Štvrtok, 28. január, 2021 | Meniny má AlfonzKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: bezfarebnypragmatik
1 >
mínus indicator plus

Veruze vyuzil   Veruze vyuzil

Zda sa, že ak dvaja robia to iste, mnohí nevidia to iste. Poslanec Procko (bizarne slovne spojenie) asi zabudol, ako sa jeho kolega kvôli výsluhového dôchodku papierovo upratal do štátnych služieb a súčasne kampanoval. Zabudol, ako bez výberových konaní boli dosadení šéfovia okresných úradov, nemocníc, orgánov statnej správy (Mrva so svojimi infantilným príspevkami) Procko tiež zabudol na paralelu medzi jeho kamosom Ruskom a spôsobom, ako “odborne” vyhral voľby aj Matovicovi
 
mínus indicator plus

Účel testu   Účel testu

Účelom testu je v prvom rade test minút a nakúpiť dalsi. Keďže sa za chvíľu budú testovať psy, mačky, andulky a skrecky, pán Matovic bude viac nakupovať, bude spokojnejší a uvoľnia sa opatrenia aspoň na pobyt v prírode, kde 14 ročne dieta do prírody ísť môže a 16 ročné za trest, že Matovix nemôže vykázať minutie testu, aby mohol opäť nakupovať, nemôže.
 
mínus indicator plus

Ak nevyhovujú pravidla, zrazu formalizms   Ak nevyhovujú pravidla, zrazu formalizms

Denník SME upozornil, že Lipšicovi napokon o previerku Národný bezpečnostný úrad pomohol požiadať Krajniak. Ministerstvo práce o ňu však nežiadalo podľa Krajniaka preto, aby mohol kandidovať, tvrdil v piatok SME. Iste. Samozrejme. To preto, lebo mu nepomáha, ale kamosovi vybavuje poradenský kšeft. Výborne tato koalícia ide v šľapajách smeru Vykrúca sa ako Kováčik. Nie, to my nie, to sa nestalo takto. No asi mu vybavoval previerku ako jeho sused a bývalý podriadeny a spolukseftar s odpočúvacím systémom preto, aby upiekol makový zavin. Jezisi kriste môže sympatizant bez kritického myslenia získať občiansky preukaz? Evidentne môže. Krajnak robi zo sympatizantov teľce a teľce len hlavami kývu.
 
mínus indicator plus

Sladká naivita   Sladká naivita

Pochybne je pochybne. Či Kovacik alebo Mrkvicka. Ale jasné, naši sú naši.
 
mínus indicator plus

Asi tak   Asi tak

Komédia s hiringami kandidatov. Pritom si ich Boris posledný deň zavolá a vysvetli im, kto vzíde z nezávislej voľby.... No a Krajniak, Lipšicov bývalý podriadeny...
 
mínus indicator plus

Samo marec - templar   Samo marec - templar

Podpisujem sa. Samo Marec ma začína vážne zaujímať. Tak dokonale to asi ešte nikto nevystihol. A tak priamočiaro ako Templar nenapísal. Radosť vedieť, že kriticky mysliaci sú stále medzi nami. Že nie sú len konzumenti a sympatizanti.
 
mínus indicator plus

Ignorovať Igora   Ignorovať Igora

a dodržiavať zasadne a rozumne opatrenia. Papier je fajn po veľkej potrebe, ale nesmrteľnosť neprinesie. Preto aj napriek negativite veľký pozor. Ag testy sú predsalen podarenejšia verzia tehotenského testu, ale toľko falosne negatívnych vypúšťa do obehu nakaziť rizikové skupiny, že to môže dopadnút ako po prvom testovaní. Počty pacientov v nemocniciach začali napriek atómovej zbrani šialenca rast.
 
mínus indicator plus

To je pravda, ALE   To je pravda, ALE

Na SVK chyba kvalita! Vidieť to na všeobecnej ekonomickej a právnej gramotnosti. Vidieť to na fungovaní úradov. A možno ak by sme videli štatistiku obvinených a koľkym bolo obvinenie zrušené, vedeli by sme analyzovať dôvody zrušenia, v kvalite by sme sa pohli. Vyšetrovatelia sú zavalení množstvom prace, píšu formálne odôvodnenia a návrhy. Detto prokurátor. A sudca? Mnohym chyba záujem, oným logické myslenie. Poctivých a schopných je ako šafranu. Mladý je podvodnik, to je jasne. Ale právo musí byt precízne. Neexistuje, aby niekto 1,5 roka nedokázal vypočuť svedkov. Je to ako s automechanikom. Kým jeden mi menil ramena na podvozku 1,5 dňa, špičkovo a za primeranú výšku hodinovej sadzby, druhý sa s tým kašlaľ 2 týždne. Hodinová sadzba nižšia, ale v konečnom dôsledku som zaplatil viac. A velkohubo sa dušoval, čo ja o tom viem, aké on ma dobre referencie, on opravuje tie najväčšie a najdrahšie autá.... asi tak
 
mínus indicator plus

Telenovela pokracuje   Telenovela pokracuje

Tanecky okolo volieb, híringy, hranie sa na demokraciu. Poslanci mali voliť podľa svojho svedomia a vedomia nezávisle.a jedno stretnutie s kollarom a bolo jasne, že šéfom GP bude zilinka. No a stavil by som sa, že šéfom špeciálnej prokuratúry bude Lipsic.
 
mínus indicator plus

Jednoduchý vydierač Slavik   Jednoduchý vydierač Slavik

On to asi za trolla považuje Slávika, ak som dobre pochopil. Ten nešťastník je v podstate jednoduchý človek. Žiadne sofistikovane pripomienky. Využíva len strach a obavy z prieťahov. Z mnohých konaní ho úspešne vyprášili. On pokračuje a skúša, či natrafí na slabých jedincov. A povedzme si pravdu, pri úrovni dnešných úradníkov to zvládne aj hlupák.
 
mínus indicator plus

Fúg je tam viac   Fúg je tam viac

Vo vzdelaní, v skúsenostiach, v kompetenciách... pardon, ale taký Holý ako podpredseda pre legislatívu... to už môže byt Kotleba minister financií, Jano Ľuptak minister vnútra a Kollar predsedom NR SR alebo Matovic predsedom vlády ... ups, vlastne poslední dvaja sú ...
 
mínus indicator plus

Pán premier   Pán premier

Vojde do histórie ako druhý Jan Ľupták
 
mínus indicator plus

Každá smrť je zbytočná   Každá smrť je zbytočná

Je zúfale, ak ľudia zomierajú zbytočne a zufalsie, ak vieme, že predseda vlády je dobrodruh a hochstapler, trpiaci Dunning-Kruger syndrómom, patologicky precenujuci svoje schopnosti, hejtujuci odborníkov a sám navrhujúci riešenia pre zdravie obyvateľov. Jednoduchší volič to však do úvahy neberie a rozhorčuje sa, akí sú ini hlúpi...
 
mínus indicator plus

Ktocie   Ktocie

Situácia okolo SLA mala byt mimo športovca. Ale akosi sa do toho natiahla aj Petra. Nedávne pokusy SLA o storno ubytovania a pod., to sa síce nezdá, ale na podvedomí vytvára nepokoj. Nerozhodujú sekundy, niekedy ani desatiny. Tie baby sú neskutočne dravé, rýchle a vyrovnané. Petra ma natrénované, techniku zvláda brilantne. Už len dobrého športového psychológa, alebo autoritu, ktorí v nej spustia koncentráciu a dravosť a organizačný handycap bude motiváciou ukázať, že aj malé národy miešajú karty.
 
mínus indicator plus

Mochovce   Mochovce

Okrem toho, že je energia z jadra relatívne bezpečná a ekologická, stal sa z projektu politicky penazovod s vydatnostou, aku nemá na SVK žiadna kanalizácia. Mimochodom, Peter Schutz, brilantne majster pera. Musím uznať, hoci nie vždy súhlasím. Dokonca skvelý glosator :)
 
mínus indicator plus

Určite nie   Určite nie

Ved sudy na Slovensku rozhodujú bez prieťahov a spravodlivo, prokuratúra vždy konala bez vplyvu verejnej mienky a súd jej návrhy nikdy nezamieril a vyšetrovateľ obvinil človeka vždy spravodlivo... Zda sa, že pri tej kontrole sa stretlo viac právne negramotných osob
 
mínus indicator plus

Fíha. Odkaz podvodníkom   Fíha. Odkaz podvodníkom

S Američanmi sa nepokúšajte vybabrať :) Určite správne rozhodnutie, ale tá výška trestu je veľmi divná. 19 rokov? Ved za vraždy a zabitie sa u nás nedáva ani polovica z toho. Museli tam byt extrémne silne tlaky na exemplarnost riešenia. Ten Rusko s Kocnerom museli niekoho riadne nasrdiť.
 
mínus indicator plus

Pani Valéria možno hýbe hlavou.   Pani Valéria možno hýbe hlavou.

Ako každý krk :) Len nerozumiem, odkedy sa vyšetrovatelia mediálne sťažujú na to, že ich niekto nahrával. Ved ak nemá čo skrývať, nemôže jej to vadiť. A take hysterické kecy o tom, čo bude o 5-10 rokov. Ta vyšetrovateľka je nejaká divná. NAKA by hlavne mala zamestnať profíkov. Ak idem riešiť 15 rokov starú kauzu, musím očakávať, že by sa ktokoľvek čudoval, čo to je za nápad hľadať dôkazy k 15 rokov starej kauze v dnes v počítači podozrivého....Ved to je choré.
 
mínus indicator plus

Infantilne klamstva   Infantilne klamstva

Mal výnimiek 6 ks. Nie jednu. Ale nejde o Kollarovu, Matovicovu a Holeho s.r.o. SVK. Ide o to, že ľudia zomierajú, sú dlhodobo hospitalizovaní a sú v nemocnici osamotení. Prísne opatrenia. Správne. A potom nejaký ľudsky hnoj zneužije zákon a požiada výnimky pre svojich kamosov. Nie jednu. Ale vyše 1000. A toto v čase srdcervúcich záberov Matovica z nitrianskej nemocnice vyznie ako hlúpa komédia pre hlúpeho voliča. A hlúpy volič, u ktorého absentuje kritické myslenie bude súhlasiť so všetkým. Aj s úmrtiami.
 
mínus indicator plus

Ved toto. Farizej Matovic   Ved toto. Farizej Matovic

Ten sa v tom testovaní fakt našiel. Výnimky môžu byt, Modry papier dodá voľnosť; čo ešte? No jasne, všetko vyrieši AG test... síce nezachytí človeka bez príznakov, ale aspoň budú verejne zdroje vyčerpane a testy minúte. Čo by za to dali dnes lekári v NR, keby mali dostatok AG testov, ktoré Matovic prehajdakal aj tam, kde vedci varovali, že to bude neefektívne, čo sa aj ukázalo. Ale hlavne, že eurolab lambda zarobili
 

1 >

Najčítanejšie na SME