Piatok, 17. január, 2020 | Meniny má Nataša

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Boratov bratranec
1 >
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

Ale no tak.... Ty chceš ísť s odbornosťou na Ficovho fanúšika? Nerob srandy, Silvester ešte nie je... Legitimizáciou alobalovej mafie sa z Bugára stal komunistický kolaborant. Je absolútne nehorázne, ako tento "človek" schvaľuje všetko, čo mu Fico rozkáže. Ako poprel absolútne všetko, čo hovoril v predvolebnej kampani. Ako spolu s Ficom nedovolí vyšetriť úplne evidentné zlodejiny... Hnus! Taký Gábor Gál je schopný vyhlásiť, že Hedviga sa zbila sama. Napriek tomu, že ju pred Ficom kedysi chránil. Dnes by jej pokojne naložil tak, že by znova bola krvavá, dobitá, spuchnutá. A parlamentná alobalovo-ŠtBácka mafia by mu odhlasovala, že ju zbil Dzurinda. A propos: všimli ste si, ako Bugár plní Ficove rozkazy a v každej druhej vete nadáva na Matoviča? Chudáčik nesvojprávny...
 
mínus indicator plus

 

V prvom rade treba konečne povedať, že historických prameňov o živote Ježiša sú takmer 2 desiatky. Aj človek s podpriemerným IQ si môže vygooglovať historikov, ktorí o ňom písali. To, či bol Boh, človek, poloboh, syn Boží, Mesiáš, Spasiteľ, klamár, bájkar, alebo čokoľvek iné, o tom môže ktokoľvek pochybovať. Ale ak niekto spochybňuje dokázaný historický fakt, tak jednoducho nesmierne tliape. A "zložitý" určite nie je...
24.12.2016 2:10 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

To čo tliapeš? Myslíš si, že my ostatní si nevieme preložiť článok z angličtiny?!" Embargo uplatňuje USA, nikto iný. Rezolúcia len vyzývala USA, aby zrušili embargo. Ak USA s komunistickou Kubou nechcú obchodovať, je to ich vec. Ak je Kuba taký raj na zemi, prečo odtiaľ utekajú ľudia do USA a nie naopak? Veď nech Kuba uvalí embargo na USA a budú si kvit. Komunisti odjakživa dokázali nehoráznym a bezočivým spôsobom klamať a otáčali svoje chyba na niekoho iného. Komunista hovorí realitu otočenú o 180 stupňov. Je totálna lož, že za krach Kuby môžu USA. Za krach Kuby môžu neschopní komunisti s krvavými paprčami. Za totálny úpadok si môžu Kubánci sami. Ak nemajú peniaze, nech požiadajú Fidela, aby im poslal z pekla... Rovnako skrachoval komunistami riadený systém VŠADE NA SVETE. VŠADE NA SVETE to komunisti doviedli iba ku krachu. Neexistovala a neexistuje krajina, kde by fungoval chorý komunistický systém. Ale vždy funguje jedno: primitívna komunistická propaganda, ktorá za ich neschopnosť obviňuje niekoho iného.
 
mínus indicator plus

 

To je jedno, že nemajú peniaze, obchody sú prázdne, nesmú kritizovať komunistických vrahov, všade len nesmierna bieda a ich vozový park má 60-70 rokov. Hlavne majú socializmus, Fidela a to im stačí. Rovnako aj u nás si niektorí ľudia želajú Róberta, drísty o Cigáňoch, nadávanie na Radičovú , Kisku, Dzurindu, USA, NATO a imperialistov. A že majú holú iť, to im neprekáža.
 
mínus indicator plus

 

Prvý bod obžaloby: - súdruhom sa nepáči "xicht" Druhý bod obžaloby: - súdruhom nie je sympatický Tretí bod obžaloby: - nenechá súdruhov v pokoji kradnúť terraz už len nájsť ochotných policajtov, podplatených prokurátorov, zaviazaných sudcov a poďme na nepriateľov súdruha Hranola, čiže nepriateľov štátu. proletariátu a VOSR. Má to iba malú chybu: aj Ceaucescu si myslel, že je neohroziteľný...
 
mínus indicator plus

 

Belize vlastnou hlavou s.r.o.....
 
mínus indicator plus

 

Myslím, že KSSmer si nič nežehlí. Oni sú spolu s Bugárom a DankoSlotom schopní zakrývať podvody s DPH u Kaliňáka, takže pri Ficovej zlodejine by si to nenechali... Jednoducho sa našiel statočný prokurátor, ktorý sa nebojí zločineckej bandy KSSmer-NSDAP. Už sa ľudia začínajú postupne zobúdzať a búriť. Ja som mal obchodné jednanie, kde mi jeden partner povedal, že je nútený robiť nejakú zákazku pre Širokého. Ani sekundu som neváhal a bez ohľadu na následky som mu povedal: pán XXXX, pre Širokého by som nerobil, ani keby som mal skapať od hladu!
 
mínus indicator plus

Bungee-jumping a la SmeroRado   Bungee-jumping a la SmeroRado

Myslím, že by KSSmer-NSDAP mohol Procházku ešte niekde nominovať. Kdekoľvek. To by bolo super, lebo tento človek je skvelý magnet na fiasko akéhokoľvek druhu. KSSmer-NSDAP + Procházka, to sa mi páči. Reklamné motto: chcete sa zakopať o 3 metre hlbšie, ako je dno najhlbšej žumpy? Spojte sa s našim SmeroRadom. S ním zažijete pád, na aký sa nechytá nijaký bungee-jumping!
 
mínus indicator plus

 

Si si istý? Z jasného gazdu pravice sa stala 5%-tná hanba. Z jasného prezidenta sa stala smiešna habkajúca figúrka podrážajúca Kisku po prvom kole. Z jasného sudcu v Luxemburgu je už len neúspešný Ficov trafikant. Myslíš, že Kiska mu to podpíše? (Rado, neva, že si ma tak brutálne a pred kamerami podrazil, myslím, že budeš skvelý, morálny, charakterný a čestný sudca Sústavného údu). Tak? ;-)
 
mínus indicator plus

 

Súmračnú by som rád upozornil na to, že KSSmer-NSDAP tu vládne už 10 rokov a s Cigáňmi neurobil ABSOLÚTNE NIČ ! Takže plakanie nad Pollákom si nechajte na zjazdy KSČ, či KSSmer. Tak ako predtým, ani teraz nič nevyriešia, pretože KSSmer tu nie je na vládnutie a už vonkoncom nie na riešenie niečoho, ale iba na kradnutie. A teraz daj tú o dobrom Rusku, nech nevyjdeš z cviku a nech drevené ruble tečú ako treba...
 
mínus indicator plus

 

Dnes nedáš nič o tom, aké je Rusko úžasné, dokonalé a ako USA a kapitalizmus smejú k zániku? :-D Debata bola o Ficovi, ale kremľoboti majú v manuáli ako č1: ak nemáte argumenty, zaútočte na kohokoľvek iného. Máš fotku Fica len v peňaženke, alebo v kúpeľni pri Indulone a uteráčiku?
 
mínus indicator plus

 

To, čo predviedol Danko v STV je úplné zdehonestovanie funkcie predsedu NR SR. Ešte aj Jano Ľupták sa vedel chovať slušnejšie, ako tento vynervovaný ujo. Voliči SNN si naozaj vybrali "dokonalú" náhradu za alkoholika: vynervovanú trosku bez schopnosti zvládnuť čo i len minimálny tlak... Nech ide Danko pracovať niekde do lesov, tam mu srnky nebudú dávať nepríjemné otázky. Len ho už preboha nepustite do niečoho ako Lesostavu Revúca, lebo ten už raz ako mečiarovský privatizér priviedol ku krachu.
 
mínus indicator plus

 

Konečne už asi každý pochopí, prečo dlhodobo označujem za najhorší mor v dejinách Slovenska KSSmer-NSDAP. Opakujem, že ani turecké nájazdy neboli pre Slovensko také devastačné, ako devastácia morálky a základných hodnôt, ktorú predvádza nacisticky organizovaná skupina komunistov, ŠtBákov, demagógov a populistických kleptomanov združených v KSSmer-NSDAP.
 
mínus indicator plus

 

Jano Jano... Prečo si robíš žarty zo SNS, ktorá rabuje hrubo, odporne a hlučne? Veď SNS je postavená na 2 princípoch: národnom a kresťanskom. Národný znamená, že poslední predsedovia SNS neovládali spisovný jazyk. Že za cca 30 posledných rokov nerehabilitovali ani jediného slávneho Slováka z histórie, že ani neťukli o folklór, kultivovanie slovenčiny, podporu zahraničných Slovákov, rozvoj literatúry, slovenského divadla, filmu atď. Kresťanský znamená to, že sa predsedovia SNS správajú slušne ku svojim aj cudzím ženám, najmä pani Slotová si užíva džentlmenské chovanie toho uja Jana. Aj policajtka z parlamentnej garáže si užívala francúzsku výchovu Jána S. Okrem toho kresťanstvo znamená až fyzický odpor SNSákov ku kradnutiu a SNS naozaj neznamená skratku zo Slovenská Národná Straka. To, že členovia SNS sú príkladní kresťania a ak ich požiadaš o košeľu, dajú ti aj kabát, o tom nikto nepochybuje. Veď len pozri, ako štedro obdaroval svojou priazňou istý TomTom Matoviča. Ten si na nedostatok pozornosti SNS nemôže sťažovať. Nakladajú mu viac, ako by si želal. :-D Tak už nevyrývaj čéče...
 
mínus indicator plus

Hranol pohrozil nelojálnym   Hranol pohrozil nelojálnym

O to vôbec nejde. Ale z Pašku už nie je "náš" človek, tak stráca ochranu Harabínosúdnictva... A stráca ju preto, aby Hranol ukázal, ako skončia tí, z ktorých už nie sú "naši ľudia"...
 
mínus indicator plus

POZOR POZOR   POZOR POZOR

Bugár už zasa hovorí o svedomí a charaktere. Už zasa sa chystá nejaká zákerná zrada...
 
mínus indicator plus

 

Šbej bol predseda Demokratickej strany, psychológ, pedagóg, športovec, človek s veľkou odvahou, silnou morálkou a osoba schopná za osobné presvedčenie opustiť hocijaký post. V súčasnosti je to už iba Ficov sluha, ktorý udržiava pri koryte ficomafiu a pomáha zahládzať zlodejiny KSSmer-NSDAP.
 
mínus indicator plus

 

Prosím ťa, načo spomínaš Šebeja? Šebej Lajčákovi, Ficovi, Bašternákovi a Kaliňákovi vybozkáva najtmavšiu časť tela a podpíše im aj to, že sa volá Vladimír Iľjič Lenin.
 
mínus indicator plus

 

Most-Híd je taký baleťák ?! Nie, Most-Hníd je taký toaleťák !! Zrada voličov Bugárom bola zákerná, ale možno sa dá ako-tak pochopiť. (snaha za každú cenu ostať pri koryte) Možno by sa dala ako tak pochopiť aj zrada Šebeja, Žitňanskej a pod. (snaha udržať pri moci komunistov a ŠtBákov) Ale čo je neodpustiteľné je to, ako Šebej, Žitňanská a ostatní kolaboranti s komunistami PRIAMO KRYJÚ ZLODEJINY BAŠTERNÁKOVCOV. Evidentné zlodejiny do slova a do písmena priamo kryjú a nedopustia ani len vyšetrovanie. To sa NEDÁ a NESMIE ODPUSTIŤ !!!! Slováci majú po stáročiach porekadlo: Poturčenec horší od Turka. Zločinci z KSSmer-NSDAP sú čistokrvní zlodeji, podvodníci a klamári. Ale ešte odpornejší sú zradcovuia, ktorí ich udržiavajú pri moci.
03.12.2016 12:50 | Oznám správcovi
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME