Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: treborj
1 >
mínus indicator plus

 

Pre veksláka nič nie je problém. Ukázal to aj v minulosti, keď veksloval 200 m od Dvoch Levov v Bratislave v hoteli Kijev a ukázal ako si vie vysporiadať svoje "obchody".( Bolo by zaujímavé vedieť, komu za ochranu odvádzal "dane", veď také obchody musia mať aj policajné krytie. Alebo by ŠTB a ZNB nevedeli, čo sa im robí priamo pod nosom?)
 
mínus indicator plus

 

Ešte menej ako 3,5 roka musíme byť svedkami a účastníkmi skutočnosti, ktorá vznikla po voľbách 2020. Výsledok hovorí za všetko. Duševný vekslák a skutočný vekslák sa dostali ku kormidlu štátu nečakane, ale sú obrazom politického života a kultúry na Slovensku. No čo už, vyhrali voľby, môžu všetko( aspoň oni sú o tom presvedčení).
 
mínus indicator plus

 

A prečo negeneruje stratu Svet zdravia patriaci PENTE? Prečo sú neustále v strate štátne nemocnice? Žeby sa predsa ukázalo, že štát je najhorší vlastník? Z cudzieho krv netečie?
 
mínus indicator plus

 

Je veľmi zaujímavé, že Trnka ešte stále behá po slobode! Tam prokurátor nevidí možnosti ovplyvňovania svedkov? Ani trestnú činnosť? A čo skupina J&T, Slávia kapitál, kedy tí prídu na rad? Otázok je veľa, ale keď polícia a prokuratúra sa činia tak, ako sa činia, skepsa do budúcna je oprávnená.
 
mínus indicator plus

 

Zvyčajná taktika tohto duševného veksláka. Najprv zamietnuť, potom vykradnúť predložený návrh a potom sa tváriť ako jediný spoľahlivý záchranca a spoľahlivý autor. Matelko, už sa bojím aj otvoriť chladničku, či mi z nej nevyskočí a nezačne mentorovať.
 
mínus indicator plus

 

Treba si zopakovať oslavy 17.novembra a krivka chorobnosti bude určite na vzostupe. Keď ešte ani polícia SR nevie, kto sa na poslednej zúčastnil.?!
 
mínus indicator plus

 

Keď pomstichtivosť je viac ako zdravý rozum. Matovič to má zapísané vo svojej duševnej charakteristike. Duševný vekslák iný už nebude. A že sú to práve deti, kde si chce riešiť svoje ego je len jeho veľmi smutnou vizitkou. Nevinní trpia aj keď to teraz necítia. Život je krutý a vyhraté majú len tí najlepšie pripravení.
 
mínus indicator plus

 

Nad činnosťou nášho policajného zboru je možné len sa ha, ha, ha.........! Toto pripomína doby, keď predsedovi vlády SR nevedeli doručiť predvolanie na súd s pani Radičovou.
 
mínus indicator plus

 

Keby tak zatýkali toho, ktorý vlastnou hlavou zohnal 30-40, tak to príde celá NAKA aj s náčelníkom? Toto divadlo bolo len ukážkou sily a asi bolo treba prevetrať všetky overaly, či sa do nich nedostali mole. Hlavne, že tam boli kamery všetkých televízií, aj takto sa robí politika.
 
mínus indicator plus

Pán Tkačenko, nezabudnite že   Pán Tkačenko, nezabudnite že

aj Hitler sa dostal k moci demokratickým spôsobom. Táto skupina ľudí, ktorí sú priamy odporcovia demokracie, využíva princíp demokracie na presadzovanie svojich idei. A ak sa im to podarí, stačí sa vrátiť v histórii o 87rokov dozadu. Je pravdou, že na svete nie je dostatok chleba, aby sa zavreli všetky ústa, ale to neznamená, že môžeme tolerovať výčiny tejto skupiny politického/kriminálneho spektra.
Reakcia k téme: Aj volič ĽSNS je občan
01.12.2020 8:05 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Zhromaždenie je prejavom slabosti štátu a nie prejavom demokracie. Účastníci prišli na to, že im za nezákonné konanie nič nehrozí. Pre obyčajných ľudí platí stále núdzový stav, pre nich určite nie. Popierači demokracie využívajú prednosti demokracie!
 
mínus indicator plus

 

????????? prečo práve v Nitre ? A kto mal byť konečný adresát zásielky ? Príliš veľa otázok a nejako málo odpovedí!
 
mínus indicator plus

 

Ale nám tie "oslavy 17.novembra" vyšli nejako draho. Hlavne, že sme odmenení rovnako. Bol by som zvedavý, ako polícia pokutovala známe tváre z politickej sféry, ktoré sa tejto obskurtnej akcií priamo zúčastnili. Alebo ešte stále sú to naši ľudia?
 
mínus indicator plus

 

Vyššie platy, to je heslo dnešných učiteľov. Je to mantra, ktorá nepozná hornú hranicu. Svoje schopnosti prejavili aj v televíznych šotoch z "osláv 17.novembra", kde si prezentovali názory, ako deti vrátiť do škôl. Sedieť doma a požadovať zvýšenie platu. A to že im asistovali priamo poslanci SMERu, je priamou ukážkou ich charakteru.
 
mínus indicator plus

 

Otec obvinenej stratil súdnosť a bolo by dobre poznať jeho reakciu, keby bol v opačnej pozícií. Ako sa môžu cítiť rodičia postihnutej strany? Áno, rodič má právo chrániť svoje dieťa, ale robiť z predpokladanej vrahyne martýrku, to už je trochu silná káva. Dieťa bolo asi vychovávané tak, ako sa vo vyhrotenej situácii zachovalo. Rodina je základ života.
 
mínus indicator plus

 

Ešte stále Vás baví uverejňovať jeden článok viac ako 14 dni? Je mi trápne, ako do nekonečna dokážete prezentovať jeden príbeh.
 
mínus indicator plus

 

Hlavne zdravie, úsudok je v poriadku. Vážim si Vašu prácu pán Vagovič.
 
mínus indicator plus

 

Ak toto boli priateľky, tak sa skláňam pred genialitou Kollára. Už aby začal písať pamäti, ako sa dostal z predavača cukrovej vaty na na čelo parlamentu. A že vraj priateľky, ktoré slovenskému pašovi len vynosili jeho semeno. Má to ďaleko do háremu, ale aj toto sa na Slovensku počíta. Len tých eunuchov okolo neho je až priveľmi veľa.
 
mínus indicator plus

 

Dobrý postreh, ale preklep ostane preklepom.
 
mínus indicator plus

 

Papalášizmus v priamom prenose. Nejako je ten Kollár veľmi zásadový prvok v riadení štátu, čo chvíľa, zasadnutia vlády budú v nemocnici. Čo na tom, že je predsedom PS. A že predsedom nejakej rodinnej s.r.o.? No, Matovič sa nevie rozhodnúť, ako bude ďalej, tak sa musí spoliehať na spriaznenú dušu(aj spoločnú povahu). Skúsenosti s predajom cukrovej vaty sú dnes na nezaplatenie.
25.11.2020 12:48 | Oznám správcovi
 

1 >

Najčítanejšie na SME