Štvrtok, 18. júl, 2019 | Meniny má Kamila

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Zabudnutý Prípad
1>
mínus indicator plus

objektivita   objektivita

na prvý pohľad to vyzerá tak že susedia sú sebecké svine, ale predsa len by som si chcel spraviť objektívny názor. Keďže nepoznám rozdiel medzi tým čo to je ten "schodolez" a chcel by som vedieť koľko miesta naozaj zaberie ten výťah, avšak v článku to chýba. Nehce sa mi googliť, veď aj mám zaplatené teraz SME aby som v článku našiel všetky relevantné informácie , inak mi stačí naozaj len čítať nadpisy. Zasa raz sabý článok.
 
mínus indicator plus

správne, ale to   správne, ale to

bude až o dve časti ďalej. Tá nasledujúca bude v duchu genderovej rovnosti s názvom Lion Queen a pre istotu bude čierna.
 
mínus indicator plus

A v čom   A v čom

Je teda problém so spristupnenim ?
 
mínus indicator plus

prečo hovoríš   prečo hovoríš

za "všetkých" ? A čo nás je po Kiskovi ?
 
mínus indicator plus

to čo predviedol   to čo predviedol

ten autor je žalostné. Tak nedborne napísaný článok by lepšie zvládol aj študent strednej školy. Hodiť všetkých živnostníkov do jedného vreca je len vrchol jeho diletantizmu. Mohol spraviť aspoň na pár príkladoch nejaké porovanie s TPP ale ten lenivec si nedal ani len takú námahu. Po dlhšom čase mám zaplatené sme, tak zasa na dlho stačilo a na záver musím dodať "velebnosti jdu blejt"
Reakcia k téme: Živnostník zvíťazil
10.07.2019 19:06 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

idiot   idiot

Hlboká duševná zaostalosť (starý názov je idiotia, idiocia, nepresne idiotizmus, idiotstvo; príslušný zaostalý sa volal idiot)
Reakcia k téme: Živnostník zvíťazil
10.07.2019 12:19 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

prevoz do nemocnice nebol nutný   prevoz do nemocnice nebol nutný

zranenie labute boli nezlúčiteľné zo životom
 
mínus indicator plus

tá ďalšia 67 ročná pani   tá ďalšia 67 ročná pani

si je na vine sama. Jazdiť sa má tak aby auto dokázalo zastaviť včas, teda dodržiavať bezpečnú vzdialenosť vzhľadom na rýchlosť.Nechcem byť zaujatí, ale pri tom jej veku asi reakčná doba trvala tež dlhšie.
 
mínus indicator plus

správne, netreba ísť vždy za stádom   správne, netreba ísť vždy za stádom

Aakože dobrá zábava má byť o humore od pása dole ? Program asi "vyprodukovali" tie decká sami. Je to primitívne, ale oni sú tiež len produktom tejto doby.
 
mínus indicator plus

no proste lebo.   no proste lebo.

Pre mna napr. znamena dovolenka vypnutie uplne od vsetkeho. Doslova chcem aby som aspon par dni nemusil absolutne nic riesit a to myslim doslova, absolutne nic. Chcem len prist na letisko a viac sa o nic nestarat. Kym som bol mladsi, robili sme aj akcnejsie tripy, ale teraz, mam po cely rok adrenalinu dost, hoci nie az z takych zabavnych aktivit.Takze aspon na dovolenke chem vypnut :-)
 
mínus indicator plus

o nič si neprišiel   o nič si neprišiel

Po dlhšom čase som si vypočul podcast od týchto autorov no nemôžem si pomôcť , je to hrozné. Nemyslím ani tak obsah, ale ten hlasový prejav.
 
mínus indicator plus

vladu zostavuje   vladu zostavuje

vitaz parlamentnych vollieb. Podľa týchto výsledkov to nevyzerá ma Smer, ale na PS.
 
mínus indicator plus

K tým odpovediam ho trochu dotlačila   K tým odpovediam ho trochu dotlačila

moderátorka. Netrúfam si vykladať zákon, ale podľa mňa, porušenie zákona by to bolo vtedy, ak by bolo miest v školkach dostatok a zastupiteľstvo by zakazovalo prijať deti z iných časti. Ak máš len jedno miesto na ktoré sa hlásia dve deti, tak sa podša niečoho rozhodnúť musíš. Jeho podmienky sú oveľa spravodlivejšie, ako nechať to na svojvoľnom uvážení riaditeliek. Niektoré meststké časti to mali oficiálne až dávno, len sa o tom nehovorilo.
 
mínus indicator plus

nuž   nuž

vysoká tráva po X upršaných dňoch , to je fakt problém č. 1 v tomto štáte :-) Za terajšiu situáciu s nedostatkom tried tento Starosta predsa nemôže. Počával si vôbec čo hovoril ? Ako sa postupne bude zvyšovať počet tried ?
 
mínus indicator plus

pekne nadnesené,   pekne nadnesené,

a čo tak tvrdý stredovek , kedy by 20 bosoriek na výstrahu nechali zbičovať :-)
 
mínus indicator plus

konečne  Starosta   konečne Starosta

ktorý robí zásadnú správnu vec a ty už predpovadáš budúcnosť. Miekto nie je génius a možno sa niektoré opatrenia ukážu ako nesprávne, ale toto by mohol byť pekný začiatok ako sa s korupciou na slovensku vysporiadať. Kiež by sme mali viac takýchto ľudí aj vo vláde , konečne by sa tu žilo o čosi normálne.
 
mínus indicator plus

to sa ešte uvidí,   to sa ešte uvidí,

či zostanú. Už teraz sa začali ozývať rodišia, ktorím bolo značené koľko treba zaplatiť za prijatie. Dúfam, že niektorí to za týchto okolností oznámia na polícii, aby sa to riadne vyšetrilo.
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME