Štvrtok, 17. október, 2019 | Meniny má Hedviga

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: 220833
1>
mínus indicator plus

 

Ja som sa Ti len vysvetliť, prečo je časť s Ficom najzaujímavejšia.
 
mínus indicator plus

 

Ale všetci vedia, vrátane jeho neprajníkov (len si to nepriznajú), kto je najväčší futbalový umelec všetkých čias. Ani Maradona by bez ostatných členov tímu žiadny titul nezískal. Treba rozlišovať kolektívne úspechy a individuálne danosti a umenie jednotlivca.
 
mínus indicator plus

 

No ono, žiadny iný v súčasnosti vplyvný politik, navyše s ďalšími ambíciami oslovovať voličov a podieľať sa na riadení štátu sa tam nenachádza. Takže áno, najzaujímvaješia je tá časť s Ficom. Ešte niečo potrebujete vysvetliť? Nahanbite sa opýtať.
 
mínus indicator plus

 

Ide o to, či si a chceš aj naďalej ostať voličom SMERU.
 
mínus indicator plus

 

Na a čo. A p. Danka a Blahu majú radi zase v Bielorusku, Turkmenistane a Uzbekistane (pre Rusko sú príliš bezvýznamní). A čo sa teraz akože máme z nejakého USA pototo? Uvedené krajiny sú nám oveľa bližšie mentalitou aj kultúrou.
 
mínus indicator plus

 

Ešteže tu máme alternatívnych zemvekistov, ktorý dobre vidia do hĺbky veci. A nežerú všetci len tieto smetiarske štvavé kampane.
 
mínus indicator plus

 

Neviete niekto, kedy bude zrekonštruované divadlo Astorka a kedy konečne zakvitne tá "zelená kocka" od naproti pri Fórue, čo nasľubovali slovutný p. "investor"?
 
mínus indicator plus

 

Už ste spokojní smetiari? Vaša štvavá kampaň donútila p. bývalého generálneho prokurátora uvažovať o prerušení funkcie. Sa nehanbíte? Už ste spokojní so sebou a s tým rozvratom, ktorý ste v systéme spôsobili?
 
mínus indicator plus

 

Aj mi je toho Ronalda ľúto. Akokoľvek sa bude snažiť a koľkokoľvek gólov strelí, celú kariéru asiprežije v dobe veľkého Messiho. Niečo ako Sallieri popri Mozartovi.
 
mínus indicator plus

 

Inak neviete niekto, čo na tieto odhalenia píšu momentálny ideológ SMERU Blaha? Lebo ja už na otváranie tej jeho žumpy nemám dostatočne nźky krvný tlak.
 
mínus indicator plus

 

Čižnár podľa všetkého nemôže konat samostatne a nevie nájsť východisko. Tieto nahrávky iba podhaľujú shcému, podľa ktorej organizovaný zločin vládne v krajine, v ktorej moc drží už viac ako 10 rokov SMER. Ale ani zďaleka nevidíme všetky súvislosti a väzby.
 
mínus indicator plus

 

Presne toto bude hlavny SMER zahmlievacej taktiky zločineckej skupiny pod vedením Fica.
 
mínus indicator plus

 

A je to tu. Prvy clanok s postupovymi kalkulaciami. Kvalifikacia je stratena.
 
mínus indicator plus

 

Aký zmysel má zvýhodňovať taxíky? Veď či ide človek vlastným automn alebo autom prenajatým je to isté a nijako to neznižuje hustotu dopravy (iba napcháva vrecká tým čítačom NovéhoCasu a voličom Kotlebu a Fica). Pri MHD sanmozrejme áno. Tu je namieste niektoré ulice aj úplne vyhradiť iba pre MHD.
 
mínus indicator plus

 

Tiež si myslím, že je to do neba volajúcas blbosť. Nacista a vzťah so ženou?
 
mínus indicator plus

 

Inak ja tomu tiež moc neverím. Nácek a vzťah so ženou?
 
mínus indicator plus

 

Čakám s napätím na článok o matematických prepočtoch čo sa musí stať, aby sme postúpili. V tom momente viem, že kvalda je stratená (lebo inak futbal nejako podrobne nesledujem).
 
mínus indicator plus

 

Tak tá reakcia Pekingu je sila. Zvykajme si, tak o 20 rokov im už budeme slúžiť a plniť každoročné kontingenty pre pracovné tábory. Zemanova klika na tom v Česku už pracuje čo to ide.
 
mínus indicator plus

 

Nejde len o otázku odbornosti ale aj osobnej a morálnej integrity. Doteraz nie je jasné a on to nijako hodnoverne nevysvetlil, prečo tak ľahko a v podstate "zadarmo" umožnil Ficovi zostaviť vládu po minulých parlamentných voľbách. On bol povinný vylúčiť všetky rozumné pochybnosti tom, že išlo o nejaký skrytý obchod, možno hraničiaci až existenciou "tieňovej" strany. Takýto človek je absolútne diskvalifikovaný pre funkciu sudcu ústavného súdu. A to už nespomínam ďalšie veci ako napr. pokus o daňový podvod (kauza Matovič), ktorý sám o sebe v civilizovanej Európe, do ktorej snáď chceme patriť (všetci rusofili nech mi odpustia) znamená stopku vo verejnom živote.
 
mínus indicator plus

 

Ruská taktika. Najprv všetko zatĺkať, popúšťať až keď je niečo neudržateľné a tento ústupom kompenzovať odpútavaním pozornosti .
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME