Sobota, 24. august, 2019 | Meniny má Bartolomej

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Mencius
1>
mínus indicator plus

 

nechápe ani na druhý krát. rozhodca môže vyhrať zápas aj keď odpíska penaltu. a to vylúčenie? v ktorej minúte to bolo? nikdy si nehral futbal
 
mínus indicator plus

 

ááá ďalší mysliteľ. viď reakciu vyššie. nuž, východ je východ.
 
mínus indicator plus

 

ja som iste nevidel zápas a ani som ho NEKOMENTOVAL. treba vedieť čítať s POROZUMENÍM. ja som reagoval len a len na zmysel TVOJHO príspevku. snáď už pochopíš.
 
mínus indicator plus

 

oni musia byť odsúdení, nielen odstavení od moci.
 
mínus indicator plus

 

nevieš o futbale nič, keď dokážeš napísať takúto hlúposť. to, že zapískal penaltu nič, absolútne nič neznamená. rozhodca dokáže ovplyvniť zápas iným ako takto naivným spôsobom. nikdy si futbal závodne nehral.
 
mínus indicator plus

 

a ja vidím, že pán je odborník. z akej diery pochádzaš? čo si? najďalej si bol na tatkovom humne.
 
mínus indicator plus

 

úbohé
 
mínus indicator plus

 

ten madej na foto, čo sa objímal s vadalom vypadá ako pripečený. vlastne to "ako" je úplne zbytočné.
 
mínus indicator plus

 

a tento zapredsanec bez chrbtovej kosti už vie, že bude medzi 18 vybratých. nie, že nebudeš hlasovať, ty tam nemáš čo robiť a hlasovať o iných.
 
mínus indicator plus

 

Presne, ešte Černý niečo nezachránil. V živote nič nerobil. A že manažér. Poproč poskok.
 
mínus indicator plus

 

Omyl priatelu, Ondrejka a Černý sú zárukou, že Poor nikam neodchádza.
 
mínus indicator plus

 

Tak to je naozaj očista. Ty si spomenul Ondrejka ja pripomeniem Cerneho. Do Trnavy ho dotiahol Laci Kuna cez protekciu jeho mamičky. Či spravil aj strednú školu je otázne. Nikdy nič nerobil, len sa priživuje na spartaku. Je absolútne neschopný. Keď by skončil v Spartaku tak umrie od hladu. Vypadá to tak, že Poor nikam neodchádza, iba cez nastrčené bábky bude v pozadí ťahať spagatikmi. Títo dvaja sú zárukou koča futbalu v TT.
 
mínus indicator plus

 

v okrese trnava je niekoľko neskutočne prosperujúcich podnikov. čo myslíš koľko dostal spartak od žosky? keby bol schopný akceptovať bročku a tým aj Trnavčanov (viď voľby) keby mu nešlo len o prachy (svoje) tak sa musia, áno musia dohodnúť s psa a majú kvalitného sponzora. veď je psa v trnave, tak koho má sponzorovať? a zober si, že by dostali len 2 %. tak čo je viac 2% z žosky, alebo z psa?
 
mínus indicator plus

 

konflikt s mestom je druhoradý. dôvodom sú len prachy a prachy. to je filozofia poora. ak by nebolo jeho, som presvedčený, že máme titul skôr. zoberme si, čo sa stalo po získaní titulu. nebol schopný udržať trénera a ani najlepšieho strelca egha a aj vlasko patril medzi najlepších. za titul dostal peniaze, za výhru z anderlechtom dostal peniaze a nekúpil ni - ko - ho. hovorilo sa, že peniaze z obchodných priestorov pôjdu aj do spartaka. omyl. predal všetko okrem tribún a polochy čo zanechal mestu. dokonca nebol schopný vrátiť ani priestor pred štadionom, kde je len nechutné súkromné parkovisko. pritom dostal celý pozemok za 1 €. na rozdiel od sváteka, ktorý si svoj pozemok pod rovnako potrebnou plavárňou musel zaplatiť sám. pripomeniem, že i v oblasti biznisu to spravil podobne v poltári, kde dostal dotáciu cca 36 melónov na znovuspustenie sklárskej výroby. sklárne nefungujú a prachy sú fuč. v spartaku treba vyhodiť všetkých protekčných zamestnancov a nahradiť ich takými, čo tomu rozumejú, inak sa spartak dopredu nepohne. len ho čím skôr predaj a padaj zničiť bohémku.
 
mínus indicator plus

 

a čo je Blaha na Kysuciach, keď proti nemu bojujú?
 
mínus indicator plus

 

takže miláčik asi takto : vadí mi filo a ešte viac mi vadí soták a vadí mi aj poor. nenávidím slopan už 60 rokov a nič to nezmení. nič na tom nemení ani fakt, že bratranec hrával za slopan a bol jedným z tých zlatých slopanistov a aj najlepším futbalistom. a spolu sa stále smejeme a nezabíjame. je to o rivalite. a navyše som študoval v paštekárni dlhé roky. už vtedy mi to mesto liezlo na nervy. a to že ty nechápeš, tomu sa ja nečudujem.
 
mínus indicator plus

 

ale sú.
 
mínus indicator plus

 

pane bože, ako by mi hladkal niekto pupok 3 dni. sú na smiech, boli na smiech a aj vždy budú na smiech. šk slopan chzjd paštekáreň.
 
mínus indicator plus

 

áno nenávidím ho od svojich 6 rokov ako každý trnavčan a možno i skôr. teda už skoro 60 rokov. a čo tie lístky? koľko ste si ich objednali na pohár do horných orešian? musíte byť veľmi spokojní, že stále hráte pohár. xi, xi, xi. a tých bodov čím prispejete do koeficientu, veľkolepé.
 
mínus indicator plus

 

presne ako píšeš : jednou rukou telefonovala druhou rukou popíjala treťou rukou vrážala do miniautíčka štvrtou rukou robila čo? no a ty si sa teraz zobudil a zistil si, že máš svoju ruku v plnom šerbli.
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME