Štvrtok, 27. február, 2020 | Meniny má Alexander

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Kasak15
1 >
mínus indicator plus

Súmračník máš 24 nickov všetko KISKA   Súmračník máš 24 nickov všetko KISKA

založil si si ho 21.2. 2020 Priehľadný záškodník od FICKA žiadny OĽANO to možno teraz keď PREZLEČIEŠ KABÁT. Ja som predal NEHNUTEĽNOSŤ a kataster to urobil ani nie za 1 deň. 31 ... sme podpísali žiadosť o ZRÝCHLENY VKLAD a 1.,.... bol prevod ZAVKLADOVANY od 00,0 hod cez deň to nabehlo na internete.
 
mínus indicator plus

OK do roku 2000 neviem   OK do roku 2000 neviem

no neviem či to bolo paušálne my sme dom kolaudovali po revolúcii pred rokom 2000 a nebol s tým problém no nesledoval som to na dni a ani tata uplatok na 100% nikomu nedávali. Len ma trocha irituje že mnohí tu tvrdia že bez bakšiša si ani neuprdneš. Onehdy mi tu oponovali Junáci že ked som povedal že manželka chodí do nemocnice MV Sv MICHALA a nič neuplacala a nikoho nepozná. Nechceli veriť. že to není možné. Každý druhý mesiac jej davaju drahe injekcie moýžno do konca života. Odb lekár jej povedal vybaviť si to môžete v nemocnici Ružinov, Antolska alebo sv Michal. Vyšlo jej to cez telefon na 2x. No junáci tu píšuci neveria. Je pravda že má vyrečnú papuľku no je to tak.
 
mínus indicator plus

Mám doklady ver tomu .predaval som   Mám doklady ver tomu .predaval som

dom pardon predminuly rok aj chatu predminulý rok. KATASTER Trval 1 až 2 prac. dni a v 2 okresnych mestach na Slovensku. Známosť som nemal no robil som to cez RK. Možno bol skorumpovany KU no ja som nikomu nič nedával organizovala to RK. Dokazal by so ti to písomne mám zmluvu a hlavne žiadosť o zrýchleny vklad 31.... a rozhodnutie z 1..... t. j nasledujuci pracovný deň.
 
mínus indicator plus

To neni ten problem ide to aj RÝCHLO   To neni ten problem ide to aj RÝCHLO

vravím Ti napr cez RK. Kupujem cez RK a všetko vybavovali oni dokonca aj Fin zábezpeku u NOTARA. RK robí servis a vždy to tak bolo.. Minulý rok som predaval Dom po rodičoch cez RK neuveríš za 1 deň som to stihol . RK nam navrhla zmluvu dľa našej dohody /kupujuci pred/ ich pravnik vyhotovil zmluvu zmluvu o buducej zmluve a dal nam ju oponovať. Potom vyhotovil FINALNU KUPNU Zmluvu. Kedže sme sa báli obidve strany že dáju peniaze a nehnuteľnosť nedostanu resp naopak tak sme dohodli model takmer 100% ný ,lebo ľudia často na malovernosť doplatia. Oni sa báli že zaplatia nad sto tisic predaju byt a dom nedostanu atď . my že podpíšeme a peniaze neprídu resp sa sttratia at´d. Dohodli sme termín v Banke Zišli sme sa v jednom meste 4 exelmpláre KUPNEJ zmluvy podpísali kupujuci. Ja predavajúci som išiel zmluva overiť a dať zviazať na OÚ. Držal som v Ruke 4 exemplare . To bolo všetko 31 daneho mesiaca potom sme išli do banky a kupujuci previedol peniaze elektronicky .V Banke sme čakali prebehlo cca 10 minut a peniaze v telefone cinkli ešte som zavolal manželke nech pozrie cez Notebok v učte. Všetko OK tak 2 podpísané exeemplare som dal predavajucemu bol s nami aj zastupca RK. Potom sme spolu išli na kataster kde sme dali "Navrh na zrychlený vklad vlastníctva do katastra" podpisoval ho predavajuci aj kupujuci. opakujem stale je 31. ho zastupca RK išiel s kupujucim na katastralny odbor aj s návrhom na zrýchlený vklad a Kataster mi 1 nasledujuci deň aj novemu majiteľovi VYDAL ROZHODNUTIE: Povoľuje..vklad vlastnického prava do KN číslo vkladu............ Pravne učinky od 1. ...... Proti tomuto rozhodnutiu sa nemožno ani odvolať jedine preskumanie sudom. Píšem ti lebo si to neabsolvoval . Takže 31 som sa stretol s predavajucim a zast. RK a Nasledujuci deň 1 bol vklad povolený a nadobudol učinnosť od 31 o polnoci tzm od 1 nasledujuceho mesiaca. A TOTO BOLO BEZ znamosti CESTOPU RK. ktoru som dovtedy nepoznal. Ani deň mi to netrvalo. Rano som prišiel do ineho mesta cca 10,00 a o 13,00 sme sedeli na káve. V zmluve sme si dohodli 2 týždne na vysťahovanie a to tiež trvalo pol dňa . Odovzdací protokol domu, išli sme prehlasiť majitela do elektrarni,plynárni, vodární odovzdali sme kluče od nehnuteľnosti.a to je cca všetko dali sme si kavu a kto chcel drink a odvtedy sme sa nevideli. takže pochybuješ zbytočne nezažil si to a tak nevieš. KATASTER bez známosti z obeda do rána. Dokazal by som ti to ak pochybuješ no nepochybuj. je to tak.
 
mínus indicator plus

Aj vtedy to šlo mám kamaratku čo   Aj vtedy to šlo mám kamaratku čo

má tam známu a oni majú termín do tzn ak neni roboty môžu aj za 1 deň. Navyše keď tam ide vybavovať REALIŤAČKA ked to ide cez RK tak v našom okresnom meste to dokážu za 1 deň. Všetci sa tam poznaju a RK tam chodí ako na klavír. Neuveríš že napr pas som mal takmer na počkanie a to v rokoch cca 1995. do 1-2 dni sme ich mali všetci ktorí sme potrebovali v robote. Predtým sme v krajskom meste museli čakácať rano v 200 metrovom rade do prízemia paneláka a nemal si isté že sa so žiadosťou vôbec dostaneš na radu.
 
mínus indicator plus

Volíš OĽANO teraz predtýmsi Ficka   Volíš OĽANO teraz predtýmsi Ficka

príp MAGIANA títo najviac nenávidia KISKU a vieme dobre PREČO. to čo im vyviedol je na kravatu. Magiana ignoroval a odsudzoval a Ficka odstavil od IMUNITY a milostí zlodejom v palaci a ani ten US mu NEDOPRIAL eraz sa musí bať aby neskončil v BASE s Kočnerom a Bašternákom mohol by si sa pridať do Mariáša? lebo ty si asi Marxista.
 
mínus indicator plus

Ano JA za 2 dni som mal papiere na chatu   Ano JA za 2 dni som mal papiere na chatu

a veľaarový pozemok zo zahradou. No je pravda že som zaplatil 266 eur zrýchleneý zapis sa to vola je to aj na webe.TOTO nevieš? Dokážu to aj za pol dňa STAV sa. Normalne sa platí za zapis 66 evri.do mesiaca. Realiťačka zobrala papiere a zmluvu na kataster v PIATOK a v PONDELOK večer to bolo zapísané. v UTOROK-STREDU sme s vypisom išli k notarovi kde sme mali zalohu v uschove u notara a ten uvoľnil peniaze predavajucemu a dal nám kľuče od nehnuteľnosti. Ked NEVERIŠ stav sa. Inak je možné ked má kataster voľné kapacity urobiť zápis aj za deň pri 66 evri .Oni maju termín DO 30 dní. skus meniť občiansky lehota je 30 dni aj ti pride SMS no Občiansky mi chodi cca o týždeň. Neveríš STAV sa.))
 
mínus indicator plus

No Franc je vraj rodina   No Franc je vraj rodina

s fosiliou od kapitáňa. Takže takýchto poznáme . Pred 2 rokmi som kupil pozemok s domom a vôbec ma nezaujima že kto boli majitelia pred tým čo mi ho predával. A KATASTER to neuvádza ak by som to chcel vedieť.
 
mínus indicator plus

Idem na to.Klaun OK vraj kupoval   39   Idem na to.Klaun OK vraj kupoval 39

žetonov. A keď pôjdu do kasína môžu získať aj " 85 " s dobrou partiou a ak PánoviBožkovi prihodíme , tak spolu je možné 95 žetonov a to bez inseminacie s ňou cez 100 vku Inak bratia POKORA a nasadenie. Treba sem tam pridať v kasíne nejaký žeton aj Scientologom. Istota je guľomet na žetony.
 
mínus indicator plus

Pozor prezidentka je teraz Kráľovná   Pozor prezidentka je teraz Kráľovná

má najväčšiu moc v medziobdobí. Myslím si že nepodľahne nikomu jej pozícia ako prezidentky je pevná a nespochybniteľná. Nepodľahla v Pezinku proti Kočnerovi v teame zo Smerákmi a nepodľahne nikomu ani teraz. Môže sa stať že Ficovi ani volebna korupcia nepomôže a nevyhra voľby. U nás doma dôchodcovia ak by dôchodky prešli ich zhrabneme a nikto Smer nevolí. Môže sa stať že to Ficovi nepomôže ako Dankovi jeho kolotočarske opakovacie monology. Matisel ty sa o PREZIDENTKU NEBOJ nie je z CUKRU a je STATOČNA a momentalne na ňu nik nemá.
 
mínus indicator plus

A  Magianovcov nevolím   A Magianovcov nevolím

naopak volím proti.
 
mínus indicator plus

Netrep som technokrať bez ideologických   Netrep som technokrať bez ideologických

nanosov.Nokto v našej rodine nebol gardista .Len popisujem pohľad tu žijucich ľudí v danej dobe. S Tisom nemám nič moja prababka žila a zomrela v USA porodila pre USA 5 detí jedno sa na Slovensko vrátilo. Odišla šífom 1910 vtedy Tiso pásol možno husatka.
 
mínus indicator plus

Čítaj s pochopením   Čítaj s pochopením

Pokial by vsetci presli na kurenie drevom. Všetci nikdy neprejdú na vykurovanie drevom ktore je ekologicky neutralne. Tam kde su podmienky rozumej 4 are pozemku kde by si si nasadil rychlorastuce Švedske vrby a Liesky napr a su aj iné. Ja mám domček a 12 arovú zahradu tie č are môžem obetovať.Na klasických dedinach maju ľudia 17 arove zahumienky za domom. V prvej faze bohužieľ ľudia vyťali a skurili vysokanske topoly pri potokoch a nič nesadili.To je chyba. Ich dedovia a otcovia sadili stromy aby mali čím kuriť sem tam išli pre drevo do Hája vpovolením grofa palfyho. Príp za babku resp dar.
 
mínus indicator plus

Drevo áno na chatu na obklad   Drevo áno na chatu na obklad

Má výbornú izolacnu schopnosť no žiadnu akumulacnu. Mám murovanu chatu obloženú drevom no prúser do derva sa dali takí chrobacikovia proti ktorým sa neubranis a v larvalnom štádiu vydržia aj 7 rokov no časom tu chatu zožerú takmer sa nedajú odstrániť jedine že by si drevo naimpregnoval na maximum no kto by to vpotom dýchal. Sused má na kopaniciach akoby aj tvarom KURIU ktorá má 300 rokov si predstav z nepalenych tehál a vraví mi že musí byť veľká zima aby zakuril leto a prechodné obdobia vôbec nekuri nemusí má hrubé viac ako metrové múry. Najviac problémov je zo strechou ktorú časom musí obmieňať. Bratia a sestry 300 rokov ktoré z tých paprndeklov čo teraz máme to vydržia?? Ani betónové paneláky kde oceľové vyztuze aj v betóne skoroduju.
 
mínus indicator plus

Orava? Kvalitný drevoplynovy kotol   Orava? Kvalitný drevoplynovy kotol

napr Fischman spalujuci drevnú štiepku z rýchlorastúcich drevín. Na vykurenie ti stačí 1 ár pozemku na rok tzn celkovo 4 are. Pri nizkoenergetickom dome resp nulovom by bol kotol len na dokurovanie v prip extrému. To píšem o RD. Z hľadiska prírody a nákladov na osobohlavu je bezkonkurenčná výstavba BD tzv činžiakov kde sa využíva tzv efekt tučniakov na sev. Póle kde prežijú pri mínus 60 a síce že sa vzájomne zohrievajú. A toto je v BD kde byty medzi bytmi s malou vonkajšou stycnou plochou spotrebovanú min. energie preto existujú pri platení koeficienty polohy. Pri nulovom dome teoreticky človek vyprodukuje teplo ako 100w žiarovka tak 5 osôb vykuri celý dom teoreticky lebo vzduch musi byť obmienany.
 
mínus indicator plus

Lebo od neho na inzerát kupoval   Lebo od neho na inzerát kupoval

pozemok. Ja som pred pár rokmi kupoval záhradu a neviem ani ma to nezaujímalo kto ju mal predtým. V katastri sa uvádza posledný majiteľ.
 
mínus indicator plus

Nenávisť-zabránil Ficovi k imunite prezi   Nenávisť-zabránil Ficovi k imunite prezi

denta s kompetenciami keď všetci mafiáni zlyhajú udeliť MILOSTI, zabránil mu štát sa na 12 rokov precedom ústavného súdu , trval po vražde novinára aby odstúpil z predsedu vlády. No povedzte hocikto z Vás by miloval tohto človeka keby mu toto vyviedol.???? Nie to je čistá pomsta a nenávisť a nielen jeho ale aj Kaliho a mafianov a oligarchov za Zmerom.
 
mínus indicator plus

Je evidentné že ten Suliga? Je nasadený   Je evidentné že ten Suliga? Je nasadený

a buď vidierany alebo kúpený veď evidentne chodí za Kiskom s kamerou. Potom to nastrihaju a urobia 17 dielov. Prezradil sa Suliga po tom 1 videu keď mu povedali že kamera bola na biliardovom stole a on to poprel a že to muselo byť hore na plafone Jasná Lož chytil sa lebo z plafonu by im nasnímala KAMERA plesiny a nie tváre.
 
mínus indicator plus

Ficko vždy vybehol,skrikol,zasmradil a   Ficko vždy vybehol,skrikol,zasmradil a

ušiel s dráčik dychom. Potom zatĺkal a keď neudržal postil a darebakovi dal trafiku viď teta Viera, Medveď, Kasicky a spusty ďalších.
 

1 >

Najčítanejšie na SME