Utorok, 25. február, 2020 | Meniny má Frederik(a)

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: JanoJJJ456
1 >
mínus indicator plus

Hmm...   Hmm...

A keď Poštová banka nakupovala grécke dlhopisy, tak pán riaditeľ to ako komentoval ? A keď 20 ročné baby spojené s J&T pripravovali jeden z top tunelov (mýto), tak pán riaditeľ to ako komentoval ? A keď J&T ryžovala na kurze, lebo v Monaku mala voda 30,126 stupňa, tak pán riaditeľ to ako komentoval ? Atď ...
 
mínus indicator plus

 

Počkajme si na klasické budíky, ale tie už budú za priplatok. Všetky tie displeje namiesto budíkov a ovládanie klimatizácie cez displej je iba dôsledok šetrenia, aj keď sa to automobilky snažia predať ako pokrok. Ovládanie klimatizácie mal VW group dokonalé, vodič chytil kolečko, jeden krok je pol stupňa, ani nemusel sklopiť zrak. Teraz budeme klikať po displeji alebo kvákať, že Škoda, je mi teplo .....
 
mínus indicator plus

Skynet   Skynet

Skynet sa blíži... ;-)
 
mínus indicator plus

 

No ak prokurátor spomína doživotie, tak neexistuje, aby za neúmyselný tresný čin bolo doživotie, čiže sa narába s úmyslom, čo je predsa nezmysel. To potrubie prevŕtali niekoľko metrov od paneláku, takže stále ostáva otázka je, ako sa ten plyn, ktorý sa mal rozptýliť v ovzduši dostal do paneláku.
 
mínus indicator plus

Ehm ...   Ehm ...

Trocha si to domotal, že na maximálnom výkone vôbec v prevádzke nezáleží ? A dôležité je zrýchlenie z 0 na 100 kmph ? Ty keď potrebuješ prudko zrýchliť, tak netočíš motor na maximálny výkon ? Lebo by si mal ....
 
mínus indicator plus

Hmm...   Hmm...

Tak Gašpar, Krajmer, Trnka, Kaliňák, Jankovská a celá Kočnerova ZOO si pobehujú po slobode, ale nejakým chudákom sa vyhrážajú doživotím a vyšetrovacou väzbou. Vyšetrovatelia a prokutátori si trúfnu len na tých, čo sa nevedia brániť, na mafiu a gaunerou si netrúfnu. Tá neštastná udalosť sa považuje za úmyselný trestný čin ? Už niekto vysvetlil, ako sa ten plyn mohol dostať do toho paneláku ?
 
mínus indicator plus

 

No veď teraz to je tak, že ja mám a sused z vedľajšej dediny nemá. Ak je raz cieľom dotácie úspora energie alebo zníženie emisií, tak nie je dôvod na obmedzovanie BA kraja.
 
mínus indicator plus

 

Tak a teraz sa pokús ešte raz prečítať môj príspevok a vysvetli mi to. Tie obce, čo som tam uviedol sú od seba vzdialené pár km, a nie je medzi nimi žiadny rozdiel, okrem toho, že jedna padla do BA kraja a druhá do TT. Alebo si myslíš, že prekročením hranice kraja zrazu stúpnu platy o 30% ? Bratislava je "bohatšia" pretože tu sídla firmy, ktoré fungujú na celom Slovensku, ale HDP sa vykazuje v BA.
 
mínus indicator plus

 

Podpredsedovia SMER-SD: Conchita Kali Raši Žiga Celé predsednívtvo je PN ? Alebo už skartujú, balia a pripravujú sťahovanie - SMER Vietnam, Belize, Dubaj ?
 
mínus indicator plus

Sputnik   Sputnik

Takže Sputnik si verejnoprávnosť predstavuje tak, že pozve fašistu, ale Kiska s Trubanom/Beblavým ostanú doma ? A SMER, to je tá strana, čo tu vládne 12 rokov, ale nemá koho poslať na diskusiu 6 dní pred voľbami ?
 
mínus indicator plus

Dikriminácia   Dikriminácia

Kalinkovo, Hamuliakovo nemá nárok na dotáciu, Štvrtok na Ostrove má. Báhoň nemá, Cífer má. Plavecký Mikuláš nemá, ale Plavecký Peter má. Prečo, vážení pani úradníci ? Fotovoltika má menší prínos pre ekológiu v Báhoni ako v Cíferi ?
 
mínus indicator plus

Záhoraci ...   Záhoraci ...

Čo si Záhoraci zvolili, to majú .... Myjava: Najhoršie hospodáriace mesto má najbohatšieho primátora, Halabrínovi navrhol navýšenie platu vlastný brat. Po maturite na Strednom odbornom učilišti poľnohospodárskom v Novom Meste nad Váhom pracoval istý čas ako poľnohospodársky mechanizátor a po absolvovaní vojenskej služby učil na Strednej škole poľnohospodárskej v Trnave. Po revolúcii v roku 1989 pracoval ako nákupca a šofér v mäsopriemysle. V roku 1991 vstúpil do komunálnej politiky a stal sa zástupcom prednostu Mestského úradu v Myjave. V roku 1994 sa stal poslancom NR SR za stranu HZDS, v rokoch 1998 a 1999 viedol aparát strany, potom z politického života odišiel. Od roku 1999 začal spolu s bratmi podnikať a do politiky sa vrátil v roku 2001, kedy sa stal poslancom a podpredsedom trenčianskeho VÚC. Keď ho na Myjave v roku 2002 zvolili za primátora, z krajského zastupiteľstva i podpredsedníctva VÚC odišiel. V komunálnych voľbách v roku 2006 ho opäť občania zvolili do primátorského kresla a jediným kandidátom na tento post bol aj v komunálnych voľbách v roku 2010. V novembri 2014 kandidoval po štvrtý raz a opäť si spomedzi štyroch kandidátov získal najväčšiu dôveru voličov. Voličov presvedčil aj v komunálnych voľbách v roku 2018.
 
mínus indicator plus

 

Čo s tým má Touran ? Ten zatiaľ nikto neruší. Končí Golf Sportsvan a Sharan.
 
mínus indicator plus

 

Je to plug-in hybrid, takže po vybití batérie funguje ako normálny hybrid - čiže pri brzdení rekuperuje. Navyše je možné aktivovať rôzne režimy - napr. dobitie batérie pri jazde po diaľnici, aby potom v meste auto použivalo iba elektrický pohon.
 
mínus indicator plus

 

Veď bude aj verzia s krídlovými dverami ...
 
mínus indicator plus

Super...   Super...

A kedy sa konečne začnú riešiť autá s vykuchanými DPF filtrami alebo deaktivovaným vstrekovaním Adblue? V Prahe začali v Prahe chytať autá bez DPF a je ich tam strašne veľa. Na Slovensku to bude podobné alebo ešte horšie. Hlavne, že máme kamery na STK...
 
mínus indicator plus

Hmm...   Hmm...

"Svoju rolu však zohrávajú aj, takpovediac, mzdové náklady súvisiace s príplatkami za prácu v noci či cez víkend alebo samotný rast minimálnej mzdy," podotkla analytička. Akože, "takpovediac" ? Pani analytička sa bojí na plnú hubu povedať, že ceny potravín rastú vďaka opatreniam tejto vlády ? Niekto si myslel, že to zvyšovanie príplatkov cez minimálnu mzdu zaplatia marťania ?
 
mínus indicator plus

Hmm...   Hmm...

To video môže veľa ľudom uľahčiť rozhodovanie, ale presne opačným smerom, ako niekto dúfa. Smerákom akcia "scientológ" nepomohla, tak dostanú ďalšiu príučku.
 
mínus indicator plus

Hmm...   Hmm...

Tak pán minister, a ešte na zrušené diaľničné známky niečo v špajzy pohľadať. Táto koalícia SMER, SNS a fašisti to už je ako tie sarančatá v Afrike ...
 
mínus indicator plus

Hmm...   Hmm...

Takže včera sme mali 11 bezpodmienečných bodov do programu vlády. Dnes sa už chceme dohodnúť. A zajtra bude čo zase ?
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME