Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: harmonyman
1 >
mínus indicator plus

 

Máte tam chybu. Váš hlas pre Milana Ftáčnika. Očakávajte z centrály SMERu v najbližších dňoch ďakovný list.
 
mínus indicator plus

 

Tú stranu dávno pred ním pochoval Dzurinda s Miklošom. Frešo sa aspoň zachoval ako chlap a v strane zostal do úplného konca..
 
mínus indicator plus

 

Veľmi veľa športových odborníkov sa tu veru našlo
 
mínus indicator plus

 

Keď si človek vezme za aké veci rezignujú ministri v západných a severných krajinách, tak neviem či sa mám smiať alebo plakať..
 
mínus indicator plus

 

Môj odhad na základe udalostí z posledných dní je, že rozhodne pár stoviek hlasov a Frešo porazí Ftáčnika. Paradoxom je, že krásnych 8% pre Janka Mrvu alebo 10% pre Jurka Drobu sú v konečnom dôsledku hlasy pre kandidáta SMERu - Ftáčnika. Verím ale, že takúto ľahkú matematiku si ľudia uvedomia a pri krúžkovaní si vyberú skutočne iba z RELEVANTNÝCH kandidátov. Držme si palce.
 
mínus indicator plus

 

Kusému v podstate o nič nejde, tak môže veselo spať, tak ako počas celého jeho pôsobenia v Novom Meste. Podľa všetkých prognóz to vyzerá, že Bratislava sa spojí a Frešo predsa len predstihne Ftáčnika. Smeráci predsa nemôžu vyhrať v BA.
 
mínus indicator plus

 

Je to veru smutné, ale sám si nespomínam ani na 1 prípad kedy by bol niekto za porušenie moratória postihnutý.
 
mínus indicator plus

 

Kde píšem niečo o Kusého otcovi? Kusého otca začal s ŠTB spájať Droba ak si dobre spomínam a hneď vtedy sa mi táto forma antikampane nepáčila.
 
mínus indicator plus

 

Vždy sa nájde niekto, kto je Vášmu názoru najbližší. Argument "nie je koho voliť" je iba inak napísané "nechce sa mi" a v konečnom dôsledku dávate svoj hlas kandidátovi SMERu. Jeho voliči pôjdu voliť určite.
 
mínus indicator plus

 

Absolútne súhlasím. V dnešnej dobe rastúcich protieurópskych a extrémistickych hlasov nielen u nás ale aj v okolitých krajinách V4, potrebuje BA kraj progresívneho a proeurópskeho predsedu viac ako kedykoľvek predtým. Financovanie žúp je na Slovensku veľmi poddimenzované a v kombinácii so stovkami tisíc neprihlásených obyvateľov v kraji a limitovaným možnostiam čerpania eurofondov je to ekonomicky nezvládnuteľné. Takmer 300 miliónov eur z EÚ určených na projekty pocítime všetci.
 
mínus indicator plus

 

Ja osobne by som Kusého nikdy nevolil, upozorňoval som na jeho drahú kampaň už pred mesiacmi a jeho výsledky v Novom meste sú nulové.. Aj napriek tomu si začiatkom roka navrhol zvýšenie platu o takmer 35%. Výsmech občanom. Zostáva teda Frešo, ktorý nikdy nebol mojim favoritom, no reálne má najväčšie šance Ftáčnika poraziť a ak je jeho negatívom fakt, že navrhol na šéfa NKÚ Mitríka, ktorého takmer celá opozícia a tretí sektor považujú za dobrého šéfa, tak zrejme nie je o čom.
 
mínus indicator plus

 

pán Droba, táto veta sa krásne hodí presne pre Vás: "Desať minút vášho času rozhodne o tom, či bude najbližších 5 rokov vládnuť v Bratislave predĺžená ruka Smeru (Ftáčnik)." Ak by ste s Vašim kamarátom Krajcerom či Mrvom radšej podporili silnejšieho Freša či Kusého (osobne si myslím, že máte bližšie k hodnotám a programu Freša a Kusého financovanie Vám prekáža viac) nemuseli by mať na Súmračnej dôvod na oslavy. Do volieb zostáva málo času a je iba na Vás, či Vám bude vzorom kolega Klus alebo prepadnú Vaše hlasy v prospech SMERu. Verím, že sa rozhodnete správne.
 
mínus indicator plus

 

Na ich voličov argument zlá Radičová jednoducho stále zaberá a preto nevidia dôvod prestať ho dookola omielať.
 
mínus indicator plus

 

Problémom v BA kraji nie sú myslím ľudia, ktorí budú voliť Ftáčnika. Problémom sú ľudia, ktorí dajú hlas Kusému, Drobovi, Krajcerovi či Uhlerovi, ktorí nemajú reálnu šancu Ftáčnika poraziť a sú to absolútne prepadnuté hlasy. Ak pravicoví voliči nepodporia Freša, ktorí ako jediný v predvolebných prieskumoch rástol, tak si budú Glváčovci mädliť ruky, že získali Bratislavu..
 
mínus indicator plus

 

Mitríka a SDKÚ budú stále niektorí ľudia dokola spomínať, no každý, kto situáciu aspoň trochu sleduje a rozhoduje sa na základe faktov a nie domnienok, vie, že SDKÚ dávno pred Frešom pochoval Dzurinda s Miklošom s ich hrami. Čo sa Mitríka týka, jeho nominácia bola možno neštandardným krokom, no fakt je ten, že ho takmer všetky opozičné strany a neziskové organizácie chvália a označujú ho za jedného z najlepších šéfov NKÚ akých sme mali.
 
mínus indicator plus

 

V Bratislavskom kraji sú pre mňa nepochopiteľné 2 veci. Že kandidátovi, ktorého kampaň do župných (!) volieb stojí viac ako 300 000 eur sadlo na lep toľko ľudí a vôbec im nevadí, že tie peniaze aj s úrokmi bude chcieť niekto naspäť. Druhá vec je kandidát, ktorý "spojil" milión stredopravých strán a v prieskumoch neskončil nikdy lepšie ako na 4 mieste. Sulík nepochopil, že v BA sa vždy volili známe mená a takým jednoznačne Droba nie je.
 
mínus indicator plus

 

Sulík si nezobral ponaučenie z Drurindovej arogancie v Bratislave. Ten raz vyhlásil, že aj keď postaví v Bratislave dreveného húpacieho koníka za primátora, tak vyhrá. Postavil Vášaryovú a tá vyhorela na celej čiare. Naopak postavil maximálne nevýrazného Drobu, ktorý sa nedostal ani do miestneho zastupiteľstva v Ružinove. O jeho výborných vzťahoch s Kočnerom ani nehovorím.. Stále je tu možnosť ako z tejto situácie vykorčuľovať, a to ak by Droba odstúpil v prospech silnejšieho Freša (po vzore kolegu Klusa). Drobovi by stúpol kredit a Frešo má reálne ako jediný šancu kandidáta SMERu, Ftáčnika, poraziť. Sám som zvedavý ako sa SaS zachová..
 
mínus indicator plus

 

Vtipné, že Sulík Frešovi vyčíta navrhnutie Mitríka na šéfa NKÚ, lebo práve Sulíkovi kolegovia z opozície Mitríka označujú za veľmi schopného a fundovaného človeka na pravom mieste :) Čo sa financovania týka, ako volič radšej vidím, keď sa za kandidáta postavia bežní ľudia a podporia ho akoukoľvek sumou, ako keď Drobovi celú kampaň financuje SaS a dopadne ako v ostatných voľbách v BA, keď sa nedostal ani do mestského zastupiteľstva. Smutné.
 
mínus indicator plus

 

SDKU davno pred Fresom pochoval Miklos s Dzurindom, Fresovi sa nepodarilo tu potapajucu lod zachranit, no aspon zostal do konca na rozdiel od kolegov, ktorí sa rozprchli do vsetkych stran ako vrabce. Co sa Transparency týka, tie rozdiely su absolutne zanedbatelne a 2 - 8 pozicia je v rozpati cca 7%. Jedine co sa z toho rebricka da povazovat za zaujimave je vysledok v TN kraji.
 

1 >

Najčítanejšie na SME