Pondelok, 1. jún, 2020 | Meniny má ŽanetaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: IIIoggirIII
1 >
mínus indicator plus

 

Ale keď som si to celé premyslel, bol som im obidvom vďačný. Keby nebolo toho darčeka pod stromčekom, tak by som pozajtra neoslavoval 39. výročie úradného spolužitia s mojou milovanou Jankou. Aj som umelkyňu v deň rozvodu rozvodu pozval na slávnostný obed, ale odmietla. Hm, podľa mňa by sa výročie rozvodu malo oslavovať veselšie ako deň sobáša. Je to predsa len šťastnejšia udalosť. A tomu Marianovi čo to vykonali v tej nemocnici, že spáchal taký ťažký hriech?
Reakcia k téme: Nevěrná
19.04.2018 14:38 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Nevěrná, nevěrná...   Nevěrná, nevěrná...

Človek príde domov o deň skôr zo služobky a aha, hľa. Pod vianočným stromčekom kopuluje jeho manželka s telocvikárom zo školy, na ktorej spolu učia. Koorw, tomu sa povie vianočný darček. :-) Bolo to naposledy, čo som použil výcvik môjho ocka (majstra spojeneckých armád v boxe) a telocvikár-netelocvikár, dostal dva pekné háky z každej strany a potom jeden direkt medzi oči. Všetky handry, topánky a propriety som mu vyhádzal z balkóna von a on ich nahatý naháňal v decembrovom vetre po sídlisku za mohutného aplauzu pozerajúcich sa susedov. Ja som si zobral tašku s dokladmi a odišiel som. Neviem, prečo som to neurobil skôr. A vôbec, nemal som si tú umelkyňu brať. Že potrebuje inšpiráciu. Okej, ale so smradľavým telocvikárom?
Reakcia k téme: Nevěrná
19.04.2018 11:04 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Môžete byť spokojný.   Môžete byť spokojný.

Už nevisí, mimochodom, odkedy tu (10 rokov) diskutujem, tak toto je rekord. 2x zrušiť ten istý príspevok. :-) To vy ste sa toho zúčastnili?
 
mínus indicator plus

 

Pecka! :-)))
Reakcia k téme: Koniec slovenského zázraku
19.04.2018 0:59 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Veď to.   Veď to.

Ešte presne neviem prečo (musím to detailnejšie preskúmať), ale mne Progresívne Slovensko asociuje niečo ako progresívnu leukémiu.
Reakcia k téme: Koniec slovenského zázraku
19.04.2018 0:05 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Lenže sa mi zdá, že blogerovi tie chlpy nejdú do hlavy. Viete, p. Osuský, ja som chorľavý človek a mám slabší zrak aj sluch. Ale ako lekár veľmi dobre viete, že príroda deficity jednotlivých zmyslov redistribuovala do iných. Mne to vrazilo do čuchu. Ja zaňuchám boľševika na 100 km.
Reakcia k téme: Koniec slovenského zázraku
18.04.2018 23:44 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Nevadí, ja to zasa beriem tak, že trpíte totálnou absenciou zmyslu pre humor.
Reakcia k téme: Žena, ktorá drie ako kôň
18.04.2018 22:31 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Ja som to tu už viackrát písal, našli sa idioti, ktorí ma vysmiali a našu prácu bagatelizovali. Cca 25 rokov sme s manželkou s Cigánmi pracovali denno-denne, zadarmo, na úkor nášho času a bez publicity a bez mediálnych Xooyoween. Robili sme štatistiky, manželka pomáhala matkám, vytipovali sme chytré deti, ktorým sme venovali viac pozornosti, atď, atď. Výsledok, jeden zmaturoval. Zostavovali sme rodokmene, evidenciu "invalidných dôchodcov", zamestnanosť, prostitúciu, feťákov, obyčajných "lopkárov" aj organizovaných lupičov. Výsledok našej práce bol žalostný. Je zbytočné to tu písať, lebo tak ako inokedy, zrušili by mi to. Som veľmi skeptický. Preštudoval som kopec literatúry a dostupných výskumov a môj subjektívny názor je, že tento problém sa na občianskych princípoch nedá vyriešiť.
 
mínus indicator plus

 

Aha, už chápem. Pod nadpisom životopis - posledná veta. https://sk.wikipedia.org/wiki/...
Reakcia k téme: Koniec slovenského zázraku
18.04.2018 21:51 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Možno nepoznali pána, ktorý sa volal Marcus Aurelius Antoninus: "Všetko dianie je od večnosti stejnotvárne a v určitých obdobiach sa opakuje". Hm, tuším ho nepozná ani Fico.
Reakcia k téme: Koniec slovenského zázraku
18.04.2018 20:38 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

To kto/čo je podľa vás ten ŠTÁT?
Reakcia k téme: Žena, ktorá drie ako kôň
18.04.2018 20:28 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

No preto, lebo vystreté ploché zadky nie sú na rozdiel od pekných guľatých bacuľatých pekné.
Reakcia k téme: Žena, ktorá drie ako kôň
18.04.2018 20:16 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Tak ja neviem, ale štvrtý článok a už VIP bloger? A to sa ako dá?
Reakcia k téme: Koniec slovenského zázraku
18.04.2018 20:05 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

"MY" (kto to je?) sme chudobe dali nejaký úder, keď nám ho vracia? Ak sa cítite súčasťou toho "MY", ako ste sa vy ako občan toho úderu zúčastnili?
 
mínus indicator plus

 

Namiesto čudovania sa opýtajte redakcie, prečo ten príspevok najprv zrušila a potom zavesila naspäť. Btw., Čo vám bráni vyjadriť k tomu príspevku svoj názor? Teda, ak nejaký máte.
 
mínus indicator plus

 

No však, keď sú zakázané bikiny, nech si kúpia a oblečú trikiny: https://selectafashion.com/sk/...
 
mínus indicator plus

 

Samozrejme, že sú. Avšak kolízne situácie a polemiky, ktoré sa okolo toho vedú, sú z veľkej časti zapríčinené nedostatkom informácií a hlavne štatistikami, ktoré nie sú alebo nie sú zverejnené. Preto je absencia týchto informácií zdrojom pre (často emotívne) "never last story" a diskusie, ktorých výsledkom je iba konfrontácia. Ja som tu pár výskumov aj s menami ich autorov uviedol, redakcia ich všetky zrušila. Čo si mám o tom myslieť? Čo si mám myslieť o fakte, že redakcia zruší pravdivú informáciu? Btw., vy máte nejaký relevantný podklad pre svoje tvrdenie "...veľmi veľa mladých bielych,.." ? Aký je ich pomer k "nebielym" ? Máte štruktúru vzdelanosti rómskej menšiny, keď nevieme základné číslo, a to síce ich počet?
 
mínus indicator plus

Milá Ivana.   Milá Ivana.

Vy stále nechápete, o čo tu ide. Každý zamestnaný priemerný občan zaplatí do štátnej kasy vyše 50% zo svojho príjmu. Štát to prostredníctvom štátneho rozpočtu prerozdelí, na čo ten platiaci občan nemá absolútne žiadny dosah, ba dokonca ani priamu kontrolu. Prerozdelenie je určené zákonom, napr. pre rozpočet v roku 2017 platí Zák. č. 357/2016 Z.z. Rezort "práce, soc. vecí, atď." má v referáte jeden z najväčších fin. balíkov, ktorý obsahuje o.i. aj podporu pre tých, ktorý do štátneho rozpočtu nijako neprispievajú, ale sú priamymi poberateľmi rôznych dávok. Toto je však stále málo. Lebo oni chcú aj napriek tomu "žiť ako bieli" a nechcú žiť vo "vybývaných" bytoch. Preto treba v spoločnosti vyvolať pocit viny za príslušnosť k pracujúcej majorite a rôznymi viac-menej priehľadnými nátlakmi žiadať od majority viac a viac. Btw., viete aký je rozdiel v cene jedného balenie odvšivovacieho šampónu a troch tetrapakov čuča?
 
mínus indicator plus

 

V tom mojom príspevku je napísané slovíčko "aj", čiže nie výlučne, na čom je postavená vaša argumentácia. A že boli v rebríčkoch sr@tschky, to samozrejme pripúšťam, ale okrem toho slovíčka "aj" píšem hlavne o kvalite a o podstate západnej hudby ako takej. Takže niekoľko príkladov Neanglických, Neamerických interpretov, ktorí západnú hudbu prijali bez výhrad, svojou kvalitou ju zhodnocujú a sú rešpektovaní: Ana Popovic, Srbsko: https://www.youtube.com/watch?... Andrea Valeri, Taliansko: https://www.youtube.com/watch?... Juha Järvinen, Fínsko: https://www.youtube.com/watch?... Joscho Stefan, Nemecko: https://www.youtube.com/watch?... Btw., odložme emócie a city a otvorene si priznajme, že Ursíny bol slabý odvar Cream. Radim Hladík bol dobrý, ale mal utiecť a nie prerábať Blue Effect na Modrý Efekt.
Reakcia k téme: Moja obľúbená hudba (IV.)
17.04.2018 20:54 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Ja nie som do ničoho uzatvorený ani z ničoho smutný. A skúste niečím argumentovať vy.
Reakcia k téme: Moja obľúbená hudba (IV.)
17.04.2018 18:58 | Oznám správcovi
 

1 >

Najčítanejšie na SME