Utorok, 15. október, 2019 | Meniny má Terézia

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: pisalkoviacenzori
1>
mínus indicator plus

madari sa   madari sa

o to starajú omnoho zodpovednejšie. Inak ten nadpis nemá chybu. Mohol by byť vylepšený napríklad tak, že ho pod Tatrami zavalil múr.
 
mínus indicator plus

povráva sa   povráva sa

že sa povráva. Jedna baba povedala.
 
mínus indicator plus

vezmem to obrátene   vezmem to obrátene

Spomínajú sa učitelia, tréneri a další. Tí ktorí sa pohybujú v daných sférach ale sú bezúhonní to ako riešia? Sypú si popol na hlavu len preto, lebo sa medzi nimi nájdu takíto trafení jednotlivci? Nie je vôbec podstatné to či a koľko krát sa pápež ospravedlnil. U mňa jedine to, ako poriešila cirkev týchto svojich ľudí a ako rieši aby sa takéto prípady nie že nestávali, ale neututlávali a riešili zásadne. Ako v cirkvi okamžitým vylúčením atd. tak isto aj napomáhaním polícii pri zisťovaní rozsahu týchto záležitostí. Nie len tutlaním alebo ospravedlňovaním. To je postihnutým pr d platné.
 
mínus indicator plus

ja sa vyjadrím a budem posudzovať to   ja sa vyjadrím a budem posudzovať to

čo je a ako je u nás. Nie niekde v Amerike. Ak tu poniektorí porovnávajú tieto záležitosti v cirkvi a medzi trénermi a učiteľmi, tak netreba pri tom zabúdať na jednú dôležitú vec. Nie je podstatné to, koľko a ako často sa tieto záležitosti prevalia u nás a z ktorého spektra. Podstatné je to, kde je viac možností a aj náznakov, alebo reálnych prípadov, že sa tieto veci vo väčšej miere ututlávajú. Podľa mojich znalostí je väčšia možnosť prevalenia sa takýchto spôsobov a konaní na verjnosť skôr v školstve, športe a inde. Ako u cirkvi, ktorá a to nie je žiadne n´vum, ale fakt ktorý sa už dlhé roky vždy vo svete niekde prevalí a Vatikán alebo aj další sa sústavne snažia ututlávať alebo hrať mrtveho chrobáka. Nie riešiť aj ked sú prípady preukázané. Len aby nedošlo k onmylu. Som rímokatolík, ale v tomto cirkvi ani za mak neverím. Práve pre takéto ich počínanie.
 
mínus indicator plus

Saková kupuje tri lietadlá   Saková kupuje tri lietadlá

teda berie hypotéku a kupuje? Autor by si mal prv ujasniť aký význam má slovo kupovať a nakupovať. veľmi pochybujem, že tie lietadlé kupuje. To by musela za vlastné. Ona ich jedine ak nakupuje z financií daňovníkov.
09.10.2019 10:16 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

topole sú vyschnuté?   topole sú vyschnuté?

Žiadny div. Pokiaľ jestvoval Mlynský náhon, nebol problém s jazierkom ani so stromami v parku. Len akýsi "machri" náhon zrušili pre autá a tým aj terajšie topole. Tak isto ako zrušili električku trojku okružnú a zbúrali starú stanicu. Aby tam postavili novú. Namiesto toho, aby ju postavili na konci Marxovej, teraz masarykovej. Tým dosiahli to, že Masarykova a jej okolie je mrtvym miestom v centre mesta.
 
mínus indicator plus

nevadí   nevadí

Ved po voľbách budú môcť stať hoci aj na večnosť.
 
mínus indicator plus

za zneužitie   za zneužitie

postavenia by mala byť basa naostro, zabavenie získaného majetku a doživotný zákaz vykonávania funkcie. teda tak isto ako sú doživotne zvýhodňovaní. Nie akési smiešne disciplinárne konania pre zapľutie očí plebsu.
 
mínus indicator plus

nuž neviem   nuž neviem

ale kedysi som čítal, že park na Moyzesovej vznikol po zasypaní vodnej priekopy pred hradbami. Hradby boli a časť z nich je aj doposiaľ na Hradbovej.
 
mínus indicator plus

pri dodatku   pri dodatku

medzi tými trojbodkami ma napadla aj iná, pravdepodobnejšia alternatíva. Že tí, ktorí vysmolia tie články sú noví a bez školy.
 
mínus indicator plus

aha   aha

Tak že " bolševikov nevolím, ale drucker sa mi pozdáva". Že bačoval s ficobandou a teda len prezlečenými a premaľovanými boľševikmi a karieristami je predsa jedno nie?
 
mínus indicator plus

ale vtakomto prípade   ale vtakomto prípade

bude ten zákon voči mužom diskrimonačný. To už ale nikomu z tých ktorí o diskriminácii sústavne bľabocú vadiť nebude? Vymyslia zas dalčí názov s bludom ako "pozitívna diskriminácia"? Ešte keby tak v rámci rovnosti uprednostňovali ženy aj vo výško odchodového veku do dôchodku. lebo sa dožívajú vyššieho veku ako muži. Ale idú o roky skôr a to aj po úprave ako muži.
 
mínus indicator plus

lebo on kope   lebo on kope

za smerakov. Každý deň a sústavne.
 
mínus indicator plus

to bol   to bol

typický lampasák ČSĽA
 
mínus indicator plus

o Tribečskom lese boli články   o Tribečskom lese boli články

Ale v súvislosti s dlhodobými príhodami týkajúcimi sa ľudí.
 
mínus indicator plus

ale ved aj táto bola   ale ved aj táto bola

letuschopná. Hoci len jedným smerom. Nadol.
 
mínus indicator plus

jedna vec je veriť   jedna vec je veriť

a druhá trénovať. Hoci aj "zbytočné" penalty. Mali asi priveľké oči. Tak načo by sa penaltami obťažovali.
 
mínus indicator plus

zlé odbočenie   zlé odbočenie

je ale chyba pretekára. na rozdiel od mechanickej poruchy.
 
mínus indicator plus

akého prezidenta?   akého prezidenta?

Ved Vincko má prax ako prvý tavič vo VSŽ.Chodil by s korčuľami a hokejkou k peciam. Aspoň fúkať do tej odstavenej.
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME