Streda, 11. december, 2019 | Meniny má Hilda

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Laďa
1 >
mínus indicator plus

Vyše tretina Rusov,   Vyše tretina Rusov,

niet sa čo diviť! Ale koľko je Bláhov na Slovensku? Dve tretiny?
 
mínus indicator plus

Ja by som tomu   Ja by som tomu

kreslu dôveroval, ale muselo by byť elektrické! Škoda,že nebolo,mohlo byť o jedného obludného zločinca menej!
08.08.2018 8:40 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Pardon,   Pardon,

že sa ešte doplňujem. Neviete,či v 90 - tych rokoch, sluha Jozefa Svobodu,ctihodný poslanec pán Marček, sa nechystá do Vietnamu,pozrieť sa, ako sa unesenému darí. Alebo mu to nemá kto zaplatiť?
 
mínus indicator plus

Mňa by ešte zaujímalo,   Mňa by ešte zaujímalo,

či ministerstvo vnútra dostalo peniaze za let a či ho vyfakturovalo? Zločinecká skupina Smer to od prezidenta vehementne vyžadovala!!! Alebo Vietnamský banditi,môžu lietať zadarmo,veď to sú naši ľudia!
 
mínus indicator plus

Človek,   Človek,

ktorý má na výstupe takýto hrozný pravopisný prejav a nehanbí sa zaň,nemá už kam klesnúť! Je to čistý prejav nekultúrnosti a slabého ducha.
 
mínus indicator plus

Nie všetci čo odišli,   Nie všetci čo odišli,

ale všetci do radu! A potom sa uvidí,koľko ľudí by platilo za štúdium sociálnej práce,masmediálnej komunikácie... a desiatok ďaľších zbytočností.
 
mínus indicator plus

A kto dokáže také   A kto dokáže také

krásne krokodílie otáčky ako Neymar? Aj krokodíly z rieky Mara by sa mali čo učiť!
 
mínus indicator plus

Ešte by ma zaujímalo,   Ešte by ma zaujímalo,

koľko priemerne urobí táto hviezda krokodílych otáčok pri jednom páde na zem? A koľko minút sa už preváľal na trávniku?
 
mínus indicator plus

Chcete zlikvidovať mafiu?   Chcete zlikvidovať mafiu?

Zničte ich advokátov! Film "Firma"
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
26.06.2018 10:47 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Si mimo,   Si mimo,

sudca konštatoval,že dôkazov je dosť,ale nevidí dôvod na vazbu- schyzofrenik!
25.06.2018 8:47 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Je sudca náš človek,   Je sudca náš človek,

vzorne si plniaci zadanie úloh,alebo potrebuje na svoje dôstojné živobytie,dáky miliónik,aby náhodou nehladoval?
25.06.2018 8:42 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Som rád ,že to takto dopadlo,   Som rád ,že to takto dopadlo,

človeku je až nevoľno, keď vidí, kam táto hra o peniaze až zašla. Už sa nehrá na góly, ale na počet prihrávok medzi stopérmi a brankárom,častokrát to pripomína hádzanú na vlastnej polovici,len Barcelona s ňou prešla na polovicu súpera.Váľanie sa po zemi a doma natrénované revy, strašné grimasy, trénované doma pred zrkadlom začína robiť túto hru príšerne nudnou. Ani sa nedivím,že z nudy sa "fanúšikovia" idú na štadión pobiť a vyzúriť. Určite zaujímavý zápas by ich k bitkám neviedol. Asi treba zmeniť pravidlá,čo tak použiť jedno basketbalové,úmyselná prihrávka na vlastnú polovicu ihriska,dáva priamy kop súperovi! Aspoň by niektorí hráči a tréneri, pomaly prišli nato,kde má súper bránu a kam treba dostať loptu! Nie" lobdu" páni futbaloví analytici!
 
mínus indicator plus

Úplne najlepsie je,   Úplne najlepsie je,

keď komentátor nemá tam nikoho. Lebo v momente ak jeden na stotinu sekundy zavrie hubu,lebo mu dôjde dych, to druhý považuje za prebratie štafetového kolíka na tliachanie kravín. A úplne super je keď sa o ten kolík pomyslene bijú! Človek by ich najradšej vypol,ale to by zas nemal z ruchových mikrofónov atmosféru zápasu.Podobne je to aj u cyklistiky,tam sú dvaja diskutujúci o všetličom možnom aj o menštruačných cykloch manželiek a priateliek pretekárov. Odkedy tam došiel Merčiak so svojími vedomosťami,tak sa ostatní tiež pretekajú,čo všetko nakecajú a z očakávaného zážitku je grc! Na českých kanáloch a eurošporte k takejto sebaprezentácii komentátorov nedochádza, tí chápu,že ľudia si prišli pozrieť hlavne šport a nie počúvať ich kraviny,to, že by mali len občas doplnkovo niečo povedať,to sa im pri tej ich inteligencii do kotŕb ešte nedostalo!
 
mínus indicator plus

S komunistami a fašistami   S komunistami a fašistami

sa nepolemizuje,nie je o čom? Len nechápem,prečo boľševici dostávajú toľko priestoru? Najlepšie by bolo,aby si to rozdali medzi sebou na nože a to čo by zostalo zmiesť do kanála!
14.06.2018 9:03 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Krásna vizitka   Krásna vizitka

slovenských úradov,pri výkone ich záslužnej práce pre občanov! Najma pozostalí po zavraždených by si mohli usporiadať večierok na oslavu práce zainteresovaných úradov!
 
mínus indicator plus

Existuje niečo ako názor,   Existuje niečo ako názor,

a ten netreba ničím podkladať,je to súbor konaní a morálky danej osoby a môj je či o jednu sviňu viac,alebo menej nevadí. Takto budú pokope a nebude ich kde kade po svete hľadať,ak príde na nich rad!
 
mínus indicator plus

Je to smiešna   Je to smiešna

postavička,ktorá sa dostala do úradu nezákonne,napriek tomu,že sme mali právoplatne zvoleného GP/ výrok ÚS/a dodnes tam smrdí,ako rozkladajúca sa zdochlina. Ten jeho úrad si nemusí robiť ani PR,ale viditeľný je aj z kraja galaxie,hoci by ho nemalo byť vidieť ani z Gorkého!
 
mínus indicator plus

Dovolil by som si   Dovolil by som si

pripomenúť,kauzu daňový úrad,kedy Radičová hrozila demisiou proti Miklošovi! Potom to bol pregrciavač Trnka,kde podľa koaličnej zmluvy mala GP navrhnúť SaS,kde Radičová opať hrozila demisiou,ale SDKÚ vyrobilo poslanecký návrh a dodnes máme spolužiaka! A na záver sa na SaS hodilo, položenie vlády! Hoci Radičová bojovala občiansku vojnu v SDKÚ a nebola schopná v strane ktorá ju nominovala ani vytrepať rohožku- nekandidovala na predsedu strany!
28.05.2018 8:53 | Oznám správcovi
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME