Utorok, 12. november, 2019 | Meniny má Svätopluk

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Haibike
1>
mínus indicator plus

 

Smer-SNS-ĽSNS-Za rodinu. Však zostavia pohodlnú vládu. Som absolútny protismerák. Ale keby vyššie spomínaná možnosť mala byť reálna, tak neviem. Možno by bolo lepšie, aby s ním išla do koalície nejaká normálna strana.
Reakcia k téme: SMK vyzliekla Bugára donaha
03.11.2019 23:17 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Úplní debili. ... a ešte sa aj k tomu priznajú.
 
mínus indicator plus

 

Insitný článok. Vôbec to tak nefunguje. Nech sa autor opýta dnešných Grékov, Argentínčanov. Nech sa opýta všetkých, ktorí niekedy zažili hyperinfláciu. Tento Tkačenkov príspevok sa číta dobre, podobne ako aj iné rozprávky.
20.10.2019 19:21 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

... keď boli bio halušky, mohla byť aj bio borovička.
 
mínus indicator plus

 

Ja s Alim väčšinou súhlasím, len mi ide na nervy, keď sa tvári ako človek plynule hovoriaci po latinsky. Tým pádom nepôsobí dôveryhodne. "A přitom taková blbost."
 
mínus indicator plus

 

Chlapci z Nitry určite štrajkovali. Preto tak prehrali.
 
mínus indicator plus

 

... ale no tak treba pochopiť aj Kisku. Pred pár dňami vznikla strana Za ľudí. Ešte chvíľu potrvá, kým čísla z prieskumov budú viac-menej relevantné. Kiska čaká na vyššie percentá. Potom bude jeho vplyv pri jednaní o trojkoalícii relevantnejší. To Truban s Beblavým nechápu? Také veci sa dohadujú za zatvorenými dverami, a nie takto. Ibaže by to bolo naschvál s cieľom postaviť svojho budúceho možného spojenca do horšieho svetla. A to je nefér.
Reakcia k téme: Kiska nedostal ani sekundu
29.09.2019 18:18 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Milý autor. Vaša úvaha v závere článku, žeby sa mal niekto pri odchode do dôchodku vzdať volebného ptráva, je na úrovni názorov Alfreda Rosenberga. To si musíte však vygúgliť.
 
mínus indicator plus

 

Súhlasím. Všetko je to pravda. Mne len ten článok/stĺpček pripadá, ako keby mal byť iba preto, aby sa splnila norma článkov na deň/týždeň. Sorry Ali.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

TANTIÉMY = finančná odmena členov predstavenstva obchodnej spoločnosti vyplácaná z čistého zisku; honoráre spevákov, hercov, spisovateľov a iných výkonných umelcov za opakovanú prezentáciu ich diel napr. v rozhlase, televízii, vydávanej literatúre a pod.
 
mínus indicator plus

 

"Next apache" znamená "Nech sa páči"? Doteraz som si myslel, že sa to povie "Here you are".
 
mínus indicator plus

 

... ale však to je dobre, že sa rozloží. Či nie
 
mínus indicator plus

 

Inak, žiaden Ondrej, ani Andrej. Podľa mňa v Amerike reagoval na meno Andy a v Košiciach na András, alebo familiárne Bandy.
 
mínus indicator plus

 

No jo, mechtle ne. Vo mi však víme?
16.08.2019 22:18 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

OK, ďalšia diskusia nemá význam. Dobrú noc.
 
mínus indicator plus

 

Chodím tade a neviem si predstaviť situáciu, žeby ma tam hocijako rýchlo idúca motorkamohla zraziť. Teória zo zaradeným ťažkým prevodom iba podporuje moje tvrdenie. Bola to chyba cyklistu. S ťažkým prevodom sa predsa nepustím cez frekventovanú cestu. Inak ten mŕtvy cyklista bol veľmi skúseným cyklistom. Urobil však chybu.
 
mínus indicator plus

 

Sám som cyklista, skúsený. Cyklista je podobne, ako chodec, povinný predtým, ako vôjde na prechod pre cyklisstov, presvedčiť sa, či môže bezpečne prejsť. Pamätáme si na nešťastie na ceste nad Alpinkou. Mŕtvy cyklista, mŕtvy motorkár. Ako cyklista prechádzam tú cestu veľmi často. Nedokážem si predstaviť, žeby ma tam niečo malo zraziť. To bola zase jednoznačne chyba toho cyklistu.
 
mínus indicator plus

 

No ale tak aj Sulík s ním mal onehdy techtle. ... a možnože aj mechtle.
16.08.2019 21:13 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

No ale však dynamická dlaždica sa dá jednoducho dá prepnúť na statickú. ... len sa netreba báť stlačiť pravé tlačidlo myši!
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME