Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: ZM2
1 >
mínus indicator plus

 

Nemyslím si, že by ste sa mali komukoľvek zodpovedať za to, že nemáte deti. Žiadna žena ktorá nemá deti nie je menej ako tá, ktorá má deti. Tak ako muž ktorý nemá deti, nie je menej ako muž, ktorý má deti. Váš život sa vyvinul tak, že ich nemáte. No a čo.
 
mínus indicator plus

 

Prečo by sme nemali inú možnosť. Napríklad ja mám možností viacej. Pani Smolková si vybrala. Určite vie prečo.
Reakcia k téme: Nemáme inú možnosť!
14.06.2019 13:52 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Z čoho by banka vytvárala zisk, keď firmy odvádzali svoje zisky do štátneho rozpočtu. V socializme bola pokiaľ viem len jedna banka Slovenská sporiteľna. Tak mali úspory občania. Bolo tzv. plánované hospodárstvo. Všetko sa naplánovalo. Aká firma koľko vyrobí, koľko vyvezie. Koľko lánov sa oseje. Podniky ktoré vytvárali zisk - vo veľkej miere to boli zbrojárske firmy. Neviem či sa dá predpokladať, že hospodársky rozvoj by bol na Slovensku teraz taký istý aj v prípade, že by bol socializmus. Boli by sme asi bližšie k úrovni rozvoju ako má Kuba - tam je socializmus. Z kapitalizmu ste vybrali len to najlákavejšie čiže zisky a to ste preložili do socializmu.
 
mínus indicator plus

 

Zisk odvádzala štátna firma do štátneho rozpočtu. To je jediné čo by sa dalo povedať že je pravda, inak je celý blok absolútny "nonsens". Naštudujte si ako fungoval socializmus a nepleťte zisky z kapitalizmu so ziskami zo socializmu.
 
mínus indicator plus

 

Takto to dáva zmyslel.
 
mínus indicator plus

 

Nechápem, čo týmto blogom vlastne chcete povedať (objasniť, vysvetliť, vyjadriť sa). Že ak v Anglicku niekto robí niečo čo ho dostane do pozornosti sociálky má radšej rýchlo odísť? Dozvedela som sa o správaní sociálky ale nedozvedela som sa podrobnosti o správaní rodičov.
 
mínus indicator plus

 

Fakty si ja rada prečítam. Len to hodnotenie a odsudzovanie v prvom stlpci mi vadí. Veď nikto nikomu nenúti aby si niečo kúpil, aby pozeral TV. Každý si to môže zariadiť podľa seba ale nehodnotiť iných keď to robia ináč.
Reakcia k téme: Vianočná lož
03.12.2018 15:47 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Tak nech sa páči, kto nechce sláviť, môže ísť do roboty (myslím ako do práce - zamestnaneckého pomeru, prípadne iného pracovného pomeru). Zamestnávatelia to ocenia.
Reakcia k téme: Vianočná lož
03.12.2018 15:02 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Súhlasím s tým čo ste napísali. Poslanec Matovič má zvláštne spôsoby vyjadrovania a poukazovania na neprávosti. Určite je veľa tých, ktorým sa to nepáči. A vždy je prvá reakcia spochybniť osobu p. Matoviča. Nie je asi úplne štatné akým spôsobom vystupuje, ale keď si jeho výstup očistím od afektov, vždy musím uznať, že robí prácu, ktorá v opozícií chýba. Verím tomu čo hovorí, o útokoch na jeho osobu.
11.05.2017 8:22 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Páči sa mi, keď takéto elementárne veci treba vysvetlovať dospelým ľudom. Ja hovorím, buď hľadáme ako sa to nedá, alebo hľadáme riešenia.
Reakcia k téme: Smog nad ministerstvom
14.02.2017 14:27 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Keď niekto poukazuje na neprávosť, a ten na ktorého je poukazované už nemá žiadne argumenty, začne útočiť na osobu, v tomto prípade p. Blahovú. Došli iné argumenty? Je úplne jedno či dievča malo 14 alebo 15 rokov. Bolo to dievča. A aj keď sudkiňa rozhodla, že skutok sa nestal, toho magora čo to urobil mali okamžite vyhodiť. (Ospravedlňujem sa za výraz, túto kauzu sledujem, ako matka troch dcér).
 
mínus indicator plus

 

Prečo tu ťaháte Nemecko? Odviesť pozornosť? To sú praktiky kliky. :)
 
mínus indicator plus

Suhlasim   Suhlasim

Tiež si myslím, že to tak funguje. Tomanova, ktorá mala sedieť pri dievčatách ktoré boli znásilnené v Galante a obhajovať ich, sedela s členmi kliky a snažila sa presvedčiť všetkých, že vlastne o nič nejde. Tomanová - detská ombudsmanka, hájila záujmy strany, ktorá ju na post dosadila. Dno bolo prerazené.
 
mínus indicator plus

Vaša ex-manželka   Vaša ex-manželka

zabudla dodať," že nastupuje do druhého a tretieho zamestnania .............." Chlap si jednoducho povie nemám a je vybavené. A žena má povedať deťom nemám nebudeme jesť, bývať?
 
mínus indicator plus

 

Súhlasím s blogom. Dovolím si len doplniť, že akým spôsobom by Sieť mohla čokoľvek zmeniť na zdravotníctve, keďže pijavice ktoré sú na zdravotníctve prisaté sú zo Smeru.
Reakcia k téme: Procházkova tragédia
18.03.2016 15:08 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Pri všetkej úcte, tento blog - citové vydieranie.
 
mínus indicator plus

 

Súhlasím s blogom. Palec hore.
28.01.2016 15:35 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Záujmová skupina predstavuje hrozbu vždy, pretože ide iba o záujem skupiny a nie celku. Tá skupina, o záujem ktorej ide je väčšinou veľmi, veľmi malá. Názor, že záujmové skupiny nie sú hrôzou je podobný názoru, že nákup CT do piesťanskej nemocnice bol štandartne transparentný. Bol pre záujmovú skupinu.
Reakcia k téme: Čislákov tieň menom Raši
19.01.2016 7:57 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Prečítala som celý článok. Bolo to napísané zaujímavo. Ale na začiatku je cítiť povýšenectvo autora nad opisovanými postavami - nepodarené decko, kamsi na účňák, ju porazilo - odrádzalo ma to čítať. Napriek tomu určite to nebude článok, na ktorý rýchlo zabudnem.
08.01.2016 8:34 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Keď je prieskum volebných preferencií, vždy ma udiví, že 38, 39 %. Ako je to možné? Tí ľudia nevidia, čo sa deje? Myslím si, že zlodejov, môže voliť len ten kto by tiež sám kradol, keby mal tú možnosť alebo príležitosť.Alebo kradne prípadne schvaľuje kradnutie na pozícií na ktorej je. A keďže takých ľudí je z voľbychtivých skoro 40 %, tak je to tak ako to je.
 

1 >

Najčítanejšie na SME