Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: impresssia
1 >
mínus indicator plus

 

Presne tak, voliť treba ísť a odovzdať hlas stranám, ktoré majú podľa priskumov šancu sa do parlamentu dostať, napr. Sieť. To že by tu mal Smer vládnuť až do roku 2020 je príšerná predstava, budú ešte viac kradnúť ako kradli doteraz.
 
mínus indicator plus

 

Problémom je, že politická kampaň na Slovensku je hlavne o tom ako čo najviac očierniť svojho súpera, nakydať na všetkých čo najviac hnoja a nie o predstavovaní politického programu a cieľov v prospech občanov.
 
mínus indicator plus

 

Toto všetko tu všetci vidia a vedia, ale prečo im ten zdravý sedliacky rozum neprikáže, aby urobili niečo aby sa to zmenilo?
 
mínus indicator plus

 

Vláda odovzdá v marci rozkradnutú krajinu prešpikovanú korupciou a klientelizmom. To je to čo tu Smer za posledných 8 rokov napáchal.
 
mínus indicator plus

 

Budeme si musieť počkať ďalších 55 rokov, kým dobudujú ďalšie zastávky a potiahnu koľaje aj ďalej.
 
mínus indicator plus

 

Volebné právo by mal využiť každý, kto žije v tejto krajine. Lebo ak tu človek žijetak sa ho ďalšie smerovanie Slovenska týka. Asi ťažko sa dá nájsť strana ktorá by vyhovovala voličovi vo všetkom, ale vybrať sa dá taká, ktorá je programovo najbližšie.
 
mínus indicator plus

 

Naše zdravotníctvo potrebuje hlavne personálnu a programovú zmenu. Dnešný stav nezapríčinili len zle napísané zákony, ale aj konkrétne skupiny, ktoré už viac ako desať rokov na striedačku ovládajú slovenské zdravotníctvo. Kým budú tento rezort viesť ľudia, ktorí ho v súčastnosti vedú, tak sa nikam nepohneme. Sieť ponúka riešenie a hlavne ktorí sú kvalifikovaní, kompetentní. Čislák a podobní pajáci len pritakávajú a plnia príkazy! Matovič Lipšic a spol sú len tajtrlíci, ktorí žiadne riešenia nemajú.
 
mínus indicator plus

 

Oni nejakí mladí pedagógovia u nás sú? Po tomto všetci zdvihnú kotvy alebo budú robiť niečo iné. Vyzerá to tu tak, že na vládu sa spoliehať nedá a nič netreba od nich čakať a už vôbec im nezáleží na vzdelaní tohto národa.
 
mínus indicator plus

 

Už len ten fakt, že sa u nás takéto niečo deje niečo znamená. Keby bolo všetko v poriadku, tak tie sestry neprotestujú a makajú. Nemá každý masérsky kurz a známosti vo VZP. Ale to je ten problém, u nás to funguje práve cez známosti. Systém treba zmeniť a zbaviť sa tých zlodejov, čo rozkrádajú tento štát.
 
mínus indicator plus

 

Hlavné body vo volebnom programe Siete je zavedenie hmotnej zodpovednosti a zákaz schránkových firiem, ktoré dávajú občanovi-voličovi záruku, že sa politik bude správať korektne.
Reakcia k téme: So Smerom alebo bez Smeru?
20.01.2016 15:42 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Súčastní aj minulí vládny predstavitelia, či už Smer alebo SDKU mali doteraz iné priority ako zlepšovanie situácie na školách. Konštruktívne riešenie tu ale je. Sieť vo svojom volebnom programe ponúka zvýšiť platy učiteľov, odborných pracovníkov a nepedagogických zamestnancov v školstve a navrhuje zvýšenie objemu finančných prostriedkov do školstva o 30%.
 
mínus indicator plus

 

Výborný nápad. Okolo tohto ostrova by hliadkovali Kaliňákové po zuby ozbrojené jednotky v nových plávacích vestách.
 
mínus indicator plus

 

Nehody sa stávajú aj 30, 40 50 ročným, na veku nezáleží. Dobre, že sa im nič horšie nestalo..
10.01.2016 21:05 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Týmto príspevkom mám pocit, že denník SME sa čoraz viac a viac približuje dennékom a la Nový Čas. ...tak a všetci môžu začať špekulovať...
 
mínus indicator plus

 

Je to vizitkou tých, čo sa ním nechajú oblbnúť a sú lenivý zaktivovať šedú kôru mozgovú.
08.01.2016 18:52 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

A to je jeden z najzávažnejších problémov slovenského voliča - že si nepamätá. Vo svojej zaneprázdnenosti, pracovnom procese, plnení rozmanitých povinností, kedy nemá čas sa zastaviť, nemá logicky čas si ani googliť a pripomýnať, čo všetko sa tu stalo v nedávnej dobe. Voda na mlyn "šikovným" politikom.
Reakcia k téme: Nepamätáš? VyGoogli si...
05.01.2016 22:22 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

A napriek tomu dokáže tento nezmysel osloviť takmer 40 % Slovenska. Keby žili medzi nami mimozemšťania Smer by mal jednoznačne menšiu šancu vyhrať voľby...
 
mínus indicator plus

 

No Slovensku v súčastnosti neexistuje horšia voľba ako Smer. banda komunnistov bez úrovne, vysmievajúca sa ľuďom do tváre oblbujúca ich akýmisi sociálnymi balíčkami. NIč konštruktívne neponúkajú. Sieť došla aspoň s takouto myšlienkou, školstvo a strednú triedú treba podporiť.
 
mínus indicator plus

 

Tvoj scénár sa mi páči, bodaj by to tak bolo. Pravicoví voliči pôjdu voliť, začína to tu pekne vrieť, škandálikmi sa to len tak hemnží, neverím, že to ľudí nechá ľahostajnými.
 
mínus indicator plus

 

Ak sú všetky tie prieskumy pravdivé, čo sa tu poslednú dobu zverejňujú, ako je možné, že by ho volilo skoro 40 % ? Nejak mi to nesedí.Jednoznačne z tohoto prieskumu mám radosť, kiež by takéto výsledky mali stúpajúce tendencie a Frco klesajúce hlasy.
 

1 >

Najčítanejšie na SME