Utorok, 12. november, 2019 | Meniny má Svätopluk

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Kolotociar s maturitou
1>
mínus indicator plus

 

Ako sa toto dá riešiť, keď páchatelia majú 15 rokov a ešte si z miesta činu odchádzajú na bicykloch? Veď to je pätová situácia ako sviňa Plus na kolesá bicykla sa horšie strieľa.
 
mínus indicator plus

 

Dvaja predstavitelia zla, každý vo svojom vlastnom štáte. Predstavujú korupciu, klientelizmus, oligarchiu. Je 30 rokov po prevrate a chcelo by to znovu další.
 
mínus indicator plus

 

Tak upratal sa včas na teplý flek, tu ale vidieť, aku má váhu jeho hlas, keď potápajúcej Lod zradil. Kakajú naň. Tak nebude mat dvakrát do roka odmenu 30000€ ale len 20000€ + plus plat mu beží, už je teraz za vodou.
 
mínus indicator plus

 

Čakať, že tam nepojde iba o prachy by bola hlúposť.
 
mínus indicator plus

 

Jedna veľmi dôležitá otázka je výpovedná hodnota slovenského prieskumu. Tu sa len klame a prekrúca podľa najlepšej situácie získania peňazí. Druha vec je gramotnosť obyvateľstva, kde volič sa rozhoduje podľa toho, si sa mu politik páči. Mizivé množstvo ľudí si dokáže pozriet finstat, prepojenia politikov prostredníctvom káuz, celkovo históriu daného politika. Takáto gramotnosť priamo súvisí s tým, v akom stave bude daný štát. Ľudia musia byt dôslední, inak budú väzňami vo vlastnej krajine za 5,5€.
 
mínus indicator plus

 

Nie je mu čo závidieť, dostanú ho už iba z podstaty a tá smrť bude krutá a demonštratívna. Dokonca ho nájdu aj keby sa ukryl až na Slovensku.
 
mínus indicator plus

 

Je to tak, ja zbieram autá. Žena sa už k tomu ani nevyjadruje. Nevladzem to už ani striedať. Ráno s deťmi do školy, do posilky , niečo na vzduch ani neposielam, je to ťažké...
 
mínus indicator plus

 

Už aby boli voľby, aby už bol blázon, nepolitik, bussines man v zabudnutí. Tu v USA je ten smrad od Trumpa cítiť na milé ďaleko. Robí kroky, ktoré tu ľudia vnímajú tak, že v budúcnosti poškodia USA. Ale situácia je rovnaka v CZ pri Podvodníkovi Babisovi, na Slovensku pri terajšej skorumpovanej vláde. Sem tam tu vychádzajú o Slovensku články o prepojení mafie a politiky. Keď tu poviem, že som zo Slovenska, tak jedna polovica ľudí si predstaví Československo, druhá, čo sleduje informácie, sa má začne báť. Myslia si, že je tu situácia ako v Afrike.
 
mínus indicator plus

 

Uplna strata času tam o niečom jednať. Jeden je psychopat a druhý tiež ale s trochu inou formou. Nikto neustúpi, ani sa pri KĽDR nedá. Treba ich nechať v totálnych sankciách a hlad ich tam dostane sám.
 
mínus indicator plus

 

Nesmieš počúvať debilov zlodejov a bláznov.
 
mínus indicator plus

 

Vznášajúce sa prciny.
 
mínus indicator plus

 

Už si chytám bradavky a utekám si hneď jeden kúpiť, lebo ak si ho nekúpim, budem asi za zenitom. Svet sa preklápa na inú vlnu, už to ľudí nebaví si stále ťahať peniaze každý rok, či dva za novú vec, ktorá je o 0 prd lepšia ako tá predchádzajúca. Konzum v určitej forme ústava. Treba to pochopiť.
 
mínus indicator plus

 

Tak myslím, že to je v poriadku. Po príchode z práce vždy zdravil susedov, stále sa usmieval, bol šikovný, stále si kreslil niake plány a zaujímal sa o chémiu, náboženstvo. Teda až na tu 17 cm kudlu za pásom to bol slušný nemecký chlapec.
 
mínus indicator plus

 

Trump sa stará o nepodstatného Kima, ktorý by pri akejkoľvek agresii bol všetkými veľmocami vymazané, pričom vedie obchodnú vojnu s celým svetom. Vidí len svoje obchodné ego, nevidí dlhodobé dôsledky svojho jednania.
 
mínus indicator plus

 

Len si nechajte tých agresívnych neprisposobivých dementov.
 
mínus indicator plus

 

Všade sa bohapusto kradne a on tu ide tliachať o šetrení.
 
mínus indicator plus

 

Tam ľudia stále žijú ako prasce.
 
mínus indicator plus

 

Útok bol vedený mimoriadne kruto, zistilo sa, že posádka KĽDR začala tvrdý útok kameňmi. Pričom škody na ruskom plavidle zatiaľ niesu vyčíslené. Nato ruské plavidlo spustilo kilometnú paľbu a bolo po vyhladovaných degešoch.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

Stačilo mu povedať, že ho boli hlava.
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME