Sobota, 4. apríl, 2020 | Meniny má Izidor

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: simyslim
1 >
mínus indicator plus

Blaha   Blaha

je ***** ktorý potrebuje psychiatrickú liečbu. a že je na kandidátke na 11. mieste, hovorí to veľa o falošnosti tzv. nového Smeru. Nový Smer, staré špiny.
 
mínus indicator plus

keď sa ministrami stáva   keď sa ministrami stáva

odpad neschopných straníckych aparatčikov (a potom smerom "niekde do bruselu"), potom nečudo, že tá štátna správa vyzerá ako vyzerá.
 
mínus indicator plus

komunistickí papaláši   komunistickí papaláši

vždy opúšťali svoje funkcie "zo zdravotných dôvodov". V prípade súdruha Fica to bude to isté. A potom si bude on, akože proletár od Topoľčian, užívať buržoázne luxusné životné podmienky, ktoré rádovo presahujú jeho oficiálne príjmy. A zdevastovanému rozkradnutému národu po 13 ročnom besnom vystrájaní Smeru zostanú len oči pre plač.
 
mínus indicator plus

cirkev robí Smeru kampaň   cirkev robí Smeru kampaň

Volebný líder Smeru, strany sociálnych netvorov, v plnej predvolebnej kampani na audiencii u pápeža. To je jasné miešanie sa katolíckej cirkvi do politiky a účasť na predvolebnej kampani Smeru. Cirkev pripravuje červeno-hnedú koalíciu, iba slepý to nevidí. Katolícka verchuška má očividne na smerákov slabosť a možno sú za tým spoločné kšefty - najprv Šefčovič na KBS počas prezidentskej kampane, teraz Pelegrini ešte vyššie, rovno u pápeža. Cirkev miluje každú totalitu, a preto ju vždy aj okato podporí. To sú tie ich hodnoty...
 
mínus indicator plus

kuknem na Putina   kuknem na Putina

a je mi jasné, že Mongoli v Rusku vládli naozaj veľmi dlho. Mongoli zostali v ruských génoch, v ruskej mentalite a v ruskej kultúre. Ktokoľvek zažil napr. počas komunizmu ruskú vojenskú posádku vo svojom meste, potvrdí, že sa správajú ako Mongoli dodnes.
 
mínus indicator plus

odfláknutá fušerina a ľahostajnosť   odfláknutá fušerina a ľahostajnosť

toto budú príčiny tejto strašnej tragédie. niekto neurobil, čo mal a kašlal na to. to nebude o tom, že niekto zabudol v byte vypnúť plyn. niekto už vyššie písal, ako sa fušerskou ľahostajnou chybou pri pozemných prácach mohlo stať, že vybuchli horné poschodia a doslova vystrelilo strechu. mám taký pocit, že toto odráža stav, do ktorého sme sa tu ako spoločnosť dostali. hore nekompetentní frajeri bez svedomia, dole ľahostajní až apatickí podriadení. každý tu s3rie na všetko. po mne potopa. alebo vybuchnutá bytovka, ako v tomto prípade. dopadne to ako vždy - zodpovedný nikto, skutok sa nestal.
 
mínus indicator plus

aha, tak preto včera Fica akože obvinili   aha, tak preto včera Fica akože obvinili

za "rasistické výroky" a celá smerácka svoloč sa hrala na pobúrených... aby to vyzeralo, že aj Fica predsa stíhajú, padni komu padni, a ešte aj výbor smeráčikov sa tým ide akože zaoberať. A zatiaľ pekne vykrútia krk Kiskovi čoby daňovému podvodníkovi a nepustia ho k voľbám. Strašne musí smeráčikom lepiť, keď už toto idú robiť. Na voľby sa spoliehať nemôžu, treba oživiť boľševické a mafiánske metódy. Saková si miesto na kandidátke predsa musí zaslúžit. A preceda znova príde Bonulu na večierok - treba sa predsa jeho majiteľovi poďakovať za jeho verné služby.
 
mínus indicator plus

Pele si to užije   Pele si to užije

konečne bude niekde, kde väčšina je ako on. ale prečo mu to má platiť Slovenská republika, to nechápem.
 
mínus indicator plus

waw, a čo na to náš   waw, a čo na to náš

bývalý "digitálny líder", toho času nesvojprávny polopremiér? ten by vedel hovoriť, kam išla tá miliarda eur, čo oficiálne bola minutá na elektronizáciu štátnej správy... žeby niečo z toho spapal aj jeho určite plne digitalizovaný byt, na ktorý akože zarobil, keď predal svojmu asistentovi akúsi halu v BB (odkiaľ zobral na halu, už nikomu nepovedal - možno otec-dôchodca daroval, tak sa to dnes robí). no ale povedzme si rovno - však Estónci nemajú diaľnice, tak mohli euráče naliať do e-systému a zrejme pritom zabudli estónski "naši ľudia" nenažrane kradnúť.
 
mínus indicator plus

ak včera hovorila o demisii,   ak včera hovorila o demisii,

nech ju dnes podá, ak má ešte štipku hrdosti. a čakal by som, že si ešte povie o ficovi verejne svoje - aký požičaj, taký vráť. nie, súdružka ministerka, za tri mesiace, čo sú do volieb, už toto smerom a pentagramom zdevastované a rozkradnuté zdravotníctva nezáchránite, nehrajte sa na spasiteľku. ale také niečo ako pevný charakter je zbytočné čakať od kohokoľvek, kto sa dal do služieb smeráckej mafie.
 
mínus indicator plus

ajaj,   ajaj,

Pán (znova) nevypočul modlitby Kuffove... Zrejme preto, lebo ten už dávno nemá žiadnu vieru, len robí politiku a to sa Pánovi nepáči. Amen.
 
mínus indicator plus

keď už aj očkovanie je   keď už aj očkovanie je

predmetom politických kšeftov a budúcich koalícií, nič iné si fakt ani nezaslúžime, ako byť sprostým, chorým a zadlženým národom, ktorí vedú špekulanti, podvodníci a zlodeji. Naviac skrátke nemáme. Aj toto je ďalší náznak toho, ako sa tu môžeme v marci tešiť n červeno-hnedo-čiernu politickú sra čku.
 
mínus indicator plus

a toto snáď   a toto snáď

vševediaci súdruh preceda nevedel, keď nedávno na tlačovke hovoril, nech ide kalavská ľuďom do svidníka vysvetľovať, že kvôli nej prídu o nemocnicu a budú cestovať 200km do najbližšej nemocnice? alebo už milióntykrát vedome klamal, zavádzal a strašil ľudí? ale 20% slovákov sa páčia ***** podvodníci a špekulanti, takže vševediaci a všemohúci najsociálnejší preceda a jeho svoloč tu budú strašiť ešte aj po voľbách.
 
mínus indicator plus

aj toto je ficova vizitka   aj toto je ficova vizitka

ako devastuje tento štát, počnúc ministerkou, ku ktorej sa choval ako k handre. on ľudí nemá za nič. nový smer, nová špina. ak sa kalavská cítila ponížená, mala hovadu napluť do ksichtu a s hrdo vztýčenou hlavou odkráčať. fico sa bál, že ľudia vo svidníku prídu o nemocnicu... ale on, papaláš s limuzínou a ochrankou, by si vo svidníku nenechal ani krv odobrať. on má predsa pre seba a svoju svoloč papalášsku nemocnicu v bratislave, pre horných 5000, samozrejme zaplatenú z daní pracujúcej chudoby.
 
mínus indicator plus

však "zodpovedná zmena", nie?   však "zodpovedná zmena", nie?

Pellegrini už kampaňuje pod heslom "zodpovedná zmena". Presne to mladí chcú, aj Kotlleba hlása zodpovedné zmeny... To len bude "zodpovedná zmena", keď symbolicky 14. marca tu budeme mať vládu komunistov-neonacistov-nacionalistov plus jednej predajnej politickej nevesty. To bude taká zodpovedná zmena, až sa z nej pos******.
 
mínus indicator plus

dostal doživotné teplé miestečko   dostal doživotné teplé miestečko

v parlamente, lebo vlastnou hlavou umožnil hladko vytunelovať SDĽ (smerák by povedal "integrovať"). A keďže bol pred sto rokmi odborným asistentom na akejsi fakulte, strčili ho smeráci do školského výboru, však odborník, nie? Jeden z tých smutnotrápnych kolaborantov, vďaka ktorým súdruh preceda najsociálnejší urobil zo Slovenska rozkradnutú mafiánsku džamahíriju, z ktorej kto môže, utečie. A stále dokáže byť volebne zaujímavým pre desivých 20%, takže môže si mädliť ruky preceda a možno aj smerácky panáčik, ktorý teraz prežíva svojich 15 minút slávy v médiách, lebo z ostatných smeráckych papalášov je ľuďom už na zvracanie. A tento aspoň môže dookola rozprávať, že nič nepočul a o ničom nevie - lebo to je pravda, k ničomu ho nikdy nepustili. Kolaborant za prachy, za ktorého sa hanbí každý poriadny ľavičiar.
 
mínus indicator plus

fico ho posiela do debát   fico ho posiela do debát

lebo tento prostý a bezvýznamný poslanec, ktorý má len hlasovať ako mu prikážu, nikdy pri ničom zásadnom v smere nebol a nič nevie. donedávna ešte ani fico nevedel, že tam vôbec nejaký takýto panáčik sedí. a panáčik sa môže aj tváriť, že akože sa ani nič nestalo. je to presne ten typ užitočného idiota, na ktorých stál komunizmus a na ktorých stojí aj smerácka mafiánska kleptopartaj.
 
mínus indicator plus

tak a teraz nech polopremiér   tak a teraz nech polopremiér

do troch minút zvoláva bezpečnostnú radu štátu, lebo na čele vojenského spravodajstva je ***** . A do ďalších troch minút nech je NAKA u Balciara. Pooblieval Naďa vedrami špiny a teraz sa bude ešte aj rehotať všetkým do ksichtu? Lump patrí do lochu. Lenže zrejme sa, ako vždy, nič nestane, starý pán Balciar bude ďalej, ani sám nevie ako, brutálne zarábať, synáčikovi bude nosiť prašule v igelitke a chudáčik jeho synček si bude musieť kupovať ďalšie a ďalšie haciendy. Aj ja by som chcel, aby môj foter na staré kolená tak prudko bohatol... ;)
 
mínus indicator plus

škoda   škoda

mohol dostať krásnych 2,5% hlasov. a teraz tie hlasy pôjdu u-hád-ni-te ko-mu.
 
mínus indicator plus

nie je toto niečo ako vojna v Iraku?   nie je toto niečo ako vojna v Iraku?

Ako sa neskôr ukázalo, tam boli skutočné zámery úplne iné, než čo sa hovorilo oficiálne. Amíci si v OSN povymýšľali kadečo, len aby im to odhlasovali. Tak by ma zaujímalo, ako to je aj s touto "klimatickou núdzou" naozaj a čo sú tie skutočné zámery v pozadí. Lebo ja som za posledné desaťročia, a to rátam aj komunizmus, zažil kadejaké kampane, kde išlo o niečo úplne iné, ale to sa ukázalo až po tom, čo jednu kampaň vytlačila ďalšia a ľuďom sa už mohli rozviazať jazyku bez strachu z trestu a straty zisku z vydareného kšeftu. He, doba faktuálna či postfaktuálna, verchušky si robia s plebsom, čo im práve napadne.
 

1 >

Najčítanejšie na SME