Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Štef@n Dubaj
1 >
mínus indicator plus

No   No

Sebej je ten pravy, ktory sa moze k niecomu vyjadrovat. Moralne dno storocia ide teraz opatrne vystrkovat rozky. Dal sa dokopy s komunistami a oklamal volicov. Mal by od hanby zaliezt do kanala. Keby tusil, co je hanba.
 
mínus indicator plus

A v čom   A v čom

je problém, za podporujú denník N? A akým nečistým spôsobom sa oni dostali k majetku? Teraz zalezieš do diery a budeš ticho. Hlavne, že si sem vylial vedro špiny.
 
mínus indicator plus

Jeho   Jeho

voličom to neprekáža, takže je všetko ok. A pánom z SaS niečo prezradím, aby sa zbytočne dlho nevyšetrovalo. Byt, v ktorom Fico býva je jeho a dostal ho za odmenu. Nájom je len formálny. Takže zbytočne riešite cenu nájmu za meter2. Aha. A dostal ho za odmenu zato, že v kauze vratky dph odsúhlasil Bašternákovi politické krytie. Podobných obchodov Fico odsúhlasil desiatky a z toho má profit zasa niekde inde. On priamo biznis nevykonáva. Nato má pešiakov. Keď je niečo väčšie, tak to riešia Výboh, Kali, Strapatý, Malý Laco, Don Pablo, a tak. On len odsúhlasí a ide mu provízia. Preto je tak perfektne zakrytý. Tak ale, keď už to viete, choďte za ním a povedzte mu, že už o tom viete. Možno sa v ňom pohne svedomie a ku všetkému sa prizná.
 
mínus indicator plus

Iste.   Iste.

Ale dosť podstatná masa - bývalých tupovoličov prešla k SNS, ku Kotlebovi a ku stádu už radím aj voličov Mostu a Siete, ktorí sa svojim rozhodnutím kolaborovať so Smerom automaticky stali spolupáchateľmi, ktorí legitimizovali rabovačku zlodejov zo Smeru. A tým pádom sa ten pomer mení..
 
mínus indicator plus

Pán   Pán

Prezident, gratulujem!! Konečne nemáte problém pomenovať veci nahlas...! Aj za cenu, že nebudete za pekného pre Smerákov a smeráckych voličov.. Ale to je v poriadku. Slušní ľudia sú na druhej strane, aj keď sa zdá, že ich je menej.. Som opäť hrdý na svojho prezidenta!
 
mínus indicator plus

To   To

je to posledné, čo voličom KSSmer prekáža. Nejaké kompetencie, alebo schopnosti. Hlavne, že je zo Smeru. Inak, keď sa pozriete na ten slizký ksicht, tak je úplne jasné, že je zo Smeru. Smeráka spoznáš medzi tisíckou nesmerákov. Ale škoda, že ho Veľký Vodca vytrepal z Parlamentu. Aj Kolesíka a Martvoňa. Rozbil obľúbenú komsomoľskú päťku mladých slizkých komunistov - Brixi, Matvoň, Blaha, Madej, Kolesík. A mám pocit, že aj nad súdruhom Blahom sa zmráka... Či toto nebude jeho posledné volebné obdobie..
 
mínus indicator plus

Tak.   Tak.

A teraz tú, o tých mlynoch...
 
mínus indicator plus

Ficovi   Ficovi

sa so svojimi kumpánmi podarilo nemožné - Prekonať Mečiara v kradnutí!! To je ako keby Žilina vyhrala Ligu Majstrov. To ale ficovoličom absolútne neprekáža. Fico je dieťa šťasteny. Neskutočný národ mu spadol z neba!!
 
mínus indicator plus

Presne tak.   Presne tak.

Opäť sa potvrdilo, ako vie štát hospodáriť. A ešte nominant KSSmer! Tak ale s cudzieho krv netečie a daňoví poplatníci to poslušne zatiahnu. Ako vždy. Inak, že tento pán zarábal viac ako premier, je tabuľkovo pravda. Ale skutočný stav účtov hovorí určite o niečom inom. Veľký Vodca je zahojený na sto generácií. Tuto súdruhovi riaditeľovi sa ani nesníva, čo zarobil preceda vlastnou hlavou...!
 
mínus indicator plus

No,   No,

neviem, ale práve Sima je ten prípad, ktorého sa Tvoja teória rozhodne netýka...!
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Pán melborune.   Pán melborune.

Ak má máte tak odsledovaného, iste viete, že nadávam na všetkých komunistov. Aj tých našich, ktorí majú za vzor tých vašich - najkovanejšich - ruských. Ako onehdy povedal prezident Spojených Štátov, Pán Reagan, Rusko je ríša zla. Tak to bolo, je, aj bude. Mimochodom, ten Pán Prezident, ktorý doslova zničil tú nechutnú obludu - Sovietsky Zväz. Komunisti chceli s kapitalistami súťažiť v zbrojení.. :-) Skoro tá zberba pokapala od hladu.
 
mínus indicator plus

Au, au,   Au, au,

gratulujem! Pekny zasah. Severna, samozrejme.
 
mínus indicator plus

Od   Od

Rusofila sú takéto slová pre mna pochvalou... :-) Sa vás tu motká po diskusiách na Slovensku pár chudáčikov, s nádejou, že sa vrátia staré dobré časy? Sa Vám to rozsypalo po celom svete, nostalgia silná? Ešte máte Južnú Kóreu.. :-)
 
mínus indicator plus

Nikdy   Nikdy

by ma nenapadlo, ze aj Amerika si raz bude musiet vyzrat svojho Gasparovica...
 
mínus indicator plus

Premyslam,   Premyslam,

ci to je sucast tej davno odkrytej ruskej systematickej propagandy, alebo len klasicka slovenska sprostost.
 
mínus indicator plus

:-))   :-))

Eľetrina je tiež delo!! :-)) Cielený útok na voličskú základňu na Gemeri.
 
mínus indicator plus

Ojóóój!!   Ojóóój!!

Toto sa zaobchodovalo už na druhý deň večer na Úrade vlády pri legendárnej Niéé návšteve.
 
mínus indicator plus

Nemyslím si   Nemyslím si

že nejaké Progresívne Slovensko môže ohroziť Veľkého Vodcu, súdruha Fica. Fico nie je doktor babrákológie Procházka. Fico skončí vtedy, keď vyhodnotí, že treba skončiť. A Danko? Aj Fico dobre vie, že Danko je Ľupták v obleku a jeho voličsky potenciál je obmedzený maximálne 15%. Danko síce robí svaly, ale len preto, lebo mu to Fico zatiaľ dovolí. Bez Fica si Danko nepinkne. Sú hustí len preto, lebo pravica je aktuálne slabučká. Rybníček ich akurát tak rozveselil.
 
mínus indicator plus

Úplný   Úplný

súhlas!! To, čo predviedli Procházka s Bugárom a Šebejom je absolútne dno politickej žumpy!! Celoživotná hanba. Akurát tento charakterový odpad má hanbu vyoperovanú. Ako aj charakter Janckulík, Kresák, Žiitňanská a ostatní klamári a nebotyční podvodníci! Fuj!!
 

1 >

Najčítanejšie na SME