Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Santos555
1 >
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

Vlastne zistili, že ak menej ješ, tak menej priberieš. Geniálne zistenie.
 
mínus indicator plus

 

Oni nie sú normálny vyhodiť toľko peňazí za nezmysel. Zavrieť ich do blázninca. Čo prinesú takto vyhodené peniaze tomuto národu a ľudom. *****
 
mínus indicator plus

 

Podľa mňa je to problém konkrétnych manželstiev. Vyriešiť si to musia spolu žijúci muž a žena. Nik iný to za nich nevyrieši. Napr. nech žena prestane aspoň na určitú domu vykonávať domáce práce. Možno si to muž uvedomí. Hlavne netreba sa na to všade len sťažovať. Ak jej to nevyhovuje musí ta začať riešiť, ale nie v médiách. Je to predsa len ich vzájomný vzťah a úcta.
 
mínus indicator plus

 

Nerád ti kazím ilúziu, ale dialo sa to aj za Dzurindu.
 
mínus indicator plus

 

Presne to, čo sa dialo keď nastúpil SMER, sa dialo aj keď nastúpil Dzurinda a dá sa predpokladať, že sa bude diať to isté keď nastúpi ďalšia vláda. Čo iné spravil napríklad Trump po nástupe na prezidentský post. Bojujete proti niečomu, čo sa zmenou vlády nezmení. Skúste najprv vyriešiť ten problém.
 
mínus indicator plus

 

Už premeškal dve príležitosti. prečo si myslíte, že na tretí krát to opäť nepobabre?
 
mínus indicator plus

 

Je to celé choré. Ale nemá to nič spoločné s tými tromi. Ty si taký zaslepený nenávisťou že už vôbec nerozmýšľaš. Si myslíš, že za Dzurindu alebo Radičovej to bolo iné?
 
mínus indicator plus

 

Otázkou je, či nejaká strana môže prezidenta žiadať o to, aby niečo podpísal, alebo nepodpísal.
 
mínus indicator plus

 

Čo sú už v tej SAS všetci .......? Veď štandardne ak jedni vyhodia diplomata, tak druhí im to vrátia. Dokonca dodržiavajú aj počty. Ak vyhodia troch, tak tí druhý im to vrátia tiež tromi.
 
mínus indicator plus

 

Ak chce byť človek nestranný, tak 99 % reakcií je na obhajobu SMERu. Keby sa tu písalo toľko proti opozícii, koľko proti SMERu, tak by tá obhajoba bola asi 50 : 50 nemyslíš ?
 
mínus indicator plus

 

Ti predproduktové autá sú možno lepšie, ako tie sériovo vyrábané. Zatiaľ nik nepovedal že nie. Takže o čom hovoríte?
 
mínus indicator plus

 

Takže ako to bolo. Zabili Kuciaka, médiá hneď začali riešiť, že za to môže SMER aj keď jediná vec, ktorá bola známa je, že chcel písať niečo o Kočnerovi. Následne sa k tomu pripojila opozícia a ľudia vyšli do ulíc. Na základe toho tvrdím, že to všetko rozpútali médiá, a pritom v tom čase nemali nič. Tí ľudia sú len dôsledok tlaku médií na ľudí, aby sa postavili proti súčasnej vláde. Som za to aby sa už konečne vymenila len mi vadí, že sa to robí na základe toho, že sa tak rozhodne nejaký mediálny magnát.
 
mínus indicator plus

 

k výhre samozrejme gratulujem, ale povedzme si pravdu Fenerbahce je momentálne v lige na 17. predposlednej priečke.
 
mínus indicator plus

 

Podľa rezolúcie je plynovod Nord Stream 2 "drastickým krokom späť pre záujmy USA". To hovorí za všetko. Koho zaujímajú záujmy USA? Politici veď už sa zobuďte.
 
mínus indicator plus

 

Ukrajina bola a je Ruská a jej ťahaním do EU len narúšajú rovnováhu, ktorá tu panovala pred Majdanom. Otázkou je prečo to robia a či to stojí za to?
 
mínus indicator plus

 

Ak na 8771 miest pripadá 5400 študentov, tak je logické, že treba niektorú školu zatvoriť, alebo nechať všetky naplnené na 61 %. Ale ak nejakú školu zrušíme, tak náklady, ktoré musel štát na ňu vynakladať je možné prerozdeliť na tie ostatné a tým sa môže zvýšiť kvalita. Ak necháme všetky neušetríme nič. ( myslíte, že by školy súhlasili stým, že by dostávali len 61 % z prostriedkov, ktoré dostali minulý rok). Áno, je možné debatovať o tom, ktorú zrušiť, ale určite nie o tom či niektorú zrušiť. A podľa mňa každá škola by našla kopu argumentov prečo nezrušiť akurát ju. A tiež je pravda, že ak zrušíme Gymnázium a tým obmedzíme počet študentov ktorí sa naň môžu dostať, automaticky sa pritvrdia podmienky výberu na ostatné a dostanú sa tam tí čo na to majú.
 
mínus indicator plus

 

Dá sa predpokladať, že ak o niekom uverejnia pravdu nebude žiadať právo na odpoveď. A v prípade klamstva (nepresností) sa to priam žiada.
 
mínus indicator plus

 

Konečne prieskum, v ktorom si nevymýšľajú kandidátov. Ak majú mať nejaký zmysel, tak tam majú byť len tí, čo zložili predpísané doklady a prihlásili sa kandidovať.
 
mínus indicator plus

 

To je dnes už druhý príspevok, v ktorom píšu o niečom a zabudnú to tam uviesť. "Gál priznal benefity." Jednoznačne sa žiada uviesť aké. Ale načo by ich uvádzali?
 

1 >

Najčítanejšie na SME