Streda, 23. október, 2019 | Meniny má Alojzia

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: NoNameXX
1>
mínus indicator plus

No to iste.   No to iste.

Závisí prípad od prípadu. BTW, keby sa to nechalo na deťoch, tak tie teda segregujú. Úplne nemilosrdne.
 
mínus indicator plus

VAR IMHO   VAR IMHO

len posunul neistotu o úroveň vyššie. 150 záberov, a aj tak naisto nevieme ;)
 
mínus indicator plus

Zažil som   Zažil som

osobne predposledný štrajk Lufthansy, resp. jeho koniec, "vďaka" čomu som zostal s kolegom visieť na letisku v Mníchove. Lufthansa mala cestujúcich v paži, kto si poriadne nezakričal, nič nedostal. Ja áno, voucher do Senator lounge (mal som vtedy Frequent traveller status, takže to bola v podstate duplicita), ale ich nezáujem bol do očí bijúci. Naopak som nikdy nezažil nič hrozného s Ryanair, za tie peniaze vždy primeraná služba. A káva stojí 2 eurá aj na námestí v Uherskom Hradišti, prečo by som to mal to mal vyčítať Ryanairu ? Čo sa týka gastronómie na výletných lodiach, výletujeme s MSC a tam je gastronómia naozaj nadpriemerná. I keď tendencia je zostupná. Naopak piť pivo Heineken na výletnej lodi nepotrebujem, v prístave majú dosť miestnych špecialít. Nakoniec, najlešpiu sangriu sme mali v zafajčenej krčme s umelými obrusmi v Santa Cruz de Tenerife a belgické hranolky v akejsi hranolkárni v Oostende, ktorá by u nás teda hygienou neprešla. Cestovka zážitky unifikuje a to my teraz nevyhľadávame. Možno až budeme raz starí ;)
 
mínus indicator plus

Už to písalo viac diskutujúcich,   Už to písalo viac diskutujúcich,

z môjho pohľadu: -neodletieť môžete i s Lufthansou a letenkou za 4000 Euro, ak sa práve odobry Lufthansa (Air France, British Airways atd.) rozhodli pre štrajk. A oznámia vám to až na letisku (veď len tak môže byť štrajk úspešný). Ako sa potom o vás Lufthansa "postará"-no presne takto. -hotelový rezort s all inclusive naozaj nie je miesto, kde dostanete "dobré jedlo". Jedlo je unifikované, aby ako tak (ne)chutilo všetkým druhom návštevníkov. -čistota, kvalita služieb etc. Je zbytočné používať európske štandardy. Skoro nikde inde ich nemajú, dokonca už taký motel v USA môže byť zážitkom. Afrika či Ázia sú už potom dočista iný level. -netreba sa nechať vyviesť z miery takýmito detailmi, krajinu si treba užiť. Pozerať sa, ochutnať miestne, brať zážitky ako súčasť skúsenosti a zážitku.
 
mínus indicator plus

Vzhľadom   Vzhľadom

k vývoju to dopadlo pre LFC dobre. Kríza príde na každé mužstvo, tlak na mužstvo je veľký. Step by step, od zápasu k zápasu. Ale tvorivého záložníka by to chcelo, záloha je slabé miesto LFC.
 
mínus indicator plus

Čo by inde   Čo by inde

dali už za prvé referendum, že ... Napr. v Katalánsku.
 
mínus indicator plus

Čo   Čo

Katalánsko ? Tam sú zdraví všetci ?
 
mínus indicator plus

No ak je situácia   No ak je situácia

tak vážna, prečo nie sú žiadne iné informácie, na titulke, v rubrike Zahraničie a pod. ? Keď v Moskve zatýkajú 20 demonštrantov, máte priamy prenos. V Katalánsku ide o desiatky, možno stovky tisíc ľudí. A nič.
 
mínus indicator plus

V každom prípade je   V každom prípade je

dobré vedieť, akým "monolitom" NATO je. A že určite pôjde do boja napr. kvôli pár miliónom ľudí v Pobaltí. Ale možno aspoň zbombarduje svoje sklady … Pred "stiahnutím sa".
 
mínus indicator plus

Mne sa páči ten   Mne sa páči ten

odstup redakcie Sme od Haščáka a Penty. Strata pamäti je zrejme pre výkon tohoto povolania nutnou podmienkou.
 
mínus indicator plus

Mňa   Mňa

totižto dosť desí to selektívne vypúšťanie informácií. A aj média, ktoré pracujú štýlom "podarilo sa mám získať prístup k spisu", "objavila sa nahrávka" atd.. Ako sa má cítiť obyčajný občan v systéme, keď sú médiá, súdny aparát, polícia i vláda len jednou z mafianskych skupín a aj sa tak chovajú ...
 
mínus indicator plus

Ale v tomto by bolo dobré urobiť   Ale v tomto by bolo dobré urobiť

si jasno. Buď je dôležitý obsah a nezáleží na tom, ako sa informácia dostala von (porušením pravidiel alebo zákonov). Alebo je čistý postup dôležitější. A nie podľa toho, či ide o spojenca alebo oponenta.
 
mínus indicator plus

Predpokladám,   Predpokladám,

že redakcia sa od Penty opäť zásadne dištancuje.
 
mínus indicator plus

Tu predsa nejde o  záchranu   Tu predsa nejde o záchranu

sveta, ale o riešenie konkrétnej geopolitickej situácie. O obetovanie spojenca, ktorého predtým Trump "podporoval" a vychválil do neba. O neschopnosti vyslať jasný signál spojencom i nepriateľom. U jeho naťahovaní sa s Číňanom to bolo jeho priaznivcami interpretované ako taktika, ale skôr to vyzerá, že sa rozhoduje okamžite a impluzívne. Takže teraz vyzerá naozaj ako šašo.
 
mínus indicator plus

Tak ono   Tak ono

zaviesť sankcie proti Číne a potom pozastaviť a a znovu zaviesť a pozastaviť-to sa dá. Lenže s bežiacou "vojenskou operáciou" je to iné. A kor keď je na druhej strane ***** ako Erdogan. Trump predviedol, že zložitejšie situácie nezvládne. Bohužiaľ.
 
mínus indicator plus

Skoro   Skoro

ako v Hongkongu ? Blokáda letiska je predsa legitímna, keď ide o demokraciu. Či nie je ?
 
mínus indicator plus

Za vraždu   Za vraždu

8 rokov, za referendum, vraj nelegálne, 13. To je Európa.
 
mínus indicator plus

To je politika.   To je politika.

Američania (v iných prípadoch Rusi, EU, GB, atd. atd) to skúsili to, nevyšlo to. Tak investíciu odpísali. Štáty naozaj nemajú priateľov, len záujmy. Akurát tí mŕtvi... Ale to je vlastne colatleral damage.
 
mínus indicator plus

Majdnem beledöglöttem   Majdnem beledöglöttem

, hogy másfél évig úgy kellett tenni, mintha kormányoztunk volna. Ehelyett hazudtunk reggel, éjjel meg este. Gyurcsány Ferenc, MZSP To k tej radosti, že sa títo vracajú. Ale samozrejme, sú "liberálni", vítajú … Takže je všetko v poriadku.
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME