Piatok, 6. december, 2019 | Meniny má Mikuláš

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: jonathan81
1>
mínus indicator plus

 

Albánska mafia, ktorej patrí polovica nehnuteľností v LV na pešej zóne, obchodníci so zbraňami, drogami a bielym mäsom.
 
mínus indicator plus

 

Ak je toto tvoj najväčší problém, tak musíš byť šťastný človek.
05.12.2019 9:44 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Keby Rusi rešpektovali zmluvy, žiadnym tragédiám na Kryme a na Donbase nemuselo dôjsť. Mohol by som pootočiť tvoj výrok: So súčasným vedením Ruska tam mier nebude. K čomu sa zaviazalo Francúzsko a Veľká Británia pri Mníchove? Celkom ti nerozumiem.
 
mínus indicator plus

 

Vieš vôbec, kto ten Jára Cimrman je?
 
mínus indicator plus

 

Múdro vravíš, súvisle :-)
 
mínus indicator plus

 

Hlavne sa Rusi po rozpade ZSSR zmluvne zaviazali, že budú rešpektovať územnú celistvosť Ukrajiny a zaviazali sa navzájom si uznávať hranice. Tieto zmluvy obsadením Krymu porušili. Mali sa ozývať vtedy, keď sa ZSSR delilo.
 
mínus indicator plus

 

No, moja prastará mama nebola bohvieako rada, keď k nim do domu vbehol sovietsky vojak s granátom v ruke a vyhrážal sa, že ak mu nedajú víno, jedlo a nejaké cennosti, tak to všetko vyhodí do vzduchu.
 
mínus indicator plus

 

Dotiahli sa na priemer? Nech, prosím. ale sú hlúpejší, než v roku 2003. Hanba, kam sme klesli.
 
mínus indicator plus

 

Keď sa dospelí nevedia chovať, nech sa hrá futbal pred detskými divákmi, prípadne seniormi. Školy, detské domovy, domovy dôchodcov, všetci títo by sa veľmi tešili, keby mohli mať taký zážitok. A takzvaným tiežfanúšikom by ostal dlhý nos.
 
mínus indicator plus

 

Nie, Šoroš predsa poslal mandelinku zemiakovú, vo Ficovej terminológii známejšiu ako brouk americký, špeciálna verzia z 5th Avenue :-) Postreky sú dielom EU :D
 
mínus indicator plus

 

Poďakuj sa Ficovi, že to dovolil. Je so svojou stranou 12 rokov pri moci.
 
mínus indicator plus

 

To by sme teda dopadli. Kotleby, čo nezvládajú prácu ani s počítačom a ich hlavným nepriateľom je gramatika, by túto krajinu doviedli na úroveň Albánska v roku 1989.
26.11.2019 8:20 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Krásny príklad je nadjazd v Leviciach. Postavili ho v 60. rokoch minulého storočia, posledná zásadná rekonštrukcia bola v roku 1986 a odvtedy chátral. Prvý tender na opravu bol vyhlásený v roku 2012, k prácam sa dostali minulý rok v máji. Ukončené to malo byť tento rok v decembri. Vzhľadom na neočakávané prekážky (nadjazd bol v horšom stave, než sa predpokladalo), práce budú ukončené najskôr v auguste 2020, ak všetko dobre pôjde.
 
mínus indicator plus

 

Ty si pekne mimo :D :D :D
 
mínus indicator plus

 

Drevené raketoplány skúšali už súdruhovia zo ZSSR. Stopli to po nehode, keď zahynuli traja členovia posádky - kurič, palubný tesár a lodný nástenkár. Politruk nehodu prežil. (vtip)
 
mínus indicator plus

 

Prečo mi to pripomína pani Vidlákovú z kníh Terryho Pratchetta? :D
 
mínus indicator plus

 

A aké dôkazy poskytli tí táraji, ktorých nazývaš whistleblowermi? Existujú vôbec? Ak by to bola naozaj pravda, že prezident krajiny, ktorá je v EU a NATO, podporoval prevrat v nejakej africkej krajine, tak by toho boli plné médiá nielen na Slovensku ale aj v celej Európe. Čo by z toho mal? Piesok na Sahare?
 
mínus indicator plus

 

Pozor, aby ťa nerozdrapilo od jedu :D :D :D
 
mínus indicator plus

 

vo svojej zatemnenej mysli si si nevšimol, že poznám napríklad zákony Talianska a viem, že profi vodiči majú nulovú toleranciu alkoholu. Ja len dúfam, že ľudí s názormi ako máš ty je čo najmenej, lebo si nebezpečný pre spoločnosť. Mne je srdečne jedno, či sa namotáš pod vplyvom alkoholu na prvý strom, smutné bude, ak kvôli človeku ako ty vyhasnú nevinné životy. Alkohol za volant, či už osobného alebo nákladného auta či autobusu nepatrí. A svoje tvrdenia o neškodnosti si strč vieš kam.
 
mínus indicator plus

 

To sa týka všetkých, či to majú podelené na vodičov autobusov a kamiónov? Známy robil v UK vodiča autobusu a vravel mi, že majú nulu.
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME