Štvrtok, 17. október, 2019 | Meniny má Hedviga

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: ElNina
1>
mínus indicator plus

 

"nebol v spomínanom byte," . byť v tom byte nemusel. Konšpirácie sa zrejme robili nielen na Vazovovej. Žeby Bugino si nechal ujsť takéto rabovanie štátneho majetku?
 
mínus indicator plus

Čo?   Čo?

Neušla sa jej vakcína proti chrípke?
 
mínus indicator plus

Nezabíja ľudí!   Nezabíja ľudí!

áno, žiaľ usmrtil mladú ženu. Treba ho za to adekvátne potrestať. Aj Lipšic - známy právnik, dvojnásobný minister, ... , usmrtil človeka na prechode pre chodcov. Aj jeho ste odsudzovali? Aj ON zabíja ľudí?
 
mínus indicator plus

 

"Na známeho zápasníka ..." - Matúš M. nie je žiadny známy zápasník a ani zápasník. Manažuje niektorých zápasníkov z DS, to je všetko. Má švagra, ktorý bol známy zápasník, tuším aj majster sveta v nejakom bojovom športe. Ja ho poznám od malička, je to slušný chlapec. Veľa peňazí robí zlotu! Dopravná nehoda sa stala aj iným. Žiaľ, že zomrela mladá žena.
 
mínus indicator plus

Nagyon   Nagyon

ravasz gyerek ez a Ravasz!
 
mínus indicator plus

NO,   NO,

čo je toto za sprostosť!?
07.09.2019 13:04 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Zato ON   Zato ON

Matovič sa môže tváriť ako ctihodný poslanec!
 
mínus indicator plus

Vtipný blog,   Vtipný blog,

ako všetky spomienky na vojenčinu. Aj ja som bol rok na vojne a na rozdiel od mnohých tu diskutujúcich, nepovažujem to za stratený rok, ale predĺženie, takmer, vysokoškolského štúdia. Tri mesiace s niektorými bývalými spolužiakmi v L. Mikuláši - Mokraď, potom PVOS Praha - Byšice. Ako absíci, mali sme výsady a bol pokoj, postarali sa o teba. Hodnotím to obdobne, ako "byzancia". Boli sme zaradení na funkcie technikov a tak sme sa z elektroniky aj niečo zopakovali. Keď príhody spomínam svojim vnukom, ktorí si nevedia predstaviť, že by išli na vojenčinu, tak sa na tom náramne bavíme. Nemám na to zlé spomienky.
 
mínus indicator plus

 

"Spája nás viac ako hranica" - čo je to za debilinu, p. prezidentka. Hranice vždy rozdeľovali a nikdy nespájali. Čo nás vždy oddeľovalo od Rakúska, to boli práve hranice.
 
mínus indicator plus

Správne!   Správne!

Aspoň také podmienky, ako majú muži v slovenskej extralige.
 
mínus indicator plus

 

"A keď ma niečo štve, tak o tom napíšem" - toto je dobré, ale hnev je zlý radca. Medzi tým, čo sa naštveš a o tom napíšeš, skús aj rozmýšľať, p. BC politológie!
07.08.2019 6:16 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

???   ???

"...a odchýlka jej sklonu sa približuje dvom metrom" - to je predsa dobre napísané. "Uhol" sa udáva v "stupňoch" a nie v metroch. Keby "uhol", tak "Uhol jej sklonu sa približuje k 3 stupňom.
 
mínus indicator plus

Dobrých primátorov ste si zvolili,   Dobrých primátorov ste si zvolili,

aj v NR, jedna z prvých aktivít bolo, že si primátor nechal zvýšiť plat o 1000 € (oproti starému a skúsenému primátorovi), a to nemal žiadne skúsenosti z komunálnej práce, teda ak riadenie jeho (údajnej) drogovej farmy nepovažujeme za takúto činnosť.
 
mínus indicator plus

Milý Belko,   Milý Belko,

nie je ťažké dedukovať, kto "zradil". Keďže bola zvolená len vaša nominantka - tá Edita, tak zrejme sklamali tvoji.
 
mínus indicator plus

Múdri funkcionári   Múdri funkcionári

by mali využiť obrovský potenciál exprimátora. Zdá sa, že zatiaľ jediným múdrym je predseda NSK. Nemyslím si, že doc. Dvonč vezme túto funkciu, je platnejší, užitočnejší a aj "voľnejší" ako poslanec NSK.
 
mínus indicator plus

hmmm   hmmm

"Rusko chce Európsku úniu rozložiť" - Rusko chce, Trump už ju rozkladá!
 
mínus indicator plus

Mládenci,   Mládenci,

Vy asi neviete čo je dobré a pekné. Náhodou, krásne "prdelka".:-)))
 
mínus indicator plus

Tie samoobslužné pokladnice   Tie samoobslužné pokladnice

sú najlepšia vec, akú vymysleli. Skenujem podľa vlastnej rýchlosti a zbavím sa všetkých drobných eurocentov. Už sa mi nehromadia v peňaženke. Dlhodobo inde ani nechodím, len k týmto samoobslužným pokladniciam. Je to skvelé, blog bol vtipný. Super.
 
mínus indicator plus

???   ???

"Primátor zdôraznil, že hokej je medzi profesionálnymi športmi v Nitre na prvom mieste" - tak prečo sa nefinancuje samo? Máme sa na profesionálny hokej poskladať všetci občania mesta? Keby boli amatéri, nepoviem.
 
mínus indicator plus

pán "premúdrelý",   pán "premúdrelý",

ak ste to vy? "Jednostranné "vypovedanie" by bolo možné LEN vtedy, ak by to pôvodná zmluva umožňovala" - áno, vidieť, že "neagresívny" amíci jednali s Kubou ako s rovnoprávnym partnerom. "Naše na večné časy a nikdy ináč"!
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME