Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Dávid Tvrdoň (SME.sk)
1 >
mínus indicator plus

 

Jáj, toto (pardon, ja už mám v hlave zajtrajšie voľno), fakt neviem, používame Spotify player a Spotify má slovenskú lokalizáciu, čiže skôr otázka na nich.
16.11.2020 16:20 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Aha, bol nejaký výpadok na Spotify, ale už som fixol. Aké oznámenie v češtine?
16.11.2020 16:05 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Kde sa nenašiel?
16.11.2020 14:43 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Mrzí ma to, nemám poňatia, kde sa diel zasekol, ale je to chyba na strane Googlu, lebo všade inde sa korektne zobrazuje. Už som im poslal bug report. Neviem, prečo im to drhne v poslednom čase, aj s Dobrým ránom boli tento týždeň problémy a nezobrazovali sa nové diely na Google Podcasts.
Reakcia k téme: Klik: Je Google monopol?
24.10.2020 11:53 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Vďaka, opravil som, samozrejme, malo to byť "v piatich farbách"-
 
mínus indicator plus

 

Tu by som podotkol, že biometrický údaj je oveľa zložitejšie ukradnúť než heslo. A čo sa týka odcudzenia takýchto údajov, išlo by o mimoriadne sofistikovaného útočníka, pričom heslo sa dá odcudziť napríklad tak, že niekto ho nechá napísané na papieriku pod klávesnicou a hocikto sa k nemu ľahko dostane. Ak by sme si napísali zoznam "pre a proti", tak biometria jedniznačne vyhráva. Samozrejme, je relevantné diskutovať, či biometria je to najlepšie a čo by mohlo byť ešte lepšie, ale dnes už vieme, že heslá to nie sú.
 
mínus indicator plus

 

Nechceli sme do tohto zachádzať, lebo síce je to nad rámec podcaste a úprimne aj nad rámec našich technických znalostí, aj Intel aj ARM procesory majú zraniteľnosti (chyby), to je bez debaty, rovnako ako takmer všetky technológie. Faktom zostáva, že ARM sa javí aktuálne ako lepšia voľba.
 
mínus indicator plus

 

Síce sa o tom vtedy hovorilo (rovnako ako teraz, ten vývoj vnútri firmy musel trvať roky), ale oficiálne to ani teraz ešte Apple neoznámil, aj my sa s podcaste bavíme len o "údajnej" zmene, avšak teraz to má Bloomberg potvrdené z niekoľkých zdrojov, dozvieme sa 22. júna počas WWDC.
 
mínus indicator plus

 

Vďaka za upozornenie, opravili sme.
 
mínus indicator plus

 

Vďaka, ceníme si.
 
mínus indicator plus

 

Jo, berieme na vedomie, i keď zatiaľ bol ohlas viac pozitívny, toto je asi prvý otvorená výzva, aby sme prestalo byt vtipní. Nemyslim si, že sme, ale chceme to aj nejako osviežiť, mno, nie vždy sa zadarí, ale hej, je to subjektívne. Vďaka za feedback 🙌
 
mínus indicator plus

🙏   🙏

Vďaka za feedback, ceníme si to.
 
mínus indicator plus

 

Vďaka za upozornenie, opravil som.
 
mínus indicator plus

 

Ospravedlňujem sa. A Vďaka za upozornenie, opravené.
 
mínus indicator plus

 

vďaka za názor, je to dobrý feedback. uvedomujeme si to, snažíme sa diverzifikovať témy, ale je ťažké obchádzať týchto gigantov, keď tvoria globálnej technologické spravodajstvo, ktoré sa týka aj nás. už len dodám, že v tomto diele podcastu sme gigantom venovali menej ako tretinu času
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

OK, to som rád, vďaka za info.
 
mínus indicator plus

 

Len pre istotu - predplatné ste si objednali a zaplaitli cez Google Play? Lebo obnova funguje, len ak to bolo cez Google. Keď na to ťuknete, nič viditeľné sa nestane, ale obnoví sa prístup k článkom. Ak ste si predplatné zaplatili inak, tak prihlásením sa aktivuje, jedine, že by ste ho mali vypršané, ale to vám povedia kolegovia na predplatne@smeonline.sk alebo si to po prihlásení viete pozrieť online v profile na profil.sme.sk
 
mínus indicator plus

 

Dobrý deň, s iOS aplikáciou sme nič nerobili, teraz som preveroval, či prihlasovanie na predplatné funguje. Skúste si aplikáciu vymazať a znova nainštalovať, a ak nebude fungovať, napíšte prosím na predplatne@smeonline.sk, kde vás na základe e-mailu identifikujú a vyriešia problém.
 

1 >

Najčítanejšie na SME