Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: canary
1 >
mínus indicator plus

 

Je to možné, len nechápem prečo si potom neobjednávajú od Rusov alebo Ciňanov vakcíny štáty ktoré boli Coronou najviac postihnuté ako napr. Taliansko alebo Spanielsko. V podstate je mi to jedno, je to iba Orbanov populizmus a PR. Ked sa chcú dať Madari očkovať Ruskov alebo Cinskov vakcínou ich vec. Ja by som sa nedal.
 
mínus indicator plus

 

EÚ koordinuje schvaľovanie vakcín prostredníctvom nezávislého vedeckého poradenstva Európskej agentúry pre lieky (EMA). Len ak sa na základe vedeckých dôkazov preukáže najvyššia úroveň bezpečnosti a účinnosti vakcíny, odporučí Európska agentúra pre lieky, aby EÚ podmienečne povolila jej uvedenie na trh. členské štáty si môžu samostatne doobjednať vakcínu ale iba tú ktorá bola schválená EMA
 
mínus indicator plus

 

Vlastne si odpovedal za mňa, ked dostávajú dotácie mali dodržiavať aj zákony EU a pokiaľ nieje vakcína schválená. Pred tým, ako by mohla byť očkovacia látka schválená v EÚ, musí ju jej výrobca dôkladne otestovať a následne ju musia regulačné orgány vedecky vyhodnotiť. Patrí medzi ne Európska agentúra pre lieky a iné regulačné orgány v krajinách EÚ/EHP. Takže je to od Orbána čiste populistický ťah. Pomalé a dôkladné schvaľovanie vakcín mu iba nahralo do karát. Za mňa Madari von z únie. Hlavne že tu diskutéri vykrikovali že vakcína na covid sa urobila veľmi rýchlo a teraz sa nemôžte dočkať kedy vám ju pichnú. Som zvedaví či by ste sa vy dali zaočkovať neschválenou Ruskou alebo Cinskou vakcínou.
 
mínus indicator plus

 

v článku sa píše že chudobné štáty, takže aj Slovensko.
 
mínus indicator plus

 

Populizmus a manipulácia v priamom prenose. Madarsko by malo vystúpiť z EU.
 
mínus indicator plus

 

Neviem, nepozdáva sa mi to, či to nieje iba delenie a la Smer1,2. Kotlebovci ako strana zaniknú a už je pripravená nová alternatíva. Netešil by som sa predčasne. Kotleba už ukázal pár krát že je vynaliezavý.
 
mínus indicator plus

 

Sme jediný štát na svete ktorí robí toto divadlo. Poľských zdravotníkov asi nikto nebude kontrolovať či majú vedomosti a vzdelanie, ale prečo si nezarobiť pár eur. ked sa dá?
 
mínus indicator plus

 

Bože, to zasa budú mať konšpirátori o čom písať.
 
mínus indicator plus

 

Britská mutácia sa šíri rýchlejšie, je to vidieť v celej Europe.
 
mínus indicator plus

 

keby sa rúška nenosili naše zdravotníctvo by už teraz bolo nefunkčné a zomrelo by omnoho viac ľudí. Rúška treba nosiť.
 
mínus indicator plus

 

Rúška treba nosiť, keby sme ich nenosili bolo by obetí ešte viac.
 
mínus indicator plus

 

Tak asi ide o námet, toto je podľa skutočnej udalosti. Pokiaľ niekto napíše knihu o sovietskych vojnových zajatcoch alebo antifašistoch ktorí zahynuli v KT tak nevidím dôvod prečo by to niekto nenatočil. Nemyslím si že vo filmoch tohto žánru ide iba o židov, je to hlavne o tom čoho sú schopný sfanatizovaný ľudia, v tomto prípade nacisti.
 
mínus indicator plus

 

"Ludia dobri, ale ved uz nezijeme v stredoveku" Práve preto nechajme to na slobodnú vôľu ženám. Až ty budeš rodiť potom môžeš do toho kecať.
 
mínus indicator plus

 

:-)) To si myslíš že na Slnko chodím v kožuchu? Stačí tričko, šortky, ten kúsok tela ktorý zakryješ rúškom, čiže ústa a nos ti veľmi nepomôžu pri získavaní vitamínu D
 
mínus indicator plus

 

vyzerá to že áno
 

1 >

Najčítanejšie na SME