Piatok, 22. november, 2019 | Meniny má Cecília

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: NoNameXX
1>
mínus indicator plus

Ja by som   Ja by som

počkal na ďalšie informácie. Na prednášku o steatóze imigranti zrejme masovo nechodia ? Skôr dajaký pomýlený pacient, s ktorým sa na niečom nedohodli ? Nebol by to prvý prípad.
 
mínus indicator plus

Pán   Pán

Jankech generalizuje. A čo sa týka britského zdravotníctva. Naša učitelka angličtiny (Angličanka) mala náhlu brušnú príhodu. Za dve hodiny na operačnom sále. Vyjadrila sa, že s NHS by sa jej to nestalo. To isté manželov infarkt. Za 40 minút na koronárnej jednotke. Bola unesená. Pravda, píšem o českom zdravotníctve. Ale to prevádzkujú slovenskí doktori. U nás v Uherskom Hradišti určite.
 
mínus indicator plus

Čo   Čo

je v Katare na tom šampionáte dobré ? Teda okrem úplatkov funkcionárom FIFA ?
 
mínus indicator plus

Prešiel som si   Prešiel som si

vaše blogy, ani ja by som vás nechcel. V ordinácii ani na sále. Ľudia, ktorí si z nasierania iných urobili živnosť sú v mojom rebríčku naozaj nízko. BTW, kamera je tak trošku problém, pretože GDPR. A tak trošku poznám situáciu i z druhej strany fronty. Nárok nerovná sa nebetyčná drzosť. A ano, poznám pôrod. BTW, váš slovník ohľadne zdravotného personálu je naozaj nechutný. Mal by ste sa prekonať a navštíviť ešte pár špecialistov. Na hlavu.
 
mínus indicator plus

Zaujímavý   Zaujímavý

príspevok, hlavne o tom, aký superman je Jankech. BTW, nechávate sa natáčať kamerou pri svojej práci ? Akceptujete vyhrážky súdom hneď na začiatku ? Necháte si DIKTOVAŤ, čo a ako budete robiť ? Označíte väčšinu obchodných partnerov za primitívov a hlupákov (oveľa pravdepodobnejšie je, že sa stretne s primitívmi, hlupákmi) ? To všetko totižto vzťahy neskutočne zlepší a naštartuje ako dobré hneď na začiatku.
 
mínus indicator plus

Tomu   Tomu

nerozumiem. Dnes sa volá po tom, aby sa študenti v škole učili praktické veci. A toto je chémia, výroba, marketing, distribúcia, predaj dohromady.
 
mínus indicator plus

Prečítaj si niečo o druhej republike.   Prečítaj si niečo o druhej republike.

To boli ešte čisto české aktivity. Robili to sami Česi.
 
mínus indicator plus

Rodáci sú skvelí.   Rodáci sú skvelí.

Ale Sekal ukazuje ešte jednu vec naviac-a to ako všetko súvisí so všetkým. Ako jeden čin sedliakov pred mnohými rokmi vyprodukoval zlo, ktoré to všetkým mnohonásobne vracia. A kladie otázku, kto je vlastne väčší parchant ? Či ten parchant sám, alebo tí, či ho vyrobili.
 
mínus indicator plus

So Štěpánkom   So Štěpánkom

Davis Cup... 2 x výhra, 1 x finále. Frajer.
 
mínus indicator plus

Ja by som   Ja by som

doplnil film "Je třeba zabít Sekala". Ten film je dokonalý.
 
mínus indicator plus

Slováci   Slováci

sa po roku a pol uisťovania, v akej sú Česi mizérii a ako treba vyhrať nasledujúci kvalifikačný zápas s (dosaďte si) opať na ME pozrú v televízii. Ale tak je to vlastne normálne.;)
 
mínus indicator plus

Technická   Technická

poznámka-pôvodne je to z latinčiny. Requiescat in pace.
 
mínus indicator plus

Chcem   Chcem

sa spýtať ľudí, ktorí o konšpiráciách vedia všetko a dokážu ich rozpoznať, či sú konšpiračné napr. tvrdenia, že: -žiadne vietnamské torpédoborce na Maddox V Tonkinskom zálive nezaútočili -Lockerbie je iránska akcia, nie líbyjská -Sarkozy bol Kadáfim financovaný atd. atd. Všetky tieto teórie boli na začiatku "konšpiračné".
 
mínus indicator plus

Hej,   Hej,

exemplárne tresty toho už vyriešili… Rovnako ako sprísnené zákony. Ešte nič neviete, a už lynčujete vodiča. Nepočkáte na viac informácií ? BTW, v týchto diskusiách sa asi schádza všetkých 200 slovenských vodičov, ktorí nikdy neurobili dopravný priestupok. Lebo keď náhodou idem po R1 v týchto miestach (a predtím po tejto ceste), vyzerá to ako v F1. Jediný, kto neporušuje predpisy je havran na poli pri ceste. To isté cesta Uherský Brod-Brno. Slovenská značka, to je diagnóza. Žiadna čiara nie je dosť plná a žiadna zákruta dosť neprehľadná.
 
mínus indicator plus

Máte   Máte

v tom priveľa matematiky a racionálna. To v dnešnom svete VIERY a OPTIMIZMU nikto nepotrebuje. Lepšie batérie sú na spadnutie (už asi 100 rokov). Tesla má dokonalé techológie a sťahuje si software sama, na rozdiel od konkurencie. Celkove je nesmierne progresívna. Čo na tom, že za celú svoju existenciu vyrobila rovnako áut ako Škodovka za 3/4 roku. Eletromobily sa predávajú aj bez dotácií. No áno. Viď Dánsko či Čínu. Alebo "dopredaj" e-Golfu. Elektriny je dosť, všade ju privedieme, ak sa to premyslí bude to fungovať. Atd. atd. V podstate je to hrozné. Absolútna strata kontaktu s realitou. Akoukoľvek realitou. Dokonalý nový svet, kde snahou všetko prekonáme.
 
mínus indicator plus

To   To

Forda naozaj dotovala vláda, aby vytlačil kone s ulíc ? Ako ? Môžete popísať detaily ? Aj Edisona vláda dotovala, aby zaviedol elektrinu miesto sviečok ? BTW, keby sme sa posunuli viac v histórii a nahradili "kone" a "benzínové autá" "bronzom" a "železom", zistili by sme, že doba broznová skončila, lebo kmeňové rady zadotovali výrobu železa. Niekedy tie "analógie" naozaj nevychádzajú.
 
mínus indicator plus

Bože,   Bože,

tak dlhé a pritom toľko hlúpostí … Ale aj tak to skúsim. -výkriky typu "koľko nabíjačiek bude za 1-3 mil na parkovisku" ? - no koľko ? Elektrinu budú na parkovisku ťažiť či bude potrebný výkon priviesť a tak vybudovať (posilniť) rozvodovú sústavu prakticky všade ? Takže v Bratislave celú prekopať ? Plus posilniť rozvody VN a VVN ? -Nórsko dotuje elektromobilitu-áno, z ťažby fosílnych palív. Z čoho ju zadotujú ostatní ? -takze asi sa Nori dokazali prisposobit fyzikalnym vlasnostiam - bože, ty to vidíš ? -kedze napriklad take litium je prvok ktory nezaniká-no áno, väčina prvkov "nezaniká", to je skutočne novinka. K tomu electromotor vydzi daleko viac ako spalovaci kvoly fyzike. Jednoducho tam nedochadza k takemu namahanie ved elektromory v panelakovych vytahoch funguju as desatrocia - bože môj ... -Tesla má sériový produkt- Tesla's global sales since 2012 totaled over 720,000 units at the end of q2 2019. Renault s Nissanom predali v tej istej dobe cca 400 000 elektroáut bez toho, aby si toho niekto všimol. Holt Musk vie ilúzie predať aj s rachotom. Atd. atd.
 
mínus indicator plus

Ale   Ale

benzínové autá nikdo nedotoval. Presadili sa samé. BTW, i solárny a veterný byznys Nemci rozbehli, lebo nie sú blbí, získali technologický náskok a teraz tie technológie predávajú po celom svete. Či nie ? Elektrické autá sú unikát. Majú všetko. Okrem zákazníkov. Vznikli na základe "společenského dopytu". A tak aj dopadnú. Neviem, prečo zase skúšame cesty, ktoré nás ani v minulosti nikam nedoviedli.
 
mínus indicator plus

Prečo   Prečo

by majiteľ nemohol rozhodovať o tom, koho obslúži vo svojom podniku ? A koho neobslúži ? Či sa tam bude fajčiť ? Či upečie alebo neupečie tortu na homosexuálnu "svadbu" ? V liberálnom videní sveta sa svetlo občas divne lomí … Alebo ohýba ?
 
mínus indicator plus

Technická poznámka-   Technická poznámka-

to bol ten istý rozhodca-na Camp Nou i Anfielde-Michael Olivier ;)
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Hlavné správy

Cynická obluda

Z Božej vôle otrava

Najčítanejšie na SME