Utorok, 25. február, 2020 | Meniny má Frederik(a)

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: dtt
1 >
mínus indicator plus

 

Je celkom zábavné sledovať, ako kŕčovito sa držíš tých svojich fantazmagórií.
 
mínus indicator plus

 

K Trudeauovi sa vyjadrovať nebudem, len taký postreh - tvoj príspevok dokonale sedí aj na Trumpa :-)
 
mínus indicator plus

 

Človek si v tejto diskusii pripadá ako na mítingu ľudí, čo si myslia, že Zem je plochá ...
 
mínus indicator plus

 

"34 percent súhlasí s vylúčením Ruska z NATO" ... niečo mi uniklo? :-)
 
mínus indicator plus

 

Dôkazov je dosť, bohužiaľ trumpovoličom je to jedno, je to rovnaká skupina ako u nás voliči Fica či Kotlebu. Tým je tiež úplne jedno, čo ich milovaný führer stvára, presne ako trumpovoličom. K tomu tvojmu "prepisu" asi toľko (hneď prvá strana): CAUTION: A Memorandum of a Telephone Conversation (TELCON) is not a verbatim transcript of a discussion. Inými slovami, nejde o doslovný prepis a preto je bezcenný. A len taký postreh - zatiaľ udalosti pomerne presne kopírujú scenár Watergate. Nixon vtedy padol preto, lebo skutočná nahrávka jeho rozhovoru bola zverejnená - nahrávka tohto rozhovoru existuje tiež, takže ... uvidíme.
 
mínus indicator plus

 

Holt tupovoliči tu budú vždy, rozdiel je akurát v tom, či za svojho führera volia Mečiara, Fica, alebo teraz tohto nácka. Na druhej strane ale treba povedať aj to, že celkové percentá pre takéto strany sú stále o čosi nižšie než medzi celkovou populáciou, takže až takú drámu by som z toho nerobil.
 
mínus indicator plus

 

Pozerá sa na to dobre, tak dúfajme, že to tak aj dopadne.
 
mínus indicator plus

 

Iste, ale to je názor voličov, či je tá strana príliš ľavicová alebo nie, reálne ten ich program zas tak ľavicový nie je, a keď už, tak hlavne v oblasti genderových vecí a migrácie tak. Ekonomicky by na európske pomery boli niekde v strede - tie veci, čo chcú presadiť - univerzálne zdravotníctvo a tak - tu v Európe už máme a ani silne pravicové strany sa do ich rušenia veľmi nehrnú.
 
mínus indicator plus

 

Je smutné sledovať, čo sa to deje s kedysi schopnou pravicovou republikánskou stranou, Reagan musí v hrobe rotovať. Socanov nemám rád, ale v tejto situácii sú aj oni lepšia voľba než táto šialená Trumpova sekta. Asi jediným pozitívom je, že ich voliči pomaly vymierajú, rovnako ako u nás voliči Fica.
 
mínus indicator plus

 

Hm, z toho zoznamu sú pozitívne len prvé dva body, a aj tie boli skôr zásluhou Dzurindu s Miklošom, Ficov podiel bol hlavne v tom, že rozbehnuté prípravy nepokazil. Tie ostatné veci mi teda veľmi pozitívne nepripadajú ...
 
mínus indicator plus

 

Tak určite :D To isté sľuboval aj v 2016tom. Keby ho fakt chcel zverejniť, tak by ho proste zverejnil a neťahal by to po všetkých súdoch, čo v amerike majú.
21.11.2019 16:53 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Sondland: 'I know that members of this Committee have frequently framed these complicated issues in the form of a simple question: Was there a “quid pro quo?” With regard to the requested White House call and White House meeting, the answer is yes.' Vitaj v realite.
 
mínus indicator plus

 

Iste, o tom bola celá tá jej výpoveď - že ju trumpovci odvolali, lebo vedeli, že ona im ich pochybné kšefty kryť nebude.
 
mínus indicator plus

 

Mm, výpovede boli veľmi silné, tak uvidíme, či aspoň niečo z toho prenikne do bubliny menej fanatických členov sekty Trumpovej.
 
mínus indicator plus

 

fakty Overall, whites with a four-year college degree or more education made up 30% of all validated voters. Among these voters, far more (55%) said they voted for Clinton than for Trump (38%). Among the much larger group of white voters who had not completed college (44% of all voters), Trump won by more than two-to-one (64% to 28%). https://www.people-press.org/2... Voliči Trumpa sú rovnaká skupina ako u nás voliči Fica a Kotlebu. Sorry.
 
mínus indicator plus

 

Má ich toľko ako u nás Fico, vyber si sám: https://www.gq.com/story/donal...
 
mínus indicator plus

 

Naozaj sa v každej diskusii musí nájsť nejaký chudobný duchom, čo za všetkým vidí migráciu a moslimov? :( Reakcie zo Španielska sú také, že rast VOXu je hlavne dôsledkom nezvládnutia situácie okolo Katalánska.
 
mínus indicator plus

 

Väčšina ich našťastie nie je, akurát sú hluční. Reálne je popieračov vedy nejakých 10 percent (v USA cca 15). https://www.theguardian.com/en...
 
mínus indicator plus

 

Správne súdruh, najlepšie by bolo celú školskú dochádzku rovno zrušiť, ešte to by nám tak chýbalo, mať vzdelané deti! Ako si vôbec tá vláda dovoľuje niečo nám prikazovať, tí komunisti akísi!!! My predsa vieme najlepšie, že žiadna klimatická zmena nie je, lebo to povedal ten milý pán z ropnej spoločnosti, a on by nám predsa neklamal! Nejakí vedci nám do toho nemajú čo kecať! /s
 
mínus indicator plus

 

Aká idylka, človek by aj slzu uronil ... len škoda, že fakty hovoria niečo iné. Reálne mzdy nerastú, ale stagnujú: https://www.forbes.com/sites/p... https://www.pewresearch.org/fa... Pracovné miesta vo výrobe: áno, ale ... dočasne, a trend sa už otáča: https://slate.com/business/201... "In the U.S., the labor participation rate is slowly declining due to a number of trends." https://www.investopedia.com/t... Že Obamovi republikáni odmietali schváliť rozpočet je skôr vizitka republikánov, oni tú prezývku "party of no" nemajú len tak pre nič za nič. Že Obama narobil aj hromadu hlúpostí je samozrejme pravda, ale stále to bol 100krát lepší prezident, než tá katastrofa, čo tam sedí teraz. Holt my TDS postihnutí úbožiaci stále pozeráme na takú bezvýznamnú vec ako sú fakty :-(
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME