Štvrtok, 23. január, 2020 | Meniny má Miloš

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: tosnáďnie nietosnáď2
1 >
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

Prezradíš mi miesto, kde postáva tvoj díler? Ak mal SMER ešte aj v tej takzvanej pravicovej bašte takmer 20%, ako si sa dopracoval k číslu 8,2%? Je tvoje priezvisko Kažimír alebo Blaha? Vieš pracovať s klávesnicou a výkričníky ti idú, to je asi tak všetko.
 
mínus indicator plus

 

Nie, ja som to "prepočítal" aj iným štýlom a vyššie som uviedol jasné percentá. Takže ešte raz - SMER najviac volia ZÁPADNIARI. Môžeš sa pokrájať, môžeš sa postaviť na hlavu a kývať ušami, percentá nepustia. Trenčiansky kraj jednoznačne vedie a to je ZÁPAD Slovenska. Zvyšok percent som taktiež porovnal, netuším. čo sa ti na tom nepáči. Je úplne jedno, či ide o "brutálny rozdiel" v tvojom ponímaní, rád by som teda vedel, aká je vlastne tvoja osobná škála, čo je to "brutálny rozdiel" a čo nie? Len aby som približne vedel, ako to ty vlastne klasifikuješ. Je rozdiel 5% brutálny? Je rozdiel 1% brutálny? Ako to vlastne je? A prečo akurát cifra, ktorú vyberieš? "to nie je pravda, prepočítaj si to." - fajn, tak som si to prepočítal. Nie je to 44%, ale 40% (39.68%, presnejšie) - toto je pre teba "brutálny rozdiel"? Dávaj si vzhľadom na vyššiu časť môjho príspevku pozor na to, ako odpovieš. Áno, píšem o Bratislave a o celej vláde, pretože Bratislavčania sa hrajú na týchto diskusiách na osvietených pravičiarov, pričom 40% z nich odovzdalo hlasy terajšej vláde. Mimochodom, v KE volilo terajšiu vládu 42,43% voličov - v porovnaní s tými 40% v BA je to "obrovský rozdiel" alebo ani nie? A Košičania napriek tomu X investícií ako západniari nemajú a nemajú ani dokončenú diaľnicu. Kam sa majú ísť sťažovať na to, že SMER vyhráva na západe takmer rovnakým pomerom, no tam sa aj napriek tomu niečo deje? Prešovský kraj? Ako si uviedol, 33% SMER (bavíme sa o SMERe, nie?) - Trenčín 35,54, západniari vyhrali. Tak tí západniari sú teda "echt východniari". Asi. Nitra, SMER 26,90, "až" o 6% menej. BB? 29,26, "až" o necelé 4% menej. ZA? 31.51, "až" o 1,5% menej. Tak to je. To sú fakty. Tie legendy o tom, ako je východ bašta SMERu a ako je západ osvietený, si môžete všetci tunajší strčiť viete kam, čísla hovoria jasne. Och a k tej legende o tom, kde sa to vraj láme: Západné Slovensko TT kraj: 562k 129260 SMERákov TN kraj: 587k 202300 SMERákov NR kraj: 678K 182382 SMERákov BA kraj: 650K 125840 SMERákov 639 782 SMERákov Celkovo: 2,477K Obyvateľov Východné Slovensko: PO kraj: 822k 223320.5 KE kraj: 799K 271260 494 580 SMERákov Celkovo: 1,621K Obyvateľov Vzhľadom na to, že TN kraj má najvyššie percentá SMERu a NR sa približuje, pričom v TT volilo SMER 23% a v BA kraji 19,4%, tak to určite sa to úplne markantne "láme hlavne na východe". Až tak, že SMER volilo takmer 640 000 západniarov a "až" 495 000 východniarov. Čo tu na mňa ešte vytiahneš? Nejaké ďalšie insitné štatistiky?
 
mínus indicator plus

 

Ach jaj, zasa tá legenda o východniaroch voliacich Fica, ktorí si za všetko môžu - ako keby západniari volili niekoho iného. Teda prečo majú diaľnice a aj investície? Baštou SMERu je dlhodobo západ - Trenčiansky kraj. A ostatné kraje od neho veľmi neuskakujú. v BA volilo 44% percent terajšiu vládu. Investície majú. Inými slovami - v KE kraji (to je ten legendárny východ) volili SMER zhruba 3 voliči z 10. V BA kraji (to má byť akože tá rozhľadená a politicky uvedomelá bašta pravice) volili SMER 2 voliči z 10. Naozaj markantný rozdiel. V TT kraji volilo SMER o takmer 8% voličov viac ako v KE kraji. Investície majú a volia "sociálne". Aj diaľnicu majú. Je to západ, či nie? NR kraj - iba o 1% menej volilo SMER. Majú investície? Majú. Aj keď volia "sociálne". Je to západ, či nie? TT kraj - "až" o 5% ľudí menej volilo SMER. Investície majú a aj diaľnicu. Volili sociálne? Volili. Dokedy tu budú takí ako ty živiť túto hlúpu legendu o tom, ako si východniari volia SMER a práve preto nemajú investície a diaľnice? Koho k*rva volia tí západniari? SMER predsa. A majú všetko. Takže gro problému určite nie je tam, kde ho hľadáš ty. Prosím, vezmi si sčoty a počítaj https://www.webnoviny.sk/parla... P.S.: Ficko okašľal svojich? Ten je podľa mojich vedomostí z Topoľčian a tie sú na západe, aspoň naposledy boli - zmenilo sa snáď niečo na mapách?
 
mínus indicator plus

 

"ku ktorym sa neviem dostat, pretoze komunikacia s Facebookom ohladne hesiel je uplna katastrofa." - zaujímavé. Ty si prvý, o kom viem, že má problémy s Facebookom a jeho heslami. Čím to asi bude? "na druhej strane som rad, prtoze nedostavam sdtale spravy o tom ze janko alebo marienka si prdla, alebo ze maju neuveritelny zazitok z obcovania v lese." - to, že by si prijímal správy o prdnutí si Marienky, alebo o jej obcovaní v lese nie je chyba Facebooku, ale tvojich - prepáč - hlúpych priateľov na jednej strane a - prepáč - tvojej neschopnosti na strane druhej. Ani jeden z vyššie uvedených problémov nie je spôsobený Facebookom, ale iba tebou samým. Ja žiadne notifikácie od niekoho alebo o niekom nedostávam. Mám to totiž nastavené nastavil som si to raz a odvtedy som do toho rypák nestrkal. Všetko funguje tak, ako má. Nevidím nič o obcovaní alebo o prdnutí Marienky, Janka a podobne. Skús pohútať nad tým, kde je chyba. V Facebooku určite nie.
 
mínus indicator plus

 

Popravde, čakal som, kedy sa tu objavíš práve ty. Jedinec, ktorý sa hrá na obetného baránka, na ktorého všetci útočia, pričom on sám v minulosti a aj teraz robil to isté, činil u iných blogerov to, čo takmer hraničilo so stalkingom. Ale nie to som chcel. "vedúce k spoľahlivej identifikácii anonymného diskutéra alebo anonymnej diskutérky." - človeče, zvykol som si, že si samozvaný odborník na všetko, ale o týchto veciach nemáš zjavne ani poňatia. Môžeš mi opísať proces, akým dokáže SME, policajní vyšetrovatelia, súdy (wtf? čo s tým majú súdy a ako by legislatívna zložka štátu identifikovala nejakého diskutéra, prečo, čím a odkedy má takýto mandát?), SIS, KGB, CIA alebo hocikto iný "spoľahlivo identifikuje diskutéra"? Veľmi rád sa nechám poučiť od odborníka tvojho rangu. Neviem sa dočkať tvojej fundovanej odpovede. Pripomínam, že existujú anonymizéry, VPN, anonymné prehliadače ako TOR a podobne. Naozaj - úprimne sa teším na tvoju detailnú odpoveď. P.S.: Vo svete platí zákon akcie a reakcie. Platí všade. Ak ťa niekto osočuje, uráža, nadáva ti a podobne - má na to zjavne dôvod. Tu na blogoch SME si si svoju povesť vypracoval ty sám. Nejde o žiadnu konšpiráciu, nejde o spiknutie, nejde o nejaký kontrolovaný alebo niekým riadený hejt - čo si si za tie roky navaril, to si aj zjedz. Je tu X+1 blogerov, na ktorých nik neútočí, tvoja neschopnosť sebakritiky ti nedovoľuje ani len zamyslieť sa nad tým, prečo sa v tvojom prípade deje to, čo sa deje. Ale ja viem, že strácam čas, ty to zasa uhráš do autu.
Reakcia k téme: Zakázať!
10.12.2018 7:08 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Dobrý príspevok, Timmy, vďaka. K téme: Očakávam, že sa tu čoskoro vyrojí celé stádo jednotlivcov, ktorí budú na plné ústa vykrikovať o tom, ako Facebook nemajú, ako ho nepotrebujú a ako nevedia pochopiť tým, ktorí ho používajú. Takíto sú totiž ako vegetariáni, vegáni, chorobní fanúšikovia Apple - pociťujú pravidelnú potrebu ohlasovať seba samých. Facebook je nástroj. Je iba na jednotlivcoch, ako ho (ne)dokážu využiť. Ak ho niekto používa a je s ním spokojný, nevidím dôvod, prečo do neho neustále štuchať (podobne ako pri vlastníctve iPhone, Samsungu, etc.) - čo sú to za hlúposti, dávať rady, či si má alebo nemá niekto zrušiť konto na Facebooku? Príčetný jedinec predsa vie posúdiť, či mu Facebook vyhovuje alebo nie. Mnoho ľudí, vrátane mňa, ho používa ako nástroj na hneď niekoľko vecí - od komunikácie s ľuďmi z celého sveta, vrátane Slovenska, keďže som v Ázii, reklamy, sledovanie feedov, fanúšikovské stránky a novinky, vytváranie udalostí a stretnutí, či už na pijatiku, parties, alebo hocičo iné, prihlasovanie sa do udalostí a ich nachádzanie / hľadanie, vrátane networkingov, posedení a podobne - okrem toho nevidím žiadne reklamy, žiadne hlúpe hry, nehrám ich a ani som ich nikdy nehral, pozvánky na hry mám dlhodobo zablokované, používam Purity a NoScript - všetko beží ako hodinky. Na sieti nevisím pol dňa, nelajkujem kadejaké kraviny a neposielam tam fotky detí, či raňajok - jednoducho všetko je to, podobne ako v prípade iných programov a služieb, o používateľovi. Takže toľko k tomu neustálemu, nikdy nekončiacemu a zdá sa, že stále populárnejšiemu hejtu, priam módnej vlne - nenávidieť niečo, čo vidieť/mať nemusíte, ak nechcete.
 
mínus indicator plus

 

Ale veď to tu už niekto vyššie napísal - nákladom sú predsa chemtrails, aby mali hlupáci zo Zjem aj Vleku a Slobodného Vysierača nad čím konšpirovať.
 
mínus indicator plus

 

Ehm. Zabudol si na otázky: Je biela bielou? Má Bratislava dostatok ubytovacích jednotiek? Je Británia potravinovo sebestačná? Sú vtákopysky nesmrteľné? ... Vieš, prečo som takto zareagoval? Pretože príspevky podobné tvojmu ma vedia vyviesť z rovnováhy. Otázka na telo - prečo si mi začal klásť takéto otázky? Mal si snáď dojem, že môj príspevok vyššie schvaľuje rozkrádanie, súčasné výberové konania a nekonanie justície, obsadzovanie kľúčových funkcií na dlhé obdobie dopredu, ovplyvňovanie hlasovania poslancov? Ak nie, prečo si svoj príspevok s týmito otázkami zavesil pod ten môj? Naozaj nerozumiem. Pseudo-veštecké reakcie podobné tvojej sú doslova otravou diskusií. Takže k veci: Ústava SR, 460/1992, čl. 30, odsek 3: "Volebné právo je všeobecné, rovné a priame a vykonáva sa tajným hlasovaním. Podmienky výkonu volebného práva ustanoví zákon." Vyveď ma z omylu, ak som v niečom vyššie klamal alebo zavádzal. Malé upozornenie: Fakt, že sa to štrajchne s ústavou nijako neovplyvňuje moje názory na terajšie dianie v republike - rozumieš už tomuto konceptu?
 
mínus indicator plus

 

A prečo nie? Napríklad tí, ktorí sa prihlásia čo ja viem s reálnym overeným menom (overovanie je na Internete bežné, napríklad ak chceš obchodovať s kryptomenami), dostanú zvlášť farbu na diskusii, ako majú teraz podporovatelia Penty, ich príspevky budú vyššie, silnejšie a podobne. Prečo nie? Diskusie nemusia byť vôbec anonymné. Facebook to už praktizuje. Čo sa týka volieb, to by sa asi štrajchlo s ústavou, ale to je asi na dlhú diskusiu.
 
mínus indicator plus

 

Môj milý - tak ako v tej inej diskusii, aj tu opäť predvádzaš znaky paranoje a stihomamu. Nie - nesadol. Je to náhoda, že si v dvoch rôznych diskusiách vyprodukoval znôšky blbostí (zjem aj vlek) a klamstiev (tu). Neboj sa, nebudem si na teba míňať príspevky každý deň a všade - naozaj mi za to nestojíš a okrem toho som sa už presvedčil, že je to v tvojom prípade zbytočné - ty máš už totiž všade svoju pravdu a všetko ostatné veselo ignoruješ, prípadne si protirečíš. O svojich hygienických (ne)zvykoch ma vôbec nemusíš informovať - takto ťa to snáď naučili tvoji rodičia? Ver mi, že ja v žiadne žumpe neskončím - našťastie na Slovensku nebývam a s entitami tvojho razenia sa nestýkam. Ty si tu nešíril názor. Ty si tu hore uviedol obyčajné, sprosté, hnusné klamstvo. Ak máš názor na Sulíka, aký máš, to je fuk - mám ho aj ja. Ale otvorene luhať, to chce značnú dávku pokriveného charakteru a ty si to vyššie predviedol viacnásobne. Som ale rád, že si na celú podstatu môjho príspevku vôbec nereagoval. Pretože vieš, že si klamal. To, koho si hovorcom, keď tu o svojich "názoroch" píšeš v prvej osobe množného čísla, si akosi taktiež zabudol vysvetliť. Smiešne je aj to, ako sa hráš na "solídneho diskutéra", pričom to tu iba znečisťuješ. Asi stratégia, že?
 
mínus indicator plus

 

Máš zjavný problém s pochopením prečítaného textu. To je asi dôsledok toho Zjem aj Vleku. Pýtal som sa ťa jasne - kto sú to tí "my" a kde si prišiel na to, že si daná skupina uzurpuje vlastníctvo knižníc? Môžeš to konečne vysvetliť namiesto tárania od veci a hrania sa na akéhosi obetného baránka? Pluralita názorov je poriadku. Blud, konšpirácia a klamstvo nie sú spôsobmi do diskusie a preto diskusii takéto entity vôbec nechýbajú, ich absencia nijako neobmedzuje jej pluralitu. V pohode si vyber - môžeš zájsť do stánku a svoj obľúbený časopis si kúpiť. Bráni ti v tom niekto? Bráni ti niekto v tomto tzv. vytváraní si "plurality názorov"? Nie. V knižniciach určite nemajú moje obľúbené magazíny - to sa tu mám teraz poskladať? Čím to je, že najväčší vreskot je vždy okolo takýchto sprostostí financovanými Ruskom? A vôbec - s Internetmi vieš zjavne zaobchádzať, čo ti bráni v civení do Zjem aj Vleku hoci aj 24h denne? Ja ti odpoviem - nič. Čo to tu vlastne urazene splietaš o nejakom náhubku? ZAKAZUJE TI NIEKTO NIEČO? Obmedzuje ťa niekto v niečom? Nie si tak trochu paranoidný - ostatne tak, ako 90% čitateľov toho hlúpeho plátku? Ak to gesto prinesie viac zájmu o "časopis", mal by si byť iba rád a nerozumiem potom, prečo tu nariekaš, keď sám tvrdíš, že v éteri sú aj horšie veci. Veď ty si dokážeš v jednom príspevku niekoľko krát protirečiť a to dosť otvorene. Necítiš sa v tejto diskusii tak trochu hlúpo? Možno by si s tým mal prestať, prípadne presunúť sa na...no, Zjem aj Vlek.
 
mínus indicator plus

 

V inej diskusii si nadrístal jednu zbierku hlúpostí a vidím, že klameš aj tu. Sulík nie je anti-európsky (o anti-EÚ tu vypisuje srandista, ktorý v inej téme narieka nad zrušením Zjem aj Vleku v knižniciach - no do popuku). Nikdy nebol a nikdy nebude. Takú hlúposť o ňom šíria iba hnusní klamári ako ty, ktorí sa spoliehajú, že ich klamstvo nik v diskusii nenapadne. Sulík nikdy nepovedal, že nechce, aby bolo Slovensko v nejakej "lepšej" skupine (v ktorej už, ostatne, aj je), Sulík nikdy nechcel odnikiaľ vystúpiť. Sulík nikdy nebol "zlým" partnerom - tým sú terajší smra di. A nie - do "tejto pozície" si sa vtiahol ty sám - nepremietaj svoje neduhy na nás, nie si nikoho hovorcom. Fanúšik Zjem aj Vleku ako ty je zároveň pro-EÚ, to mi je nová doba. Je mi na grc z luhárov ako ty, ktorí tu šíria klamstvá nehanebne a s predstieranou noblesou. Bez ohľadu na to, aký je Sulík hlupák.
 
mínus indicator plus

 

Kto je to ten "nám"? Hmm? Môžeš rozšíriť túto svoju umnú hlášku? Knižnice sú platené zo štátnych peňazí, ich zriaďovateľom je ministerstvo kultúry. Nižšie inštancie skonštatovali, že odpad pre slaboduchých ako Zjem aj Vlek nemá v knižnici čo hľadať a nepredstavuje žiadnu zdravú alternatívu na rozširovanie "plurality názorov", či niekoho obzorov. Časopis plný klamstiev, poloprávd, proruskej propagandy a úplných bludov, ktorý na dôvažok na čele s jeho predstaviteľom blokujú všetko kritické na (zlom, americkom, založenom Židom) Facebooku a pritom jeho nohsledi nariekajú na SME o cenzúre - to je naozaj vhodný žurnalistický príklad do knižnice. Knižnica má byť hlavne politicky a akokoľvek nestranná a to proruský Zjem aj Vlek nespĺňa ani len náhodou. "Umne podsúvané podmieňovanie, absolútne cynické správy, fotky, vraždy, najtvrdšie porno a zneužívanie detí, otroctvo dezinformácie a iné. Na sociálnych sieťach fičia videá nad ktorými sa zastavuje rozum." - samozrejme. A pokračovanie v kúpe a ponúkaní Zjem aj Vleku v knižniciach by sa toto všetko samozrejme vyriešilo. Veď prečo inak by si to v tejto diskusii spomenul, hádam nie na emočné podfarbenie svojho príspevku? "Naši mladí strácajú kontakt s tým, čo by sme mohli nazvať normálnou hodnotove zaraditeľnou realitou a presúvajú sa do manipulatívne konštruovaných virtuálnych svetov." - a v tomto im napomáha odpad ako Zjem aj Vlek. Vrátane dezinformácií a proruskej propagandy. Alebo ako som mal tejto časti tvojho príspevku porozumieť? Zjem aj Vlek by všetku tú "zlobu" nejako porazil a nasmeroval by "našich mladých" ideálnou cestou? Absolútne netuším, či mal byť tvoj príspevok obhajoba Zjem aj Vleku alebo nejaký pokus o zdôvodnenie vhodnosti jeho prítomnosti v knižniciach - a ak to tak malo z tvojej strany byť, tak vedz, že si neuspel. Za pokus to nestálo.
 
mínus indicator plus

 

Ajajajajaj =D Áno, áno, všetko poznačené, odpad :) No čo mi ešte napíšeš - to si myslíš, že sa bavíš s niekým zo Zjem aj Vleku a podobných semeníšť duševnej lúzy? A aký trest a za čo, mojko? No čo, zbabelček? Čím ma potresceš? Alebo kto konkrétne? A kde ma budeš hľadať? Hahahaha. Zomri a to čím skôr. Škoda internetového priestoru a dát, ktoré sa míňajú pri nahrávaní tvojich výgrckov.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME