Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: treborj
1 >
mínus indicator plus

 

Papalášizmus v priamom prenose. Nejako je ten Kollár veľmi zásadový prvok v riadení štátu, čo chvíľa, zasadnutia vlády budú v nemocnici. Čo na tom, že je predsedom PS. A že predsedom nejakej rodinnej s.r.o.? No, Matovič sa nevie rozhodnúť, ako bude ďalej, tak sa musí spoliehať na spriaznenú dušu(aj spoločnú povahu). Skúsenosti s predajom cukrovej vaty sú dnes na nezaplatenie.
25.11.2020 12:48 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Ako sa niekedy hovorilo : svojich si obesíme sami. Keby len súdy chýbali Slovákom. Silné motto, slabá káva.
 
mínus indicator plus

 

Matovič je názorný príklad keď dospelý človek ešte nevyrástol z krátkych(detských) nohavíc. Ešte opozičnú politiku ako tak zvláda, ale jeho vlastné vládnutie je samá pohroma, spojená s vyrovnávaním si osobných účtov. Je to ako na pieskovisku, ty si mi pokazil bábovičku ja ti musím zato rozkopať tvoj hrad.
23.11.2020 12:41 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Áno, autor má pravdu, chceli sme zmenu, ale Matovič v hlbokej spolupráci s SME rodina nám to prehrávajú. Už sa bojím otvoriť chladničku, že mi s nej vyskočí a začne dávať svoje "rozumy". Matovič nevie, že niekedy veľa je oveľa horšie ako zle. Je narcis s prvkami geniality(aspoň si to on o sebe myslí).
 
mínus indicator plus

 

Je smutné, že naša armáda je ešte stále v 19 storočí. Keď nakúpila vrtuľníky BLACK HAWK UH-60M bez vojenskej výzbroje tak to sme väčšinou obišli mlčaním a odporúčaním dokúpiť aspoň gumipušky na ich dozbrojenie. A teraz nám armáda znovu predvádza svoju technickú úroveň. Keď osobné údaje zapisujú ručne na papier bolo by treba uvažovať v rámci tiež šetrenia, aby v novom testovaní použili "griflík + kriedu"(tabuľku + kriedu). Ušetria sa financie, griflík sa dá rýchlo zmazať a začať nanovo zapisovať údaje, Veď ako sa ukazuje, že tie z prvého kola sa aj tak hodia na dve veci. Je na občanoch aby si ich použitie skonkretizovali.
 
mínus indicator plus

 

Ťažko je hodnotiť dospelého človeka, ktorý má mentalitu pubertiaka. Je sa len čudujem, čo ešte vydrží Sulík a čo je za jeho tolerovaním výstrelkov Matoviča. Žeby len nostalgia za minulými časmi?
 
mínus indicator plus

 

Pán Fico a Vás neuráža skutočnosť, že ste v posteli mali a osobne ste sa zasadili a umiestnili na Úrad vlády pani(slečnu) Troškovú. Kde beriete tú drzosť, že minulosť sa nepočíta. A čo Ministerstvo vnútra s Vaším podareným najlepším ministrom Kaliňákom, Ministerstvo spravodlivosti na čele sHarabínom ? A čo zdravotníctvo? Nazývať niekoho prostitútkou je skutočne odvážne, len musíte začať od seba. Ak toto je Vaša vysnená tretia cesta, dobre, že sme na jej tragickom konci. Zbohom, buďte v pekle, priatelia.
 
mínus indicator plus

 

Darebácky štát, darebácke spôsoby. Keď na jednom človeku stojí reálny život v štátiku, keď to čo sa povie pred hodinou už reálne neplatí, keď štát je v totálnom rozklade, keď si zamieňame parlamentnú demokraciu za autokraciu. Milujem Slovensko. Vivat. Vivat.......
 
mínus indicator plus

 

Pellegríni bol, je a bude predcedom, ktorý predcedá ale navládne.
Reakcia k téme: Pellegrini má slabý Hlas
12.11.2020 12:55 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Kto sa vzdáva slobody pred bezpečnosťou, slobodu si nezaslúži.
12.11.2020 12:38 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Jeden dobrý, charakteristický,   Jeden dobrý, charakteristický,

že vraj Matovič je ako slon na strome, nikto nevie, ako sa tam dostal, no je isté, že spadne späť dole. A že vraj Slováci nemajú cit pre popis aktuálnej situácie. (Ľudová tvorivosť).
Reakcia k téme: Posunuté súradnice núdze
12.11.2020 12:33 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Darebácky štát ostáva, ale už nie za Fica ale za osvietenej hlavy Matoviča. Prichádza socialistické zdravotníctvo. Verchuška sa bude liečiť v zahraničí a nám ostanú testy na korónu. Je dokázané, že najhorším majiteľom čohokoľvek je š t á t a nedá mi pripomenúť, že elektronické zdravotníctvo bezplatne poskytla štátu Penta, ktorá za jej vývoj zaplatila cca 3.000 000 € a štát premrhal za to isté doteraz nefunkčné za cca 1.000 000 000€. Viac info u pána Rašiho. Matovič vedome vytvára občanov 2,3,4 kategórie. Tento spolok, ktorý sa nazýva Vláda nie je Vládou pre občanov ale znovu sa opakuje situácia pred rokom 1989. Je to spolok bezpohl.vných, farize.ských prizdisr.čov.
 
mínus indicator plus

 

Ha,ha,ha.....už sa teším, keď pôjdem do krčmy a výčapník(a) mi urobí výter a do tridsiatich minút rozhodne, či mi načapuje pivo alebo budem musieť ísť do karantény. To sme sa dožili. Kam až padá ľudská servilnosť a "prizdisráčství".
 
mínus indicator plus

 

ako pre koho, ale sýty hladnému neverí. Lepšie je byť zdravý a bohatý ako chudobný a chorý. Tak hovorí ľudová múdrosť.
 
mínus indicator plus

 

Je to paradox, keď o priebehu epidémie rozhoduje minister obrany. Vieme, že je na čele organizácie štátu, kde rozkaz je viac ako zákon. A tak potom tá skutočnosť vyzerá. Alebo preberá rolu čierneho murína? Mal by si uvedomiť, že niekedy menej je viac.
 
mínus indicator plus

 

Ja k článku pridávam slávny výrok Winstona Churchilla: "Kapitalizmu je vlastná jedna vada, nerovnomerné rozdelenie bohatstva. Socializmu je vlastná naproti tomu jedna cnosť, rovnomerné rozdelenie biedy". Bodka.
 
mínus indicator plus

 

Oceňujem, že autor nikomu nevnucuje svoj pohľad na realitu života. Pre nás, Slovákov a Slovenky je tento ich spôsob života nepochopiteľný, aby som nebol nekonkrétny, aj pre mňa, ale asi život v USA konkrétne v New Yorku musí byť neskutočne zaujímavý, hlavne pre vnímavého a citlivého človeka. Vďaka, majstre.
 
mínus indicator plus

 

Keď sa politická objednávka premietne do reality. Kto a za akých podmienok bude chcieť prebrať právnu a technickú zodpovednosť za stavbu, ktorá prakticky 2 roky je mŕtva? No, ten teáter s vrtuľníkom príde hodne draho. Hlavne že sa ukázala "odbornosť" hlavných aktérov.
 
mínus indicator plus

 

Predavač cukrovej vaty sa nezmenil, je stále svojsky originálny. Škoda len, že v podstate si mýli pojmy, z fantázie chce vyrobiť realitu.
 
mínus indicator plus

 

Druhým, nasledovníkom, áno, originálom nie, aj to je božia a slovenská spravodlivosť. Treba uznať, že sa vedia postarať o seba. Ako vždy na Slovensku zvíťazí spravodlivosť a téza, padni komu padni, platí len do budúcnosti. Bezvadná hra na slepú babu.
 

1 >

Najčítanejšie na SME