Streda, 22. január, 2020 | Meniny má Zora

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: gainfull
1 >
mínus indicator plus

 

Prečo sa nám média snažia nanútiť fakt, že nežná revolúcia začala 16.novembra v Bratislave?Prečo nespomeniete protesty v januári 1989 v Prahe, kde policajti na "Václaváku" surovo bili protestujúcich, protesty v auguste 1988 na výročie okupácie? Aj vaša fotogaléria umocňuje dojem, že nežná sa odohrávala na námestí SNP v Bratislave, akoby nebola dôsledkom "bitky" na Národní třídě v Prahe, pádu berlínskeho múru a komunizmu v okolitých krajinách. Nebolo Slovensko v roku 1989 súčasťou ČSSR?
 
mínus indicator plus

 

Tak drž hubu a krok, plať dane, nechaj sa okrádať a choď im tlieskať na oslavy MDŽ
 
mínus indicator plus

 

Netreba sa rozčuľovať nad zlodejstvom. Treba sa pýtať prečo to dopustili a čo stým urobia zodpovední. Tu sú kontaktné údaje. obcan@mindop.sk , bela_bugar@nrsr.sk ,premier@vlada.gov.sk, predseda@nku.gov.sk Ja som sa už opýtal. Treba sa pýtať denno denne, aby vedeli, že nás nemôžu "obabrávať" do nekonečna.
 
mínus indicator plus

 

Celé toto vyšetrovanie je možné obrátiť proti Ficovi a zavrieť mu hubu. Predsa tí mladí môžu vyšetrovateľa odkázať na najlepšie informovaného človeka, ktorí o prevrate a sorošovych peniazoch splieta už pol roka. Nech sa Fica spýta, čo vie o pokuse o štátny prevrat, o korupcii, odkiaľ má tieto informácie, a prečo sám neoznámil tieto podozrenia orgánom činným v trestnom konaní. Prípadne novinári sa môžu vyšetrovateľa, alebo šéfa NAKA pýtať, či budú vypočúvať aj predsedu Fica.
 
mínus indicator plus

 

Prečo bol tento článok so "zásadným vystúpením premiéra" po dvadsiatich minútach presunutý z hlavných správ medzi ďalšie aktuality? Hádam som Vám nestúpil na otlak? Dúfam, že si vstúpite do svedomia a budete nasledovať Trend, ktorý odmieta šíriť Ficove bludy,
 
mínus indicator plus

 

Občas sa slovenskí novinári správajú ozaj ako protislovenské prostitútky. Prečo sa po tretej vete Ficovho vystúpenia, keď už bolo jasné, že bude iba ohovárať prezidenta a opozičných politikov, nezdvihli a neodišli. Fico od nedele odvracia pozornosť od svojich prešľapov a novinári šíria jeho bludy o protištátnom sprisahaní a neústavnom prevrate, napriek tomu že desať rokov Ficovho vládnutia viedlo k vražde ich kolegu. Ficovi kladú dookola stále rovnaké otázky, na ktoré má pripravené desiatky odpovedí, alebo ich ignoruje. Prečo sa Fica nikto neopýtal, ako má jeho dnešné vystúpenie ukľudniť situáciu v krajine a prečo vymenúva vzťahy Borisa Kollára s mafiou, keď prítomnosť Kollára a kotlebovcov v parlamente je len a len dôsledok Ficovej politiky.
 
mínus indicator plus

 

Ozaj zapeklitá situácia. Vidím niekoľko riešení: a, osadiť semafory b, vytrhať koľajnice a osadiť semafory c. Vo vyústení Žižkovej osadiť značku "zákaz odbočenia vľavo" a prinútiť vodičov vychádzajúcich zo Žižkovej otočiť sa o 100 m ďalej (pred Výskumným ústavom vodného hospodárstva).Konfliktnosť situácie sa tým zníži cca o 10 - 15 %. Sorry, ak to nezodpovedá reálnej situácii. Vychádzal som z Google earth.
 
mínus indicator plus

 

Zrušiť jeden volebný obvod.Parlament rozdeliť na dve snemovne (so spoločným predsedníctvom a spoločnou logistikou), do jednej voliť polit. strany, do druhej nezávislých poslancov v krajoch. Zákony schvaľovať zvlášť v každej snemovni (obyč. zákony 60%, ústavné 80% celkového počtu poslancov v snemovni). Mierne ťažkopádne, ale sťažilo by to politické kšefty, kradnutie, nútilo hľadať priechodné kompromisy, obmedzí moc straníckych špičiek.
 
mínus indicator plus

 

Sme nás tu týždeň kŕmi opisom nejakého podvodu, pričom neprináša oproti pôvodnému článku z Trendu žiadne nové informácie. Máte záujem vniesť do prípadu viac svetla, alebo iba chcete okydávať Kočnera, lebo si dovolí drzejšie podvody ako "päťuholníkoví" vlastníci Vášho vydavateľstva?
 
mínus indicator plus

 

Fedor Vico a denník Sme sa nám snažia naznačiť, že historická pamäť národa je dementná ? Takéto "ftipy" patria do krčmy a nie na web "mienkotvorného denníka".
09.05.2017 17:00 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Češi vraj idú natočiť film "Ještě větší blbec než jsme doufali II " Predseda Danko má veľké šance uspieť v konkurze na hlavnú postavu. Luděk Sobota sa nechytá.
 
mínus indicator plus

 

Poslanci s dvojkilometrovým metrom podľa Fica : Juraj Blanár (Smer-SD), Jozef Burian (Smer-SD), Peter Kresák (Most-Híd), Dušan Tittel (SNS), Róbert Puci (Smer-SD), Pavol Goga (Smer-SD), Magdaléna Kuciaňová (SNS), Milan Panáček (Smer-SD), Igor Janckulík (Most-Híd). Pri najbližších voľbách ich treba krúžkovať. Alebo ukrižovať ? Iba taká alternatívna, postfaktuálna úvaha podľa dvojkilometrového metra. :- (
 
mínus indicator plus

 

Autor pravdepodobne písal tento komentár ráno v električke cestou do práce bez bližšieho preskúmania veci. Portál WEbnoviny.sk , na ktorý sa Sme odvoláva v inom článku o prípade, opisuje postup polície ako vyšetrovanie daňového podvodu (§ 277a Tr.z.), ale Sme sa "just" chytilo nepresného vyjadrenia hovorcu policajného prezídia, ktorý sa odvolal na § 277 Tr.z. Ten ozaj rieši neodvedenie dane a poistného zo mzdy. Nesnažte sa za každú cenu spochybňovať prácu policajtov, vyhľadajte si v slovníku význam slova objektivita.
 
mínus indicator plus

 

link na ďalších zodpovedných : premier@vlada.gov.sk http://www.minv.sk/?kontakty-2...
 
mínus indicator plus

 

Na tento e-mail http://www.minv.sk/?kontakty-1... môžete poslať "pánovi ministrovi" svoj názor na výsledky jeho práce aj s odkazom na tento článok alebo video jeho "boys" v akcii.
 
mínus indicator plus

 

Z Mitríka, Ficom označovaného ako človeka opozície, sa kľuje "náš človek", ktorý vie byť vďačný za teplé úradnícke miesto a prospešný tým správnym smerom. Zaujímavé bude sledovať, či aj nová ombudsmanka vie byť vďačná a či sa zaradí medzi našich ľudí.
 
mínus indicator plus

 

Nič nie je zadarmo, ani vlaky, ani zdravotná starostlivosť, ani vzdelanie. Všetko zaplatia ľudia buď priamo, alebo cez odvody a dane. Aj Ficov výmysel tzv. plynové vratky zaplatili odberatelia v cenách plynu, možno dvojnásobne, oddĺženie Váhostavu živnostníci, ktorí pracovali na jeho stavbách, Paškove a Foraiove zisky zdravotné poisťovne z povinného poistenia, aj agentúra Evka si prišla na svoje zo štátnych peňazí. Ficova kompánia rabuje na Slovensku desať rokov, úžitok z jeho vládnutia majú predovšetkým jeho "naši ľudia"
 
mínus indicator plus

 

Nikto po tebe nechce aby bolo štúdium holokaustu tvojim celoživotným poslaním, ale keď sa nepoučíme z histórie, nebudeme si všímať okolie, budeme iba chodiť s doširoka otvorenými ústami po novootváraných nákupných centrách, môžeme časom skončiť ako židia v období 2. svetovej vojny, alebo 10 000 mŕtvych na východnej Ukrajine, alebo v opití v kufri auta pred radnicou v Hainburgu.
 
mínus indicator plus

 

Práve Holjenčík urobil z Fica hlupáka, pretože niekedy v polovici minulého roka vyhlásil, že prebieha audit majetku u distribučných firiem, ktorý zistil, že firmy zahŕňajú do nákladov aj majetok už odpísaný, alebo taký, ktorý v skutočnosti nevlastnia a na základe toho by mali ceny klesnúť. Toho sa chytil Fico a sľuboval pokles cien. Ibaže ... audit dopadol úplne opačne, firmy precenili majetok, ÚRSO vyhláškou zmenil spôsob výpočtu ceny a Holjenčík požehnal ceny podľa požiadaviek distribútorov. " A bylo vymalováno. "
 
mínus indicator plus

Za dobrotu na žobrotu   Za dobrotu na žobrotu

Holjenčík v minulosti bez ohľadu na vývoj cien na burze, ponechal ceny plynu podľa požiadaviek dodávateľov, čoho dôsledkom boli neočakávane vysoké zisky SPP, ktoré Fico použil pred voľbami 2016 na uplácanie voličov plynovými vratkami. Teraz, keď sa ľudia ozvali proti ich zlodejstvám, Fico odkopol Holjenčíka ako špinavého psa, pretože užitočný hlupák už splnil úlohu a ponechanie vo funkcii by mohlo ohroziť preferencie Smeru. Ešte k tomu ho SAS chce dostať pred súd.
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME