Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Varysseblizi
1 >
mínus indicator plus

 

Jeden poslanec v parlamente nič neodsúhlasí, to je snáď každému jasné. Ale môže pomôcť lobovaním cez známosti. Smutné je ale to, že väčšina dnešných poslancov hlasuje, tak ako sa im prikáže, bez ohľadu na svojich voličov a bez ohľadu na svoj vlastný názor.
 
mínus indicator plus

 

To by ma zaujímalo, ktorá strana si chcela hlasy kúpiť.
 
mínus indicator plus

 

Ja voliť pôjdem aj keby bola snehová kalamita. Túto krajinu treba nasmerovať iným smerom ako ten čo má teraz.
 
mínus indicator plus

 

Veď to je to, že fúra ficovoličov má nižšie IQ ako hŕstka tých Kotlebových. Slovensko zobuď sa v sobotu ráno!!!!
Reakcia k téme: Fico predstiera, Kotleba nie
03.03.2016 14:00 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Tajné dohody medzi politickými vodcami zdá sa fičia v plnom prúde...títo dvaja spolu...hotová katastrofa!
 
mínus indicator plus

 

Malichernosti? Tak vieš, niektorí mali zas príležitosť sa zabaviť na "úrovni", predviesť drahé šaty, vyhladené vrásky, podobne ako najnezmyselnejšej akcii roka Plese v opere. Keby tie peniaze radšej dali do detských domovov, to by malo aspoň zmysel.
 
mínus indicator plus

 

Bojujú za lepšie podmienky. Roky sa tu v školstve nič nerobí, úroveň stále klesá. Kto má školopovinné deti, tak vie ako často sa menia učebnice ako chýbajú pomôcky atd. Celé školstvo potrebuje jednu veľkú reformu
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
25.02.2016 9:49 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Určite by bol lepší premiér ako ten čo je teraz. Fico sa začína zamotávať do vlastnej pavučiny a zdá sa že mu už rupli nervy. Aj tak už presluhuje a mal by ísť na odpočinok.
 
mínus indicator plus

 

Orava nie je od BA až tak ďaleko, keď sa to tak vezme, ale informácie tam žiaľ bohu nedorazia, takže tam ľudia žijú v akejsi ilúzii, že ich vodcovi na nich záleží. škoda, len, že na to dopláca aj zvyšok Slovenska.
 
mínus indicator plus

 

Nehovorí len o hmotnej zodpovednosti a zrušení schránkových firiem. Veď tam hovorí aj o zvýšení zárobku bežnej rodiny, o zrušení dane zo straty, povinné preškoľovanie vodičov a povinnú zdravotnú službu tam, kde nemá zmysel, atd... Do volieb si myslím, že budú zverejňovať ešte viac.
 
mínus indicator plus

 

Akosi som nadpis k tomuto článku nepochopil a ani samotný článok. Osobne si myslím, že 13 rokov je dosť dlhá doba, aby sa človek v cudzej krajine socializoval. Asi nebola sestra a jej rodina dostatočne komunikatívna..
 
mínus indicator plus

 

Treba mať učiteľov, ktorým záleží na tom čo robia, záleží im na tom, aby žiakom odvzdali to najlepšie čo môžu. Aj učiteľ je len človek a musí z niečoho žiť, platiť účty atd...z tých mizerných platov to ide ťažko, ja im držím palce, aby vydržali a dobojovali úspešne až fo konca.
20.01.2016 13:31 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Trošku prehnané takéto velebenie Štúra si myslím. Nechcem povedať, že by nemal určité zásluhy na vývoji vecí, ale toto sa mi zdá fakt prehnané.
 
mínus indicator plus

 

Ten kto je čistý, nech hádže kameňom... Bol to výborný komentátor, známa osobnosť a zaslúži si, aby sa o tejto smutnej udalosti písalo. Nerozumiem aký s tým máte problém..
 
mínus indicator plus

 

Veľmi dobre ste to napísali. Príšerky síce nepoznám, lebo TV doma nepotrebujem, ale takto nejako to u nás vyzerá. Ja dúfam, že si to tá jednoduchšia časť nášho obyvateľstva, ktorá podporuje Capa v marci uvedomí..
Reakcia k téme: Duch strachu
15.01.2016 15:05 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

J asi naopak myslím, že to je dosť veľký problém. Rovnako ako pri závislosti na alkohole alebo drogách postihnutý dokáže míňať nehorázne peniaze na svoju "drogu". Potom vznikajú pôžičkárne typu Pohotovosť, ktoré na týchto závislých chudákoch len zarábajú. Súhlasím, že tu je koreň problému a treba ho riešiť. Vňčšinu herní treba pozatvárať!
 
mínus indicator plus

 

Plný súhlas. Siež má najvyššie preferencie z opozičných strán, tak hádam sa im s tým podarí niečo urobiť.
 
mínus indicator plus

 

Sa asi snaží zvrátiť situáciu a zabrániť výpovediam. Bohužiaľ na Smer treba takúto taktiku, ale vyzerá to tak, že v tomto prípade to nepomôže, keď pánovi premiérovi je to jedno. Hlavne, že nasľuboval.
 
mínus indicator plus

 

Super nápad, aspoň sa ľudia majú nad čím trocha zastaviť a potrápiť si mozgové hemisféry.
 

1 >

Najčítanejšie na SME