Pondelok, 30. marec, 2020 | Meniny má Vieroslava

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Tak riekol spoza bucka
1 >
mínus indicator plus

Komentátorku z výchovných   Komentátorku z výchovných

dôvodov, by som poslal na ročnú stáž niekde, kde okrem cigánov nič nie je. V živote by už takýto komentár nenapísala. Na niektorých ľudí, skupinu platí iba hrubá sila. _ Kemplová asi nikdy nepočula, nevidela že existuje cigánsky rasizmus ak nie až fašizmus. Toľko bezcitnosti koľko sa nachádza u niektorých cigánov je zarážajúca. Počuli ste niekedy aby cigánski výrastkovia prepadli starú cigánku ? Počuli ste, aby slovenskí výrastkovia prepadli cigána na ulici a zobrali mu mobil ? Nastáva situácia, keď ľudia z dedín sa uchyľujú do Bratislavy, Košíc kde hľadajú azyl pred Cigánmi. - Takýmito komentármi, zastavanie sa Moldavských cigánov len posilňuje ich sebavedomie k tomu, aby páchali, čo páchajú. Veď sa nás prostomyseľní hlupáci, ktorí ukazujúc dobre srdce do šíreho obzoru, zastanú. Slováci si nič iné neželajú, len pokojne s Cigánmi spolunažívať. K spolunažívaniu treba dobrú vôľu navzájom.
05.12.2019 7:30 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Pre cucumezumak - nerozoberám literárne kvality M. Kunderu. Na západe sa nezaoberajú Kunderovou minulosťou, majú za to, že ak emigroval, tak bol odporcom komun. systému. _ Pre aziz: Záznam začína: "...prišiel M. Kundera... a udal.." Dokonca o policajt bol zhnusený, keˇrobil tento záznam. Inak by štylizoval inak napr. ...Prišiel M. Kundera a oznámil... Samozrejme M. KUndera je známy a preto sa jeho minulosť zdá pri retušovaní potrebná. Z výchovného hľadiska to treba minulosť M. Kunderu a iných pripomínať, aby mladí vedeli rozoznávať medzi morálnymi a literárnymi kvalitami.
 
mínus indicator plus

Aj od Hitlera   Aj od Hitlera

nájdeš knihu po celom svete. Čítal som Bondyho i Kunderu i Hitlera. Kundera udal v čase, keď ešte nebol známy. Bondy bol už známy, dôverovali mu kamaráti a takýchto štb potrebovali. Taký Marcel Strýko sa po tej informácií o Bondym takmer dekompenzoval. Kundera udal možno raz a to stálo za to. Hitlera rozoberať asi netreba, ale česká Tv 2 nevie sa od neho, je ním fascinovaná. _ Niekedy pred najvyšším majú súdiť ľudia. Najvyšší potom rozsudok buď potvrdí, alebo udelí amnestiu.
 
mínus indicator plus

Príznačné je, že Kunderovi   Príznačné je, že Kunderovi

chce udeliť občianstvo Babiš agent ŠTB. M. Kundera v 50. udal ŠTB spolubývajúceho, ktorý dostal 22 rokov väzenia, čo je známy fakt. napr. https://hnonline.sk/svet/29204... _ je preto jasné a zmysluplné, prečo sa M. Kundera správa tak, ako sa správa. Mladosť ho neospravedlňuje. On dokonca na Česko zanevrel, lebo on udával. Česko je v tomto divné. S takým hrozným činom sa dožíva i 90 rokov. A to je asi návod k dlhovekosti. (viď príklad dlhovekovesti nacistov i boľševikov)
 
mínus indicator plus

Výrok nepravdivý.   Výrok nepravdivý.

Sudcovia či prokurátori nie sú primitívni.Nebodajú nožom. Lump prokurátorom, alebo sudcom môže byť.
 
mínus indicator plus

Netreba lietať iba nad oblakmi.   Netreba lietať iba nad oblakmi.

Vrah môže byť obyčajný primitívny lump, ktorý za nejakú krádež (alebo má ísť) bol vo väzení. A tento exemplár možno ani nevie, že Kuciak existoval. Kto má trošku vyššie IQ, vie, že polícia ho skôr či neskôr vypátra. - Ani aby pán Šátek nemohol muknúť, treba poriadne preskúmať okolie do posledného kamienka.
 
mínus indicator plus

Boj o mačku vo vreci.   Boj o mačku vo vreci.

Kde berú takú istotu Fico, Kotleba a Danko, že 50 dní pomôžu práve im ? Kde ? Po voľbách sa to uvidí. Kto kope druhému jamu, je hrobárom.
 
mínus indicator plus

 

Treba sledovať kontext. "Hranice nie sú korzo a väzenie, by nemalo byť sanatórium". Väzenie by malo byť postrachom, pre úmyselných zločincov, cynikov... Čiže, žiadne nejaké pohodlie, vydávanie knihy o svojej zločinnom živote atď.
 
mínus indicator plus

dobrá otázka   dobrá otázka

Mám na mysli hranice EÚ. Že to povedal Husák, to ešte neznamená, že výrok vo všeobecnosti nie je pravdivý.
 
mínus indicator plus

Zlý obraz pre demokraciu.z   Zlý obraz pre demokraciu.z

Videli ste Breivika, Černáka v base ? Tvária sa, že im nič nechýba. Dokonca i farba na vlasy sa nájde. I Kočner si väzbe farbí vlasy. _ Títo psychopati sú aj exhibicionisti. Keď nič sú veľmi spokojní, že sa o nich hovorí, že existujú. Breivik dokonca podáva sťažnosti. I Černák, aby sa na neho nezabudlo, tak svedčí proti Ruskovi (možno i oprávnene, ale kto sledoval vtedy tieto udalosti, tak sa písalo i na prepojenie Volzovej na mafiu a tiež, že si objednala likvidáciu). _ Hranice nie sú korzo a väzenie, by nemalo byť sanatórium. Väzenie nemá byť len akože prevýchovu (ako tých troch chcete prevychovať ?), ale hlavne trestom. Kočner ak sa zjaví z väzby dobre živený, nafarbené vlasy (má tam i saunu, posilovňu i polonahé opičky ?) s dobrou náladou, drzý aký je to prejav pre verejnosť ? Aké väzenie má Baštrnák ? Pokojné leháro ? V tomto je demokracia slabá. _ Prečo je slabá ? Pretože popisovanie skutkov v médiach je málo. Taký Haščák chránenec denníka SME a Schutza zvlášť, mal už dávno byť vo väzbe. Malchárek, Fico, Palacka, Kucej, Bubeníková...korumpovali Haščáka, alebo naopak. Kto bol v byte stále prítomný. Jarko ! Kto sedel na hlave Gorily ? Jarko. _ Zmení sa niečo po voľbách ? Toľko volieb už za zmenu bolo a zmenili sa iba zlodeji. Žiaľ , už je to tak na celom svete. USA si nevedia dať rady s Trumpom, A to je zlý príklad pre celý svet. _ Tak nám treba na nás len hrubú čiaru ! A za hrubou čiarou je blankytné nebo !
 
mínus indicator plus

Namiesto Rovinského   Namiesto Rovinského

VVS začali riešiť akcie, keď Poláček ešte ani nesníval o primátorskej stoličke cca 10 rokov i viac dozadu. Tým, že mesto Košice, chce kupovať akcie je zárukou toho, že Poláček nechce vodárne do súkromných rúk. práve Hreha vyhlasuje, že vodárne sú súkromnou a.s.. - Skupovanie akcií je investícia - vodárne nemôžu skrachovať. Zapamätáme si poslancov, ktorí hlasovali za kúpu akcií a dostanú vyznamenanie. - Hreha má do dôchodku cca 10 rokov. a je zamestnancom VVS - nič viac. Čo má z toho, že VVS skupujú akcie, ak pôjde do dôchodku ak sa ho dožije ? Nič, nemá to logiku. A čo majú zamestnanci VVS z akcií ? Nič. Práve naopak, ak sa zaplatili akcie, chýbajú na mzdy. Z akého fondu skupujú akcie ? - Pre mudrlanta D[ext] : Majú Košice v Apple už akcie na 20 perc ? _
 
mínus indicator plus

 

I 45 rokov za nejaký čas prejdú, ak nebude ekologická katastrofa napr. i tým, že bude nedostatok pitnej vody, čo sa vo svete už i deje - Blízky východ, Afrika... Ak bude mať mesto Košice o 45 rokov Vodárne v rukách, tak dnešní košickí dvadsiatnici z toho budú profitovať. Ak obce akcie predávajú Hrehovi, môžu ich predať i Mestu Košice. Ak nikomu nebudú obce predávať akcie i tak je to dobre, lebo sa vystaví stopka Hrehovi. - Čo také píše Ústava o vlastníctve vody ? Veď niektorých krajoch sú vodárne sprivatizované, ale nie tunelované. _ Ak tu niekto píše proti záujmu Mesta Košice, v akom záujme potom píše ?
 
mínus indicator plus

Rozhodnutie veľmi dobre.   Rozhodnutie veľmi dobre.

Pre vodu budú i vojny. Je to strategická surovina a bude najziskovejšia. Len hlupák to nevidí, a poslancovi, čo vykrikuje a Wall Street treba povedať, aby sa nehral na Balkán. - samozrejme Hreha a jeho kumpáni chcú Vodárne sprivatizovať. Darí sa mu, veď nikto nekladie odpor. Poláček nemá podporu nejakej politickej strany a tak je proti Hrehovi a jeho kumpánom (Raši, Jakab-hlavne ten) doposiaľ bezmocný.Snáď sa to po voľbách zmení. _ Takže tak, skupovanie akcií Mestom Košice je čin roka pre Košice.
 
mínus indicator plus

Nikto nevie pre koho   Nikto nevie pre koho

bude moratórium výhodné. _ je faktom, že Kotlebovi nedávali prieskumy šancu sa dostať do parlamentu a mali potom 8 perc. Je aj to možné, že dnes mu prieskumy dávajú 12 perc. a bude mať 6. Kto vie. _ Ak to zoberieme z hľadiska voliča, je prieskum pre neho zbytočný, ak vie koho bude voliť. Prieskumy sú najmä pre strany, aby vedeli na čom sú, ako sa ešte prípadne posnažiť. Takže strany si budú robiť vlastné prieskumy. _ V tom moratóriu ide hlavne týmto trom (Fico, Kotleba, Danko) niečo zakázať. Zakazujem, teda som. Najmä Kotleba má v tom pasiu. Pamätáme si ako zakázal divadelné predstavenie...A raz aby nespieval ako Na skle maľovaná. " čo som sa na zakazoval, čo som sa nazbíjal, ktovie, kto to vie ?"
 
mínus indicator plus

Zbytočná diskusia.   Zbytočná diskusia.

Vnuk arizátora odstúpi. Prečo ? Fico to ponechal na neho.
 
mínus indicator plus

Vážený pán Danko,   Vážený pán Danko,

ktorý že to národ myslíte ? Na tribúne s Orbánom na futbalovom zápase Maďarsko - Slovensko, ste sa ako ohradili proti nenávistným Maďarom ? - Máte na mysli rodinu s frajerkou, alebo bez ?
 
mínus indicator plus

I Kotleba bojuje za   I Kotleba bojuje za

rodinu bez manželky. Načo by bola manželka v usporiadanej tradičnej rodine ? Ani Danko ju nemá a aký je usporiadaný ! Aj Fico hlása za tradičnú taliansku rodinu ! Dokonca i Kiska bojovník za tradičnú rodinu vymenil staré súčiastky. Matovič bojuje za tradičnú rodinu s Kuffom, ktorý ženu nevidel ani z lietadla, biskupi spoza spovednice. _ K téme: Kotleba vie čo 1488 znamená, prokurátor vie čo 1488 znamená, verejnosť vie čo 1488 znamená. Tak kde je problém ? Je Kotleba najväčší provokatér a zbabelec v jednom ? - Kotleba včera na TA3 začína ukazovať extremizmus s ľudskou tvárou. Ako vlk v baranom rúchu, alebo fašista v komunistickej baranici. SNP podľa neho niečo bolo. Prečo mení taktiku. No chce byť koaličným partnerom Harabina, alebo Fica.
 
mínus indicator plus

Nebite starca.   Nebite starca.

Tento starec niekedy nastavil päsť a ryčal (ak stála okolo neho ochranka): "takú ti je..nem". No vtedy ešte bola i Martinková. _ Mečiar ide do politiku zabojovať o vlastnú dôstojnosť a zistil, že je ešte čo sprivatizovať pre seba a družinu. _ Tento starec stratil súdnosť. Vraví si ako Fico, že i Napoleon sa vrátil a ú oni horší ? Veď sú o hlavu vyšší. _ Ovce mu obžrali stromy, tak ich predal, alebo zjedol a teraz v čul niet čo robiť. Nuda niet čo robiť a ešte všade v médiach ho hania. Politika je ako viagra, vráti mužnosť.
 
mínus indicator plus

Proč by chom se tešili,   Proč by chom se tešili,

když Bugar charakter má ? _ Nič nie je rozhodnuté, Maďari hrajú hru voči samy sebe, kto vyrokuje lepšiu pozíciu i voči Slovákom. Nič nie je rozhodnuté, nakoniec v koalícií budú. - A ak budú v koalícií, treba postaviť hrádzu proti maďarskému extrémizmu. Lepší bezcharaktrerný Bugár ako extrémisti z SMK. Matovič je politický diletant, ak vsádza na SMK.
 
mínus indicator plus

Rovnaké zhnusenie   Rovnaké zhnusenie

z SDKÚ v r. 2006 je teraz z o Smeru teraz. Mikloš bránil Bubeníkovú pri všetkej jeho informovanosti ako Fico Troškovú (a nielen ju) pri všetkej jeho informovanosti. Vtedy urobila chybu Radičová, mala odvolať Mikloša. Nakoniec odvolali Radičovú. _ Schutz konečne môže vyjadriť i k domácej politike, nielen k brexitu, čomu ani nerozumie. Mlčal, pretože mu to nedovolila slamka prilepená k Hačšákovej prdeli do ktorej fúkal. Jeho články k Pente boli pozitívne (o Michalovskej nemocnici a pod.) a po zverejnení Gorily nenapísal o nej ani vetu. Je to v súčasnosti najhaščákovejší novinár.
 

1 >

Najčítanejšie na SME