Streda, 18. september, 2019 | Meniny má Eugénia

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: cvičiteľ delfínov
1>
mínus indicator plus

 

No...Federer zvažuje. Aktéri sa menia, prídu iní.
 
mínus indicator plus

 

Jasné, Stano mal šťastie trikrát. To TRY...je asi žart. Je silný - v páse. Má dobrý jednoručný BH, vystupuje slušne. Celkom pozitívne hodnotenie starého pána. Má už 35? Idem sa pozrieť. Každopádne, nemá už čo ukázať. Maximum boka tá Donna V.
 
mínus indicator plus

 

Bulvár tuším aj priznal, že si vymýšľa. Malo to byť čosi o dedinskej krčme a Rogom zaplatenej runde pre štamgastov. Nebol na SVK - nikdy. Ak sa ale nič nestane, niekedy príde ponuka na úrovni jeho sadzby (to je tuším 2 mil. za ukázanie sa)...tak príde.
 
mínus indicator plus

 

Áno, v podstate sa to tak od malička učí. Ale mnohí kreatívni hráči to po sedlácky upracú na druhú stranu tak, že súper nemá "lopatu" šancu dobehnúť. Mňa najviac pri týchto situáciách šokuje, že často pália priamo na toho v rohu stojaceho...a ten sa odtiaľ nepohne a vráti im to. Nie je dôvod počítať s protipohybom, ak súper má prebehnúť 15 metrov. Podobne je to aj so smečovaním na viackrát. Smeč má byť jeden: prvý a posledný. Iba poznámka, že tomas2001 nie som ja - netuším, kto to je. Kroki
 
mínus indicator plus

 

Keď už bol v zostave tak áno. No mohol odmietnuť účasť z X dôvodov.
 
mínus indicator plus

 

Iste. Ale do menších rozpakov ma privádza fakt, že pred pár mesiacmi mal asi polhodinový rozhovor v TV (opakovali to viackrát). Tam sa vyjadroval o predstavách týkajúcich sa potenisovej budúcnosti (spomínal obchodovanie s autami či nehnuteľnosťami). No jedným dychom vravel, že si myslí...že tenisom sa bude živiť ešte dobrých pár rokov. Nakoniec, pred cca rokom sa chystali s Dominikom útočiť na prvú dvadsiatku. To bol teda akosi chabý útok. Vyhorieť...môže len to, čo horelo. On nehorel. Alebo ak horel pred pár mesiacmi...rak zhorel tak rýchlo, že by mu nepomohol ani prof. Koller. Jeho prístup nie je úplne bežný. On možno obrazne stále iba tlel...a na momenty zahorel. Iné sú napr. baby (povedzme Češky typu Bedáňová či Vaidišová)...tie sa ako tínedžerky s hviezdnou budúcnosťou vzopreli rodičom a sekli tenisom. 3 zo 4 chalanov, ktorých spomínaš aj veľa dosiahli, aj zarobili. Kyrgi je unikát, ten sa nikdy ani netváril, že má ambície. Čo Nick chce...to asi nikto zatiaľ nepochopil. Vlastne, ani do Kližanovej hlavy sa nikto poriadne nedostal. Ostatní sú pre mňa aj čitateľní. Tento nie.
 
mínus indicator plus

 

Robiť "Miloša"...to je žúžo. Ten to dokázal asi 30 rokov či koľko. Vlastne, hocičo v STZ je perfektné váľanie si šuniek za prachy.
 
mínus indicator plus

 

Vekový rozdiel 1 rok medzi Nadalom a Novakom je kľúčový? To snáď nie. Roger hral bez konkurencie týchto dvoch nejaký čas. Doba "zhŕňania" GS týmito tromi dúfam končí.
 
mínus indicator plus

 

Na dvorci sú predsa dvaja hráči. Prečo nenapíšeš, že Medvedev začal hrať bohovsky dobre?
 
mínus indicator plus

 

No teda...Daniil je borec.
 
mínus indicator plus

 

Prečo zrovna k lopate? Bol v nejakej TV rozhovor s ním, opakovali to X-krát. Tam síce povedal, že predpokladá, že sa tenisom bude živiť ešte veľmi dlho (čo už neplatí)...ale že budúcnosť vidí v obchode s autami alebo nehnuteľnosťami (náradie nespomínal). Každopádne, nám môže byť jedno, čím sa bude zaoberať.
 
mínus indicator plus

 

No...a čo také bojové športy? Ak v MMA či boxe niekto zloží súpera za 10 sekúnd...má vrátiť divákom peniaze? Alebo sa má potácať okolo súpera a tváriť sa, že má s ním problém?
 
mínus indicator plus

 

Takže na to nemala (fyzicky). Talent nestačí, ten má veľa ľudí. Krošlák ho vraj mal väčší ako Kučera či Hrbatý (o Hrbatom sa hovorilo ako o chalanovi bez talentu). Vôľa je strašne dôležitá, hráč musí veľmi chcieť...aby mohol byť úspešný. To vlastne platí pre skoro všetky oblasti života.
 
mínus indicator plus

 

Kovalík a 4-hra? So Španielom? Kto to kedy videl? Španieli hrávajú zásadne spolu...a Kovalík? Inak, že vypadli Dodig-Polášek to nie je nič mimoriadne. Sock tuším hrával debla s Bryanom keď brat bol zdravotne v keli. Je aj GS víťaz, určite si za parťáka zobral šikovného chalana, nie poleno.
 
mínus indicator plus

 

Zachvátila ju slovenská viróza báb.
 
mínus indicator plus

 

Toto je Jankina klasika. Prejde krvopotne kvalifikáciou, prvé kolo MD stop. V tomto prípade si aspoň slušne zarobila.
 
mínus indicator plus

 

Pred nejakým časom (ale možno to je aj rok) som neobozretne napísal, že Medvedev možno pôjde neobmedzene vysoko. Pripojil sa diskutér observateur, ktorého tu už akosi nevidno. No...tá predpoveď vyšla. Niežeby to bol môj typ tenistu...ale ide mu to.
 
mínus indicator plus

 

Čafff...v Davis Cupe? To rozhodne áno, čo iné im zostávalo. Dobrovoľne na turnaji? Kedysi možno. Každopádne sa Dodigovi čudujem, že mu napadol zrovna Polášek. No zadarilo sa.
 
mínus indicator plus

 

Tak ťa niečo naučím - zadarmo. Triceps je silnejší ako biceps. Veď pri tlaku na lavičke alebo vzpieraním vystiera ruky, pri hádzaní, vrhaní rovnako. Vybral si si zlé vysvetlenie. FH nie je o bicepse, BH nie je o tricepse a už vôbec nie o ich sile. No a taký Gaudio...ten si obiehal FH a radšej hral jednoručný BH. Rado sa stalo.
 
mínus indicator plus

Toto je čo???   Toto je čo???

Premiešal sa mi text a sám odoslal. Čo som to ešte chcel? Aha...No, Roger pri prechode dopredu má plán, čo robiť ak dostane loptičku na BH k nohám, za seba a pod. Takže, on s hraním half-voleja počíta a je na to predpripravený. Mnohí iní nie. Novaka naučil hrať voleje Becker? Ale to nejde. Pár vecí sa dá inštruovať, no reflexný stereotyp nie.
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME