Pondelok, 17. február, 2020 | Meniny má Miloslava

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Nussknacker
1 >
mínus indicator plus

 

Zuzana Kepplova: namiesto toho, aby ste sa sústredili na podstatu, reagovali ste na bezvýznamné veci. Menšie či väčsie prejavy emócií predsa neraz “ušli” aj vo Vašich komentároch. Ale dobre vedieť, že som trafil do čierneho. Hádam sa za Váš “background” nehanbíte?
04.02.2020 20:06 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Podľa našich liberálov je satira keď Arpi Soltész nadáva Slovákom do chamrade, keď Emilko Hodál chce vešať či strieľať pronárodne orientovaných spoluobčanov alebo keď Michal Havran posiela dôstojného otca Mariana Kuffu do cirkusu vtedy keď pred parlamentom bráni počatý ale nenarodený život. Zato rasizmus je keď Milan Mazurek povie, že nepracujúci cigáni by mali pracovať a nie dostávať zadarmo dávky, že štát by im nemal zadarmo platiť bývanie či kanalizáciu, atď. Je mi zle, kam sme sa to 30 rokov po "nežnej" dopracovali.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
04.02.2020 11:14 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Bulls1: ty budeš určite ťažký inteligent a kovaný demokrat.
 
mínus indicator plus

 

1092366: Wie meinst du es?
 
mínus indicator plus

 

Ľudia spomínaní na konci článku sú pre mňa synonynami nekompetentnosti, ideovej vyprázdnenosti, udavačstva a novej liberálnej totality.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

Gynekológov-mužov považujem za úchylov. Veľmi by ma zaujímalo odôvodnenie ich výberu špecializácie vo veku krátko po dvadsiatke. Jasné, všetci boli predčasne mentálne vyspelí a tak zároveň inteligentní a altruistickí, že si vybrali vznešenú cestu privádzania nového života na svet. Vtipálci. Ten dottore Petrenko môže byť rád, že manžel tej panej bol zrejme nekonfliktný typ a neukázal mu ako má manžel v praxi riešiť nerešpektovanie vôle pacientky.
 
mínus indicator plus

 

"Vyvážená" reportáž á la SME.
 
mínus indicator plus

 

Nie že by som sa Danka zastával, blbec funkciou nezmúdrie. Ide mi však o to, aby sa tu neuplatňoval dvojitý meter a tak ma zaujíma kedy sa hlavný rabín SME s obdobným nasadením pustí v prvom rade do tlaku na podrobné zverejnenie komunikácie Zsuzsovej s Lipšicom, Drobom, Kollárom, Filom a ktovie s kým ešte z toho “demokratického” tábora a následne do ich verejnej analýzy. Určite sa dá predpokladať, že na rozdiel od kapitána, nebude vo vyššie uvedených komunikáciach vzhľadom na vytríbený charakter ich mužských protagonistov ani náznak sexu či chlípnosti, a že určite pôjde o intelektuálne dišputy na zásadné témy a teším sa na následné Schutzove plamenné výzvy na ich odstúpenie. Veď padni komu padni, že rabbi?
 
mínus indicator plus

 

Slobodná Európa: si mimo, píšem výlučne svoje názory. Zato tvoje príspevky nepochybne svedčia výraznom intelekte :-)
 
mínus indicator plus

 

kolotočár: vďaka za vtipné upozornenie aj keď to, že človek nemá rovnaké názory ako SME neznamená, že zoskočil včera z palmy. Vidím však, že mám šťastie, že nebývam v bytovom dome.
 
mínus indicator plus

 

Žijeme snáď v slobodnej krajine kde si každý môže na svoj balkón vyvesiť čo len chce - ak je to v súlade s platnými zákonmi. Keďže vlajka s logom ĽSNS nepatrí medzi zákonom zakázané symboly, nevidím v jej vyvesení, na rozdiel od susedov predmetného pána, žiaden problém. Je to jeho balkón, nie ich a tak ho nemôžu nútiť, aby tú vlajku sňal ak ju tam chce mať. A tie protivlajky, veď nech sa páči (aj keď je to čistá kiskovčina a lá Levoča), sú to ich balkóny a SME má aspoň o čom písať.
 
mínus indicator plus

 

Vyjadrovať sa ku kpt. Dankovi je strata času. Ale k Vám pán Hanzalík: podpora registrovaných partnerstiev (heterosexuálnych či homosexuálnych) je priamy útok na inštitút manželstva (u pravoverných kresťanov ide dokonca o sviatosť) a rodiny a ich výsadné postavenie v každej doposiaľ nezdegenerovanej spoločnosti za účelom plodenia, výchovy a správneho formovania budúcich generácií. A s takým niečim nemôže žiaden rozumný človek súhlasiť. Takto precitol napríklad bývalý liberál Blaha a raz to zistíte aj Vy sám. Súdiac podľa Vašej fotografie a stručného osobného profilu v blogu, chce to cca. 20 rokov životných skúseností resp. možno aj menej ak ste nadpriemerne inteligentný jedinec.
 
mínus indicator plus

Bla bla á la Balogová.   Bla bla á la Balogová.

Fašisti sú všetci tí, ktorí aktívne znemožňujú legitímne zvolenej parlamentnej strane uskutočnovať riadne nahlásené a miestnymi samosprávami povolené stretnutia s ich voličmi a rovnako aj médiá, ktoré týchto ľudí a najmä politikov, ktorí tieto protiakcie organizujú, za to adorujú. Ak by to bolo v opačnom garde a ĽSNS by robila Zaľuďom a PS-Spolu či KDH takéto trucpodniky, nechcem vidieť tie titulky našich “objektívnych” médií hlavného prúdu. Jdu blejt!
27.01.2020 23:14 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Solomon atď: sú to partneri, žijú spolu. Verejne známa vec.
 
mínus indicator plus

 

Konečne rozumné slová od pani prezidentky. Ešte ju poprosím nenaťahovať čas a odmietnuť Istanbulský Dohovor. Aj v tomto prípade treba rešpektovať prejav vôle výraznej časti obyvateľstva a navyše aj dvojnásobné rozhodnutie parlamentu v tejto veci.
 
mínus indicator plus

 

Jediná oblasť, v ktorej je pán Milo expertom sa volá Bihariová.
 
mínus indicator plus

 

Nuž, vyrábať cícerovú pomazánku nie je to isté ako riadiť kraj.
 
mínus indicator plus

 

Veď dobre. Holokaust zaiste bol veľkou tragédiou. Prečo mi však naše i svetové médiá denno-denne servírujú len ten jeden jediný? Čo tak holokaust Arménov, Slovanov počas VW2 či pomerne nedávnu Rwandskú genocídu? Tie si ako často pripomíname? Tento nepomer je na hlboké zamyslenie o mnohých zásadných otázkach.
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME