Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Schrödingerov kocúr
1 >
mínus indicator plus

 

netoleruje. Ale môže slúžiť zložkám NATO k tomu, aby sa do Ruska dostali také informácie, aké potrebuje NATO, aby sa tam dostali. Aj keď si myslím, že ani rusi nie sú hlúpi a pre nich je rovnako nedôveryhodný ako pre NATO.
 
mínus indicator plus

 

Došli im peniaze a po desiatich rokoch prestali policajtom platiť "za ochranu". Predsa aj policajti musia z niečoho žiť.
 
mínus indicator plus

 

Lučanský nemôže hrať na obe strany,. NIč by mu to neprinieslo. Ak padne Smer, padne aj Lučanský. A doživotie bude v tom prípade preňho mierny trest, ak bude mať šťastie. Netreba prepadnť klamu, že niektorí čističi a zametači v službách Smeru sú slušnejší, než iní. Všetko sú to zločinci najvyššieho rangu.
 
mínus indicator plus

 

Blahu jednoducho nikto neinformoval, že to je divadlo. Ani v Smere nemajú potrebu konzultovať s ním taktiku. On je užitočný idiot aj bez toho, a keď je neinformovaný, je autentickejší.
 
mínus indicator plus

 

Tá správa by bola potešujúca, keby znela: "Fica odviezli zo snemu rovno do ústavu na výkon väzby"
 
mínus indicator plus

 

Alebo "čo ste robili v deň, keď si Fico kúpil nezmyselné obvinenie seba samého od NAKA, v nádeji na zlepšenie volebného výsledku" ?
 
mínus indicator plus

 

dobrý ťah.
 
mínus indicator plus

 

To "trestné stíhanie" si objednal Fico osobne, alebo to zaňho urobil Eričko a oddelenie pýár ? Ale je to dobrá ťah (pre Smer, nie pre štát a spoločnosť). Fice sa zmobilizujú, tupovoličstvo povstane, aby aj vlastnými telami bránilo Vodcu proti šorošovi, imigrantom a celému vesmíru.
 
mínus indicator plus

 

Od zruženia na ochranu zvierat ? Keďže to je opička.
 
mínus indicator plus

 

Viac-menej je možné súhlasiť. Len taký detail-ľavica nemusí bezpodmienečne znamenať neobmedzenú moc štátu. Ideo o podriadenie sa spoločenstvu ako takému. Čiže môže to byť štát, komúna, "farnosť", mravenisko, včelí úľ, Gaia. Ľavicovosť je prodovšetkým o potlačení individuality v prospech celku. V podmienkacch ľudskej civilizácie je ten prospech samozrejme vždy len fantómový. Čiže z tohio hľadiska ani strany klerikálne nie sú pravicové. Ony sú len konzervatívne. Ale sloboda jednotlivca je im rovnako cudzia ako u ostatných ľavičiarov. O stranách typu kotleba alebo harabín ani netreba diskutovať. Oni nemajú žiadnu profiláciu, žiadny program, žiadnu víziu. Ak teda za víziu nepovažujeme územie (už ani nie štát) bez odlišných ľudí a bez všeobecne uplatňovaných zákonov a noriem.
 
mínus indicator plus

 

Nie, nechápe. Kombinácia žalostne nízkeho intelektu a stareckej demencie. Volič Smeru.
 
mínus indicator plus

 

Kotlebovcom nič neprekáža. Oni potrebujú len tri veci: 1. štátne peniaze 2. nepriateľa, najlepšie cigánov 3- dostatočný počet nahých, svalnatých mužov.
 
mínus indicator plus

 

Celé je to veľmi smutné hlavne preto, že z prípadu je vidno, že jednu z našich tajných služieb riadi človek s inteligenciu použitého kondómu. Keby nebol súčasťou Zločineckého zlepenca, tak trávil svoj zbytočný, parazitický život ako bezdomovec pod mostom
 
mínus indicator plus

 

Ak by Smer naozaj veril svojmu sloganu, že Slovensko potrebuje zodpovednú zmenu, pre dobro Slovenska by spáchal hromadnú samovraždu. Samozrejme, ešte predtým by zodpovedne vrátili tie rozkradnuté stovky miliárd.
 
mínus indicator plus

 

A čo ? Pán sa vzpriečil Radačovskému ? Alebo Harabínovi ?
 
mínus indicator plus

 

Pikantné na tom je, že ide kovaného boľševika. Celá tomanovská família je akoby z veľkej knihy boľševizmu.
 
mínus indicator plus

 

Cena nestúpla. Stúpli len nároky majiteľov Slovenska na život. Kmotríky potrebujú viac a viac. Fosa hlad, fosa žrať.
 
mínus indicator plus

 

Nikam nenazrel. A za génia ho považuje ämožno) pár pošahaných "nasledovníkov". Zvyšok sveta ho má za šarlatána.
 
mínus indicator plus

 

Ale oni by nemali mierit do volieb, lež do basy. A je úplne jedno s kým na čele.
 
mínus indicator plus

 

Čína, nie číta.
23.11.2019 14:19 | Oznám správcovi
 

1 >

Najčítanejšie na SME