Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: píšem v súlade s marxisticko-SME svetonázorom
1 >
mínus indicator plus

Och bože,   Och bože,

naivita jak u decka ZŠ . Kto je aspoň trocha spravodlivý tak vie , že marazmus je tu desaťročia. No niekto s tým nič nerobí. Ten článok je 10 001. Už 10 000 článkov bolo napísaných o svinstvách, zlodejinách, gauneroch, nečinnosti mafiánskych orgánov ako polícia, prokuratúra, mafiánske súdy mafiánov oslobodzujú atď.
 
mínus indicator plus

Typická žena,   Typická žena,

otrasné to stvorenie. A takéto stvorenie potom volí Smer či niečo podobné, čo je dá istoty a ochráni ju. A na MDŽ kvietok. A samozrejme slovenský vodičák len po absolvovaní autoškoly, testov, zdravotnej prehliadky, nie ako v Anglicku, len tak na počkanie a bez preverovania.
 
mínus indicator plus

Skvelý? Slabý jak čaj.   Skvelý? Slabý jak čaj.

Čo je v texte také skvelé? Že píše o marazme , čo každý normálny človek vie? že píše o poSlušnom Slovensku, čo k ničomu nevedie?
 
mínus indicator plus

Hlúposti, v štatistike nemajú   Hlúposti, v štatistike nemajú

načierno kupované plné fúry Prág V3S súkromných urbárnikov, ktoré neustále pendlujú z lesa . Vykurovanie drevom neustále stúpa a stúpa.
 
mínus indicator plus

Ešte povedzte, železničiari,   Ešte povedzte, železničiari,

ako vyteperiť elektrický bicykel do vyše 1m výšky do vagona? Keďže nemienite používať nástupné plošiny , tak bránite ekologickej preprave. Tú 50% zľavu a ekologické drísty okolo si niekam strčte, v reále robíte pravý opak - bránite cestovať ekologicky zmýšľajúcim cestujúcim s elektrobicyklami.
 
mínus indicator plus

Si idiot alebo ano?   Si idiot alebo ano?

Máš naučené frázy bez ohľadu čo píše diskutér? Napísal som, že Ak máme žiť "civilizovane" tak, že si prírodu a civilizáciu ničíme, tak radšej budem bez počítača, nábytku.
 
mínus indicator plus

Tatry sú iba prikladom,   Tatry sú iba prikladom,

čo sa deje všade. To, že počítač , internet, nábytok mi priniesli autá, to ich neospravedlňuje pred znečisťovaním a ničením. Ak máme žiť "civilizovane" tak, že si prírodu a civilizáciu ničíme, tak radšej budem bez počítača, nábytku.
 
mínus indicator plus

Matovič je najväčší hrdina   Matovič je najväčší hrdina

na politickej scéne, jedine Matovič bojoval otvorene proti štátomafiánom Ficovi, Dankovi, Bugárovi a ozval sa aj proti Kotlebovi. Za to potom bol šikanovaný, vyhadzovali ho z parlamentu, perzekuovali mu firmu, nedostával plat poslanca. A čo robil Brblavý a Kiska za celé roky? Nič. Vôbec nebránili Matoviča a vôbec neútočili na štátomafiánov. Teraz, ked sa „vďaka“ Kočneroví Smer rúca, Brblavý sa zrazu vytŕča.
 
mínus indicator plus

A Prešov zas lacnejší ako Trnava   A Prešov zas lacnejší ako Trnava

Prečo centrum v Trnave a nie v Prešove, Poprade?
 
mínus indicator plus

Problém má byť to,   Problém má byť to,

že idiotom povie že sú idioti? Že gaunerom a zločincom povie že sú gauneri a zločinci? Že klamárovi povie, že je klamár?
 
mínus indicator plus

Jediný, kto tu bojuje proti zločincom   Jediný, kto tu bojuje proti zločincom

Smeru je Matovič. Brblavý nespravil vôbec nič. Brblavý ako bývalý člen zradnej siete sa vopchal do Siete 2 PSSP, ktorá má v programe urobiť hrubú čiaru a nie že dať do basy Smeráckych zločincov. A Kiska? Vymenoval popredného člena štátnej mafie Kažimíra za guvernére NBS. Toto by Matovič nikdy nespravil. Uvedené pochybné opozičné strany s ešte pochybnejšími xichtami sa snažia Matoviča vyšachovať. Sú to obyčajní zákeráci.
 
mínus indicator plus

Šebej má tú drzosť sa dištancovať   Šebej má tú drzosť sa dištancovať

od Bugára ? Šebej nech chodí po kanáloch spolu so Žitňanskou.
 
mínus indicator plus

Šikanovanie je normále iba u primitívov,   Šikanovanie je normále iba u primitívov,

ako píšeš u opíc, a normálne je aj podľa teba. U inteligentných ľudí to normálne nie je.
Reakcia k téme: Hrozba najmenším
16.08.2019 21:49 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

Že nežijeme na ekologický dlh? Nebudem márniť čas vysvetľovaním, je to ako hádzať hrach na stenu. Že Zem prežila aj asteroidy? No super, potom prežije aj kapitalistického nenažraného človeka a v r.3050 bude Zem znova Zemou : https://bratkur.gulas.sme.sk/1... Že mám auto, dom? Aj keby som žil ako bezdomovec, Zem sám nezachránim. Ale kľudne podporím stranu, ktorej programom bude zákaz výroby/predaja aut , nafty, benzínu.
 
mínus indicator plus

Kurnik,   Kurnik,

v tej štátnej správe nemá kto makať, len prachy berú za ničnerobenie.
 
mínus indicator plus

Hurá, bude  kríza,   Hurá, bude kríza,

ľudia prestanú kupovať somariny, klesnú ceny všetkého , bude šrotovné na autá :).
 
mínus indicator plus

Krásne opísané,   Krásne opísané,

ďakujem. Najhoršie je na tom to, že koho volíme tam hore, je to obraz nás dole. Je to katastrofálny obraz, ano , sme Zlovensko, ako si napísal.
Reakcia k téme: Starý líder
12.08.2019 9:39 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Ste len naivný alebo ste naozaj   Ste len naivný alebo ste naozaj

blbec? Polícia nespraví absolutne nič. Kým príde policia, miestni grázli na 4-kolkách už budú dávno preč. A policia nepride na motorkách ani na vrtulníku, aby ich prípadne naháňala. Policia nebude ani zaisťovať stopy ani nič vyšetrovať. Policia si akurát vezme občiansky preukaz nahlasovateľa, zapíše si jeho údaje a odíde preč na hlavnú cestu a bude zastavovať vodičov , či majú zapnuté pásy a nálepku STK.
 
mínus indicator plus

To len znova svedčí o neochote   To len znova svedčí o neochote

a arogancii myslenia podobne ako pri problematke vozičkárov. Nech sa rozmýšľa, ako sa dá a nie ako sa nedá. Nech rýchliky sú rýchlovlaky a nech stoja len každých cca 80-100 km, teda na trati KE-BA max 5x. A ku každej "privilegovanej" stanici nech z "netastavujúcich" staníc vyrážajú k rýchlovlaku prípojné rýchliky. Napr. rýchlovlak by stál v PP a potom až v ZA, nuž cestujúci z LM smerujúci do BA by v LM nastúpil do rýchliku, ktorý by ho dopravil do ZA a tam by prestúpil do rýchlovlaku, a ten prípojný rýchlik by "pozbieral" cestujúcich aj v RU, Kraľ, Vrút. Rýchlovlak by mal jazdiť tak do 200km/h a samozrejme mal by vždy traťovú prioritu. 430km trať s minimom zastavovaní by tak trvala cca 2,5h, čo je čas primeraný na dnešnú dobu. Že to tak nie je, je vinou výlučne privilegovanej Bratislavy, ktorá na východ necestuje a teda na to totálne kašle. Bratislava rieši výlučne cestovanie do Prahy a Viedne a max. po Žilinu. Tu je pes zakopaný.
 

1 >

Najčítanejšie na SME