Štvrtok, 20. február, 2020 | Meniny má Lívia

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Štefan Dubaj1
1 >
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Na!   Na!

Bum! A ešte mi aj tiket *******!!
 
mínus indicator plus

Au, au,   Au, au,

pan Hrnciar. Spatne, spatne dni...
 
mínus indicator plus

S charizmou   S charizmou

ktorú mal Berenyi sa veľa vody namútiť nedalo. Tá istá úroveň, čo má Prcoházka. Nejakých fanúšikov iste pozbiera s tými maďarónskými fúzikmi, ale to je tak všetko. ;-) Inak, toto je týžden dobrých správ... Dúfam, že Maďari pochopia, že ich potenciál je tak do 11% a preto SMK prejde pod Most. Škoda prepadu 11% pravicovych hlasov v týchto voľbách. Nemuseli sa teraz ťažko rodiť účelové pravicové koalície... S nejasným koncom. Inak, Procházku nafotili bulvárni novinári, ako si večer vykračuje aj s Hrnčiarom na Úrad Vlády. Samozrejme, pred novinármi to poprel. Priznal to až na druhý deň, keď zistil, že sú aj fotky. Panebože, toto je babrák!!! Čo si tento moták dorobil s politickou kariérou, to je tragikomédia! Mal v rukách karty na 20%+!!! A potom sa ukázal, aký je totálne neschopný!!!
 
mínus indicator plus

K+!   K+!

Úplne presne vystihnuté! Kedže už je tam, bohužiaľ, lebo si ho ľudia slobodne zvolili, ešte viac bohužiaľ, tak ho majú slušní ľudia ignorovať.
Reakcia k téme: Kotleba smeruje do izolácie
08.03.2016 12:55 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Kotlebu   Kotlebu

úplne presne vystihli na expres.cz. Nácek s elegancí Švejka! Stručne, jasne, zrozumiteľne! :-)
Reakcia k téme: Kotleba smeruje do izolácie
08.03.2016 12:51 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Ja som   Ja som

mal vsadených 500,- pri možnej výhre takmer 9.000,- Sedemkombinacia. Ktorá by mi veľmi pekne vyšla. Keby... Keby sa Kollár nedostal do parlamentu. Pritom to bola moja najväčšia tutovka na tikete, kurz 1,4. Pre mňa osobne je Kollárov vstup do parlamentu väčšie prekvapenie, ako vstup Kotlebu.
 
mínus indicator plus

Osobne   Osobne

poznam len jedneho volica Kotlebu. Dokonca mi bol kamarat. Odpojil som ho z mojho zivota. Hoci ma to mrzelo. Ale ku fasizmu mam nulovu toleranciu. Medzi mojimi priatelmi je to nepriechodne.
 
mínus indicator plus

Síce   Síce

som tvrdil, že toto môžu vyriešiť len predčasné voľby, ale to som ani vo sne nekalkuloval s myšlienkou, že Maďari budú v jednej vláde sedieť s Hejslovákmi. A fakt neviem, čo si mám o tom myslieť... No. Hlavne že to znamená Ficovu derniéru.
 
mínus indicator plus

Úplný súhlas!   Úplný súhlas!

Koľko fanúšikov vyhnala od televízorov? Teda nie žeby nejako veľa ľudí sledovalo žensky tenis, ale táto nechutná škriekačka odlivu iste pomohla...
 
mínus indicator plus

Otázka   Otázka

je, či je tých 8% jeho strop, alebo keď sa bude do neho pichať, prípadne ho totálne ignorovať, nas erie to ešte viac ľudí a budú fašistov voliť ešte vo väčšom počte. Bez toho, aby si reálne uvedomovali, kde to môže o pár rokov eskalovať..
 
mínus indicator plus

No,   No,

ešte bude v našej gubernii veselo. Ale dobre. Nech si pekne najbližšie štyri roky vypijeme naše slobodné rozhodnutie do dna. Aby sme boli v budúcnosti múdrejší. A oceňujem prístup pána prezidenta. Je úplne jedno, že bol Kotleba demokraticky zvolený, ľudia rozhodli, slušnosť káže, rešpektujme vôľu ľudu, je predseda parlamentnej strany, atď, atď. Všetko jedno! Slušný človek sa s fašistami nestretáva!!!
 
mínus indicator plus

Presne tak.   Presne tak.

Bugár by mohol trochu potlačiť ego, ako všetci ostatní a štyri roky môže byť dobrá pravicová vláda. Čo sa Procházku týka, žiadny prívlastok ho necharakterizuje lepšie ako - babrák! Čo tento majster predviedol od založenia Siete až po voľby to je nevídaná neschopnosť! Alebo skôr nevídaná schopnosť kompletne si zbabrať perfektne nachystanú politickú kariéru! Na čo tento neśtastník siahol, to bola katastrofa! Celé zle. Ale to najhlavnejšie, čo mu chýbalo, a čo sa nedá ani kúpiť, ani naučiť, je charizma. Nula bodov.
 
mínus indicator plus

Skvelé!   Skvelé!

Hneď večer si to pustím! :-)
 
mínus indicator plus

Prepac,   Prepac,

ale ja tiez nesuhlasim, aby aj o mojej buducnosti rozhodovali dvojciferni! I ked, to je tak vsetko, co s tym mozem urobit. :-)
07.03.2016 16:41 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Boze,   Boze,

to je znozka sprostosti.
 
mínus indicator plus

Vidíš, vidíš.   Vidíš, vidíš.

Opakovať do nekonečna nezmyselné mantry vedie k opačným výsledkom. Ideologické oddelenie KSSmer, pod vedením súdruha Maďariča vypracovalo jasné manuály, ako očierniť Kisku. Keď zistili, že tieto nezmysly nemajú žiadnu váhu, skôr naopak, tak to okamžite stiahli. Lenže pár hlupákov to melie stále dookola a vyśledky ste videli v sobotu. Drahý súdruh, skončili ste!! Vášmu stádu je úplne jedno, že váš vodca doslova vydrancoval republiku, ale mlčiaca väčšina sa tentoraz rozhodla dať vám stopku! Keby ste kradli len o polovicu menej, pravica by v pohode živila vás, aj vaše rodiny ďalej a spokojní by boli všetci. Lenže vaša zlodejská bezodná nenažratosť vám zlomila väz! Zbohom, súdruhovia!
 
mínus indicator plus

Z   Z

Tohto mám veľmi dobrý pocit! Úprimne, myslel som si, že keď sa Kollár náhodou dostane do parlamentu, v pohode kývne na spoluprácu Ficovi. Teraz som prijemne prekvapený, ale Kollár je veľmi, veľmi profi!! Keby bol aspoň z polovice taký Bugár...
 
mínus indicator plus

:-)   :-)

Neuveriteľné! Síce som prehral na voľbách 500,- na Sulíka a jeho premiérske kreslo by som nevsadil ani cent. Ak sa mu podarí presvedčiť Bélu, že pravicová vláda stojí za potlačenie vlastného ega a prijatie nejakých ústupkov a istej dávky veľkorysosti, tak je Sulík frajer a pôst premiéra si zaslúži!
 
mínus indicator plus

No výborne!   No výborne!

Už by malo každému úplne jasné, že ten nezmysel o spolupráci SaS so KSSmer nepripadá do úvahy ani teoreticky. Teraz je na rade Veľký Vodca (aha, vlastne už len stredne veľký vodca...), nech sa pokúsi postaviť vládu. Myslím, že týždeň bohato stačí. A dúfať, že Procházkovi zo zúfalosti neprepne, alebo Bugár z trucu neotvorí dvere boľševikovi k ďalším štyrom rokom kradnutia. Potom nech sa o to pokúsi Sulík. Myslím, že to celé stojí na Bélovi. Ak sa s ním dohodnú, že prekusne byť vo vláde s SNS, a že bude štyri roky zodpovedný koaličný partner, mohla by sa postaviť pravicová vláda. Ešte pred tým by sa mali dohodnúť, že najbližšie štyri roky sa nebudú ani otvárať citlivé témy. Keď sa toto nepodarí, tak to môžu vyriešiť len predčasné voľby. Ktoré síce zrejme vrátia KDH do parlamentu, ale zrejme z neho vyhodia Procházku a zvýšia čísla Kotlebovi.
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME