Piatok, 22. november, 2019 | Meniny má Cecília

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: dodo 54
1>
mínus indicator plus

 

Čože je to oproti veľkému mostu v Martine na E 18. Tam najprv polovičku rozdr ..bali, až potom merali a zistili total havarijný stav. Tak sa tam už rok nerobí nič a celú záťaž nesie polovička mosta. A nikomu to nevadí. Ak toto zavrú tak som zvedaví na ten šrumec, veď obchádzka neexistuje.
 
mínus indicator plus

Jančula   Jančula

to si robí niekto srandu, že dement od narodenia by pripravil zákon? Veď ani ako futbalista nevedel povedať rozvitú vetu, dnes ako som videl v správach už nevie čítať ani z papiera. Mám obavy, že táto džamahíria kľakne za pár rokov pod vedením dementov zo SNS a Kotlebovcov. S obavou rozmýšľam o živote mojich vnúčat za pár rokov a byť dnes mladý, ani nechcem deti.
 
mínus indicator plus

 

Veru kvalitný futbal nám ušiel, ale novinári chvália, Merčiak so Zemanom ejakulujú pri každej lepšej prihrávke. Bieda, Česi nám znovu ukázali s pomerne neznámimi hráčmi ako má vyzerať repre výkon.
 
mínus indicator plus

Tipovačka   Tipovačka

zo strany vyblednutých funguje. Veď kde zohnať peniaze na dlhy ????
 
mínus indicator plus

 

Narazila kosa na kameň. Má dosť rokov aby vedel, kde je miera únosnosti.
 
mínus indicator plus

 

Hlupáka mi nie je ľuto, zahynuli nevinný. ˇˇUprimnú sústrasť.
 
mínus indicator plus

 

Slovan a jeden z najlepších !? Pán asi fajčí iný matroš.
 
mínus indicator plus

 

Ty si odpad. Najprv čítaj a potom píš! Plavia sa v medzinárodných vodách !!!!! Ak sa Ti niečo nepáči, Rusko, Kuba, Venezuela a iné demokracie Ťa radi privítajú.
 
mínus indicator plus

 

Kde ešte nebol tento hovorca????
 
mínus indicator plus

súhlas   súhlas

Oršula je posila ? A o Menichovi ani nehovorím. A nepáči sa mi ani Lovat, príliš špekuluje a stráca jednoduché lopty.Zlatí Tóth a Čonka proti týmto. A prečo je Oršula hovorcom Spartaka - presne ako najslabší hráč Slovana Kubík.
 
mínus indicator plus

 

Treba dať vod. preukazy 15-ročným, na kamión 17-ročným a na autobus 19-ročným.
 
mínus indicator plus

Presne tak   Presne tak

Ševela dostal hotových hráčov a zrazu bol top tréner.
 
mínus indicator plus

Ševela   Ševela

nech mi pán najväčší tréner na SK vysvetlí, ako sú trénovaní hráči - profesionáli - keď v 80. min v tréningovom tempe zápasu dostávali kŕče ? Aj tomu bolo na vine ihrisko ?
 
mínus indicator plus

ˇAno   ˇAno

aj toto jeí s majákmi práca polcie, pomáhať a chrániť. A nie sledovať či 50 alebo 58 a naháňať ľudí s makákmi.
 
mínus indicator plus

Polícia   Polícia

dolámať ruky , nohy a potom by si premysleli , či sa idú biť.
 
mínus indicator plus

Skutočne ?   Skutočne ?

Minule som sa išiel autom previesť len tak ku Lyscu, lebo som tam roky nebol. Ale od Kašovej hrôza - to sa nedá nazvať ani tankodromom ! A kúsok za Babiou horou som to vzdal, lebo som tam nechcel nechať kolesá, ak nie horšie. To niekto nazýva cestou vhodnou na cykloturistiku ? Toto je rozvoj turistického ruchu ? Sme skutočne idiotská krajina, s idiotskou vládou a parlamentom, ale tvárime sa ako pupok sveta. Idioti, ktorí si vlastnú krajinu ani nezaslúžia ! Toto sa niekto nehanbí napísať do novín ?
28.06.2019 17:38 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

KDH   KDH

totálna stoka, ich volebný lístok roztrhám ako prvý. Banda farizejov na čele so Zvolenským, ich jediná idea sú interupcie, náboženstvo v školách atď. kresťanské Slovensko ? Toľko vrahov, znásilnení , krádeží na najvyššej úrovni, plné väznice - ale kresťanské Slovensko. Ďakujem.
 
mínus indicator plus

Blanár   Blanár

keby na sebe nemal oblek, tak by som si myslel, že ho vytiahli z kontajnera. Tento x rokov župan, ktorý nedosiahol nič ešte otvára papuľu. Podobne podobný skrachovanec Raš - kto ich vlastne pozýva do relácií, podobne Číž, a pod. Inak rád by som stretol spolu Blahu a Tomáša - neviem či by mi stačili sliny.
 
mínus indicator plus

 

Citujem:,,ak príde nejaká dobrá ponuka". Mal by byť rád ak vôbec príde nejaká ponuka. a argumentácia MS 20 čo dosiahol - aj ja som mal vtedy o 4 kg menej.
 
mínus indicator plus

 

Presné a výstižné, niet čo dodať.
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME