Nedeľa, 23. február, 2020 | Meniny má Roman, Romana

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Hranatá ISTOTA
1 
mínus indicator plus

Mnooooo...   Mnooooo...

... tak to máš trvalý pobyt mimo BA. a dane odvádzaš do rozpočtu rodného mesta/obce a BA. má z toho trt...! ( Inak rovnako to funguje aj v bratislavských satelitoch, kde Bratislavčania síce vlastnia dom, ale trvalý pobyt majú v BA. a nie napr. v Marianke... )
01.06.2016 7:57 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Ak v tej mamrdnej dedine volilo...   Ak v tej mamrdnej dedine volilo...

... boľševickú svoloč = Smer nadpolovičná väčšina voličov, neočakávajme, že odhalia pamätnú tabuľu Matke Tereze, ale zas len ešte väčšej boľševickej ošípanej!!! Rovnako tak nemôžeme čakať, že "orgáni" budú niekoho za túto propágáciu zločincov stíhať... Skutok sa skrátka nestal a ešte mnoho ďaľších sa nestane...!
 
mínus indicator plus

Byť Bratslavčanom, je tak trochu...   Byť Bratslavčanom, je tak trochu...

... "stav mysle"... Skutočný Bratislavčan vníma svoje mesto so všetkým pre i proti a je tolerantný k tkz. "príšelcom" - tak trocha multi-kulti SK Poznám mnohých "príšelco", ktoriým prirástlo naše mesto k srdcu a po pár rokoch sa cítia byť Bratislavčanmi a aj sa tak chovajú... ( Ja tiež niesom žiaden starý Bratislavčan - môj pradedo sa sem prisťahoval v roku 1886 z Mariatálu. ) Žial jeden príšelec exprimátor Martinák, spolu s Husákom a suitou boľševických megalomanov zasadil mestu osudovú ranu výstavbou Nového mosta! Tak rozsiahlu devastáciu v meste nik iný nespôsobil!!! Pod ďalšie ohavnosti, sa svojim spôsobom podpísal úrad Hlavného architekta - bez možnosti proti nim legislatívne konať... Osobne si nemyslím, že Bratislavčania nenávidia východniarov, samozrejme pokiaľ nejde o tupca, ktorý užíva všetky benefity z bývania a pracovania v nej a na druhej strane na Bratislavu a Bratislavčanou nadáva, hoc na daniach pre mesto neodvedie ani cent! Pán Lasica Eurovea nie je pre Bratislavčanov, možno skôr pre tých "nových" Bratislavčanov a Blavákov, ktorý sú tu len prechodne... My "starší" Bratislavčania, by sme ju za Staré mesto nevymenili... Na záver treba povedať, že ak sa v tejto boľševickej guberni nezmení prerozdelovanie daní, ktoré z nášho mesta idú do štátneho rozpočtu, tak Bratislava bude i naďalej špinavou, s katastrofálnymi vozovkami, hroznou MHD a pod...........
31.05.2016 19:36 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Ktorý "pakôň" vyberal tie otrasné fotky?   Ktorý "pakôň" vyberal tie otrasné fotky?

Zúfalé, rovnako, ako návrh pamiatok... Slavín ? Pamätník Malinovského grázlom??? Čo vám .ebinká ujo Brezák? To vám Hranatý prikázal vlastnou hlavou - hlasom podobným jeho hlasu a či chlápätka z Penty??? ( Nomariapannasvatýjóózef...........)
 
mínus indicator plus

Nepadám do bezseba z Omega...   Nepadám do bezseba z Omega...

... mamrdkov, skôr som bol na Floydov, Collegium a podobne, ale to čo predvádza tento fakovaný Zulukafer s tou jeho dofakovanou pahudbou ma mocne srdí!!! ( Také .ovädo len chytiť za nohy a švihnúť o obrubník...)
28.05.2016 17:10 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Spolok boľševických bastardov...   Spolok boľševických bastardov...

..., sa gastráčov nevzdá... Rabovať a plieniť na úkor zamestnávateľov a reštaurácií je tak prosté......!!! ( A, Hranatá bipasová paskuda, sa rehoce vlastnou hlavou...)
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

1 

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME