obhajoval záverečnú prácu , koľko bolo členov v komisii a kto bol bpv komisii. 3 x sa ho na to pýtala odpovedal zamecanim že neriešim. Ona mu opakuje predsa toto si musíte pamätať. Bol zaskočený teraz už zodpovie asi aj tuto otázku keď mu platení poradcovia poradia čo má vravieť. Čo z toho vyplýva? že pred žiadnou komisiu nebol urobili mu to per rollam? ). Ja som obhajoval pred 100 rokmi a viem kto bol Preceda komisie profesor Stegmann s 10 titulmi pred a za menom vw ešte 4 členovia komisie. toto sú udalostí ktoré sa pamätajú.?
02.07.2020 17:41 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Nech odíde ako Radičová keď zahlasovala   Nech odíde ako Radičová keď zahlasovala

za Rosovu. To Rodina je závislá na jednom človeku ostatní sú NEMTAVI . Kollár nie je žiaden Einstein a doteraz podporoval čo je dobré.
 
mínus indicator plus

Na rozdiel Známky a Modrotabletkara chod   Na rozdiel Známky a Modrotabletkara chod

il. Vtomto mu krivdis na prednášky chodil je to potvrdené. Ono mnohí pajcuju ale na 2 najvyššieho ústavného činiteľa sa to nepatrí. Mal by to prehltnúť hnevá sa že chodil riadne do školy aj opisoval no Kollár si musí uvedomiť že na predsedu NRSR je to morálne neprípustné. RADIČOVÁ v skrate zahlasovala v NRSR za kolegyňu ktorá by od pultu nestihla dobehnúť a VRÁTILA mandát. Keby sa Boris nebol navazal do Danka bolo by to lepšie ,teraz by sa mu ľahšie obhajovalo. Mal by sa Boris vzdať funkcie a nechať stranu nech sa zapíše do dejín ako ta co pomohla očistiť Slovensko.
 
mínus indicator plus

Veronika gratulujem a držíme palce   Veronika gratulujem a držíme palce

nech si psy stekaju keď skončia na razni v chatrči dostekaju
 
mínus indicator plus

Súhlasím s tebou je to hist. šanca ťažko   Súhlasím s tebou je to hist. šanca ťažko

v budúcnosti zopakovatelna. Horšie je že Matelkovi sem tam prepína teraz o treste smrti vie že lepšie cusat no neovláda sa a blaboce je to bohužiaľ pacient naďalej zatiaľ je 3 x lepší ako Fico s Pelinom
01.07.2020 6:10 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Prezidentka môže násobne poverovat   Prezidentka môže násobne poverovat

zostavovanim a to môže trvať aj 4 roky.. Viď Zeman ako píšeš. Navyše vo výpočte máš chybu a známu neznámu myslíš. že mnohí poslanci ktorí majú pred sebou isté skoro 4 roky a rel. Slušné platy sa ich vzdajú? Resp budú riskovať ich stratu? Pochybujem 90 tka na nové voľby by sa ťažko hľadala a možno ani tá 76 má. Lebo to by mohla byť labutia pieseň svätej inkvizície . Mňa skôr zarazilo potešenie pani Bihariovej ktorá je troška mimo reality a slepá Cesta PS. Neviem čoho sa nevie. Dočkať sklamania?
01.07.2020 6:01 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Podpichnem a IGOR by nemohol kúpiť   Podpichnem a IGOR by nemohol kúpiť

zo dvadsať zetonov z tých 8000 miliónov by to bolo nič skoro Zero?
30.06.2020 19:40 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Súhlasím s tebou problém je   Súhlasím s tebou problém je

v jeho klube. No je uletené keby budúcnosť SR mala padnúť na Alfasamcovej diplomovke. Prečo však sa onehdy Kollár obuval do Danka. Čo stratil súdnosť alebo rozum. Teraz to evokuje že by sa mu mal ospravedlniť.
30.06.2020 19:36 | Oznám správcovi
 

1 >

Najčítanejšie na SME