Nedeľa, 17. január, 2021 | Meniny má NatašaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: tosnáďnie nietosnáď
1 >
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

Dodnes nerozumiem tomu, ako sa mohli sudcovia a právnici, ktorí súdili a vyštudovali za minulého režimu, zrazu stať "obhajcami demokracie". Legislatíva (funkčná) je predsa jedným z pilierov demokracie ako takej, no u nás na vysokých miestach stále sedia jedinci, ktorí možno ešte pred tromi dekádami súdili ľudí v uzavretých procesoch strany a posielali ich buď do Jáchymova, alebo ich trestali inak. A títo po 1989 zrazu obrátili kabáty a stali sa z nich odborníci na "demokratické" právo. Ako je toto vôbec možné? Ako môžu takéto entity vôbec na týchto postoch pracovať, keď je jasné, že ak vyštudovali za režimu, tak je obrovská pravdepodobnosť, že museli robiť všetko podľa marxisticko-leninskej filozofie, pretože ináč by im strana nedovolila nie len dostať sa na právo, ale ešte ho aj dokončiť a pôsobiť v ňom? Toto už malo byť dávno vyriešené, efektívnym spôsobom a nemali by sme takú "dôveru" v súdnictvo, akú máme. Pretože komunista zostane navždy komunistom, nikdy to z neho nevyprchá a bude škodiť ešte aj po smrti (vtip bol tuším za starých čias, že sa premení na žiarenie).
 
mínus indicator plus

 

Cudzopasnik, krvilacnik a zamotok sú tri nicky jednej osoby, okrem toho tu má aj iné. Nie je výnimkou, že diskutuje medzi nimi sám so sebou a predstiera, že ide o nejaký rozvinutý diškurz. Odporúčam brať s obrovskou rezervou, najlepšie ignorovať. Jeho blúznenie o porotných súdoch, úradníčkach, privysokých platoch učiteľov a podobne sú tu už viac ako známe.
 
mínus indicator plus

 

Ja mám niečo predplatené? A nevšimol si si náhodou, že Piano si neplatím a nemám tu X nickov, ako ty? Vôbec sa nečudujem, že so svojou inteligenčnou vybavenosťou pochybuješ o vlastnom porozumení čítaného textu - veď tú svoju neschopnosť dokazuješ pravidelne. Otázne je, prečo na Súmračnej platia takýchto géniov? Chcú sa zosmiešniť, či je to nejaká "reverse psychology"? Na záver - pozor, ŠOK! Ja nebo dosiahnem aj bez škriabania sa na stoličky. Hádam som ti touto informáciou nenarušil tráviaci cyklus. Ale som aspoň rád, že som ťa zamestnal, svojimi bludmi si nemohol otráviť iných.
 
mínus indicator plus

 

"Nábožensky založený" - čože je to za náboženstvo, ktoré ho takto "založilo"? Je to to, ktoré vyznáva birmovaný premiér, to, ktoré "založilo" Figeľa s jeho bytom a pochybným titulom? Či to, ktoré "založilo" Kuffu, Mikloška a spol., aby navrhli posielať ženy do basy na 12 rokov za umelé oplodnenie? Nech satan drží takéto náboženstvo a jeho "založenie" čo najďalej od Slovenska, tá krajina si už toho aj tak vytrpela dosť a zjavne to utrpenie bude ešte dlho podstupovať. Takému náboženskému "založeniu" by sa mali vyhýbať všetci povinne ešte viac, ako militantnému Islamu. Tfuj.
 
mínus indicator plus

 

Boli by, ak by bol na Slovensku dostatok inteligentnejších voličov. Ale žiaľ, nie je to tak a kanály sú teda aspoň nateraz prázdne - SMERáci sú na výslní a neboja sa nikoho, poznajú svojich voličov a aj páky, ako ich ovládať. Dúfam, že to už čoskoro praskne.
 
mínus indicator plus

 

Aha ho! Nemôžeš predsa všetkých porovnávať k sebe - iba preto, lebo tebe topánky trčia zo zadnice SMERákov a vedúcich na Súmračnej, ostatní nemusia túžiť po práci pre politikov. Ty nedosahuješ ani len úroveň Danka a ten ju má teda nastavenú sakramentsky nízko, takmer nižšie, ako bývalý prezident, Trabant Seatovič. A teraz už zalez, počítače zbytočne načítavajú tieto tvoje duchovné exkrementy.
 
mínus indicator plus

 

Na teba sa môžeme všetci spoľahnúť - kdekoľvek sa objaví článok od niekoho zo SAS, tvoja "nestranná" a "nezaujatá" prítomnosť je jednoducho zaručená. Ešte tu chýba tvoje alter ego s 50K+ príspevkami a význam existencie týchto diskusií bude naplnený. K tej zbabelosti - prečo si tak hnusne zbabelý a nepôjdeš si to s Galkom prediskutovať sám a osobne? Asi ti lepí, že?
 
mínus indicator plus

 

Presne tak! Radka odmietli a preto je teraz od tohto momentu v EÚ úplne všetko v poriadku! Tak si to myslel? V EÚ je X vecí, ktoré je potrebné napraviť, nevidím dôvod, prečo by práve tie Sulík nemal kritizovať. To, že na tom súde nechceli bezcharakterného klamára, by malo byť predsa samozrejmosťou. Nevyriešilo to ale všetky neduhy, ktoré EÚ má - ten tvoj silený sarkazmus bol teda dosť nemiestny.
 
mínus indicator plus

 

Za rast Kotlebu môžu predovšetkým tupci, ktorí ho volili - tak isto, ako v prípade SMERU a SNS či SIETe. Blahoslavení chudobní duchom. Mám pocit, že patríš medzi nich.
 
mínus indicator plus

 

To píše ten, ktorý tú svojim spamom a X Piano nickmi podporuje Pentu priamo finančne. Nik ťa tu už neberie vážne, čo tak to vzdať? Iba zbytočne zaťažuješ naše pripojenia načítavaním tvojich duševných exkrementov.
 
mínus indicator plus

 

Kde som sa pasoval Šátekovi za advokáta, milý súmračný troll? Nože, skús zacitovať. Zalez už niekam do diery, ty šašo, ty už nie si ani na smiech - tvoja existencia je typickým príkladom ľudskej tragédie.
 
mínus indicator plus

 

Presne - veď ty si toho dôkazom. Teda istého výroku Alberta Einsteina o ľudskej hlúposti.
 
mínus indicator plus

 

Fico a jeho zberba leží v žalúdku každému normálnemu človeku a daňovému poplatníkovi. Iba úplný hlupák akceptuje rozkrádanie a korupciu, ktoré sa na Slovensku pod Ficovou taktovkou s malou prestávkou za dekádu rozmohli. A pripájam sa k diskutérovi nižšie - keď sa tu teda hráš na múdru entitu, oznám, čo z toho nie je pravda.
11.12.2016 23:45 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Takže si naštuduj fakty: Čo má s prijímaním Eura Sulík? Veď ten bol poradcom červených do roku 2007 a Slovensko prijalo Euro o 2 roky neskôr. O tom, že radil o veciach týkajúcich sa daní, sa ani rozpisovať nejdem. Sulík bol poradcom Mikloša do Decembra 2003, o vstupe Slovenska do ERMII a o tom, že je treba čo najskôr prijať Euro, sa rozhodlo v roku 2004. Do ERMII Slovensko definitívne vstúpilo v závere 2005. Čo s tým mal Sulík? Že bol výmenný kurz stanovený na 30.126? Ten bol stanovený 8. júla 2008 na jachte, kedy Sulík nepracoval ako poradca. Sťažuj sa u Počiatka.
 
mínus indicator plus

 

Odpoviem za toho nad tebou - bol. A? Niekto tu kritizoval prijatie eura? Pokiaľ som správne pochopil jeho príspevku, tak kritizuje krajiny, ktoré v EÚ dávno byť nemali, na čele s Grékmi. Na ktorých Slováci poslali niekoľko miliárd, pretože "16 krajín sa nemôže mýliť". http://ekonomika.sme.sk/c/6558... "Podiel Slovenska predstavuje 5,786 miliardy eur, pričom v hotovosti bude musieť zaplatiť necelých 600 miliónov eur." A to, že ESM a EFSF iba zvýšili dlh Slovenska, je iba bonusom: www.rokovania.sk/File.aspx/Index/Mater-Dokum-169559 "Celkový príspevok EFSF a ESM k zvýšeniu hrubého dlhu v roku 2013 predstavoval 0,9 % HDP." Sulík nikdy nebol proti Euru a nie je ani proti EÚ ako takej, iba sa snaží vykrikovať jej bezbrehé rozhadzovanie peňazí všetkých daňových poplatníkov. Nerozumiem teda, o čom teda tvoj príspevok je.
 
mínus indicator plus

 

"Keď sa ťa spýtam, koľko platí Slovan ročne za nájom, tak mi nebudeš vedieť odpovedať..." Aj ti odpoviem. Predsa len som sa tu ešte objavil: http://sport.sme.sk/c/20405209... K zvyšku sa už vyjadrili ostatní, tvoje mokré sny o eštebáckom klube si nechaj pre svojich krčmových spolufanúšikov. Takže nabudúce, ak budeš na mňa reagovať, trochu pogúgli a potom tu môžeš rozdávať múdrosti.
 
mínus indicator plus

 

Niekto ťa donútil si to prečítať, Ferko? Mohol si ten článok a aj celú diskusiu jednoducho ignorovať. Ak sa ti to nedarí a aj napriek všetkému ťa to priťahuje, zariaď si seanse s odborníkom, prípadne si nájdi sado-maso partnerku.
 
mínus indicator plus

 

Nechcem sa vám do toho veľmi pliesť, ale taký/á Lady Gaga hráva kde-tade, na budúci rok má byť na Glastonbury headlinerom a nie je to snáď brak? Glastonbury nie je voči brakom nijako imúnny. http://www.standard.co.uk/show...
 
mínus indicator plus

 

Rád by som vedel, ako toto vysvetlí SAS, Sulík a Matovič. Prvého menovaného som volil, tak reku, čo porábali. Len tak ďalej, takýmito krokmi si teda voličov neudržíte. Za čo vás tam do boha ľudia platia? Ja viem, že ich Danko obmedzil tým náhubkovým zákonom, ale na druhej strane - Matovič na tlačovke jasne povedal, že veľa vecí dodržiavať nemieni, tak tam mal spraviť aspoň nejaké šašky. Na margo "vlády" sa ani nevyjadrujem, to je iba odpad, duševný planktón bez morálky a svedomia.
 

1 >

Najčítanejšie na SME