Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Ryjan
1 >
mínus indicator plus

Vďaka   Vďaka

veľmi zaujímavé a poučné. Tradície treba poznať a vážiť si ich.
 
mínus indicator plus

Potkany   Potkany

utekajú z potápajúcej sa lode. Skončila ryža, treba hľadať novú!!!
 
mínus indicator plus

Bravoooooo,   Bravoooooo,

konečne niekto vyjadril svoj názor aj z umeleckej obce, ktorý plne vystihuje situáciu.Veľká vďaka za túto odvahu. Držím palce!!!
 
mínus indicator plus

Jednotka DOČASNOSTI   Jednotka DOČASNOSTI

= JEDEN FURT a tak to bude aj s priestormi, ktoré sú obsadzované dočasne. Pre upresnenie: Jeden furt = minimálne 21 rokov
 
mínus indicator plus

Ďalší verný súdruh   Ďalší verný súdruh

s peknou trafikou! Veď si ju zaslúži!
 
mínus indicator plus

Žiak predčil vo všetkom svojho   Žiak predčil vo všetkom svojho

svojho učiteľa súdruha Mečiara. Ten len v tichosti môže závidieť a vytešovať sa, akého schopného nástupcu vychoval!!!
 
mínus indicator plus

Prestalo vynášať,   Prestalo vynášať,

tak utekajú. Nahrabali si a teraz sú z nich panny orleánske - nepoškvrnené. Ako potkany z potáajúcej sa lode!!!
 
mínus indicator plus

Navrhujem,   Navrhujem,

aby aj páni poslanci necestovali zadarmínko, ale museli si tiež kupovať cestovné lístky ako bežní smrtelníci. Nech vidia, čo je toho loket!!!
 
mínus indicator plus

Aký finančník,   Aký finančník,

podvodník najväčšieho kalibru. Nič dobré mu z očí nepozerá. Hlavne tá dlhoročná odborná prax, ako oklamať klientov. Čo ho po nich, veď hlavné vec, že sa má od dobre!!! V base by mal byť najmenej 20 rokov pre výstrahu jemu podobných finančných expertov. Tých behá po slobode ešte celá kopa.
 
mínus indicator plus

Nič nové pod slnkom,   Nič nové pod slnkom,

a tobôž nie v Košiciach. Tak sa upratujú tí, čo chcú a vedia. Onehdy to bola Prof. Podracká, tiež z detskej kliniky,a teraz šéfuje pracovisku v Bratislave a nikto nemá námietky. Hold doma nie je nikto prorokom, tobôž nie v Košiciach,kde to kočírujú Raši a spol a ešte pretým Paška. Nech žijú súdruhovia zo SMERu, tí sú ako chrobák truhlík - všetko vedia, všade bili a tam kde neboli, tam sa chystajú. Bodaj by sa už nadobro stratili!!!
 
mínus indicator plus

Súdruh Mečiar   Súdruh Mečiar

bol len slabým odvarom toho, čo vyrástlo z jeho žiaka - súdruh FICO. Z neho srší len zloba a nenávisť voči všetkým a všetkému. A jeho verní mu to žerú aj s navijákom.
19.06.2019 18:13 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Rašiho podskokovia   Rašiho podskokovia

si pred voľbami hľadajú teplé miesta a preto......
 
mínus indicator plus

Súdruh Raši sa už rozkukal   Súdruh Raši sa už rozkukal

a vystrkuje rožky. Zase sa ide nabaliť on i jeho nochsledi. Však treba zabezpečiť pre voľbami seba i svojich verných!!!! Z cudzieho krv netečie!!!
 
mínus indicator plus

ďalší SMERÁK   ďalší SMERÁK

čo povie súdruh Fico a jeho piata kolóna je pre neho sväté, bože ochaňuj nás pre takými!!!!
 
mínus indicator plus

Tie vlaky sú strašné   Tie vlaky sú strašné

vôbec sa nechcú uhnúť, keď prechádza auto na priecestí. Súdruh - pán Danko by sa nad tým mal zamyslieť a niečo pre ten národ urobiť!!! a tým zodpovedným "vodičom" konečne pomôcť!!!
 
mínus indicator plus

Súdruh Fico   Súdruh Fico

nepokašľal len JEMO, ale aj druhý dôchodkový pilier svojimi cca 36 novelizáciami zákona. A teraz vyplakáva, že ľudia v ňom sporiaci nemajú peniaze na dôchodky. Ale doteraz nevyšiel s farbou von, že o to sa vlastne zaslúžil len a len on svojim zarytým a bujačím zasahovaním do zákona. A tak tomu je aj s elektrinou a všetkým, čo riadi on ja ľudia zo SMERu. Boh ochraňuj tento štát, jeho už štát ochraňuje, ale kto bude ochraňovať bežných ľudí pred ním???
Reakcia k téme: Jadrový delikvent Fico
17.04.2019 15:58 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Nekončia, žiaľ, ale za svoje služby   Nekončia, žiaľ, ale za svoje služby

a pritakávanie veľkému šéfovi sa chystajú zmeniť jednu malú trafiku - NR SR za ešte väčšiu a výnosnejšiu - Európsky parlament. To už tam budeme mať excelentných zástupcov. Boh ochraňuj tento štát a Európsky parlament pre nimi. Tu je pre všetkými, ktorí to myslia ešte trochu vážne s touto republikou jedna dôležitá úloha -zúčastniť sa teraz prezidentských volieb a následne volieb do parlamentu a ukázať im, čo je toho lakeť. Poslať ich vo voľbách na smetisko dejín ako Mečiara a spol. aby tu už nemútili vodu a nerozdávali trafiky v podobe poslaneckých mandátov a funkcií na ústavnom súde, prokuratúre, súdoch a pod.
07.03.2019 13:25 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Mám dojem,   Mám dojem,

že pán GIBODA je ako pán Boh. Všetko vie, všade bol a kde nebol, tam sa chystá - ale to bol chrobák Truhlík. Ale len bol. Teraz je nad neho pán GIBODA. Presne podľa scenára smerákov - všade napchať svojich ľudí a v tomto prípade len jedného, ktorý má patent na všetko. Nech žije a je večný ako Lenin súdruh GIBODA. Preboha pán Polaček, prebuďte sa už konečne. Za to, čo ste kritizovali teraz robíte Vy a Vaša partia. Zobuďte sa, lebo skončíte skôr ako Raši a spol.!!! Nikdy som mu nedržal stranu, ale Vy robíte presne čo on. U neho - ci to bolo v červenom a u Vás v pepitovom ale presne to isté. Zobuďte sa ! takto sa nedá riadiť rodina a nie mesto, ako sú Košice!!!!
 
mínus indicator plus

Vážený pane,   Vážený pane,

treba pozorne, opakujem pozorne čítať a vyhodnotiť situáciu. A potom by ste o americkom agentovi nehovorili, ale keď máte knižku, či preukaz? SNS tak sa vôbec nečudujem.
Reakcia k téme: Sabotáž a hnitie
02.12.2018 15:50 | Oznám správcovi
 

1 >

Najčítanejšie na SME