Streda, 13. november, 2019 | Meniny má Stanislav

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: jenciklubor
1>
mínus indicator plus

..   ..

A zaváňa to väčším alebo menším podrazáctvom ako minulé volby Most a Sieť? :)
 
mínus indicator plus

..   ..

Táto čistka bola potrebná ak nechceli otravovať ludí spormi ešte ďalšie 4 mesiace. AK mám pravdu povedať tak je mi jedno ak ten program budú v parlamente "klikať" Galko, Blahová alebo niekto iný. Čo mi je úprimne ľúto tak Kiššovej je škoda. Som zvedavý kam sa upracú, lebo výroky Mihála naznačovali že Spolu to asi nebude. Každioádne zatiaľ nemám inú volbu než SaS.
 
mínus indicator plus

..   ..

Ak je toto jediná lož čo Matovič povedal za celý diel tak ďakujem, určite si počúval pozorne takže žiadna by ti neušla.. Je mi jedno či matovič informoval alebo neinformoval o nepodstatnom stretnutí s volavkou SMERu kočnerom, lebo ako hovorí, kočner si nahrával všetkých a prečo potom SMERácke prasce nezverejnili na výzvu Matoviča celú nahrávku, ktorou určite disponujú :) Takže to tvoje "klamstvo na klamstvo" je vlastne tiež klamstvo :)
 
mínus indicator plus

..   ..

Nechápem prečo polícia nezakročila minimálne proti tomu dementovi čo vyvesil v našom sektore Maďarsku vlajku a ešte bol agresívny. Viem že blbci sa nájdu všade ale tá koncentrácia takýchto primitivov čo sa hrajú na mafiánov a hooligans sa mi zdá na juhu Slovenska vyššia.
 
mínus indicator plus

..   ..

Tak na stovke keby sa chytím Bolta, tak by som možno dobre dopadol aj ja :)))
 
mínus indicator plus

...   ...

V niečom s tebou súhlasím. Nemáme šancu zistiť kto má take sklony a kto nie, ale dúfam že tu pofidérnu stránku pedofilov , ktorí týmto testom svojpomocne prešli založením spolku už monitorujú potrebné zložky a rozpustia ten ich spolok nebezpečenstva pre deti alebo minimálne ho budú monitorovať do takej miery že aj náznak bude okamžite potlačený. A keď už si spomenula tie testy tak si myslím že minimálne v inštitúciách kde prichádzajú ľudia do kontaktu s deťmi by takéto testy vôbec nemuseli byt na škodu. Človek keď dá dieťa do školy tak nemá tŕpnuť či jeho učiteľ je pedofil alebo nie.
 
mínus indicator plus

..   ..

Každý si kradne na svojom piesočku a táto vláda by prežila hocičo, pretože sa skladá z 3 strán, ktoré už vo vláde nikdy nebudú. Vládu s tak nízkou aktuálnou podporou sme snáď ešte nemali. Bohužial škodu napáchať stále môžu lebo 76 špinavcov v nej stále je. Takúto bandu by v minulom storočí vyhnali vydlami..
 
mínus indicator plus

..   ..

A ani časom sa tento postup nemôže vypomstiť? Dajme tomu za 5 rokov?
 
mínus indicator plus

..   ..

Jurkemik by mohol byť ticho, jeho trénerské časy už skončili. Prísne tresty hráčom by boli k čomu? Tu nie sme v žiakoch že hráčom treba dať lekciu. Títo hráči sú profesionáli a ak by niečo podobné opakovali tak sami vypadnú z TOP klubov a v repre už nebude o nich záujem. Lenže taký Škriniar, Lobotka a Dúbravka sú top na slovensku vo svojich postoch a náhradu nemáme, preto by tresty zbytočne narúšali atmosféru a to by bolo načo dobré? Hráči vedia že spravili blbosť a ak sa to zopakuje, tak potom sú prísne tresty na mieste.
 
mínus indicator plus

..   ..

Súhlasím že Guľa bude v budúcnosti výborný tréner repre, ale ešte nenastal čas.. Jediná alternatíva je zahraničie a myslím si že pri hráčoch ako Škriniar, Lobotka, Hamšík, Duda ktorí si budujú dobré meno v zahraničí by aj kvalitný zahraničný tréner súhlasil..
 
mínus indicator plus

..   ..

Poviem to zaužívanou frázou. Kozák už nemá reprezentácii čo ponúknuť. Svoje úspechy dosiahol a nepostup na posledné MS a tieto posledné prehry idú v prvom rade na jeho tričko.. Mal by zvážiť svoj odchod v blízkej budúcnosti.
 
mínus indicator plus

..   ..

Ako poznám Daňa, tak tomu 90% pridal, na druhej strane by som čakal od ludí čo sa prezentujú inteligentne, že majú aj inteligentnejšiu ochranku, ktorú nerozhodí nejaký novinár so správaním hodným návštevy psychológa/psychiatra a rozumne mu vysvetlia, že poskokov Harabina tam nechcú..
 
mínus indicator plus

..   ..

Prečo mám skôr pocit že aktuálni vagabundi si chcú zabezpečiť beztrestnosť cez tie mŕtvoly ktoré spomínaš? Ale aby sa im to kruto nevypomstilo..
 
mínus indicator plus

..   ..

Hej, tiež som dal posledné volby hlas SaS. Stále nad tým uvažujem, ale ja som ten typ ktorý volí SaS kôli Sulíkovi a nie napriek nemu. So Sulíkom sa rozchádzam v niektorých názoroch ale vo väčšine nie, ale čoraz viac ma láka to tam hodiť Remišovej.. Matovič robí dobre protificovskú agendu a Remišová si robí dobre zase svoju prácu..
 
mínus indicator plus

..   ..

Keď už sme pri tom blokovaní príspevku.. Neviete niekto prečo mi zablokovali príspevok v minulej diskusii o Kuciakovi, kde som napísal že by som si otvoril šampanské keby bol sprostredkovatel kocner a objednavatel bodor? Lebo žiadne konkrétne mená som nespomenul kočnerov a bodorov je kopec :)))
 
mínus indicator plus

..   ..

Tieto narážky na Kočnera so Sulíkom reagujem s velkou rezervou keďže vieme že Sulík sa s kočnerom odvtedy nestretáva.. Ale Sulík spravil asi najväčšiu chybu s tými stretnutiami a ani po prevalení tých stretnutí netušil, že Kočner bude tak velmi prepieraná osoba aj po toľkých rokoch. Nuž, za chyby sa platí, takže si o tom bude čítať ešte dlhú dobu v diskusiách.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

..   ..

Blbosť že by s tým Fico niečo mal :)) Ten už si zvykol že voliči na Slovensku sú takí tupí že by zniesli ešte množstvo káuz a stále by volili SMER :)
 
mínus indicator plus

..   ..

Po tom, čo som posledné volby trafil lepšie ako predvolebné prieskumy sa na tých prieskumoch len smejem.. Neviem akému okruhu daní ludia volajú ohladom prieskumu, ale minimálne ten MOST a OLANO mi tam nesedia.. Myslím si že čiernym koňom nasledujúcich volieb bude Olano a Most sa tam nedostane, no najprv dostane Béla výprask v prezidentských a možno do tých parlamentných z tej hanby ani nepôjde..
 
mínus indicator plus

..   ..

U Lipšica mi najme vadí to že bol pri Valkovej vražde na mieste činu medzi prvými a teraz obhajoval páchatela. Vie mi tu niekto podať rozumné vysvetlenie alebo mám zaradiť Lipšica na úroveň Krajmera?
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME