Nedeľa, 20. október, 2019 | Meniny má Vendelín

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Merimac
1>
mínus indicator plus

 

Lebo vodič je v prvom rade vodič, čiže sleduje čo sa deje na ceste pred ním a za ním. Prvoradé je doviesť seba, ostatních a dopravný prostriedok do cieľa bez nehody. Až v druhom rade sa môže venovať dianiu v autobuse. Potíčka mohla mať 3 minúty, na videu je 1:45. Za ten čas neprídu ani policajti a ani vodič si to nemusí všimnúť.
 
mínus indicator plus

Video je na cas.sk   Video je na cas.sk

v clanku Brutálna bitka v trolejbuse: Marek dostával rany päsťou aj kopance a ľudia sa len prizerali! http://www.cas.sk/clanok/30488...
 
mínus indicator plus

Video je na cas.sk   Video je na cas.sk

http://www.cas.sk/clanok/30488... Video je na stranke noveho casu v clanku: Brutálna bitka v trolejbuse: Marek dostával rany päsťou aj kopance a ľudia sa len prizerali! Nazov clanku je zavadzajuci, jeden chlapec sa snazil odtlacit utocnika, na co sa mu dostalo vyhrazky, ze ho tiez zabije...
 
mínus indicator plus

 

Nie, toto je iný projekt. Tento organizuje Ondrej Behún, ktorý minulý rok organizoval cyklo akcie pod hlavičkou Bike 2013.
14.05.2014 17:57 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Rychlo diskutujte   Rychlo diskutujte

zachvíľu to tu tiež vypnú. Kto chce mať informácie tak si pozerá videa na youtube a inde. Dostane pravdu a nie nálepky, prekrútené asociácie, alebo čisté klamstvo. Napr na palba cz v fore je tych videi dost http://www.palba.cz/viewtopic.... Pravda je, že Kyjevská pučistická vláda sa stáva fašistickou. Chce ľuďom rozkázať čo majú robiť, kam majú patriť, jednoducho totalita a fašizmus. Rovnako prerastenie korporácií s politikmi tam je vynímočné. Vládnu im oligarchovia, tí sa bijú o moc a používajú ku tomu všetky prostriedky. Janukoviča nahradil Juščenkom, obidvaja byvajú bližšie ako kilometer v jednej vilovej štvrti boháčov.
 
mínus indicator plus

Je to hanobenie štátneho symbolu   Je to hanobenie štátneho symbolu

Písal som to aj vtedy ako bola správa o výstave. Je tu pekne vidieť ako je pokrivené právne povedomie. Pri pálení vlajky EU policajný zásah, pričom EU vlajka nie je štátny symbol. Pri hanovení štátnej vlajky, chvála v "médiách".
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
Reakcia k téme: Ukrajina na rázcestí
02.05.2014 23:40 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Svet nezávisí od nášho uránu   Svet nezávisí od nášho uránu

Dokonca ak by bol urán drahší, môžeme ho namnožiť v množinových reaktoroch z toho ochudobneného, ktorý tak radi USA rozhadzuje kade tade po svete. Napr. v Srbsku, Iraku, Afganistane a všade možne. Tiež sú aj iné možnosti jadrovej energetiky. Tóriové reaktory, možno v budúcnosti jadrová fúzia. Momentálne je to len obchod, kde nám sa zničí životné prostredie a ťažiar (rozumej nejaký zahraničný oligarcha) zarobí napr. 500 mil. USD (v prípade ložiska Košice), štát smiešnych 50 mil. USD (čo nie je ani polovica rozpočtu slávneho EHMK 2013, čo si málo kto vôbec všimol). Prečo sa asi ťaží v takých štátoch ako Rusko, Kanada, Austrália? No, lebo hustota obyvateľstva je tam úplne niekde inde ako u nás. Nechajme veci na vývoj a urán nechajme bezpečne uložený slovky metrov v zemy.
 
mínus indicator plus

Prezidentský úrad stojí 2 mil. Eur   Prezidentský úrad stojí 2 mil. Eur

Treba byť neznámy, 1 mil euro dať na reklamný projekt preposielania peňazí pre chorých a druhý milión do svojej kampane. Zarobiť môžete akoukoľvek zlodejinou, alebo úžerou. Slovák na to veľmi nebude pozerať. Podstatné je byť na očiach aspoň rok a vždy opakovať obyčajné frázy, nenechať sa zatlačiť ku múru radšej neodpovedať, alebo podať trestné oznámenie na pýtajúceho.
 
mínus indicator plus

Fico ma pravdu   Fico ma pravdu

ale tiež je tu pekne vidieť kde je naša samostatnosť. Ak sa v EU a NATO rozhodne, tak pôjdeme všetci aj na šibenicu. EU a NATO sú dôležitejšie ako náš život. Netreba sa čudovať, obidve organizácie vedú psychopati, ktorí sledujú svoje ciele a ciele svojej rodiny a tie to sú najčastejšie v protiklada s cieľmi ľudí, ale s súlade s cieľmi našich politikov. Cieľ je moc a peniaze. A to sa dá dosiahnuť cez totalitu a otroctvo (rozumej nesplatiteľné zadlženie).
 
mínus indicator plus

Rusko drží slovo   Rusko drží slovo

Západ vkuse slovo porušuje. S kým sa robí lepší obchod s niekým kto dodržiava slovo, ale z niekým kto porušuje zmluvy? Len tak pre pripomenutie: - Nemecko nemalo byť spojené, spojilo sa - NATO sa nemalo rozšírovať na východ, rozširuje sa - EU mala platiť Ukrajine za Černobil - neplatila - Nemecko, Poľsko podpísali dohodu s Janukovičom, po porušení dohody Majdanistami uznali novú vládu v Kyjeve (nemali ju uznať) - USA klamú vždy, USA vytvorili precedens s Kosovom, teraz ak rovnaký meter použilo Rusko, tak kričia ohľadom porušovania práv, pričom oni si to pekne obhajovali cez medzinárodný súd, a rozsudok uznal Kosovo, takže vytvoril precedens - USA zabili cez 3000 ľudí v poistnom podvode menom WTC, a použili tento zločin pre okupáciu Afganistanu - USA, Francúzko, VB si vynútili vytvorenie bezletovej zóny nad Líbyou, ktorú následne zneužili na bombardovanie všetkého možného. Zabili Kadáfiho keď zbombardovali konvoj a následne nechali al kájdistov urobiť špinavú robotu - Powel obhajoval napadnutie Iraku klamstom, ktoré sa preukázalo. Fotky kamióv, ktoré mali slúžiť pre vytváranie chemických zbraní sa nenašli. Podobne oblbováky s údajnou snaho Husajna o získanie jadrovej zbrane. - USA mučia (Guantánamo), sledujú (NSA) a zabíjajú (drony v Pakistane) Mohol by som to tu písať donekonečna. Ešte jeden navyše, Francúzsko a VB nás zradili keď podpísali Mníchovskú dohodu, tým zničili prvé Československo. Oni vtedy vedeli, že odobraním celého pohraničia sa stane Československo bezbranné. V tom čase bolo pohraničie opevnené, týmto vlastne odobrali obranný múr a dali ho Nemecku. Bez múru štát nemohol existovať a to vedeli a aj tak nás zradili.
 
mínus indicator plus

Máš to obrátené   Máš to obrátené

Fašisti sú na strane USA, EU a aj u nás. Tiež v Kyjeve. Fašizmus je prepojenie politiky a korporácií. Fašizmus je keď štát vedú psychopati, ktorý pod zámienkou šírenia "demokracie" a "slobody" vedia zbombardovať fungujúci štát (Irak, Srbsko, Líbya) do doby kammenej. Ktorý vkuse klamú, zavádzajú a robia opatrenie proti ľuďom (sledovanie, potlačovanie demonštácií, presadzovanie sily). Ktorý uznávajú len pseudo demokraciu, čiže takú demokraciu kde vyhrávajú oni za pomoci zapredaných médií. Naši fašisti v rámci privátizácie predali naše štátne monopoly monopolom v iných štátoch. Čo je to za privatizácia keď to dajú iným štátom? To je obyčajná kolonizácia. EU je tretia ríša západu na čele z Nemeckom slúžiaca na kolonizáciu východu. Sme kolonizovaný, produktivita ako v Nemecku platy štvrtinové. Monopoly predané, banky predané. Slováci zadĺžení. Ešte predajme lesy, pôdu, vodu a sme na úrovni otrokov doslovne.
 
mínus indicator plus

 

Za rovnaký čin boli Majdanisti vymenovaný do vlády. Demokracia vyžaduje aj určitú osobnú zodpovednosť a nesfanatizovanosť ľudí. Inak sa rýchlo zmení na diktatúru. V prípade štátov s väčšinovým moslimských obyvateľstvom sa mení na moslimský štát s potlačovaním iných náboženstiev. Demokracia nie je pre každého.
 
mínus indicator plus

Nepomôže nový register fyzických osôb?   Nepomôže nový register fyzických osôb?

Nedávno bola správa, že sa ide budovať nový register obyvateľstva za 10 miliónov Euro. Možno by s týmto štatistici už mohli počítať. Ale na druhej strane, keď to robí SMER, tak najskôr to fungovať nebude, aj keď sa peniaze preinvestujú (rozumej rozkradnú). http://www.*****/vlada-na-slovensku-vznikne-v- buducom-roku-register-fyzickych-oso b/73510/
 
mínus indicator plus

 

SME robí propagandu, tam kde to donori chcú. Nedávno vytvorili sekciu ku očkovaniu, samozrejme smerovanú jasne pre očkovanie. Kto im to nariadil a zaplatil? Diskusie vypínajú hlavne tam, kde je veľmi jednoduché ukázať, aké klamstvo napísali a zároveň je to citlivá téma. Tam kde je možné čakať, že diskutucjúci podporia propagandu, tak tam diskusie sú.
 
mínus indicator plus

Vrahov z NATO tu nechceme!   Vrahov z NATO tu nechceme!

Nemajú dosť, že vraždili v Srbsku, Iraku, Afganistane, Lýbyi, Sýrii atď? Nestrašte Ruskom. V Rusku je väčší poriadok ako v západných štátoch ovládaných oligarchami, bankármi, médiami, a NWO psychopatmi. Presadzujú zlo, aby mali väčšiu moc, ide im o ich vlastné a nie o ľudí! Pre svoje sebectstvo sú schopný mučiť, zabíjať. Klamú v kuse, pravidivého slova skoro nepovedia. Na to sa už nedá pozerať, ten hnus a progpaganda z každej strany. SME je na rovnakej strane.
 
mínus indicator plus

Súhlas   Súhlas

EU, resp. stredná Európa by si mala zabezpečiť bezpečnosť sama a to bez štátov USA, Rusko, Nemecko, Francúzsko a Veľká Británia. Všetky tieto štáty nás buď napadli, okupovali, alebo nás zradili. Budovať s nimy svoju bezpečnosť ide, len za cenu presadzovania ich názorov vo svete a za ich podporu. Pričom sme dosť primyselný a bohatý, aby sem mali vojensjú bezpečnosť zabezpečenú bez nich. Len potrebujeme spolupracovať a mať armádu na úrovni a nie žoldnierov pre američanmi okupovaný Afganistan.
17.04.2014 7:36 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

6. Federácia ukrajiny   6. Federácia ukrajiny

Rozdeliť ukrajinu na obvody a v koždom urobiť referendum o smerovaní spolupráce či s EU či s Ruskom. O tom, či má byť ukrajina federalizovaná a akým spôsobom. Toto by asi zapredané média nechceli. Oni presadezujú spolus s EU a USA scenár 5. Čiže urobiť voľby a referendum čím neskôr, a to presne vtedy keď bude správne nastavená verejná mienka cez zapredané média. Ide im vždy o ovládnutie Ukrajiny ako zdroja pre ich bohatstvo a nie o ukrajincov. Nechú, aby si oni samy rozhodli čo chcú.
 
mínus indicator plus

Ťažko hovoriť len o jednej ekonomike   Ťažko hovoriť len o jednej ekonomike

keď sa z Ukrajiny stanú dve Ukrajiny. Vychodná by bola na tom lepšie ako západná, lebo východná je viac priemyselná. Ozbrojenci obsadzujúci úrady vyzerajú byť vojaci, alebo policajti. Môže to byť domoobrana, ale aj osoby z Ruska. Majú podporu ľudí, takže to ide hladko. Horšie je z hranicou medzi pro ruskými a proj Kyjevskými podporovateľmi. V smere severo-západ počet pro Kyjevských ľudí narastá a tam to môže byť dosť nepríjemné. Aj výsledok referenda kde bude značná časť v opačnom tábore neposkytne jasnú odpoveď čo ďalej. Mali by sa dohodnúť na referende a presadiť federatívne usporiadanie. Kde by vnútorné republiky mohli blokovať zásadné rozhodnutia ako vstup do EU, NATO, paktu s Ruskom. Myslím, že Majdanisti na toto nepristúpia, oni su vedení z USA a to má ako cieľ ovládnuť (rozkradnúť) Rusko. Majdanisti budú chceť eskalovať situáciu, čiže vyzerá to na bolestivé hľadanie hranice pre rozdelenie Ukrajiny medzi Majdanistov (USA+EU) a Rusko.
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME