Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: katkaabetka
1 >
mínus indicator plus

 

No počkaj. Podľa mňa tieto voľby budú veľkým prekvapením. Smer už dávno stratil veľké množstvo hlasov, práve v prospech menších strán.
 
mínus indicator plus

 

On sa k tomu vyjadrovať nebude. pre neho je to len další predvolebný ťah, tak ako štrajk učiteľov a sestričiek. On sa zásadne vyjadruje len k tomu čo chce on sám.
 
mínus indicator plus

 

Presne tak, aj ked mne tam práve nesedí to KDH. Priveľa skostnatených názorov. Títo politickí deduškovia by sa mali už konečne zbaliť. Chce to nové tváre.
 
mínus indicator plus

 

tých viac ako 4,4 oprávnených voličov by malo využiť svoje volebné právo na 100 %!! nenenchajte si ujsť túto príležitosť na zmenu"
 
mínus indicator plus

 

Ak Smer dosiahne vo voľbách väčšinu a zostaví vládu ešte s nejakou menšou stranou, tá si aj tak nič nepresadí : 1. nebude mať dostatočný počet hlasov, 2. Smer si na seba bič šiť nebude a bude pokračovať v tom, čo robili doteraz.
 
mínus indicator plus

 

Komunistické vzdelanie - komunistické praktiky, to nám tu pán premiér s celou svojou úderkou stále dokazuje.
 
mínus indicator plus

 

Otras čo i len čítať. Banda úbožiakov. Toto sa ale deje všade. Otras!
 
mínus indicator plus

 

procházka by bol určite lepší premiér ako ten terajší zlodej, ktorý odpútava pozornosť od problémov takýmito nechutnými kauzami.
 
mínus indicator plus

 

Nuž, čo k tomuto viac dodať. Len to že máte pravdu. Smer je majster v pretvárke, klamstve a osočovaní. Učitelia musia vydržať. majú moju plnú podporu.
26.01.2016 9:38 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Fico sa spolieha práve na tie nízke platy, že učitelia si nebudú môcť dovoliť štrajkovať dlho. Ak ked po týždni začnú niektorí odpadávať, tak už bude na koni.
 
mínus indicator plus

 

Presne tiež som tam nenašla ani náznak irónie. Ak chce byť podnikateľ úspešný možno potrebuje pracovať viac ako 8 hodín denne , ale nepotrebuje k tomu stráviť niekoľko rokov na vysokej škole. By ma zaujímalo, čo autorka študuje a prečo sa hanbí zverejniť svoje meno. A ak má takýto názor na učiteľov, načo do tej školy chodí, ak si to neváži?
 
mínus indicator plus

 

Vlaky zadarmo bol iba obyčajný predvolebný ťah a koniec koncov si ich ľudia zaplati a sami zo svojich daní. Odmietam podporovať cestovanie zadarmo, obzvlášť, keď vlakom cestujem raz za 2-3 roky. Čo by mi ale podporiť nevadilo je opätovné zavedenie tých porušených menších liniek medzi dedinami a menšími mestami, tak už vlaky nechodia vôbec, aj keď práve to si myslím, že by ľuďom bolo viac na úžitok.
 
mínus indicator plus

 

Dajte mu šancu ľudia. Vy chcete, abe tu ostal Fico na veky? Nemáte dosť toho ako sa tu kradne a všetko sa tu rozpadá vďaka nim? Ja Procházku podporím, vyjadril sa, že so Smerom nepôjde, takto by si nemohol dovoliť sklamať svojich voličov.
 
mínus indicator plus

Nechcem poučovať...len na upresnenie   Nechcem poučovať...len na upresnenie

Vlastnícke právo nie je špecializácia práva :) Kanonické právo bolo dakedy regulérna odlasť, ktorú musel právnik ovládať. Už len titul JUDr. znamená juris utrisque doctor, t.j. doktor obojakého práva (teda rímskeho - civilného a kánonického-cirkevného). Pán právnik má síce pravdu, ale na druhej strane, ak niekto skutočne verí v Eucharistiu tak prečo by nemohol dostať oplátku.
 
mínus indicator plus

 

Presne a oni im tie sľuby obyčajne veľmi nevychádzajú. Takže - 30 tak max kdesi na Kysuciach o ť hodine rannej..
 
mínus indicator plus

 

Dosť o tom pochybujem SaS a OľaNO sú jediné politické strany, ktoré sa jasne vyjadrili, že do vlády s Ficom nepôjdu. Že má osobný pocit že by bol dobrý minister financii, tak nech ho má, ale ak ním chce byť tak bude musieť spolupracovať jedine s Procházkom,
 
mínus indicator plus

 

Potešíš akurát tak Fica. Človeku s takýmto postojom ako máš ty by malo byť natrvalo odobrtaté volebné právo. Lebo zjavne netušíš načo ho máš.
 
mínus indicator plus

 

Osobne si myslím, že to bude úplne presne to isté. Pre spotrebiteľa sa zmení len meno a farba.
 
mínus indicator plus

 

ťažkú prácu má Vojáček, to vyžaduje veľa prepotených tričiek vymyslieť aspoň jeden komentár a obhajovať niečo, čomu už tu fakt málokto verí (aspoň na tejto diskusii)
29.10.2015 14:48 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Títo dvaja v koncoch zjavne sú, ale netvrdila by som, že celá opozícia. Títo dvaja robia len medvediu služby a tí zadubení frcovoliči by sa mohli už konečne uvedomiť.
 

1 >

Najčítanejšie na SME