Štvrtok, 20. február, 2020 | Meniny má Lívia

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Ján Slovák
1 >
mínus indicator plus

 

Za to, že chcú naspäť ZSSR môže Jelcin, Gorbačov a aj Západ. Prečo? Kto nechal Rusko sa rozpadnúť úplne počas 90. rokov? Gorbi chcel finančnú pomoc západu ale ta mu bola odmietnutá. A ešte, najviac za rozpad ZSSR BOLI HLAVNE RUSI. Je to podľa referenda čo bolo niekedy 1991 alebo 1990. Dátum si nespomínam. Rusko má bohatšiu históriu ako skoro všetky národy v Európe (okrem Britov a Francúzov a čiastočne Nemcov). Ruske Impérium bol aj najsilnejšie Impérium v dejinách. A to nepreháňam. Nikto nikdy nedobyl Rusko. A čakam až niekto na to odpovie ohľadom toho, že nikto nedobyl Rusko.
 
mínus indicator plus

 

Keby ste poznali dejinyKazachstanu a všetkých štátov ex ZSSR tak by ste tvrdili, že Kazachstan okupuje Ruské územie. Pokiaľ napíšete ako, budem na vaše dristy reagovať.
 
mínus indicator plus

 

Dnes mi karma klesla, síce som mal 107. Ale pozrite sa na môj účet teraz. Tanto príspevok bol prvý za dnes, doteraz som nič nenapísal, ten príspevok má karmu na max, ale záhadne sa mi tých 6 či 5 z účtu vytratilo. Náhoda, ja myslím, že nie.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

Schutz a jeho légia diskutérov pod jeho príspevkami asi celý deň plačú. Ako je možne? Veď večne dobré USA. No nič, Shutzovi prídu peniažky na účet tak či tak a je jedno či od Penty alebo ambasády. A stavme sa, že karma mi klesne. Pokiaľ áno, znamená to, že admini SME znižujú karmu nechceným ľuďom.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

Ja som tam prečítal Vietnam a Kóreu. A to akože ako? Sovieti napadli mieromilovný Južný Vietnam? Ja mám znalosti o US invázie na obidva štáty (až na Kóreu no). Takú kopu lží a nezmyslov som nevidel, ešte Sýria, Egypt, Jemen. To čo sú za bludy? To dal ten USS platený agent zoznam štátov koho podporovali Rusi či jak? Lebo to by bol zoznam USA veľmi dlhý. Také kraviny čítate a sa divím, že ste vymletí. Napríklad Das Boot použil na mňa argument o Molotov-Ribbentrop pakte lenže ja som napísal ako to bolo a PRAVDU a už nič neodpísal, len somariny splietal o 1968. A tie prvé štáty 1918. Pokiaľ ja viem, tak tie štáty BOLI v Ruskej Ríši, ešte Čečňa, Tadžikistan. Klamstvá na entú. Ale to Čečensko a Tadžikistan, preboha. A Angola, laos, Alžírsko, ale prečo pre pana boha Severná Kórea???? Vážne, čo sa debilka toto písal?
 
mínus indicator plus

 

Presne na to som čakal, schválne som napísal ako Sadáma dostali USA do moci, nie? https://en.wikipedia.org/wiki/... Spojené štáty sa chceli zbaviť silnejúceho vplyvu ZSSR na strednom východe, preto sa rozhodli pomôcť Husajnovi k moci keď sa zbavili pro Sovietského prezidenta Arifa. Prečo Amíci posielali satelitné snímky Iraku počas Iránsko Irackej vojny? Viete odpovedať?
 
mínus indicator plus

 

No veď tvoji zamestnavatelia Sýriu neignorovali, neignorovali ju od 1980. Len čakali. Ako Sadáma dostali k moci aby v budúcnosti ho mohli napadnúť a navýšiť rozpočeť na armádu tvojích zamestnávateľov tak zisky Lockheedu sa rapídne zvýšili a ešte sa pochválili koľko zarobili na bombardovaní ISIS. http://classroom.synonym.com/l... Keď štát nemá peniaze, tak im pošlú staré haraburdy ako na Ukrajinu ale keď štát je chudobný ale nedávno im zvrhli režim tak s radosťou nakúpi tisíce nových zbytočných zbraní, ktore sa preukázali ako nespoľahlivé v boji.
 
mínus indicator plus

 

A ešte by by som požiadal Americkú alebo Sovietskú armádu aby zriadila zákldňu na mojom území a nenápadne pri hraniciach. Veď sa bojím no nie? Namiesto riešenia Krymu a mier tak ten .... robí všetko aby mu tam napochodovali Ruskí vojaci. Somár. Ale hlavne, že sú Americké depeše o korupcii a Porošenkovi.
 
mínus indicator plus

 

Je to génius Ideme jeho príkladom! Švajčiarsko 1940. Nemci vyhrali na západe a ako Švajčiarsko zakážem všetko Nemecké, kvôli mieru. Začnem prenásledovať Nemcov, kvôli mieru a kua sa budem diviť keby mi 1 milión Nemeckých vojakov napochodovalo do Švajčiarska, prečo? Veď som len zakázal vytvárať noviny Nemcov, zakázal som im vytvárať politické strany, diskriminoval som ich na úradoch, zakázal som Nemčinu a striekal na ich obchody "Nemec".
 
mínus indicator plus

 

Klamete až to pekne vydno. AKo by ste povedali, že operáciu Barbarossa začali Rusi. Súdruh boli dva prevraty, jeden v 70. rokoch. A v tomto 1953 bol keď zvrhli demokratický režim a nastolili monarchu. Ďalej USA sa netajila a v 2012 potvrdiula, že cez CIA posielali zbrane FSA. Nájdete to všade a hlavne v západnej tlači!
 
mínus indicator plus

 

Všetko začalo inváziou RUsov? Akých Rusov keď Rusko vzniklo 1991? A kto že to posielal zbrane salafistom? Kto ich vycvičil? Rusi? A kto zvrhol kráľa Afghanistanu pred Inváziou? V Čí prospech. NIE Obviňovanie Rusov z Afgahnistanu je blud, ešte počkám aby som od vás počul o Vietname ako napadol Južný VIetnam.
 
mínus indicator plus

 

Tú otázku si položte sami, kto je pacient. Irán, to je fór? Neviem čo kolega myslel, či Iracko Iránsku vojnu alebo puče v Iráne, ale mál pravdu Sýria? Zase fór? Veď od 2011 financujú FSA (škodci), a od minulého roku ich aj cvičia. Egypt, netvrdte mi, že USA nemali s prevratom alebo jarou čo dočinenia. A ešte, aj za Saddáma Husajna mohli, keďže ho dostali k moci!
 
mínus indicator plus

 

Nepoúživajte slovo regulérna, prosím. Akonáhle sa člen stane guerillou tak už NIE je členom regulérnej! Lebo v roku pána 2011 ajt tak prepadli Líbyu.
 
mínus indicator plus

 

Ich vyškrtnutie zo zoznamu Porošenko zdôvodnil, že sloboda tlače je preňho "nadovšetko". Aleeee klamarik. RT zakazal, zakazal vysielať Rusom, zakázal RUských novinárov. A toto klamstvo povie ten slizký had?
 
mínus indicator plus

 

Ukrajina je neonacistický režim. Nedávno zakázali ľudom Ruskej národnosti zakladať média (noviny, televízie) a zrušili všetko vysielané v Ruštine. Doslovne diskriminácia.
 
mínus indicator plus

 

Ale nehovor. SLobodne rozhodovať. Tak prečo Sýria nemôže slobodne rozhodnúť? Prečo sa Irak nemôže slobodne rozhodnúť? "Kazdy z nich tu narieka, ze by sme nemali zabudnut, ze nas oslobodil sov. zvaz a teda Rusku vdacime za "vsetko", ale neuvedomuju si, ze sov. zvaz boli aj Ukrajinci, Gruzinci (Stalin)..." Zaujímavé je, že keď počujem rok 1968 tak to BOLI LEN RUSI.
 
mínus indicator plus

 

Taká stabilná ako v Iraku a Líbyi. Keby niekto neposielal od začiatku vojny zbrane a peniaze FSA, nič ako expanzia ISIS by nebolo.
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME