Štvrtok, 23. január, 2020 | Meniny má Miloš

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Simpler
1 >
mínus indicator plus

 

Peter Zajac napríklad pokladá "Merkelovej rozhodnutie stále za správne". https://dennikn.sk/360963/pete... Lebo inak "zasiahla by imigračná vlna s obrovskou razanciou celú Európu, a najmä strednú Európu a balkánske krajiny. Takže nás Merkelová vlastne zachránila pred migrantami. Musíme teda dúfať, že vydrží a rovnako nás zachráni aj v tomto roku.
Reakcia k téme: Ako zhodiť Schengen
04.02.2016 16:30 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Počuj, ale kam by sme chodili na safari, keby sme tam už boli?
04.02.2016 15:54 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

"politikárčenie, škriepky a veľké zaslepené egá" Ozaj, prečo odišli SKOKisti zo SaS?
 
mínus indicator plus

 

Ja zívam vtedy, keď som nervózny.
 
mínus indicator plus

 

"Chcú vidieť programy tvorenia" Naozaj? Ľudia chcú vidieť programy ako napríklad "Dobré správy pre Slovensko" a kašlú na "Krimi noviny"? To si naozaj myslíš?
 
mínus indicator plus

Takže ak prejde aj SaS   Takže ak prejde aj SaS

tak Smer + SNS sú v menšine.
 
mínus indicator plus

Babiš je amatér proti Ficovi   Babiš je amatér proti Ficovi

Až keď zlacní pivo na nulu, ako Fico vlaky, potom ho začne trochu dobiehať. Lenže Fico medzitým začal rozosielať plynové vratky. Ktovie či sa Babiš odhodlá na pivové vratky...
 
mínus indicator plus

 

Nech si vyplácajú dôchodky aké len chcú, ale v drachmách. Nie som ochotný im na to dávať naše eurá.
 
mínus indicator plus

 

"aj" alebo "len" ?
 
mínus indicator plus

Zaujímavá súvislosť   Zaujímavá súvislosť

medzi tým, kde v Arabsku vládli socialisti, spriatelení so Sovietskym zväzom, a kde sa teraz zahniezďuje Islamský štát. Sýria, Irak - tam vládla BAAS, Arabská socialistická strana Južný Jemen - Jemenská ľudovodemokratická republika LÍbya - socialistická džamahírija Egypt bol tiež pod sovietskym vplyvom za čias Gamala Násira, tvoril dokonca súštátie spolu so Sýriou a Líbyou. Víťazstvo Moslimského brattsva sa podarilo zvrátiť len vojenským prevtatom (podobne ako to Pinochet urobil v Chile). Skrátka, sovietski socialisti majú úspešných pokračovateľov v Islamskom štáte. Aj ideológie sú si podobné - fanatizmus, nepriateľstvo k civilizovanému západu a snaha podmaniť si celý svet.
 
mínus indicator plus

 

Takže keď polejem farbou volebný plagát komunistu, je to ok? Iba sa pýtam, idú voľby...
Reakcia k téme: Zlo v červenom
04.02.2016 9:14 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Netreba obnoviť slovenský letecký park?
 
mínus indicator plus

 

Aké " práva boli ako prvých porušené"?? Že sú práva porušené, o tom môže rozhodnúť len súd. Ak si človek myslí, pred rozhodnutím súdu, že jeho práva boli porušené a rozhodne sa ich brániť vlastným telom a autom, musí akceptovať riziko - že sa niečo stane jeho telu a autu. Ak sa stavia do polohy nevinnej obete a zrazu sa začne dovolávať svojich práv voľne nakladať so svojím majektom (presne tých práv, ktoré on ako prvý porušil), tak to zrejme bude - ako som už napísal - typický Slovák.
 
mínus indicator plus

Násilníka sa pýtajú   Násilníka sa pýtajú

Ako je možné, že na mieste činu sa našli vaše odtlačky prstov a semeno? Neviem, nie som odborník na daktyloskopiu ani sexuológiu.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

Ide o to, čo nám viac prekáža - bohatí alebo chudobní? Na to by sme sa mali sústrediť a odstrániť to, čo nám prekáža viac. Napríklad mne je fuk, či je niekto bohatý. Chudobných trochu ľutujem a mám pre nich dobrú radu - nemnožte sa toľko, lebo tým len rozširujete chudobu.
03.02.2016 16:03 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Rusko s Afganistanom nehraničí :-) Nie že by na tom záležalo. Rusko má dosť vlastných moslimov a stále niečo anektuje, naposledy Krym. Takže mu pribudli moslimskí krymskí Tatári. Keď padne Sýria, Asadovci budú utekať zasa len do Ruska. Rusi majú stále tendenciu územne rozširovať svoje impérium, ale neuvedomujú si, že s každým rozšírením im pribudne nepriateľské obyvateľstvo.
 
mínus indicator plus

v socializme je to tak   v socializme je to tak

že keď je niečoho málo, dostanú sa k tomu len známi. A tí to potom využijú pre seba a zvyšok predajú na čiernom trhu. Podľa mňa je veľmi pravdepodobné, že sami vydavatelia tých poukážok si jednoducho väčšinu rezervovali pre seba. Či už na to použili nejaké roboty alebo nie. Pdoľa mňa skôr nie, insider nepotrebuje robota.
 
mínus indicator plus

 

Blbý dôvod - "Keď to zvládne Jágr, môžem aj ja." Napríklad ja to určite nezvládnem.
 
mínus indicator plus

 

Priznávam, že nerozumiem, a možno preto sa mi to zdá ľahké. Jedna loptička môže mať počet susedov (dotýkať sa) buď 0 alebo 1 alebo 2 alebo 3. Stačí spočítať všetky možné kombinácie pre 128 rôznych loptičiek a je to, nie? Chápem, že doterajšie počítače na to výkonovo nestačia. Ale to je problém ich výkonu a nie nejaký principiálne neriešiteľný problém. Ďalšia vec - "... svoje výsledky niekde uložiť". Myslím, že číslo 10 na 250 sa niekde uložiť dá, títo vedci svoje výsledky asi dokázali niekde uložiť.
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME