Sobota, 4. apríl, 2020 | Meniny má Izidor

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: bezfarebnypragmatik
1 >
mínus indicator plus

Tlieskam Brano Zurian   Tlieskam Brano Zurian

Šikovný chlap, Banskobystričan so srdcom Tatranca
 
mínus indicator plus

Šikovný chlap   Šikovný chlap

Zdravý rozum, pragmatické myslenie, čestný prístup. Je dostatočne rozumný na to, aby nesiel do politiky.
 
mínus indicator plus

Nie Kollar je problem   Nie Kollar je problem

Ale ľudia, ktorých si so sebou pritiahol... vždy mal sklony vyhľadávať ľudí na hrane zákona, tak sa zdá. Na ministerstvo si dovedie čudného ministra, ten štátnu tajomníčku. Nwcudujem sa, že Maros z SaS odišiel po pár dňoch z min. dopravy z postu štátneho tajomníka.... prepojenia s Poorom. Zevraj s ním ani nebol, keď mu firmu predával. Veď to je identická paralela Kalinak s Basternakom.... a ako sa Kollar rozdrapoval. Pritom je na tom rovnako.... Hollý je další známy človek zo štátnych kseftov so smerakmi.... začínam veriť, že ten Kiska je fakt charakter; že ma s Kollarom a jeho ľudmi problém.
 
mínus indicator plus

Rozumiem   Rozumiem

Z ničoho neviním. Hatina zlodej predal tomu, kto dal viac. Vilagiho treba nebolo. Ten si svoje zarobil prisatý na štátnych aktivitách... ako zlodeji na svk. Je bezpečne, že minister dopravy si zastáva štátnu tajomníčku, ktorá doposiaľ robila s ľudmi z mostu hidu kšefty? Veď mna skoro porazilo....
 
mínus indicator plus

To je neschopnosť.   To je neschopnosť.

Vyhradiť oddelenia a čakať. Nechať dializacne prístroje stat a pocientom predlžovať liečbu. Veď toto je zlyhanie manažmentu v priamom prenose s trvalými dôsledkami na zdravie obávanou, ktorí dialýzu potrebuju. Bez nej sa ich stav rapídne zhorší a ich dĺžka života sa skráti. A len preto, lebo manažér rozhodol, že oddelenia budú prázdne čakať na možný prírastok nakazených Covidom 19 v budúcnosti. Šialený diletantizmus
 
mínus indicator plus

Žiadny omyl   Žiadny omyl

Stat si veľmi dobre postráži každé euro. Len oveckam sa to nedá narovinu povedať. Na druhej stane, tie verne si aj zlatu žilu vyťažia a venujú svojim idolom. Horšie by ale bolo, ak by si to niekto neuvedomi a proste zabudol....
 
mínus indicator plus

Veď OK   Veď OK

Potom je vsetko v poriadku
 
mínus indicator plus

?   ?

Bo to iste. To muselo byt práce nájsť pre predaj zlatého monopolného vajca V SR záujemcu MOL... Mna O. Vilagi nepresvedčil, ako nadobudol majetok. Vždy bol v nejakej statnej funkcii, vždy nechám niekam nominovať, spomína sa naprieč každou finančnou skupinou. Privatizácia detto. Rovnako nalepený od počiatku na štát, ako ostatní “finančníci”. Ostáva mi veriť a dúfať, že minister s poradcom budú transparentní. Pretože doteraz sa len a len dosadzuje vlastnými ľudmi presne tak, ako vždy.
 
mínus indicator plus

Nie je to zla volba   Nie je to zla volba

Pamätám si ho. Bol veľmi divný. Mal aj veľmi zle nápady, najmä s odmenovanim, keď ten, čo vyriešil krádež peňaženky v tescu bol viac odmenený ako ten, čo riešil násilnú trestnú činnosť... Ale nebol zlý. Trochu ma len irituje, že je to človek Oskara Vilagiho, oligarchu, ktorý zbohatol na tomto state počas najväčšieho zločinu v dejinách slovenského hospodarstva- privatizácii. Nie je istota, že sa budú vyšetrovať kauzy “našich”
 
mínus indicator plus

Ano   Ano

Áno, to je fakt. Ak vláda pokryje výdavky domácnosti (fakt chcem vidieť ako to urobi transparentne a nediskriminacne), niet dôvodu na odklad splátok istony a úroku. Ak sa tak rozhodne; logicky bude snaha to kompenzovať. Napr. na bankovom odvode. Ale v čase výpadkov príjmu štátneho rozpočtu bude tendencia nerušiť žiadny zdroj príjmu. No čo, štatisticky mame zadĺženosť na urovni pod 60 %, tak sa nám to zdvojnásobí .... Ja len očakávam, že ak si Taliani a Španieli žili nad pomery a ich dlh bol vyše 100%, tak teraz to vďaka nešťastnej pandemii bude 300% a predchádzajúci dlh sa zvezie s pomocou pomocou z eurovalu ako dôsledok recesie spôsobenej pandemiou..., hoci s ňou nesúvisí.
 
mínus indicator plus

Nič sa v spoločnosti nezmeji   Nič sa v spoločnosti nezmeji

Aby bolo jasne, pozatvárať ich všetkých, tých lumpov. Aby som necital slabomyseľný komentar, že som smerák. ALE! Necital som, že by táto organizácia dávala podnet na PS, alebo Kisku, alebo súčasnú prezidentku p. Caputovu. Tak buď sme slušná spoločnosť a kritizujeme v prípade podozrenia aj tých, ktorým sme fandili, alebo sme spoločnosť falosna a voči svojim sme servilní a nepoctivi.
 
mínus indicator plus

Podivuhodne   Podivuhodne

1. Myslím, že sa nič nepreklapa, ale prolonguje o čas odkladu 2. Banka potrebuje klienta s disciplínou a je tiež v jej zaujme mu pomôcť. Zopár mesiacov neznamená nič. 3. Zvláštna téma z pera pana Schutza. Polyhistor musel dostať šialene zaujímavú objednavku z bankového sektora . Ale chápem, je korona
 
mínus indicator plus

Iný problém je tam   Iný problém je tam

V čase nezgrupovania sa som tam videl vyše stovky vysmiatych ľudí, ktorí asi zabudli, o com opatrenia sú. Darmo mali na ústach tie rúška, i keď lepšie toto ako nič. Oči nechránené. Lebo korona vírus asi rozlišuje poslanca od smrtelnika, však?
 
mínus indicator plus

Zbabraný inžiniering   Zbabraný inžiniering

Nebyt veľkých oči, mohli to už mat v súlade s územným plánom aj skolaudované. Tako je z toho strata. Ale asi si chcel manažment na 10 rokov zabezpečiť od širokého mzdu :))))
 
mínus indicator plus

Stačí byt dôslednejší   Stačí byt dôslednejší

Ak sa zaviedli prednostne nákupy a zákaz počas nich pre osoby staršie ako 65 rokov, rovnaký zákaz musí platiť pre osoby Staršie ako 65 mimo tieto vyhradené hodiny. Chranime predsa zraniteľných a bez tohoto opatrenia ro nemá zmysel.
 
mínus indicator plus

Prinútia ho okolnosti   Prinútia ho okolnosti

Alebo sa zosype. Inej cesty niet. Pre mna trpké sklamanie. Bránenie sa, že sú tam 10 dni aj s cestou neberiem. Bola predvolebná kampaň, v ktorej zazneli sľuby. Na základe čoho tie sľuby boli? Na zaklade dôslednej prípravy? Alebo to boli klamstvá? Beriem možnosť A a očakávam okamžite zásahy a predstavenie stratégie. Zatiaľ nemáme nič len organizovaný chaos a dementnu tabuľku o tom, že svk sa radi medzi 10 najbezpečnejších krajín... s 850 testami denne... A vírus? O ňom vieme 3 mesiace. Pelle bol kritizovaný že sa nepripravil. A to sa akože nová koalícia zodpovedne nepripravovala na prevzatie moci a implementáciu opatrení ??? Bola to len marketingová hra omyl pokus s tým, že keď vyjde, potom uvidíme?
 
mínus indicator plus

Kiska nie je hlupy   Kiska nie je hlupy

Mal na vyber. Byt poslancom, brat poslanecký plat, pracovať, alebo ostať doživotne v pozícii exprezidenta, poberať odmenu vo výške poslaneckého platu, mat k dispozícii vozidlo a ochranku (šoféra)... v podstate niečo take, ako mal Fico, ibaže zákonne. Vybral si pohodlnejšiu možnosť, mat príjem bez zodpovednosti do konca života a hlavne využívať vozidlo, ochranku.... budeme sa skladať do jeho dôchodku. A s drízdami o tom, ako rozdával mzdu nech sa kŕmi niekto iný. Rozdať mzdy a súčasne spôsobovať náklady je cisty alibizmus. Navyse ak niekto prelieta na trase BA-PP-KE milióny EUR. Mal byt chlap a zachovať sa slušne. Buď odovzdať vedenie strany Remisovej, ktorá ma potenciál zvýšiť preferencie a zabezpečiť budúcnosť strany a tiež nespôsobovat náklady využívaním výhod exprezidenta
 
mínus indicator plus

A čo Kollar?   A čo Kollar?

Ten si tam tiež nechal predchodcov?
 
mínus indicator plus

Kotleba   Kotleba

Šéfom vojenského obranného spravodajstva... Devalvácia slovenskej štátnosti, dôstojnosti výkonu verejnej funkcie. Ešte toho Blahu by som toleroval, keďže sa nad ním veľakrát zasmejem, ale Kotleba je ten, koho meno by sa vyslovovať ani nemalo
 
mínus indicator plus

Tieto papalasske praltiky   Tieto papalasske praltiky

Skončiť. Jeden za 18, druhý bez 2 za 20. Kiska aj Fico. Trepali o Slovensku a pritom si riešili osobne anymozity a problémy. Jeden zneužíval ochranku na vyvažanie, druhý lietadlá na to iste. Hnusný socialisticky prežitok.
 

1 >

Najčítanejšie na SME