Piatok, 21. február, 2020 | Meniny má Eleonóra

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Dead Skin Mask
1 >
mínus indicator plus

 

články tohto pána sú slabomyselné minimálne od Bushovej vojny v Iraku, ktorú tento "milý" bradatý pán podporoval.
Reakcia k téme: Bratislavský pochod
20.09.2015 22:10 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
Reakcia k téme: Bratislavský pochod
20.09.2015 22:07 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

neviem aký má zmysel dávať   neviem aký má zmysel dávať

priestor tomuto vojnovému štváčovi, ktorý je hlásnou trúbou jastrabov z Republikánskej strany? Tento výplod môže akurát ľudí riadne ***** Nemám rád Putina, Amerika je mi určite bližšia než Rusko ale tento výplod tohto republikánskeho vojnového štváča ma teda fakt dosť naštval.
20.09.2015 13:53 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

a prečo je   a prečo je

v super tolerantnom a multikultúrnom Švédsku preferenčne najsilnejšou stranou Sverigedemokraterna, ktorá má najnovšie už vyše 27 percent. Ak by boli dnes vo Švédsku voľby tak ich SD s prehľadom vyhrá. A keby boli dnes voľby v Rakúsku, tak ich suverénne vyhrá FPÖ.
 
mínus indicator plus

ináč by ma zaujímalo   ináč by ma zaujímalo

že keď sú Rakúšania takí tolerantní voči utečencom a moslimským prisťahovalcom a nadšene ich vítajú, ako sa nám to snažia nahovoriť naše médiá, hlavne SME-ti a Denník N, tak prečo je potom FPÖ preferenčne najsilnejšia strana v Rakúsku a má už 33%. O 10 percent viac ako druhá preferenčne najsilnejšia rakúska Sociálna demokracia?
 
mínus indicator plus

a ako?   a ako?

Navozí nám sem moslimských prisťahovalcov?
 
mínus indicator plus

ale myslím že toho   ale myslím že toho

chalana na kraji. Myslím toho dlhovlasého v tričku Judas Priest by potešil skôr Kiske než Kiska.
 
mínus indicator plus

ešte pred pár týždňami   ešte pred pár týždňami

by ma ani nenapadlo, že budem súhlasiť s Ficom, s Orbánom a dokonca aj s Hlinom. No a je to tu.
 
mínus indicator plus

 

"Ak moslimské komunity relatívne v pohode vo veľkých počtoch koexistujú v Británii, Nemecku aj Francúzsku" To myslíš vážne? Alebo si len robíš srandu? Lebo takúto kravinu sa nedá vypotiť ani zo srandy.
17.09.2015 0:03 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

a o tú starú súdružku z bývalej NDR, bývalú ideologickú tajomníčku Honeckerovej mládeže, tak o tú nemáš obavy? Ja by som mal skôr obavy o súdružku z NDR a jej duševné zdravie. Lebo súdružka z NDR sa nám zjavne úplne pomiatla.
17.09.2015 0:00 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Ja by som skôr povedal že treba počkať kým Nemci konečne dostanú rozum a zväzácku funkcionárku, ideologickú tajomníčku z NDR kopnú konečne do zadku.
16.09.2015 23:57 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

akurát že tá stará zväzácka funkcionárka z bývalej NDR je ešte sto krát hlúpejšia a neschopnejšia než Fico.
16.09.2015 23:55 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Sme a Denník N   Sme a Denník N

Denník N ešte viac je už pomaly na úrovni Rudého práva v 50-tych rokoch. Tento denník som rád čítal a aj kupoval za Mečiara aj dlhé roky potom, ale to čo sa z tohto denníka stalo v poslednom čase je žumpa akej sa nevyrovná ani Mečiarov denník Slovenská republika.
16.09.2015 23:52 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Nesúhlas s kvótami   Nesúhlas s kvótami

Nesúhlasím s kvótami na utečencov. Ale rovnako nesúhlasím ani s ďalšími kvótami, ktoré sa budú pravdepodobne tiež prejednávať na tejto schôdzi. A to s tými kvótami na slovenskú hudbu v rádiách.
 
mínus indicator plus

thornhill   thornhill

V tejto chvíli sú utečenci a Islámsky štát dôležitejšie témy než Váhostav. Váhostav počká. Ale keď nás vďaka neschopnosti EU zaplavia moslimskí prisťahovalci, tak potom už nejaký Váhostav nikoho trápiť nebude. Ani Teba.
 
mínus indicator plus

vlastne niečím sa ruská agresia   vlastne niečím sa ruská agresia

na Ukrajine od tej saudskej v Jemene predsa len líši. Na väčšine Ukrajiny je mier, v Kyjeve je prezident riadne zvolený v posledných voľbách a riadne zvolená vláda a parlament, zvrhnutý Janukovič je stále v exile a pravdepodobnosť žeby sa niekedy vrátil na Ukrajinu je takmer nulová, bojuje sa len na malej časti ukrajinského územia a vlastne ani tam sa už moc nebojuje, ale dochádza tam už len k ojedinelým incidentom. Takže ruská agresia voči Ukrajine bola zjavne miernejšia než saudská voči Jemenu.
 
mínus indicator plus

Mohol by mi niekto   Mohol by mi niekto

vysvetliť, čím sa vlastne líši to čo stvára Saudská Arábia v Jemene o toho, čo stvára Putin na Ukrajine. A prečo potom západ rovnako neodsúdil aj saudskú agresiu v Jemene a nezaviedol sankcie proti Saudskej Arábii. A prečo aspoň denník Sme neodsudzuje Saudskú Arábiu rovnako ako Rusko.
 
mínus indicator plus

 

každopádne okrem toho amerického konvoja tu budú v stredu aj títo Američania. Ja privítam radšej týchto: https://www.youtube.com/watch?... https://www.youtube.com/watch?... https://www.youtube.com/watch?... https://www.youtube.com/watch?... https://www.youtube.com/watch?...
 
mínus indicator plus

 

súdruh ja tu ten americký konvoj vítať nebudem. Ale rovnako proti nemu nebudem ani demonštrovať. A už vôbec nie s boľševikmi, rusofilmi a neonáckami, akí boli na tom proteste.
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME