Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: si myslim
1 >
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

politici a ich rodiny   politici a ich rodiny

by mali povinne používať len štátne zdravotnícke zariadenia podľa miesta bydliska (nie papalášsku nemocnicu sv. Michala v Bratislave). Hneď by sa začali diať v zdravotníctve veci. Lenže kým papaláši rozhodujú o štátnom zdravotníctve a ich hovorcovia papagájujú o vysokej úrovni zdravotnej starostlivosti, oni sami a ich rodiny využívajú privátne zdravotníctvo - však nepôjdu predsa "do toho hnoja", ako sa nedávno vyjadril istý s ľuďom cítiaci tzv. sociálny demokrat.
 
mínus indicator plus

tu pomôže jediné   tu pomôže jediné

zašiť do bravčovej kože.
 
mínus indicator plus

pohlavár najstaršej mafie na svete   pohlavár najstaršej mafie na svete

bol radiť birmovancovi. Ježiš by to rozohnal bičom, ako kedysi skorumpovaných podvodníkov, ktorí znesväcovali chrám svojimi kšeftami.
 
mínus indicator plus

toto je tá doba postfaktová   toto je tá doba postfaktová

a postpravdivá - novinári nie sú schopní spracovať fakty a vidieť ich v súvislostiach. Tento článok je toho dôkazom: Namiesto toho, aby sme sa dozvedeli, ako Fico ešte viac rozložil túto spoločnosť, dozvieme sa tu, aký je Fico chlapík, macher, borec, ktorý mal náročný rok, ale on sa pozviechal sa a zaútočil naspäť! Hotový gerój náševa vrémeni, maladéc je to.
 
mínus indicator plus

to by nás museli pripojiť k Rumunsku   to by nás museli pripojiť k Rumunsku

aby sa korupcia začala vyšetrovať aj naozaj a aby niekto aj naozaj sedel v base.
 
mínus indicator plus

beda krajine   beda krajine

kde vládnu neodvolateľní a nezostreliteľní.
 
mínus indicator plus

no teda   no teda

dramatickejší záver roka by človek ani nečakal ;)
 
mínus indicator plus

tá švédska ministerka má pravdu   tá švédska ministerka má pravdu

že za rast islamistického extrémizmu môžu bieli. tu si nemci práve vyrobili nového džihádistu z dovtedy pokojného, mierumilovného a allahabojného pakistanca.
 
mínus indicator plus

naivné riešenie do seba zahľadených elít   naivné riešenie do seba zahľadených elít

Myslíte si, že ľudia sa radikalizujú a fašizujú, lebo sa im nedostáva prednášok z dejín, politológie, sociológie a pretože neboli v koncentráku? Nacizmus vznikol azda preto, že nemecké univerzity v 1920s nerobili prednášky pre verejnosť?! A nie je to skôr preto, že ľudia sú sociálne ponížení, nemajú možnosť uplatniť sa, ak robia, nezarobia, matky chodia do zahraničia utierať zadky a otcovia robiť otrokov a rodiny nechávajú doma na vlastnú päsť? Nie je to preto, že bežný človek vidí, ako bohatý dupe po chudákovi, ktorý sa nedomôže práva? Nie je to preto, že pre papalášov sú tu luxusné nemocnice, ale inde musia ľudia stáť na časenku ráno o piatej v mraze pred nemocnicou? Niekto možno zhrabne balík na grantoch za prednášky "proti radikalizácii" a povymetá nimi kultúrne domy po Slovensku, ale riešenie to nie je žiadne (možno tak riešenie v štýle "Nemajú chlieb? Nech jedia koláče!") Privítal by som rovnaké nasadenie, aké tu je proti "fašistom" aj proti zlodejom a ich politickým prostitútkam. Lebo títo zložili Slovensko na kolená, oni tu svojím konaním radikalizujú už aj tých, ktorí ešte pred pár rokmi boli celkom v pohode.
 
mínus indicator plus

však keď je niekde hojno,   však keď je niekde hojno,

inde je ... http://nasmikulas.sme.sk/c/204... a samozrejme, šetrenie na sekeru 200 000 000€ vo Všeobecnej sa pacienta nedotkne ;) ešte aj na odmeny pre ťažko pracujúce predstavenstvo zostane.
 
mínus indicator plus

omyl, súdruhovia   omyl, súdruhovia

nielen v liptovskom, ale v celom slovenskom zdravotníctve zúri banda zlodejov, ktorej oddane slúžia slovenské vlády všetky zaradom. Ale chápem, ide o čítanosť článku a počet klikov, preto tento titulok ;)
 
mínus indicator plus

a prídavky na deti   a prídavky na deti

budú stále rovnaké, len o dve eurá vyššia ako prídavky na deti v Bulharsku?
 
mínus indicator plus

civilizácia negramotných?   civilizácia negramotných?

Namiesto slov sa čoraz viac začínajú používať obrázky a značky. Ktoré ale nemajú jednoznačný význam (Do zúrivosti ma priviedla "moja" banka, keď zrazu začala v internet bankingu používať symboly - ani za boha som nevedel, čo znamenajú tie brutálne intelegentné piktogramy). Až mám chuť zakričať citát z Pelíškov "Komu tím prospějete?"!
Reakcia k téme: Zmení sa označenie palív
29.12.2016 21:12 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

kaliňák úprimne vypúli oči   kaliňák úprimne vypúli oči

a urazene vyhlási, že toto je ďalšia vymyslená kauza špinavých protislovenských prostitútok. Bola síce doba kešu, to áno, výpalné platili všetky reštaurácie, to áno, len Kali a Strapatý nie a ešte raz nie. A my všetci tomu úprimne uveríme.
 
mínus indicator plus

ale veď aj súdruh premier   ale veď aj súdruh premier

povedal, ako sme (my všetci) na predsedníctve ušetrili - malo stáť 80 miliónov, ale stálo len 72! Ušetrili sme 8 miliónov! Mohol povedať, že to malo stáť 200 milónov - to by sme (my všetci) ušetrili 128 milónov! A tie by sa určite rozdali dôchodcom, invalidom, školám a škôlkam. Som dojatý, ako naša vláda dokáže šetriť.
 
mínus indicator plus

a sakra,   a sakra,

Rumuni sú zasa pred nami. Nemenovať premiérku pre skorumpovanosť. Tak toto by si Kiska nedovolil, že by za premiéra nevymenoval skorumpovaného boľševika.
 
mínus indicator plus

kresťania kedysi pobili moslimov mečmi,   kresťania kedysi pobili moslimov mečmi,

moslimovia teraz pobijú kresťanov penismi ;)
 
mínus indicator plus

tak tak   tak tak

na vrchnej palube Titanicu "elity" tiež ešte veselo tancovali a s chuťou pili šampanské (však kapitán ich uistil, že sa nič nedeje a všetko je, ako inak, pod kontrolou), zatiaľ čo cestujúci tretej triedy už mali ľadovej vody po pás. Stačí sa prejsť po západoeurópskych mestách, nakuknúť do škôlok a škôl, alebo možno len pravidelne pozerať dokumentaristiku na nemeckých kanáloch a bude jasné, kto tu je užitočným islamistickým idiotom (wahabistickým, ak chcete).
 
mínus indicator plus

myslím že uz teraz vedia   myslím že uz teraz vedia

čo sa stalo, aj keď nemajú v rukách vôbec nič: zvalia to na pilota. O príčine leteckých katastrof rozhoduje predsa politbyro. Dobrá povesť Sovietskeho zväzu, pardón Ruska, a jeho boľšój ťéchniki je vždy až na prvom mieste. Vždy to tak doteraz bolo, prečo by sa to malo meniť?
 

1 >

Najčítanejšie na SME